יועץ חשמל

ליווי והכנת תכנית חשמל לקבלת אישור ח"חי, בזק, הוט עד לקבלת היתר וטופס 4

אישור חברת חשמל

בדיקת חשמל ע"י מהנדס בודק סוג 3

בזק

הוט להיתר בנייה

הכנת תכנית חשמל בבנייני מגורים

תכנון מתח גבוה

יועץ חשמל – תהליך עבודה

ייעוץ ותכנון חשמל להיתר בנייה וטופס 4

כאשר תפנה אלינו לקבלת ייעוץ חשמל, אנו נבקש להבין את היקף הפרויקט באמצעות שליחת תכניות אדריכליות במייל. מהנדסי ויועצי החשמל שלנו יבדקו את התוכניות ששלחת ויאמדו את היקף העבודה הדרושה לתכנון הפרויקט בצורה הטובה ביותר.

בשלב זה נעביר לך הצעת מחיר מפורטת ומותאמת לצרכי הפרויקט ולך. לאחר שתאשר לנו את הצעת המחיר אנו נעמוד בקשר עם אדריכל הפרויקט/ מנהל הפרויקט לצורך עבודה משותפת ותכנון איכותי ונכון.

מהנדסי החשמל שלנו יפתחו בקשה לפתיחת חיבורים לחברת חשמל, בזק, הוט בכדי לקבל את אישורם המיידי לבקשה להיתר ובמקביל נתכנן את מערכות החשמל בפרויקט תוך תיאום עם האדריכל והמתכננים השונים: יועץ פיתוח, יועץ נגישות, יועץ אינסטלציה, קונסטרוקטור ועוד.

לאחר גיבוש התכנית שתהיה מקובלת על כל הצדדים וכמובן עליך, אנו נגיש את התכניות לחברת חשמל על מנת לקבל את אישורם הסופי.

בשלב הביצוע והפיקוח העליון אנו נלווה את הפרויקט ונבדוק שקבלן החשמל מבצע הלכה למעשה את התכנון שלנו ונלווה אתכם עד לקבלת טופס 4 וחתימה על כל הטפסים הנלווים לאכלוס מהיר.

שירות מותאם אישית וליווי לאורך כל הפרויקט

השירות שלנו בדרך ארץ הנדסה מיועד לכולם, החל מליווי לאדריכלים, יזמים, חברות בניה ונדל"ן – כולל לקוחות פרטיים, קבלנים, מוסדות ממשלתיים, רשויות מקומיות, מעצבי פנים ועבור כל אנשי המקצוע העוסקים בתחום. כמו כן, אנו מוסמכים לייעץ לכל סוגי המבנים, כולל בתי מלון, משרדים, מתקני תעשייה, מבנים ציבוריים וכמובן גם בתים פרטיים, לרבות וילות ובניה רוויה.

התכנון שלנו – הרווח שלך

ליווי לאורך כל הפרויקט

אנו בחברת דרך ארץ הנדסה מעניקים לכם שירות כולל במספר תחומי יעוץ והכל תחת קורת גג אחת. יתרון זה מקנה לכם חיסכון בזמן, התנהלות מול גורם מוסמך בלבד, וכן שקט נפשי שהפרויקט שלכם בידיים הנכונות. אנו מתמחים בתכנון מערכות חשמל למבני ציבור, מפעלים ותחנות כוח, אנו מרכזים את כל הפעולות הנדרשות לתכנון והקמה של מערכות חשמל בעידן המודרני ובכלל זה: כבילה, חיבורים במתח נמוך, בינוני, גבוה ועליון, הקמת חדרי חשמל, לוחות חלוקה, שנאים, מערכות עבור תחנות כוח, מערכות מבוססות גז וסולארי (פוטו וולטאי) וכן הלאה.. החברה מעמידה לרשותכם את אנשי המקצוע הטובים בישראל.

כל הייעוצים תחת קורת גג אחת

סנכרון מלא בין היועצים בפרויקט
חברת דרך ארץ מהנדסים מציעה מגוון ייעוצים מלבד ייעוץ אינסטלציה, מצב המאפשר סינרגיה מלאה בין היועצים ושיתוף פעולה מלא ויחד אנחנו מאפשרים ליווי ולאורך כל הפרויקט החל משלב התכנון הראשוני ועד שלב הבנייה הסופי תוך מתן ייעוץ ופיקוח מלא. היועצים שלנו יושבים במשרד אחד כך שמתאפשרת התייעצות בכל שאלה שעולה באופן מידי ללא בזבוז זמן מיותר וכמובן תוך שיתוף פעולה מלא אתכם ולשביעות רצונכם.
משרדנו ישמח לייעץ לכם בכל סוגי הפרויקטים במחירים הוגנים תוך שמירה על מקצועיות ושירות ברמות הגבוהות ביותר, נשמח לעמוד לרשותכם כיועצי אינסטלציה, ובשאר הייעוצים במשרד.

שאלות ותשובות

יועץ חשמל הוא למעשה מהנדס חשמל שעבר התמחות והכשרה במתן שירותי ייעוץ ותכנון של מערכות החשמל השונות הן במתח נמוך והן במתח גבוה. על היועץ האחריות של תכנון החשמל במבנה ועבודתו מתחילה עוד בשלבים הראשונים של הפרויקט. ראשית עליו לוודא מה היא התשתית הקיימת בשטח ואילו השלמות עליו לחשב על מנת לספק את החשמל לצרכי המבנה ובנוסף הוא בודק מה הם התקנים והמתח הנדרשים. בנוסף, הוא קובע היכן ימוקמו חיבורי החשמל, נקודות החשמל כמו שקעים, מתגים וכן הלאה ולמעשה איך יעבור כל החשמל בפרויקט. את כל אלו יועץ החשמל מפרט על גבי תכנית חשמל מפורטת וברורה שלאחר מכן תעבור לצוות החשמלאים שיבצעו את עבודתם בשטח. כדי שקבלני החשמל הפועלים בשטח יוכלו לתת הצעות מחיר, לפעול בשטח לפי כמויות נדרשות וכו', על יועץ החשמל להנפיק להם כתבי כמויות מפורטים ומפרטים טכניים מלאים הנדרשים לביצוע העבודות. בנוסף, יועץ החשמל מגיש את התכניות הסופיות לאישורן של הרשויות המקומיות ולחברת החשמל, ללא שני אישורים אלו לא יינתן טופס 4 או רישיון עסקי למבנה. כך שלמעשה תפקידו של יועץ חשמל הוא בעל אחריות גבוהה ביותר הן בשלבי התכנון ועד שלבי הביצוע בשטח.

ככל שתקדימו בהתייעצות עם יועץ חשמל בפרויקט שלכם כך אתם יכולים לחסוך יותר כסף. אדריכלים רבים נעזרים ביועצי חשמל על מנת לתכנן את הפרויקט עליו הם עובדים, בין אם במיקומי השקעים בהתאם לתקנים המחמירים ובין אם מדובר בהתאמה של מתח החשמל לפרויקט או לאזורים בו. ככל שהפרויקט בשלבים מתקדמים יותר כך העלויות על השינויים (במידה וצריך) יעלו יותר כסף, מה שעלול להגיע לסכומים נכבדים ביותר. גם מול הרשויות השונות וחברת החשמל ההתנהלות אינה פשוטה ויקרה. יועץ חשמל מקצועי יוכל ללוות אתכם לאורך הפרויקט מול הגופים הללו ואתם תוכלו להיות יותר רגועים כי יש איש מקצוע סמכותי שיכול לייצג אתכם מול אותם גופים עקשניים. ליווי של פרויקט על ידי מהנדס חשמל המייעץ לכם לאורך הדרך יקל עלכם לקבל את האישורים הנחוצים בסיומו של הפרויקט ולקבל טופס 4 או רישיון עסקי ללא עיכובים. במידה והתחלתם פרויקט ללא יועץ חשמל מקצועי, זה הזמן למצוא אחד שילווה את הפרויקט שלכם. אל תמתינו יותר מידי שכן ייעוץ של מהנדס חשמל הוא הכרחי להצלחת פרויקט עוד בשלב התכנון והביצוע ועד אישורו של המבנה בצורה חלקה מול הרשויות והגופים השונים. לטווח הרחוק תכנון החשמל וביצועו בצורה טובה בשטח יאפשרו לדיירים או למשתמשי המבנה כמו בעלי עסקים או עובדים שימוש יעיל ובטוח בכל הקשור לחשמל.

הצעות המחיר של יועצי החשמל השונים מאוד שונים זה מזה, ההצעה מורכבת מניסיונו של היועץ, מגודל הפרויקט ומורכבותו, מצורכי הלקוח לחשמל חכם או מערכות טכנולוגיות מתקדמות אחרות, האם כולל חשמל רק בתוך הפרויקט או גם בשטח החיצוני כמו תאורה חיצונית, נקודות חשמל מחוץ למבנה (המצריכים אביזרים נגד במים), האם כולל תאורה בבריכות שחיה או מצלמות חוץ וכן הלאה. יועץ חשמל מקצועי ומנוסה יוכל להבטיח עבודה מושקעת ואיכותית שתוכל לתרום לפרויקט שלכם ולכן אין להקל ראש בבחירת יועץ חשמל מקצועי בעל הסמכה מתאימה וניסיון מוכח. יועצי חשמל חדשים או מתחילים לא בהכרח יוכלו לספק לכם ולפרויקט שלכם את הפתרונות הנחוצים מה שעלול להוביל לעיכובים ובירוקרטיה ארוכה מול הרשויות וחברת החשמל. ההמלצה היא לקחת שתיים – שלוש הצעות מחיר ולבדוק אותן לפי המפרט שתקבלו. חשוב לזכור לוודא את ניסיונו של היועץ ואם הוא יוכל לספק לכם את הפתרונות הדרושים לכם להצלחתו של הפרויקט. וודאו כי כל המרכיבים המופיעים בהצעות הן זהות ואם אחד הציע לכם משהו שהשני לא, מומלץ לוודא אם הצעת מחיר חלקית או שזה נכנס בסעיף שונה. כמו חישוב כמויות, האם זה כחלק שהשירות או בתוספת, האם את אישורי חברת החשמל הוא מבצע או שזה בתוספת, האם הדפסת תכניות כלולה או שתישלח שכם חשבונית בנפרד להדפסות וכן הלאה.

הדבר הראשון שעליכם לבדוק היא ההסמכה של מהנדס החשמל, לאחר מכן מומלץ לבדוק את ניסיונו בתחום המבנה שלכם, אם אתם מתכננים פרויקט בית פרטי, בניין מגורים, שיפוץ או תמ"א 38, מבנה תעשייה או מבנה מסחרי אחר אלו יכריעו איזה יועץ חשמל תבחרו להעסיק. ישנה חשיבות מאוד גדולה לניסיונו של היועץ בסוג הפרויקט שלכם ובחירה ביועץ מנוסה יכולה להוות הפתרון הטוב ביותר עבורכם ולהתקדמותו של הפרויקט שלכם. מומלץ לבחור ביועץ חמל מסביבתכם או לחילופין אחד שעובד באזורכם ומכיר את הרשויות והגופים איתם עליו להיות בקשר על מנת להשיג עבור הפרויקט שלכם את האישורים הנדרשים לטופס 4 או רישיון עסקי. יועצים מומחים בעלי קשרים טובים ברשויות המקומיות או עם חברת החשמל באזור הפרויקט שלכם יכולים להניב עבורכם תוצאות מהירות יותר. אך לא רק, חברה בעלת יועצי חשמל מקצועיים ואיכותיים יכולה לזרז הליכים בעזרת המקצועיות של היועצים ועם גישתם החיובית למציאת פתרונות יצירתיים. וודאו כי ליועץ חשמל ממנו אתם מבקשים הצעת מחיר כי יש בידו הידע עבור פתרונות טכנולוגיים הנדרשים לכם, כמו פתרונות חסכוניים, טכנולוגיה חדשה כמו בתים חכמים, שהוא למעשה יכול לתת לכם את כל הפתרונות בתכניות החשמל הנדרשות לכם על סמך הניסיון והידע הנדרש. רק לאחר כל החישובים המתאימים סגרו עם היועץ חוזה. אם אתם מחפשים יועץ חשמל איכותי, מקצועי ואמין אנחנו כאן לשירותכם, אצלנו תמצאו את יועצי החשמל הטובים ביותר.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

הסדרי תנועה זמניים

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: