לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

אישור מחיצות למשרד הבריאות

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

שימוש במחיצות הגנה

מאז פרוץ הקורונה עלינו להתעדכן בכל הקשור לשמירה, מיגון והיגיינה בפני הנגיף על מנת שנמשיך לתפקד כחברה נורמטיבית ככל הניתן. מקומות עבודה, משרדים, חברות, מרכזים מסחריים, קניונים, אולמות קולנוע ותיאטראות ועוד מבנים רבים שהשהייה בהם מצריכה התנהלות חדשה מצד בעלי המקום ומעם צד המשתמשים. אחד הפעולות המאפשרות התקהלות גדולה יותר, הינה שימוש במחיצות הגנה. עם אישור מחיצות למשרד הבריאות ניתן ליצור מרחבי עבודה שמישים יותר, מספר העובדים בכל חלל עבודה גדל והאפשרות להתנהלות טובה ונוחה יותר לצוות כולו. את האישור למחיצות יש להגיש למשרד הבריאות על מנת לקבל אישור בתוקף העומד בכל הדרישות והתקנות החדשות בעקבות פרוץ הנגיף.

לייעוץ ללא עלות

עם מוחמה לאישור מחיצות למשרד הבריאות

חייגו עכשיו

053-606-6000
חשיבות מחיצות במנים ציבוריים

כדי לאפשר חזרה אופטימלית לשגרה, כדי לאפשר ללקוחות להגיע לחנות שלכם, שצוות המשרד יוכלו להמשיך לעבוד בחללים הפתוחים שהיו רגילים לעבוד בהם עוד טרם חדירתו של נגיף הקורונה לחיינו, רצוי ואף מומלץ להגיש בקשה לאישור מחיצות למשרד הבריאות. על ידי התקנת המחיצות ניתן לאפשר למספר עובדים רב יותר לחזור לשגרת עבודה במשרדים, ניתן לקבל לקוחות בחנויות פיסיות או במשרדי שירות כאלה ואחרים ולמעשה הכלכלה יכולה לחזור לפעילות כמעט נורמלית לחלוטין. לכן כל בעל עסק או מרכז מסחרי מבקש בימים אלו להשיג את אישור משרד הבריאות להתקנת מחיצות במבנה שלו.

הגשת אישור מחיצות למשרד הבריאות

על מנת שגם אתם תכלו לאפשר לעובדים שלכם וללקוחות שלכם תנאים כמעט דומים לימים שהיו לפני פרוץ נגיף הקורונה לחיינו, מומלץ לפנות למשרד הבריאות ולבקש אישור למחיצות. כדי לעמוד בכל הקריטריונים והדרישות של משרד הבריאות מומלץ לפנות לחברה המתמחה בהתנהלות מול הרשויות המקומיות כולל משרד הבריאות.

בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

שאלות ותשובות – אישור מחיצות למשרד הבריאות

מהו אישור מחיצות למשרד הבריאות?

עם פרוץ הקורונה התחילו ארגוני בריאות ברחבי העולם לחפש פתרונות על מנת לאפשר את המפגש בין אנשים. הקו המנחה העיקרי שליווה את הרעיון של מחיצות הינו דרישות של משרדי בריאות וגופים ממשלתיים שונים במדינות רבות ברחבי העולם על מנת לאפשר מסחר ושיווק נאותים בהתאם לתנאים הנדרשים לאחר שהקורונה נכנסה לחיינו. אחד הדברים העיקריים והמשמעותיים ביותר שנמצאו מועילים במרכזים ובחדרים רבים אלו הן מחיצות.

על מנת לקבל הקלות של התו הסגול, יש לבקש אישור מחיצות למשרד הבריאות שהם עם האישור מאפשרים לבית העסק שלכם להמשיך ולהתנהל בתנאים מקלים ביותר. ניתן לאפשר מספר עובדים גדול יותר לחזור לעבודה תקינה ושוטפת בחדי החברה, ניתן להכניס לקוחות לחנויות, אפשרות להעניק טיפולי קוסמטיקה כמו מכוני ציפורניים, לעשות פעילות ספורטיבית במכוני הכושר ועוד מקומות רבים נוספים.

אישור מחיצות למשרד הבריאות נועד להבטיח תנאי עבודה סטריליים ומתאימים לעובדים וגם ללקוחות בית העסק שיכולים לגשת לעמדת הקבלה, לקופה או בכלל לנותן השירות במקום. גודל המחיצה, איכות המחיצה ועוד שיקולים נוספים נבחנים ונבדקים ורק לאחר אישורם ניתן להרחיב את הפעילות בבית העסק בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

למה חשוב לקבל אישור מחיצות ממשרד הבריאות?

רשימת ההנחיות ממשרד הבריאות בהחלט ארוכה ולפעמים אפילו מבלבלת. לכן, כל בעל עסק שרוצה לקבל הקלות בהגבלות שנכתבו על ידי המדינה בכל הקשור לתו הירוק או התו הסגול רצוי לחבון את האפשרות לבקשת אישור מחיצות למשרד הבריאות. עם האישור הנ"ל תוכלו להעסיק עובדים בו זמנית כך שלכל אחד העמדה הסטרילית שלו, כך ניתן לספק שירותים עבור לקוחות כמו שירותי קבלה, קופות, טיפולים כגון מניקור או פדיקור ולמעשה בכל חברה שבה העובדים יושבים ב"אופן ספייס" או בכלל מרחבים גדולים שניתן לאייש ע"י מספר עובדים רב.

ישנן כחלק מהתקנות כפי שכבר כולם מכירים כמו שמירת מרחק של 2 מטרים בין אחד לשני, עם התקנת מחיצות במקום העבודה ניתן לאייש יותר עמדות וכך להשיג תפוקה טובה ביותר בחברה. אך אם תתקינו את המחיצות ללא אישור משרד הבריאות למעשה עשיתם חצי עבודה. משרד הבריאות חייב להכיר במקום עבודתכם בעל מחיצות מותקנות בהתאם לכללים שהוא מצא לנכון וכך אתם תוכלו להרוויח את ההקלות הניתנות לבתי עסק, חברות ומשרדים שקיבלו אישור מחיצות למשרד הבריאות.

כדי לעבור את ההתנהלות מול הרשויות בצורה קלה ומהירה מומלץ לפנות לחברה מוכרת ומנוסה שמקיימת קשרים עם משרדים ממשלתיים ועירוניים ברחבי הארץ. דרך ארץ הנדסה תלווה אתכם בבטחה ובמהירות לקבלת אישור מחיצות למשרד הבריאות על מנת שהעסק שלכם יתחיל לעבוד בצורה האופטימלית אחרי פרוץ הקורונה לחיינו.

כמה עולה להשיג אישור מחיצות ממשרד הבריאות?

עלות אישור מחיצות למשרד הבריאות תלויה בהרבה מאוד משתנים והצעת המחיר אינה נמסרת כמחיר מוצר מדף. כל יועץ שמלווה את בית העסק לאישור הרצוי מחשב את שכרו בכמה מישורים. ראשית, ניסיונו של היועץ, אחד הדברים המשפיעים ביותר, יועץ בעל היכרות קרובה עם הרשויות ועם משרד הבריאות יכול לזרז הליכים עבורכם וכך לקבל אישור תוך זמן קצר באופן משמעותי. צריך לזכור, היום יותר ויותר בעלי עסקים מעוניינים לקבל את האישור ולכן רשימת ההמתנה יכולה להתארך. חשוב! אי עמידה בדרישות משרד הבריאות בהגשה הראשונה עלולים להביא את בית העסק להגשות חוזרות ונשנות עד לריצוי המשרד, ולכן ניסיונו ומקצועיותו של היועץ חשובה בהחלט.

שנית, גודל העסק ישפיע על הצעת המחיר. בית עסק המעסיק 10 עובדים באולם פתוח אחד שונה בהחלט מבית עסק המשלב חדרים רבים, משרדים, אמדת קבלה, שירות לקוחות פרונטלי ומעסיק מאות עובדים במבנה שלם. לכן, חשוב לפנות ליועץ שיספק לכם את הפתרונות המתאימים ביותר עבור סוג העסק שלכם.

דרך ארץ הנדסה בע"מ מוכרת ברשויות המקומיות השונות ברחבי הארץ כחברה איכותית בעלת יועצים מהשורה הראשונה. ברצונכם לקבל אישור מחיצות למשרד הבריאות? אנחנו בדרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונשמח להכיר את הפרויקט שלכם ולהנפיק עבורכם אישור בהתאם לעסק שלכם ושעומד בהנחיות הרבות של משרד הבריאות.

מתי נכון להזמין אישור מחיצות ממשרד הבריאות?

על מנת לעמוד בכל הדרישות לקבלת אישור מחיצות למשרד הבריאות יש לפנות בהקדם האפשרי לחברה מנוסה ומקצועית שתנפיק עבורכם אישור למחיצות בהתאם לסוג הנכס, אופי העבודה בו ולתנאי משרד הבריאות. היות וישנה עליה חדה בביקוש לאישורי מחיצות על ידי בעלי עסקים רבים חשוב לפנות עוד היום לחברה מקצועית ואחראית שתלווה אתכם לאורך כל התהליך לקבלת אישור מחיצות ממשרד הבריאות.

כבר בנובמבר 2021 הוציא משרד הבריאות הנחיות על הקלות בנושא קורונה, אנשים מחוסנים פעמים וגם בבוסטר, קיום מופעים ואפשרות להתקהלות במקומות שונים ועוד. אט אט ניתן להרגיש כי ישנה מוכנות מצד משרד הבריאות לאפשרי לבתי עסקים שונים להמשיך את מלאכתם על מנת שיוכלו לחזק ולשמור על הכלכלה הישראלית. ולכן ישנה נהירה של ממש מצד בתי עסקים שונים המעוניינים לקיים את התנאים שיאפשרו להם להמשיך ולפעול כפי שהכירו טרם הנגיף. לכן, אל תבזבזו זמן יקר ופנו אלינו כבר עכשיו.

אנחנו בחברת דרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על מנת שהעסק שלכם יקבל את האישורים הנדרשים מהמשרד הבריאות למחיצות.
נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram