יועץ בטיחות לבריכה

יועץ בטיחות לבריכה –קבלת אישור להיתר וטופס 4

בדיקת גידור, שיפועים וריצוף מונע החלקה מסביב לבריכה

מתן הנחיות לאדריכללתכנון בטיחות הבריכה

יועץ בטיחות ותכנון בריכות

מלווים אתכם לאורך כל ההליך עד לקבלת אישור הרשויות

  • דרך ארץ הנדסה מלווה אתכם בייעוץ בטיחות לבריכה, החל מליווי האדריכל, קבלת היתר בניה ועד לקבלת טופס 4.
  • אנחנו מתחייבים למחיר הנוח ביותר עבורך, תוך שמירה על מקצועיות, שירות וזמינות לאורך כל הדרך.
  • הפקת אישור ע"י מהנדס בטיחות, תוך הקפדה על התקנים, אישור המתקבל ע"י כל הרשויות והמועצות בארץ.

על קצה המזלג

בריכות שחייה במדינת ישראל מפוקחות ע"י כמה גופים, כגון:

• משרד התמ"ת                         • המשרד לביטחון פנים
• משרד הבריאות                       • משרד הפנים וכן רשויות נוספות

יועץ הבטיחות הוא הגוף הבוחן את מצב הבטיחות בבריכה על כל היבטיה, לפי מסמך התקנות 6701 שעוסק בבריכות שחיה. יועץ הבטיחות מחוייב לפעול לפי תקנות אלו בעת בדיקתו, ועליו לבחון את כיצד ניתן לשלב בין דרישת החוק לבין המצב הקיים בבריכה דה פקטו. בהמשך הדרך, על יועץ הבטיחות להמליץ למפעיל הבריכה לפעול ע"פ ההנחיות המחייבות בחוק וזאת תוך הפעלת שיקול דעת ושימוש במיטב נסיונו. בשנים האחרונות יש לתת את הדעת לתקנות נגישות המגדירות באופן ברור כי אדם בעל מוגבלויות פיסיות לא יהיה מורחק מן החברה הכללית. כפועל יוצא, מפעילי בריכות השחייה יהיו מחויבים ע"פ חוק להתקין בבריכת השחייה אביזרים המאפשרים לאנשים בעלי מוגבלויות כאלה ואחרות לשהות בבריכה כאדם מן השורה.

ייעוץ בטיחות לבריכה

עונת הקיץ בישראל גרמה לכך שכמעט בכל בית פרטי יש היום בריכת שחיה, היות והיא מהווה חלק מרכזי בבילוי שעות הפנאי. על בריכת השחייה צריכה להיות מתוכננת ומתופעלת תוך ההקפדה המחמירה ביותר על תקנות הבטיחות שקבעה המדינה.

מלבד סכנת הטביעה, בריכת שחייה עלולה להוות סכנה גם מן ההיבט של הרעלה הנובעת מחשיפה לכימיקלים או התחשמלות כפועל יוצא של מערכת חשמל לקויה. בכדי לקבל רישיון הפעלת בריכה יש להבטיח כי ננקטו כל הצעדים להבטחת שלומם של המתרחצים בבריכה.

יועצי הבטיחות בחברת דרך ארץ הנדסה בע"מ בוחנים את מצבה של הבריכה בהיבט הבטיחותי תוך בדיקה קפדנית ודגש על תקנות 6701 שהוציאה המדינה. יועץ הבטיחות שלנו יבדוק כי התכניות עומדות בכל הדרישות הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה תברואתית.

לגבי בריכות ציבוריות- עליהן לקבל רישיון עסק בכדי להיפתח לקהל המתרחצים, הליך הרישוי נוגע לבריכות ציבוריות בבתי מלון, קאנטרי קלאב או פארק מים ושעשועים וכיו"ב. הקריטריונים הנבחנים הם: איכות המים, בטיחות וגיהות, תחזוקה וניקיון, אבטחה, הכוונות ושילוטים, מיקום המלתחות והשירותים, נגישות המקום וכו'. יועץ הבטיחות שלנו יערוך בדיקה מוקפדת של התכניות ויראה כי הכל כשיר ועומד בתקנות קודם לכן שיתן אישור לכך.

כל הייעוצים תחת קורת גג אחת

למה לבחור בנו ?

כאשר אתם בוחרים לעבוד איתנו בכל הקשור לייעוץ בטיחות בריכה – אתם בוחרים לעבוד בצורה נכונה ומסודרת, חסכונית וכמובן בטיחותית. המהנדסים המקצועיים שלנו בקיאים בכל חוק התכנון והבניה הנוגע לתכנון בריכות עבור אלפי יזמים, אדריכלים וקבלנים לאורך השנים.

חברת "דרך ארץ הנדסה" מציעה מגוון ייעוצים מלבד יועץ לבטיחות בריכה, מצב המאפשר סינרגיה מלאה בין היועצים ושיתוף פעולה מלא, יחד אנו מאפשרים ליווי לאורך כל הפרויקט החל משלב התכנון הראשוני ועד שלב הבנייה הסופי תוך מתן ייעוץ ופיקוח מלא, קבלת היתר בניה וטופס 4. היועצים שלנו יושבים במשרד אחד, כך שמתאפשרת התייעצות בכל שאלה שעולה באופן מידי ללא בזבוז זמן מיותר וכמובן תוך שיתוף פעולה מלא אתכם ועם האדריכל ולשביעות רצונכם.

דרך ארץ הנדסה בע"מ

מהנדס בטיחות עם ניסיון
  • יש לנו ניסיון של מעל 20 שנה בתחום תכנון ובטיחות לבריכות.
  • אנו נעניק לכם ליווי צמוד בדרך להקמת בריכה בטוחה ותקנית.
  • אנו מתחייבים למחיר הנמוך ביותר בשוק. – הצוות שלנו זמין מסביב לשעון וזאת תוך שירות מקצועי ואדיב.​​

שאלות ותשובות

אחד הדברים שאנחנו מאוד אוהבים ומרבים לעשות בימות הקיץ החמים זה לרחוץ בבריכה. הרחצה בבריכה הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהבילוי הקיצי של רבים מאתנו עד כדי כך שאנחנו עדים לעליה המשמעותית בקרב בעלי נכסים רבים המתעניינים יותר ויותר בשנים האחרונות לבנות בריכה פרטית בחצר ביתם. חשוב לזכור הרחצה בבריכה היא הנאה לכל בני המשפחה אך היא יכולה להיות מסוכנת, במיוחד אם לא פועלים על פי כל התקנים, ההנחיות ומתייעצים עם אנשי המקצוע הטובים ביותר כדי למנוע סכנות שעלולות חלילה לגבות חיי אדם. על מנת ליהנות מכל היתרונות שבריכה פרטית יכולה להעניק לנו ולהימנע ממצבים מסוכנים ולצמצם את התרחשותן של סכנות רבות רצוי ואף חובה להיעזר באדם מוסמך ומקצועי שמכיר את כל הסכנות שעלולות להתרחש בסביבתה של הבריכה. יועץ בטיחות לבריכה הינו אדם מוסמך המכיר את כל הסיכונים האפשריים בסביבת הבריכה ויש בידו כל המידע על מנת להימנע ממצבים אלו ולמזער את התרחשותם. היועץ, ילווה אתכם לאורך תהליך בקשת היתר בניה. הבירוקרטיה מול הרשויות השונות הינה ארוכה ומסועפת לקבלת היתר בניה לבריכת שחיה ולכן על מנת לקבל את האישורים לבנייתה מומלץ לפנות ליועץ בטיחות שילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו.
בניית בריכה במבנה חדש או תוספת של בריכה למבנה קיים חייבים לקבל את כל האישורים מהרשויות השונות על מנת לקבל היתר בנייה ולבנות את הבריכה בהתאם לחוק. הדרישות של הרשויות המקומיות השונות הינן רבות ומסועפות ועל מנת לעמוד בכולן יש להיעזר ביועץ בטיחות לבריכה מנוסה ומקצועי שיכול להתאים את הדרישות של הלקוח עם דרישות הרשויות על מנת שהבריכה תפעל בהתאם לכל התקנית והדרישות וכך תשמור על הרוחצים בה הן לרחצה נקייה ובריאה והן מסכנת חיים.שירותיו של יועץ בטיחות עוד בשלבים הראשונים של תכנון הבריכה יכולים להניב לכם שקט נפשי ותכנון אופטימלי מתחילת הדרך. שיתוף הפעולה בין אדריכל הפרויקט שמתכנן את העיצוב של הבריכה, מתאים את הבריכה לתכנון הבית בין אם הבית קיים ובין אם הבית בבנייה חדשה חשוב ביותר. מצד אחד, האדריכל והיועץ מתאימים את הבריכה בהתאם לדרישות הלקוח ומנגד הם שומרים על כל דרישות הבטיחות והתקנים הרבים הנדרשים בבניית בריכה. בתכנון משותף של זה לצד זה אתם הלקוחות יכולים ליהנות מתכניות שמשלבות את התכנון האופטימלי עבורכם ומתאימות לדרישות הרשויות המקומיות בעת ובעונה אחת, כך שאתם חוסכים בעלויות גבוהות של התאמת תכניות האדריכל ללא בדיקתו של יועץ בטיחות לבריכות בשלב התכנון הראשוני. תכנון משותף של כל הגורמים המקצועיים עוד בשלבים הראשונים של הפרויקט יחסכו לכם לא רק בכסף רב אלא גם בזמן יקר ותסכול שעלול להתלוות לבירוקרטיה הרבה.
המחירים שיועצי בטיחות לבריכות גובים את לקוחותיהם משתנים מפרויקט לפרויקט ומיועץ ליועץ. יועצים בעלי מוניטין, וותיקים בתחומם ומנוסים שנים רבות יגבו לרוב מחיר גבוה מיועץ מתחיל. אך המשקל העיקרי ביותר בעלויות ליועץ בטיחות לבריכה הם: גודל הפרויקט, מורכבות הבריכה, אילו מערכות הולכות להיות מותקנות בה ועוד משתנים נוספים.לפני שסוגרים חוזה עם יועץ בטיחות לבריכות שילווה את הפרויקט שלכם מומלץ לערוך השוואת מחירים בין מספר יועצים, לוודא כי ההצעות מחיר מפורטות ומרכזות בתוכן את כל השלבים שאתם צריכים על מנת שבריכת השחייה בביתכם תעמוד בכל הקריטריונים לבריכת שחיה תקנית ולא פחות חשוב בטיחותית.דבר נוסף שמומלץ לבדוק מראש הם עלויות של תוספות ושינויים במידת הצורך. זכרו, היועץ והאדריכל עובדים בשיתוף בעולה זה עם זה וצריכה להיות תקשורת טובה בין שני הצדדים על מנת שאתם תקבלו בסופו של תהליך את בריכת חלומותיכם כפי שדמיינתם אותה.אצלנו בדרך ארץ הנדסה תוכלו ליהנות מכל העולמות במקום אחד. צוות המהנדסים שלנו כולל יועצי בטיחות לבריכה, קונסטרוקטורים, אדריכלים ולמעשה כל אנשי המקצוע שאתם צריכים על מנת שפרויקט בניית הבריכה שלכם יצא לפועל. אצלנו תהינו מכל השירותים ההנדסיים במקום אחד, ואנחנו נדאג להעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר כדי שגם אתם תיהנו מבריכה פרטית בטיחותית ותקינה שתאפשר לכם ליהנות מרחצה נעימה ובטוחה בכל יום בשנה.
בריכת שיחה בביתכם יכולה להיות אחת ההשקעות המעשירות ביותר לנכס. בריכה בנויה בשטח פרטי מעלה את ערך הנכס, מעניקה לדיירי הבית איכות חיים גבוה, בנוסף לכך אתם נהנים מנכס בעיצוב יוקרתי ומפנק. על מנת שכל אלו יעניקו לכם את כל היתרונות שאת חולמים מבריכה פרטית בחצר ביתכם יש לתכנן את הבריכה לפרטי פרטים מבנה בטיחותית. יועץ בטיחות לבריכה הוא בעל המקצוע שיכול להעניק לכם את השקט הנפשי ואת האחריות כי הבריכה מתוכננת ובנויה באופן הבטיחותי ביותר הן לאורך תהליך הבנייה והן לשימוש יום יומי לאחר סיום העבודות.כדי לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבורכם חשוב לבקש מהיועצים אליהם אתם פונים להצעות מחיר לקבל את האישורים או האסמכתאות המאשרות כי הם אכן אנשי מקצוע מוסמכים. אינכם רוצים לצאת לתהליך עם אדם שלאחר זמן מה תגלו כי אין לא את האישורים הנדרשים לביצוע המשימה. אנחנו בדרך ארץ הנדסה, מוכרים על ידי הרשויות השונות כחברה מקצועית וותיקה המלווה לקוחות רבים לתכנון בריכות שחיה בטוחות העומדות בכל דרישות התקן מה שמזרז ומקל על הבירוקרטיה הרבה.שיתוף הפעולה לאורך התהליך בין האדריכל והיועץ חשוב ביותר. לכן חשוב לשים לב לפני שאתם סוגרים חוזה עם יועץ בטיחות לבריכה כי הוא איש מקצועי ושירותי באותה הנשימה. יועץ הבטיחות מלווה את הפרויקט מתחילתו, הוא לא רק מול האדריכל ולעיתים ישנם מצבים שהוא נוכח בשטח עצמו. ולכן חשובה תקשורת טובה בין הקבלנים והמהנדסים כולם.

השאירו פרטים

יועץ בטיחות לבריכה – יעוץ של מומחים

במדינה חמה כמו ישראל בריכה היא מקום בילוי פופולרי מאוד. כשהבריכה היא חלק מהבית, מובטחות לכם שעות רבות של הנאה ונחת, וסביר להניח שגם אורחים רבים שישמחו להשתכשך אתכם. בנוסף להיבטים האדריכליים השונים, חובה לוודא שהבריכה גם בטיחותית לחלוטין, ולשם כך נדרש ייעוץ של מומחה בתחום ספציפי זה. יועץ בטיחות לבריכה מטעם חברת דרך ארץ הנדסה בע"מ מאפשר לכם לבנות בריכה ביתית בראש שקט לגמרי וכמו כן לקבל את כל האישורים הנדרשים עבורה בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי.

מתי להזמין יועץ בטיחות לבריכה?

בחירת אמצעי בטיחות
ישנם פתרונות רבים שמאפשרים לבני ובנות כל הגילאים ליהנות מבריכות ביתיות מבלי להסתכן. ביניהם: תיחום מונע החלקה, מאחזי יד, מדרכי רגל ועוד – ובעזרת יועץ מקצועי נבחרים האמצעים המתאימים ביותר עבורכם. גם השיפוע הפנימי בתוך הבריכה ובהתאם המדרג בין מים רדודים לעמוקים נבחן בקפידה.

התאמה לתקנות העדכניות
הן לגבי הבטיחות והן לגבי מרכיבים אחרים ובהם למשל אקוסטיקה. בהתאם יועץ הבטיחות מתנהל תוך שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע אחרים כדי ליצור תוכנית שמספקת מענה לכלל הדרישות של הרשויות השונות.

התנהלות מול הרשויות
עד לקבלת כל האישורים לצורך הקמתה של הבריכה הביתית.

תכנון בטיחותי על בסיס ראייה רחבת היקף

יועץ בטיחות הוא איש מפתח בדרך לשעות הרבות של הבילויים המהנים והבטוחים בבריכה הביתית. בהתאם חשוב לבחור אותו באופן מושכל, ובפרט לוודא שיש לו ניסיון רלוונטי נרחב. אנשי המקצוע של דרך ארץ הנדסה בע"מ הינם מומחים עתירי ניסיון, ובנוסף אמונים על התייחסות לנושא הבטיחות בבריכה מתוך ראייה רחבת היקף ושיתוף פעולה עם האדריכל ושאר אנשי המקצוע שמעורבים בפרויקט. יועץ בטיחות לבריכה של דרך ארץ זמין עבורכם לאורך כל התהליך, מרגע קבלת התוכניות והייעוץ הראשוני ועד לקבלת האישורים והשלמת הבנייה. הליווי הצמוד מבטיח מימוש מושלם של התוכניות בהיבט הבטיחותי, ואפס תקלות – בשלב ההקמה וגם לאחר מכן כשתנצלו את הבריכה. דגש נוסף הוא מחירים אטרקטיביים עבור הייעוץ, וזאת מבלי לפגוע באיכות השירות.

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ תנועה

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: