יועץ ניקוז והידרולוגיה לתב"ע

יועץ ניקוז והידרולוגיה לתב"ע

חיבורי ניקוז ואספקת מים לשטח

כאשר ניגשים לרשות המקומית, לעירייה או למשרדי הממשל על מנת לקבל את התב"ע הקיימת על החלקה או השטח, מקבלים גם הרבה מידע נוסף על השטח כמו חיבורי ניקוז ואספקת מים לשטח. בתכניות בניין ערים ניתן לבקש שינויים על מנת שהתכנון העתידי על השטח יתאים לדרישות והצרכים של היזמים או בעלי הנכס. כחלק מתוספות שימושים למשל ניתן להוסיף קווי מים ראשיים ו/או ניקוזים בהתאם לתכנון העתידי ועוד. כל אלו ניתן יהיה לבצע רק עם תכנון מוקפד של יועץ תשתיות לניקוז תב"ע. היועץ יעביר את הבקשה לרשויות הרלוונטיות ועמוד מול הבירוקרטיה הרבה. הפנייה ליועץ תשתיות ניקוז לתב"ע מנוסה ומקצועי יקל עליכם את התהליך ויאפשר לכם קבלת אישורים בצורה מהירה וקלה.

תפקידו של יועץ ניקוז והידרולוגיה לתב"ע.

בכל פרויקט בנייה יש לעמוד בדרישות רבות ומגוונות של הרשויות המקומיות, של חוקי הבנייה ועוד. על מנת לצלוח את כל הדרישות מבלי להיכנס להגשות חוזרות ונשנות, ללא תיקונים יקרים ומיותרים רצוי לפנות יועץ ניקוז והידרולוגיה לתב"ע עוד בשלבים המוקדמים טרם תכנון המבנה לפרטיו. כך בסיועו של יועץ ניקוז והידרולוגיה מקצועי ומנוסה תאפשר לכם לקבל את האישורים על פי המגבלות של הרשויות וכן עם הבנה של המגבלות שהן מציבות להעניק ללקוחות את הפתרונות היצירתיים על מנת להשיג את המבוקש. יחד עם הצוות המסור של דרך ארץ הנדסה אתם תכלו לקבל את הייעוץ המקצועי והאיכותי ביותר עבור הגשת תשתיות לניקוז לתב"ע עבור הפרויקט שלכם.

ניסיונו של יועץ ניקוז והידרולוגיה לתב"ע.

בכל פרויקט בנייה נדרש לבצע פעולות טרום תכנון רבות על מנת לעמוד בכל התנאים והדרישות של הרשויות השונות. כחלק בלתי נפרד מהתכנון הראשוני על המבנה יש לבצע סקירה מעמיקה של השטח וכמובן להכיר את התנאים והאפשרויות הניתנות על פי החוק על השטח. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מתמחים בליווי לקוחותינו משלב תב"ע, לאורך תהליך הבניה ועד מסירת מפתח. הצוות שלנו מורכב ממהנדסים, אדריכלים ויועצים רבים שילווה את הפרויקט שלכם תחת קורת גג אחת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו בדרך ארץ הנדסה נשמח לספק לכם את השירותים המתקדמים והמקצועיים ביותר בענף. אצלנו תיהנו משירותי ייעוץ מיועץ ניקוז והידרולוגיה לתב"ע, מהנדסים שונים ועד קונסטרוקטורים ויועצים נוספים אחרים תחת קורת גג אחת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

שאלות ותשובות

התב"ע (תכנית בניין ערים) הינה תכנית מפורטת המאפשרת לקבל מידע רב באשר ההנחיות הניתנות לבניה על חלקה, גוש או כל שטח אחר. טרם גשת בקשה להיתר בניה נדרשת בדיקה מעמיקה לכל הקשור בקווי המים הקיימים או הניתנים למימוש בגבולות השטח, קווי הביוב ודרישות בריכות הניקוז לשטח וכמובן במידה ומתוכנן על השטח מבנה בו נדרשות בקשות אחרות מהמותרות על השטח בתב"ע הקיימת יש לבקש שינוי בתב"ע ויועץ ניקוז והידרולוגיה לתב"ע יוכל לספק לכם את כל הפתרונות האופטימליים ביותר על מנת לקבל את אישוריהן של רשויות השונות. ראשית, תפקידו של יועץ ניקוז והידרולוגיה לתב"ע הוא לקבל את כל המידע מהרשות על מנת לנתח את התב"ע הקיימת על השטח ברגעים אלו ממש. לאחר חקר מעמיק של התב"ע יוכל לבחון את הצרכים של המבנה המתוכנן אל מול ההסכם הקבוע בתב"ע. במידה וישנן תשתיות או ניקוזים שאינם מתאימים לתכנון העתידי על השטח, היועץ יוכל לתכנן ולהציג את השינויים שהוא מציע לרשות בהתאם למבנה בעתידי וכך הוועדה תוכל לדון בשינויים המבוקשים. ההתייעצות עם יועץ מקצועי ומנוסה בשלבים המוקדמים של בקשת התב"ע היא הכרחית להצלחת הפרויקט כולו ועל מנת שאתם תחסכו בכסף רב. התנהלותו של יועץ אמין ומקצועי שילווה אתכם מול הבירוקרטיה תאפשר לכם לקבל תב"ע מתוקנת בהתאם לצרכים שלכם בקלות רבה יותר.

את התב"ע מבקשים מהרשויות בשלבי התכנון המוקדמים ביותר של פרויקט הבנייה. עם קובץ המסמכים, התכניות והנספחים הנמצאים בתב"ע ניתן לתכנן על פי ההיתרים הניתנים את המבנה הרצוי או לחילופין לדעת כי נדרשים שינויים ויש צורך להתחיל לפעול על מנת לבקש את אותם שינויים. ביצוע שינויים בתב"ע עלולים לקחת זמן מה ועל כן חשוב להיעזר ביועץ תשתיות לניקוז לתב"ע בטרם עת. שלבי תכנון מבנה באשר הוא לוקח זמן רב הן לתכנון והן לביצוע אך במקרים של שינויי תב"ע העניין יכול לגבות מכם עוד זמן יקר מאוד היות והתהליך הבירוקרטי אינו תמיד חלק ומהיר והרשויות מרשות לעצמן לבקש מידע, אישורים ונספחים שונים עד שישוכנעו כי הבקשות יכולות להתקיים בפועל בשטחן.מכיוון שהתהליכים הבירוקרטיים עלולים לגזול מזמנכם ואף מכספכם, רצוי לפנות ליועץ תשתיות לניקוז לתב"ע עוד בשלבי התכנון הראשוניים ואפילו עוד בטרם הבקשה להיתר בנייה. חשוב לנהל את הפרויקט על פי לוחות זמנים מחושבים ועל פי שלבי התכנון ולאחר מכן שלבי הביצוע על מנת שלא תכנסו לעיכובים מיותרים או לעלויות גבוהות מהמצופה. כדי שזה לא יקרה רצוי ואף מומלץ לפנות ליועץ מקצועי, מנוסה ואמין שילווה אתכם לאורך הפרויקט שלכם.

ישנם משתנים רבים המרכיבים את הצעת המחיר של יועץ ניקוז והידרולוגיה לתב"ע. ראשית היועץ יבחן את גודל הפרויקט ומורכבותו. שני הפרמטרים הללו הם עיקריים וחשובים ביותר על מנת שהיועץ יוציא לכם הצעת מחיר הוגנת, הוגנת הן לכם והן לו. שנית, היועץ יבחן את רצונותיכם בשטח המתוכנן לבנייה ובין האישורים הניתנים לשימוש בהתאם לתב"ע מבקרה שעליו להגיש שינוי תב"ע הדבר יתווסף להצעת המחיר. במקרה של בקשות חריגות, שינויים לא מתוכננים גם כאן כמובן הנושא בתשלום. חשוב להציף בפגישה עם היועץ את כל הרצונות שלכם מהשטח על מנת שהוא יוכל לבצע עבורכם את הבקשה לשינוי תב"ע בפעם אחת ולא לבלבל את המערכת כולה עם שינויים חוזרים ונשנים.מיומנותו של היועץ והוותק שלו הם גורם נוסף המשפיע על הצעת המחיר. מומלץ במקרים של שינוי תב"ע לפנות ליועץ מומחה שביצע שינויים רבים לתב"עות כמו במקרה שלכם. בין אם מדובר במבנה למגורים או למרכז מסחרי, יועץ שמכיר את סוג הפרויקט כפי שאתם מתכננים יעזור לכם להגיע למטרה בקלות ובמהירות.אצלנו בדרך ארץ הנדסה תוכלו למצוא יועץ ניקוז והידרולוגיה לתב"ע ועוד יועצים מקצועיים רבים אחרים. תחת קורת גג אחת אנחנו מספקים ללקוחותינו השונים ברחבי הארץ שירותי הנדסה תכנון וביקורת בהתאם לסוג המבנה אותו הם מתכננים. מהנדסים, אדריכלים, קונסטרוקטורים ועוד יועצים מקצועיים נוספים מחכים לעזור לכם בפרויקט הבנייה שלכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

רצוי לבחור ביועץ ניקוז והידרולוגיה לתב"ע שיכול לספק לכם רשת רחבה של שירותים הן בטרם תכנון הפרויקט ועד סיום שלבי הביצוע כולל ביקורות בזמן הפרויקט. כאשר היועץ שליווה אתכם בתכנון לבקשת שינוי התב"ע ולאחר מכן בתכנון הפרויקט להיתר בניה, אתם יכולים להיות בטוחים כי היועץ מכיר כל נתון, פסיק וקו בפרויקט שלכם. כך הוא יכול לבצע גם ביקורות בהמשך התהליך ועד מסירת המפתח בסופו של הפרויקט.שנית רצוי לבחון את ניסיונו של היועץ, יועצים מנוסים בעלי וותק וניסיון רב יכולים להציע פתרונות לבעיות שיש לפתור, לתכנן ביתר קלות תשתיות מסובכות או מורכבות ולאפשר לכם לקבל שירותים מקצועיים ובלתי מתפשרים על איכות ומקצועיות. רצוי לבחון אם היועץ מכיר מערכות שונות בהתאם לצרכים של המבנה המתוכנן, האם יש לו ידע בטכנולוגיה המתקדמת? האם הוא יכול לספק לכם תכנון טכנולוגי המשתלב עם מערכות ממוחשבות מורכבות כך שהוא יוכל ללוות את הפרויקט שלכם גם בשלבי התכנון המתקדמים וגם בליווי שלבי הביצוע.

יועץ ניקוז ותשתיות לתב"ע: מתמקד בתכנון מערכות ניקוז ותשתיות עבור תוכניות בניין ערים (תב"ע). עבודתו כוללת היבטים הנדסיים רחבים, כגון תכנון רשתות ניקוז, תכנון תשתיות מים, ביוב וחשמל, וקבלת אישורים מגורמים רלוונטיים.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ תנועה

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: