סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סביבה לבניה ירוקה בקלות ומהירות

שינוי החקיקה בנושא בניה ירוקה עבר שינוי ברבע הראשון של השנה. השינוי בא לטובת כולנו רק שיש צורך להיערך לכך בהתאם ולהתייעץ עם יועץ לבניה ירוקה מקצועי שילוה אתכם לכל אורך הדרך. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מתמחים בתכנון פרויקטים רבים ברחבי הארץ. אנחנו מלווים את לקוחותינו משלב התכנון כולל הגשת סקרים שונים וביניהם סקר סביבה לבניה ירוקה לרשויות המקומיות. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.

שאלות ותשובות

עיקרו של סקר סביבה לבניה ירוקה הוא לקבל תמונת מצב ברורה של הסביבה ולבחון את השפעתו של המבנה על הסביבה. בעבר היו צריכים מפעלים ומבני תעשייה בלבד לעמוד בדרישות הללו, אנחנו שמענו על כך לא מעט פעמים על מפעל כזה או אחר שנמצא מזהם, מזהם את הקרקע או את הים. עד היום אנחנו יכולים לשמוע על שכונות שלמות המתלוננות על ריחות חזקים שמגיעים ממפעלים שכנים וכן הלאה. זאת משום שעד לפני מספר חודשים בודדים הכול היה בגדר המלצה ולא היה חוק מאוגד שאכף את הליקויים כמו שצריך. היום, החוק הוולונטרי עבר בכנסת וחוק הבניה הירוקה הינו חוק חשוב ועיקרי לקבלת היתרי בניה בכל רחבי הארץ.לפני שמתחילים פרויקט בניה חייבים לעמוד בשלל קריטריונים וזאת כדי לקבל אישור ואור ירוק לתחילת עבודות הבניה בשטח. אם בעבר הבירוקרטיה היה ארוכה ומסובכת הרי מהשנה הדברים ממשיכים להיות מאתגרים בעבור רבים שמעוניינים לקבל היתר בניה לתחילת בנייתו של מבנה. היום בנוסף לדרישות שהיו בעבר יש להציג גם נתונים של סקר סביבה לבניה ירוקה על מנת שהרשויות יאשרו את תחילתו של הפרויקט. יועץ סביבה מנוסה ומקצועי יוכל ללוות אתכם לכל אורך הדרך, הרי מדובר ברשימה ארוכה של קריטריונים שכולם יחדיו מרכיבים את הסקר כולו. למעשה סקר סביבה לבניה ירוקה מורכב מסקרים רבים נפרדים וכולם יחד מאפשרים להגיש בקשה להיתר בניה.כפי שציינו קודם לכן, ישנה רשימה ארוכה של סקרים סביבתיים, אחד העיקריים ביניהם הוא סקר זיהום קרקע והוא הכרחי על מנת לקבל היתר בניה, הסקר קובע את רמת המזהמים בקרקע בעקבות שימושים קודמים בקרקע כמו מפעל שהופעל לפני כן על החלקה ובמפעל השתמשו בחומרים רעילים. בנוסף לכך ישנו סקר למדידת שפכים ומי תהום, סקר לרמות קרינה, סקר לבדיקת רעש, פליטת מזהמים באוויר ועוד קשת רחבה של סקרים שבוחנים את תנאי הסביבה וכולם יחדו תחת הכותרת סקר סביבה לבניה ירוקה.
היות והיום הנושא הינו חובה על ידי החוק, כדי לקבל היתר בניה חשוב לעמוד בכל הדרישות שהרשויות המקומיות מציבות בפניכם. כבר בבקשת תיק המידע בעבור הגוש והחלקה ניתן לראות מהם הדרישות שהרשויות מציבות בפניכם. אך חשוב להיות מוכנים ולהתייעץ עם יועץ סביבה מוסמך ומנוסה שילווה אתכם לכל אורך התהליך, משלב הסקרים המקדימים לקבלת היתר בניה, דרך פיקוח בשלבים השונים בפרויקט כולל ביקורים בשטח ועד לקבלת טופס 4.היות ומדובר בתנאי לקבלת היתר בניה חשוב לפנות בהקדם האפשרי ליועץ מנוסה או לחברת הנדסה המספקת שירותי ייעוץ וליווי ללקוחותיה השונים. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מלווים את לקוחותינו ברחבי הארץ לאורך פרויקט הבניה, משלבי התכנון השונים ועד לקבלת טופס 4. עם צוות המהנדסים, היועצים המקצועיים אנחנו מספקים ללקוחותינו שירותים הנדסיים נרחבים תחת קורת גג אחת. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות משירותינו המקצועיים באדיבות ויחס אישי. צרו אתנו קשר או השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.
סקר סביבה לבניה ירוקה מורכב מסקרים רבים ומגוונים ולכן, מחיר סקר סביבה משתנה בהתאם למרכיביו. אם עליכם להציג סקר סביבה הכולל מספר מצומצם של סקרים המחיר יהיה נמוך מאדם אחר שנתבקש להציג רשימה ארוכה יותר של סקרים סביבתיים על מנת לקבל את היתר הבנייה לפרויקט שהוא מעוניין להוציא לפועל. בנוסף לכך ישנם משתנים נוספים שיש לקחת בחשבון כמו גודל השטח, מספר הביקורים שיש לבצע על מנת למלא את נתוני הסקרים, האם הסקר מסתיים בביקור בודד או שישנו צורך לבקר בשטח מספר פעמים על מנת להציג דיאגרמה על השינויים למשל בבדיקות מזג אוויר או רוחות לאורך עונות השנה.כשאתם נדרשים להגיש סקר סביבה לבניה ירוקה, בין אם הוא מורכב מסקר סביבתי בודד ובין אם הוא מורכב ממספר רב של סקרים מומלץ לפנות למספר חברות או יועצים פרטיים על מנת לקבל הצעת מחיר שאותה תכלו להשוות. את ההשוואה מומלץ לעשות מול המחיר כמובן אך זהו לא המשנה החשוב ביותר בהצעת המחיר. חשוב לבחון את הסעיפים שכוללים את ההצעה, למשל האם הצעת המחיר כוללת ביקורים בשטח או שעליכם לשלם בנפרד על ביקורים בשטח, האם הצעת המחיר כולל עלויות בדיקות מעבדה במידה ונדרשות כאלו או שהצעת מחיר עבור בדיקות מעבדה יוגשו בנפרד. וכן הלאה. רק אם השוואת הסעיפים השונים תוכלו לקבל הצעת מחיר הוגנת ואמינה שכוללת את כל הנתונים שאתם צריכים להיתר הבניה.
הדבר החשוב ביותר לפני שמתחילים בתהליך הוא לא להילחץ, נכון שהנושא בחוק יחסית חדש אך למעשה הוא קיים שנים רק שאינו עמד בפיקוח. היום הדברים מסודרים יותר ומאפשרים מעקב מקצועי פשוט יותר. לכן, כדי לעבור את התהליך בצורה מהירה ופשוטה חשוב לפנות ליועץ מקצועי ואמין שילווה אתכם לכל אורך הדרך.חשוב לקרוא את המידע מתיק המידע של השטח שלכם. בתיק המידע נמצאים כל הנתונים שעליכם לדעת על השטח ועל מה שעליכם להגיש לרשויות המקומיות. לאחר שתעברו על התיק מומלץ לפנות ליועץ סביבה שיבחן את הדרישות הסביבתיות בעבור השטח בו אתם מתכננים לבנות והוא יוכל ללוות אתכם בבירוקרטיה מול הרשויות המקומיות.ערכו השוואת הצעות מחיר על מנת לדעת על מה אתם בדיוק משלמים והיעזרו בחוות דעת של לקוחות קודמים. אם גם אתם צריכים סקר סביבה לבניה ירוקה אנחנו דרך ארץ הנדסה נשמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת ביותר כדי שתצאו לדרך בטוחה וטובה לקראת הפרויקט שלכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ תנועה

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: