פרשה טכניתלבריכה

בחינת הקרקע, מדידות, חישובים הדיראוליים

הכנת פרשה טכנית לבריכה ברמה גבוהה

ליווי עד לקבלת טופס 4

פרשה טכנית לבריכה – תהליך עבודה

בניית בריכה היא תהליך מורכב, ואנו מציעים הכנת פרשה טכנית לבריכה ברמה הגבוהה ביותר

בפנייה הראשונית שלכם אלינו, נשמח לקבל מכם את המידע הכללי על הבריכה הרצויה, ועל השטח שבו היא מתוכננת.

בשלב השני אנו מגיעים אליכם, כך שיועץ הבריכות שלנו יוכל לבחון את הקרקע, לקחת מדידות רלוונטיות, ולשמוע מהלקוח על הבריכה שאותה הוא רואה בדמיונו.  

השלב השלישי הוא שלב התכנון והחישוב, ובו יועצי הבריכות המנוסים שלנו יבצע חישובים הידראוליים, יתכננו את מיקום חדר המכונות עבור הבריכה, יתכננו את הצנרת הדרושה, ויתחילו לעבוד על הבירוקרטיה הדרושה לקבלת היתרים במהירות האפשרית.  

שלב זה הוא שלב הבנייה בפועל, ויועצי הבריכות שלנו ילוו אותו צעד אחר צעד.
בעת בניית חדר המכונות, הנחת מערכות הסינון והחיטוי והתקנת הצנרת, יועץ הבריכות שלכם יהיה בקשר רציף עם אנשי המקצוע במטרה למנוע אי הבנות וטעויות.

בשלב זה וגם במהלך העבודה עצמה, יועץ הבריכות שלכם יבדוק את שביעות רצונכם מהתהליך, ולסיום ייתן המלצות לתחזוקה נכונה של הבריכה החדשה שלכם.  

בשלב הביצוע אנו נגיע לשטח לפיקוח עליון ולמעשה נבדוק שהקבלן עובד על פי התכנון שהצגנו. נלווה אתכם עד לשלב קבלת טופס 4 המיוחל.

יועץ בריכות מקצועי

מגשים את החלום שלכם במהירות האפשרית!

 

בריכה פרטית היא שאיפה של אנשים רבים, ויש צורך באנשי מקצוע ברמה גבוהה על מנך להפוך את החלום למציאות.
תכנון של בריכה הוא מורכב למדי, ודורש אישורים והיתרים מגופים שונים כמו העיריה ומשרד הבריאות.
מה כוללת עבודתו של יועץ בריכות מוסמך?

  • עבודה משרדית בירוקרטית להאצת האישורים
  • ביצוע חישובים הידראוליים דוגמת קוטר הצינורות, מהירויות הזרימה ושטחי הסינון
  • פיקוח על העבודה באתר בניית הבריכה
  • תכנון הסתעפות הצינורות עבור הבריכה

  • תכנון מיקום חדר המכונות
  • תקשורת עם האדריכל הממונה

יש חשיבות מכרעת לבחירת יועץ בריכות מקצועי, שיעניק לנו תהליך מהיר, איכותי, ותוך ציות לתקנים הדרושים.

צוות בעלי המקצוע שלנו

צוות מקצועי בעל ניסיון של מעל 20 שנה

בחברת "דרך ארץ הנדסה בע"מ, כל מה שעושה את ההבדל הוא הצוות המקצועי שלנו, ושיתוף הפעולה המאפיין את העבודה על כל פרויקט!
"דרך ארץ הנדסה" מחזיקה במעל 20 שנות ניסיון, ומאגדת תחת קורתה מגוון של בעלי מקצוע מכל תחומי ההנדסה והבניין.
גם כשמדובר בבריכות למגזר הפרטי, הציבורי או התעשייתי, קיים רווח עצום בעבודה משותפת של בעלי מקצוע ממגוון תחומים.
מעבר לעובדה שיועצי הבריכות שלנו מצטיינים בתחומם, שיתוף הפעולה שנוצר בקרב העובדים מאפשר להם ללמוד ולהתפתח גם בתחומים שכנים.
לאחר תכנון וביצוע של עשרות ומאות פרויקטים בכל תחומי ההנדסה, אנו מתחייבים גם עבורכם לפרויקט ברמה הגבוהה ביותר שקיימת בענף ההנדסה!פרשה טכנית לבריכה – הדרך שלכם לבריכה מושלמת

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

הפרשה הטכנית לבריכה שלכם היא חלק מהיתר הבנייה, ולכן יש לערוך אותה בצורה הכי מקצועית שיש.
טעויות או התנהלות לא נכונה בהכנת הפרשה הטכנית, מביאות לעיכוב של קבלת ההיתר, ולכן עיכוב בבניית הבריכה שלכם.
יועצי הבריכות שלנו הם חוד החנית במקצוע שלהם, ומעבר לכך, הם בעלי היכרות נרחבת עם תחומים חופפים דוגמת אדריכלות, בניין, תברואה, ועוד.
עם ביקורם הראשון של יועצי הבריכות שלנו אצלכם, הם יוכלו לפרט עבורכם את התהליך הצפוי להקמת בריכת החלומות שלכם, ותהליך זה מתחיל בעריכת פרשה טכנית מקצועית לבריכה העתידית שלכם!

שאלות ותשובות

בריכות שחיה בישראל נדרשות לאישור בנייה שניתן מהעירייה או מהרשות המקומית ולפני כן לא ניתן לבנות אותן בצורה חוקית. במקרה של בניה ללא אישורים למעשה עוברים על החוק וצפויים להיקנס בסכומים לא מבוטלים וכמובן שהדבר עלול להיות לא בטיחותי לשימוש מתרחצים. פרשה טכנית לבריכה היא למעשה אחד מבין מקבץ המסמכים שיש להגיש לעירייה או לרשות המקומית כדי לקבל היתר בנייה לבריכה. ללא היתר בנייה מומלץ לא להתחיל את בניית הבריכה כדי לא לעבור על החוק. מה ההשלכות לכך? הדבר הראשון והברור הוא אתם עלולים לקבל קנסות מהעירייה או הרשות המקומית בשל חריגות בנייה ושנית תוכלו לקבל צו הריסה מה שיגרום לכם להוציא עוד כספים לא מעטים כלל כך שתשלמו מחיר גבוה ללא תמורה כלל.פרשה טכנית לבריכה היא למעשה נספח סניטרי שיועץ בריכות מכין עבורכם. את הנספח יש להגיש את הנספח עבור היתר בנייה לתאגיד המים הכולל נתונים רבים כמו: סכמה מפורטת של הצנרת שתמוקם בגוף הבריכה, ציון נפחי המים בבריכה, ספיקות המים, אילו מערכות סחרור וסינון מתוכננות לשימוש הבריכה, אילו מערכות חיטוי ובקרה. את הנתונים הללו יועץ בריכות יוכל לספק עבורכם בקלות על מנת להתקדם צעד אחד קדימה לקראת בריכת חלומותיכם בביתכם.התכנון הכולל של המערכות במפורטות בנספח פרשה טכנית לבריכה חייב להיות תואם לתקן משרד הבריאות, תקנות התכנון והבנייה ולהוראות היצרנים במערכות השונות.
בשנים האחרונות אנחנו רואים עלייה חדה בביקוש בריכות שחייה בבתים פרטיים ובמרפסות בנייני מגורים. החום הכבד שפוקד בישראל כל שנה גורם לרבים להתקין בריכה פרטית בביתם ואין להם כל צורך לגשת לקאנטרי או לבריכה העירונית עם כל עם ישראל. האם כל בעלי הבריכות השיגו אישורי בנייה? האם כל בריכה מצריכה היתר בנייה? ניתן לענות על השאלה במילה אחת, לא. כדי להבין למה לא כל בריכה צריכה אישורים ואיזו בריכה נכונה עבורכם, נרחיב. לא כל בריכה מצריכה מבעליה להנפיק פרשה טכנית לבריכה ובוודאי שלא היתר בנייה. כדי להבין איזו בריכה דורשת היתר ואיזו לא צריך להכיר את סוגי הבריכות השונות שניתן להתקין בבתים פרטיים, דירות בנייני מגורים ואפילו בריכות ציבוריות.סוגי הבריכות השונות:בריכה עילית:זו בריכה ממבנה קל שמותקנת על גבי שטח החצר או המרפסת ללא צורך ביסודות או חפירות וניתן לפרק אותה בקלות לקראת עונת החורף כשהיא פחות בשימוש. אם מדובר בבניין מגורים חובה על בעלי הדירה לבדוק את העומסים הניתן להעמסה במרפסת על מנת להתאים את גודל הבריכה ואת הנפח שלה כדי שלא חלילה לגרום לעומס יתר ולקריסת המרפסת. בריכה זו לא מצריכה פרשה טכנית לבריכה וכמובן שלא היתר בנייה.בריכת פיברגלס:זו בריכה שיוצקים את צורתה וגודלה במפעל, היא ניתנת להתקנה בשני דרכים, עילית, מעל פני השטח ללא חפירות ובתוך הקרקע. חשוב לדעת שהזמנת בריכות פיברגלס מגבילות לעיתים את צורת הבריכה ואת גודלה מכיוון שיש לשנע את היציקה לבית הלקוח בשלמותה, לכן בריכות גדולות מידי או בעלות צורה שמשקה על ההובלה לא יהיה ניתן לעשות בפיברגלס. בריכה זו מצריכה פרשה טכנית לבריכה להיתר בנייה.בריכה מתועשת:כמו בבריכות פיברגלס גם בריכה מתועשת מיצרים במפעל ההבדל הוא שכאן הבריכות מגיעות מחלקים שמיוצרים במפעל וניתן להרכיבן בשטח הלקוח. את הבריכות המתועשות יש לבנות בתוך הקרקע, הקירות של הבריכה עשויים מפנלים שיוצרו במפעל ומבנה הבריכה מחופה או על ידי יריעות PVC או מלוחות בטון ולאחר מכן יש לחפות את קירות הבריכה עם קרמיקה או פסיפס. בריכה זו אכן מצריכה פרשה טכנית לבריכה להיתר בנייה.בריכת בטון:אחת הבריכות המוכרות ביותר הן בריכות בטון, כאן יציקת הבטון מתבצעת בשטח חצר בית הלקוח, יוצרים את הצורה והגודל של הבריכה בשטח. הבריכה הזו כמו המתועשת והפיברגלס היא בריכה קבועה. רבים בוחרים בשיטה הזו מכיוון שהיא מאפשרת חופש יצירתי והתאמה מרבית למתכנני הבריכה החלומית בביתם. גם בריכה זו מצריכה פרשה טכנית לבריכה להיתר בנייה.
כדי שתוכלו להתחיל לבנות את בריכת חלומותיכם עליכם לקבל היתר בנייה. זכרו לא כדאי להתחיל בניית בריכה ביתית ללא האישורים הנדרשים משתי סיבות: הראשונה, רק לאחר היתר הבנייה תדעו בדיוק מה גודל הבריכה שאתם רשאים לבנות, מה עומקה, צורתה ומיקומה בשטח. לא כדאי להתחיל בבנייה ולקחת את הסיכון שתצטרכו לבצע שינויים שיעלו לכם הרבה כסף. שנית, ישנם שכנים שלא תמיד מפרגנים הם יכולים לפנות לרשויות בתלונה וכך לגרום לכם לעיכובים ועלויות נספות.מומלץ לפנות ליועץ בריכות שיכול לתכנן אתכם מההתחלה את הבריכה, לספק לכם את כל הנתונים הנדרשים להגשת נספח פרשה טכנית לבריכה וללוות אתכם בבירוקרטיה מול הגופים השונים לקבלת היתר הבנייה. ישם יועצי בריכות המלווים את הפרויקט בזמן בנייתו ולמעשה משמשים כפקחי בנייה בעת ביצוע העבודות השונות על מנת שאתם תקבלו את הבריכה החלומית בדיוק כמו שדמיינתם אותה באיכות ללא פשרות.
שירותיו של יועץ בריכות משתנה מיועץ ליועץ. מחיר פרשה טכנית לבריכה מורכבת מכמה פרמטרים נפרדים. ראשית גודל הפרויקט, שנית, האם מדובר בריכה פרטית או בבריכה ציבורית, אילו מערכות ישמשו את הבריכה כך שמורכבות המערכות מהווה נדבך נוסף למחיר וכמובן ניסיונו של היועץ. כל אלו יחד ישוכללו למחיר סופי שבסופו תקבלו פרשה טכנית לבריכה בצורה מקצועית ויעילה.מומלץ לבקש הצעת מחיר מפורטת ככל הניתן על מנת שתוכלו לבצע השוואות מחירים בין היועצים השונים בצורה קלה יותר וכך לבחור בהצעה המתאימה ביותר לכם. לפני שאתם חותמים על חוזה עם יועץ שנפיק לכם אפרשה טכנית לבריכה וודאו כי מדובר באיש מקצוע איכותי ואמין בעל ניסיון רב ומכיר את ההתקדמות הטכנולוגית בתחום.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ תנועה

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: