תכנון מערכת סולארית

תכנון מערכת סולארית על הצד הטוב ביותר

תכנון מערכות סולריות היא מלאכתם של מומחים, תהליך התכנון הינו מורכב ויש צורך להכיר את המערכות השונות ויכולות עמידותן בהתאם לשימושים השונים בבית הלקוח. דרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליהנות מתכנון מערכת סולארית המתאימה בדיוק לשימושכם ולצרכים שלכם.

שאלות ותשובות

בעידן של היום, אף בעל נכס לא רוצה להיות מחויב רק לחברה אחת, זה כמעט בכל דבר, אנשים אוהבים שיש להם את זכות הבחירה. לאורך שנים רבות לא יכולנו לבחור בישראל מי תהיה החברה שתספק לביתי, לעסק שלי או לכל מקום אחר את החשמל והיינו מחויבים לסגור מולם חוזה כדי להפעיל את החשמל במבנה. היום העניין כבר אינו חקוק בסלע ולכן ניתן בכל סוג מבנה לבחור איך יסופק החשמל באותו המבנה. תכנון מערכת סולרית למבנה בכל קנה מידה הופך בשנים האחרונות ליותר ויותר מבוקש היות והשימוש באנרגיה שהקולטנים קולטים חוסכת משמעותית את השימוש בשירותי חברת החשמל וכך חשבון החשמל בסופו של דבר מצטמצם משמעותית.למעשה כל סוג מבנה ניתן לבחון את ייתכנות בניית מערכות הסולריות בו וכמעט בכל המקרים ישנה מערכת שניתן להתאים. בין אם מדובר בבית חדש הנמצא באמצע שלבי הבניה, בין אם אתם רק רכשתם קרקע ואתם בשלבי התכנון הראשונים למבנה ואפילו מבנים קיימים שעומדים על יסודותיהם כבר שנים רבות וגם משקים חקלאיים שונים. פתרון המערכות הסולריות מאפשר לחסוך בצריכת החשמל המסורתית וליהנות מחשמל המופק מאנרגיה השמש שגם ככה היא נמצאת מעל ראשינו כמעט כל יום לאורך השנה.
מערכת סולרית הינה מערכת מורכבת המצריכה מהמתכננים ידע רב בתחום המאפשר לכל המערכות האחרות במבנה להסתדר אתה בשלום. במידה ואתם רוצים לתכנן מערכת סולרית לבית קיים, ישנם נושאים שחייבים להילקח בחשבון עוד לפני שמתחילים לעבוד. צריך לבדוק מהי צריכת החשמל הממוצעת, אילו מערכות קיימות בבית ואיך חיבור המערכת הסולרית תשתלב באופן אופטימלי למערכת הקיימות האחרות. אם אתם מתכננים בית חדש חשוב לבחון את חיבור מערכות סולריות לביתכם אם אכן אתם מעוניינים לשלב אותה. תכנון מוקדם של המערכות השונות עוד לפני הביצוע בשטח יכול להוזיל לכם עלויות רבות ואפילו להרוויח.המערכות הסולריות הינן מורכבות ושונות זו מזו. בנוסף לכך, מיקומם של הפאנלים הסולריים על הגג צריך תכנון וחישוב מדויק מכיוון שרק עם הצבתם באופן הנכון ניתן יהיה לקלוט את קרני השמש באופן מקסימלי וליהנות משימוש אקולוגי והעומד ברצונותיכם ובשימושים בביתכם. חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום על מנת שיבצעו עבורכם את החקר המדויק על שימושים במבנה, צריכת החשמל הממוצעת או המשוערת ובהתאם לתנאי השטח ותנאי הסביבה ניתן יהיה לתכנן מערכת אופטימלית ואיכותית, מתקדמת טכנולוגית שתשרת אתכם לשנים רבות.
תכנון מערכת סולרית הינו תכנון מורכב ובעל הרבה משתנים. כדי להשיג את התכנון האופטימלי חשוב לפנות ליועצים המומחים בתחום. הם כבר מהשיחה הראשונה יספקו לכם מענה לשאלותיכם כדי שתרגישו בטוחים בבחירתכם להוספת מערכת סולרית למבנה שלכם. העולם כולו פונה יותר ויותר לבניה ירוקה ולשימושים אקולוגים כמעט בכל תחום אפשרי ולכן גם ישראלים רבים שהבינו כי השימוש בפאנלים סולריים דווקא במדינה המאפשרת אנרגית שמש במרבית ימות השנה, השימוש במערכות סולריות תפס תאוצה.מהנדסים ויועצים מומחים שיעניקו לכם הצעת מחיר ישכללו בתוכה כמה משתנים שישפיעו על המחיר הסופי. ראשית מהו גודל הפרויקט, ככל שהפרויקט גדול יותר כך עבודתו של המומחה רבה יותר. שנית, מיקום הפרויקט, אם המבנה נמצא בשטח פתוח או בסביבת מגורים ובניינים גבוהים, מורכבות התכנון שונה זו מזו. המרכיב העיקרי בהצעת המחיר הוא המערכת שתורכב בביתכם כאן חשוב לזכור ולא להתפשר על האיכות גם עם נראה שהמחיר עולה על מה שציפיתם. התקנה איכותית של מערכת סולרית תעניק לכם שקט נפשי לאורך שנים רבות.מומלץ לבקש מספר הצעות מחיר, להשוות ביניהן ורק לאחר מכן לסגור חוזה. אנחנו בחברת דרך ארץ הנדסה מתמחים בתכנון מערכות סולריות למבנים שונים ברחבי הארץ. אנחנו במקצועיות רבה, סבלנות והשירות חסר תחרות מסבירים לכם על התהליך בוחנים את נתוני המבנה והשטח עליו ניתן למקם את הפאנלים הסולריים ולבסוף מעניקים לכם את התכנון האופטימלי שיספק לכם חשמל מקסימלי לאורך השנה. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי.
תכנון מערכת סולרית זו בהחלט מלאכה למקצוענים ומומחים בתחום. כדי להיות בטוחים וסמוכים כי המערכת שאתם מזמינים היא טובה ומתקדמת חשוב לפנות לחברה מוכרת ומקצועית שמעניקה שירות ללא רבב. ראשית אנחנו ממליצים לכם לקרוא על המערכת ולהכיר מעט את התחום. אם אין לכם זמן או סבלנות לכך, זה בהחלט בסדר, צוות המומחים שלנו יענה לכם על כל השאלות כך שתוכלו להבין בדיוק מהי המערכת המתוכנן למבנה שלכם ואיך היא תותקן.חשוב כאשר אתם מבקשים הצעות מחיר מחברות שונות, לבחון איך עונים לכם בטלפון, אם זה במייל, כמה זמן לוקח להם להשיב. אילו נתונים פשוטים ומהירים שאתם יכולים לבחון את השירות של החברה האם זה מתאים לכם או שמרגיש לכם ששכחו אתכם. זכרו מרכות סולריות הן יקרות ומורכבות ולכן אתם משקיעים את מיטב כספכם ואתם רוצים לקבל את השירות הטוב ביותר והמענה האדיב ביותר.אנחנו בדרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליהנות מהשירות שלנו עם צוות המהנדסים והיועצים המומחים שלנו מהשורה הראשונה. כבר בשיחת הטלפון הראשונה תרגישו שהגעתם למקום הנכון, בסבלנות נסביר לכם על המערכות, על שלבי התכנון והנתונים שעלינו לעבד על מנת להציג בפניכם את תכנות מערכת הסולרית המתאימה ביותר עבורכם שתשרת אתכם שנים רבות. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ תנועה

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: