יועץ ניקוז

יועץ ניקוז - בחינת תוכניות המבנה והתאמת מערך האינסטלציה בהתאם לצרכי הלקוח

יועץ ניקוז והידרולוגיה לתב"ע

ליווי מלא לאדריכל וליועץ הניקוז בפרויקט

יועץ ניקוז

יועץ ניקוז אחראי על החלטות מהותיות הקשורות למיקומם של צינורות המים הן במבנים עצמם והן מחוצה להם וחיבורם לצינורות הראשיים של הרשות המקומית. יועץ ניקוז מתפקידו לבחון את התוכניות העירוניות והתאמת התוכנית של המבנה לפי השיפועים בשטח, צרכי המבנה והשימושים השונים בו. תכנון לקוי של קווי המים וניקוזם במבנה עלול להביא לסתימות והצפות המזיקות למבנה ולאיכות החיים של המשתמשים בו.

תפקידו של יועץ תשתיות ניקוז לתב"ע

בכל פרויקט בנייה יש לעמוד בדרישות רבות ומגוונות של הרשויות המקומיות, של חוקי הבנייה ועוד. על מנת לצלוח את כל הדרישות מבלי להיכנס להגשות חוזרות ונשנות, ללא תיקונים יקרים ומיותרים רצוי לפנות ליועץ תשתיות ניקוז לתב"ע עוד בשלבים המוקדמים טרם תכנון המבנה לפרטיו. כך בסיועו של יועץ תשתיות וניקוז מקצועי ומנוסה תאפשר לכם לקבל את האישורים על פי המגבלות של הרשויות וכן עם הבנה של המגבלות שהן מציבות להעניק ללקוחות את הפתרונות היצירתיים על מנת להשיג את המבוקש. יחד עם הצוות המסור של דרך ארץ הנדסה אתם תכלו לקבל את הייעוץ המקצועי והאיכותי ביותר עבור הגשת תשתיות לניקוז לתב"ע עבור הפרויקט שלכם.

התנהלות מול הרשויות השונות

תפקידו של יועץ ניקוז הוא לבחון את תוכניות המבנה ולהתאים את המערך האינסטלציה בהתאם לצרכי הלקוח. על היועץ לאשר או לחילופין להציע פתרונות המאפשרים את חיבור הצינורות השונים בפרויקט על מנת לאפשר זרימה תקינה של המים. ללא חתימתו של יועץ ניקוז מוסמך על התכניות הרשויות המקומיות לא יאשרו את הבנייה. כחלק בלתי נפרד מקבלת האישורים מהרשויות המקומיות, יש להגיש מסמכים ותוכניות לתאגיד המים. תכנון הצנרת מתבצעת לאחר מדידה בשטח הכוללת את שיפועי השטח של הפרויקט, מיקומן של בריכות ביוב של הרשות המקומית וקווי מים קיימים.

מהנדס ניקוז

מתכנן את הקווים החדשים, מחליף ישנים במקרה הצורך ומביא את התכנון בהתאם להנחיות הרשות ולצרכי הלקוח.

כל היועצים מהנדסים תחת קורת גג אחת

יועץ ניקוז יתכנן עבורכם את מערכות המים השונות במבנה שלכם, יתנהל מול הרשויות המקומיות וכמו כן מול תאגיד המים על מנת שתוכלו לקבל בשלב הראשוני היתר בנייה ולאחר מכן להוציא תוכניות עבודה לקבלן המבצע. בנוסף, תוכלו לקבל פיקוח עליון על ידי יועץ ניקוז שיגיע לאתר בשלבי הבנייה ויוכל לפקח על העבודות המבוצעות בצורה נכונה עם הציוד הנדרש על פי התקנים.

חברת דרך ארץ הנדסה מעניקה ללקוחותיה ליווי צמוד משלבי התכנון הראשוניים לקבלת היתר בנייה, מול הרשויות השונות וההתנהלות הבירוקרטית מולם ועד לקבלת טופס 4 או רישיון עסקי.

מידע נוסף

  1. הידרולוגיה בענף הבנייה
  2. יועץ אינסטלציה בפרוייקט בנייה
  3. לכל תחומי היעוץ שלנו

שאלות ותשובות

כל מבנה באשר הוא, בית פרטי, מבנה מסחרי ועד מבנים פרטיים וציבוריים אחרים מצריכים מאתנו התקנת כלים סניטאריים לשימוש במבקרים או הדיירים במבנה. בין אם ישנן רק אסלות לשימוש בחדרי השירותים ובין אם זה כולל מקלחות ושימושים אחרים נוספים. יועץ ניקוז הוא איש המקצוע האחראי לכל הניקוזים בביתכם. תפקידו של יועץ ניקוז אינו מסתיים בתכנון הניקוזים בתוך הבית בלבד, הוא אחראי גם לניקוזים הנמצאים מחוץ למבנה. על יועץ ניקוז לתכנן את מהלכם של הניקוזים השונים בהתאם לייעודם, ניקוזי ביוב או ניקוזי מי גשמים. עם תכנון נכון ומדויק יימנעו מכם הצפות וסתימות הן בתוך המבנה והן מחוצה לו בשטחים החיצוניים כמו בחניות או בחצר. תכנון נכון צריך להיות בהתאם להוראות וההנחיות של הרשות המקומית ותאגיד המים על מנת שהפרויקט יעבור את הביקורות הנדרשות מהרשויות השונות וזאת על מנת שתקבלו טופס 4 או רישיון עסקי. יועץ ניקוז משכלל ומחשב את כמות הניקוזים המצטברים לבריכה אחת לפי גודל הפרויקט וכמות השימושים לכל ניקוז. על מנת לצלוח את המשימה על היועץ להיות מקצועי ואיכות כדי שיוכל לעמוד בדרישות השונות והמורכבות. אנחנו מזמינים אתכם לייעוץ על מנת להתאים את המערכות הניקוז השונות של הפרויקט שלכם בצורה הטובה ביותר.

סגירת חוזה עם יועץ ניקוז רצוי לעשות עוד בשלבים הראשונים של הפרויקט. יועץ ניקוז מקצועי ואמין יוכל ללוות אתכם עוד בשלב הראשוני לקבלת היתר בנייה. שיתוף פעולה איכותי בין יועץ ניקוז והאדריכל יביאו את הפרויקט שלכם לקבלת אישורים מהירים יותר עם כמה שפחות שינויים ותיקונים בהמשך. שיתוף הפעולה בין יועץ ניקוז לבין האדריכל והיועצים האחרים בפרויקט חשוב ביותר. שכן מערכות הניקוז עוברות בין היתר ברצפת המבנה, בקירות שונים במבנה ואפילו בעמודים יצוקים בבטון. על מנת שעבודתם של כל הקבלנים ותכנונם של כל היועצים ישולבו בצורה הטובה ביותר יש לבחור ביועץ ניקוז איכותי ושירותי שיוכל לעבוד בשיתוף פעולה עם כל הגורמים השונים. אם התחלתם פרויקט וטרם פניתם ליועץ ניקוז, זה לא מאוחר. ככל שתקדימו לסגור עם יועץ ניקוז כך אתם תחסכו לעצמכם עלויות רבות בהמשך. יועץ ניקוז שישלב בפרויקט בשלבי בנייה יוכל לזהות בעיות וליקויים קיימים ומנגד למנוע שגיאות בהמשך. יועץ ניקוז מקצועי יוכל ללוות אתכם מול הבירוקרטיה ברשויות השונות, בין אם ברשות המקומית או העירייה ובין אם מול תאגיד המים. ישנם אישורים שנדרש להשיגם עוד לפני תחילת עבודות הביצוע במבנה וישנם אישורים הנדרשים להמציא במהלכו או ליתר דיוק לקראת סיומו על מנת לקבל טופס 4 או רישיון עסקי, בהתאם לסוג המבנה אותו אתם בונים.

יועצי ניקוז לוקחים מחירים שונים זה מזה, בהתאם למוניטין, שנות ניסיון, גודל הפרויקט ומורכבותו וכן הלאה. מומלץ לפנות למספר יועצים על מנת לקבל הצעות מחיר לצורך ההשוואה. חשוב לבקש הצעת מחיר מפורטת ככל הניתן משתי סיבות האחת, תאפשר לכם לעשות השוואה בין היועצים השונים בקלות יתרה והשנייה היא כדי להימנע מהפתעות בהמשך הדרך. אם ישנם שירותים שלא מופיעים בהצעת המחיר, מומלץ לבקש הסבר או פירוט כדי שלא תופתעו כי השירות אינו כולל במחיר ועליכם לשלם בנוסף. לגודל הפרויקט, סוגו ומורכבותו ישנו משקל רב בהצעת המחיר. בית פרטי עם שני חדרי רחצה ושניים או שלושה חדרי שירותים יהיה מתומחר אחרת ממבנה מסחרי בעל חדרי שירותים רבים הכוללים עשרות אסלות וכיורים. שטח מבנה קטן מול שטח מבנה גדול יצריך מיועץ ניקוז תכנון שונה ממבנה פרטי וקטן. לכן מומלץ לפנות ליועץ ניקוז בהקדם האפשרי על מנת שגם אתם תוכלו לדעת איך לעמוד בתקציב שברשותכם. מומלץ לפנות ליועץ ניקוז המתמחה בסוג מבנה דומה לפרויקט שלכם. אם אתם מתכננים בית פרטי, מומלץ לפנות ליועץ ניקוז המתמחה בתכנון ניקוזים לבתים פרטיים ומנגד אם אתם מתכננים מבנה תעשייה או מבנה מסחרי מומלץ לפנות ליועץ המתמחה במבנים מסוג זה. בחירת יועץ המתמחה בסוג בנייה דומה לפרויקט שלכם יוכל לתת לכם את המענה הטוב ביותר הן מבחינת מציאת פתרונות וייעוץ לאדריכל ולאנשי המקצוע השונים והן מול הרשויות השונות.

בחירת היועץ מתחילה עם השוואות מחירים מפורטות ובחינת השירותים הכוללים בהצעות של היועצים השונים. ככל שתקדימו להזמין יועץ ניקוז לפרויקט שלכם כך תוכלו לחסוך בכסף רב והוא יוכל לתת מענה ופתרונות כבר בשלבים הראשונים ללא צורך בתיקונים שלאחר ביצוע. תכנון אופטימלי עוד בשלבים הראשונים יקל עליכם, על האדריכל ועל עובדי הקבלן בשטח. וודאו כי היועץ בעל אישור הסמכה, יועץ ניקוז צריך להיות איש מקצוע בעל הסמכה על מנת שיוכל לאשר את תכנונו ואת העבודה מול הרשות המקומית ומול תאגיד המים. בדיקה של אישור הסמכה מראש תחסוך לכם אכזבה בהמשך הדרך וכמובן כאב ראש למציאת יועץ מוסמך שיחליף את קודמו. אל תהססו לבקש חוות דעת. יועץ מקצועי ואמין ישמח להעביר לכם מספר אנשי קשר שישתפו אתכם בחוויה שלהם מולו. יועץ ניקוז צריך לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם לקוחותיו, עם אדריכל הפרויקט, עם יועצים רבים אחרים ועם עובדי הקבלן בשטח. מומלץ לבחור ביועץ נעים, שירותי ומקצועי כאחד על מנת שהפרויקט שלכם יזרום בצורה טובה איכותית. יועץ ניקוז הינו אחד מיני יועצים רבים שיש לשכור את שירותיהם לאורך פרויקט בנייה. אצלנו בחברת דרך ארץ הנדסה בע"מ תוכלו ליהנות משירותיו של יועץ ניקוז איכותי, מקצועי ושירותי וגם משירותי יועצים ומהנדסים נוספים אחרים לפרויקט הבנייה שלכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

הסדרי תנועה זמניים

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: