יועץ קונסטרוקציה 

תכנון קונסטרוקציה להיתר בנייה וטופס 4

ליווי פרויקטים הנדסיים עבור עיריות ומוסדות

תכנון הנדסי לחיזוק בניינים תמ"א 38/1/2

תכנון קונסטרוקציה בטון ופלדה

תכנון שלד וליווי מהנדס בכל שלב בפרויקט

תהליך עבודה של יועץ קונסטרוקציה

מלווים אתכם לאורך כל הפרויקט

בשלב ראשוני כשתפנה אלינו לקבלת ייעוץ קונסטרוקטיבי, נבקש ממך להעביר לנו תכניות אדריכליות במייל על מנת שנוכל להעריך את גודל והיקף הפרויקט. הקונסטרוקטורים שלנו יבדקו את התוכניות ויאמדו את היקף העבודה שתידרש לתכנון הפרויקט.

נשלח לך הצעת מחיר מותאמת לצרכים שלך ושל הפרויקט, ומפורטת ככל האפשר.
לאחר אישור הצעת המחיר נעמוד בקשר מול אדריכל הפרויקט לצורך עבודה משותפת ותכנון איכותי ומקצועי.
במרכז זה הקונסטרוקטורים שלנו מתחילים לתכנן את הפרויקט:
א. ראשית כל התכנון ממ"ד התחל להנחיות פיקוד העורף.
ב. חתימה על תצהיר מתכנן שלד.
ג. הכנת חוברת חישובים סטטיים.
בשלב זה מתבצע תיאום תכניות עבודה מול האדריכל והכנת התכניות לביצוע.
קונסטרוקטור שלנו יגיע לשטח לצורך פיקוח עליון בכל יציקת אלמנט ראשוני.
ליווי עד גמר בניית השלד.

הצוות שלנו

מקצועיות וזמינות

חטיבת הקונסטרוקציה בדרך ארץ הנדסה בראשותה של אינג' אוריה חמרה מתמחה במציאת פתרונות יצירתיים וחדשניים בכל הקשור לתכנון וביצוע של פרויקטים הנדסיים, דבר המוביל לתהליך קצר של קבלת האישורים המיוחלים וכתוצאה מכך- קיצור זמן הפרויקט וחסכון כספי ניכר. הצוות המסור שלנו ידאג ללוות אתכם לאורך כל שלבי התכנון והביצוע של הפרויקט תוך מתן מענה מהיר ומיידי לכל בעיה ושאלה שעלולה להתעורר במהלך הדרך.

התחדשות עירונית

תמ"א 38 ותהליכי התחדשות עירונית
אנו בחברת דרך ארץ הנדסה מתמחים בפרויקטיי תמ"א 38 והתחדשות עירונית אשר במסגרתם אנו בודקים את יציבותם ועמידותם של מבנים קיימים ונותנים הנחיות לחיזוק אותם מבנים ולהתאמתם לדרישות התקנים העדכניים, כל זה תוך חידוש ושיפור הנראות.
במסגרת אותם תהליכים אנו מבצעים בדיקה של התאמת המבנה לדרישות קיום פרויקט התחדשות עירונית מול הרשויות המקומיות ונותנים את המלצתינו לביצוע הליך של חיזוק או הריסה ובניה מחדש. בהמשך, עם קבלת אישור הרשויות, אנו ניגשים למלאכת התכנון, באם מדובר בחיזוק או תכנון מחדש, כל זאת בהתאם לדרישות התקנים הרלוונטים בכדי לוודא את עמידות המבנים בעומסים הקיימים.

כל הייעוצים תחת קורת גג אחת

אינטגרציה מלאה בין כלל היועצים
חברת דרך ארץ מהנדסים מציעה מגוון ייעוצים מלבד ייעוץ קונסטרוקציה, מצב המאפשר סינרגיה מאה בין היועצים ושיתוף פעולה מלא ויחד אנחנו מאפשרים ליווי ולאורך כל הפרויקט החל משלב התכנון הראשוני ועד שלב הבנייה הסופי תוך מתן ייעוץ ופיקוח מלא. היועצים שלנו יושבים במשרד אחד כך שמתאפשרת התייעצות בכל שאלה שעולה באופן מידי ללא בזבוז זמן מיותר וכמובן תוך שיתוף פעולה מלא אתכם ולשביעות רצונכם.
מאמרים ועדכונים 2022

שאלות ותשובות

כדי להוציא לפועל תכניות של מבנה, כל מבנה צריך להראות תכניות מפורטות הממחישות את צורתו של המבנה ואופן בנייה של המבנה לפרטיו. האדריכל יושב ומתכנן מבחינה פונקציונלית ועיצובית את המבנה אך מי שאחראי על כל הקשור לחוזק המבנה ויכולתו לעמוד בעומסים השונים הינו הקונסטרוקטור. מהנדס קונסטרוקציה הוא למעשה מהנדס בניין מוסמך שעבר את לימודי ההנדסה בהצלחה והוא מכיר ויודע את רזי החומר, העומסים, גמישות החומר וחוזקו ועוד חישובים רבים אחרים. בגלל שלקונסטרוקטור ישנה חשיבות עליונה וההתייעצות עמו היא הכרחית לקיום מבנים שונים למטרות שונות. היועץ יכול להעניק לכם פתרונות לסוגיות שונות המתעוררות לאורך תהליך התכנון וגם יכול לאשר מפתחים גדולים שיעמדו בעומסים העתידיים במבנה. לא משנה אם מדובר במבנה מסחרי, בבניין מגורים או בבית פרטי, לכל אלו חובה להתייעץ עם יועץ קונסטרוקציה מקצועי ואיכותי שיכול לתת לכם את השירות הטוב והאמין ביותר כדי לאפשר לכם את הבנייה כפי שאתם רוצים לבנות.גם במקרים של שיפוץ מבנה קיים ושינוי גודל החללים שבו חובה להתייעץ עם יועץ קונסטרוקציה מקצועי. למשל להוריד קיר מפריד בין שני חללים, על מנת להימנע ממצב חס וחלילה של אי עמידה בעומסים שונים מה שעלול לגרום לקריסתו של מבנה או חלק ממנו. העומסים שהיו מחושבים לפי התכנית המקורית אינם בהכרח יתאימו לתכנית החדשה ולכן חובה לקבל את אישורו של קונסטרוקטור מקצועי.

התכנון האדריכלי כולל בתוכו שלבים רבים ומורכבים, על האדריכל ליצור פרוגרמה המתאימה ללקוחותיו ולא פחות חשוב שתשרת אותם בצורה בטוחה ויעילה. לכן בזמן שהוא מתכנן את הבנה, מרכיב אותו חלקים – חלקים עליו להתייעץ בעניין החומרים שבאפשרותו לתכנן ולבצע בשטח את המבנה המתוכנן בהתחשב בכל העומסים שיופעלו על המקום והמפתחים הנדרשים לבעלי המבנה. לכן מומלץ לפנות ליועץ קונסטרוקציה עוד בשלבים ההתחלתיים של תכנון המבנה. קונסטרוקטור מקצועי ואיכותי יכול לתת מענה לדרישות ספציפיות של הלקוחות, הוא יכול לחשב את העומסים הצפויים ומה החשיבות לכך מבחינת עמודים קונסטרוקטיביים, קורות היקפיים ותיקרתיים או ריצפתים (הרי כל תקרה היא רצפה של הקומה מעליה כולל הגג) וכן הלאה. וכמובן שהוא יכול להציע חלופות איכותיות וטובות לאדריכל כדי לקיים את רצונו ורצונות לקוחותיו. חברה המתמחה במתן שירותי הנדסיים למבנים ויש באמתחתה יועץ קונסטרוקציה מקצועי ואיכותי יעניק לכם שקט נפשי מתחילת תהליך התכנון ועד שנים לאחר סיום הבנייה. לטווח הקצר היועץ יוכל להעניק פתרונות וחישובים הכרחיים לקבלת היתר בנייה ולטווח הארוך אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי הבנייה התקיימה על הצד הטוב ביותר וכך לדעת כי הבניין יעמוד שנים רבות יציב במקומו.בנוסף לכל זה, התייעצות עם קונסטרוקטור לאורך כל התהליך מאפשר לכם לקבל חישוב כמויות החומרים לבנייה, תכנון מקצועי לאורך הדרך והגשת מסמכים נדרשים לרשויות השונות במועד הגשתם כך אתם יכולים לחסוך כסף רב וזמן יקר.

לא פעם נשאלת השאלה כמה עולה יעוץ של קנסטרוקטור? התשובה לכך קצת יותר מורכבת מזריקת מחיר באוויר. יועץ קונסטרוקציה מתמחר את שירותיו בהתאם לכמה גורמים חשובים וכולם יחד ירכיבו את הצעת המחיר שהוא יוציא בסופו של יום. עבודתו של יועץ קונסטרוקציה מורכבת מחישוב כמויות, תוך כדי פיקוח בשטח וחישובי עומסים ועד למסירת אישורים לרשויות המקומיות. כמו במקצוע של יועץ קונסטרוקציה ועבודתו המתאפיינים בחישובים רבים בפרויקט של יסודות המבנה ועמידתו הקונסטרוקטיביות כך גם בפועל יועץ קונסטרוקציה בשטח מהווה עמוד התווך של כל הפרויקט. בפרויקט משלב ראשוני בו יש צורך בחישובי עומסי הקרקע ופריסות החללים על מנת לחשב את פריסת העמודים הממוקמים בכל קומה, גודלם ואופן יציקתם ועד חישובי תקרות ופריסת הלוחות המחיר יהיה שונה מאשר בשיפוץ בית בו רוצים להוריד קיר מפריד למשל בין החדרים או לפתוח פתח לדלת חדשה או חלון בקיר קיים. המחיר לשירותיו של יועץ קונסטרוקציה מורכב מאלמנטים שונים, מכמות החישובים שעליו לבצע, ממורכבות הפרויקט, גודלו של הפרויקט ועוד משתנים רבים אחרים. כדי לדעת את המחיר המדויק אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

מקצועיות של קונסטרוקטור היא אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק טרם סגירת חוזה מול אחד. חשיבותו של יועץ קונסטרוקציה גדולה ביותר עבור המבנה שלכם, שכן הוא המומחה שיספק לכם את החתימה על אחריות הביצוע ובטיחות המבנה בסופו של תהליך. קונסטרוקטור מקצועי הוא מהנדס בניין שהתמחותו היא בקונסטרוקציה ובשלד המבנה. לא משנה מה גודל המבנה בין אם זה מבנה ציבורי, מסחרי או מבנה פרטי בכל מבנה באשר הוא יש צורך להיעזר ביועץ קונסטרוקציה מקצועי, איכותי ואמין. לפני שאתם פונים לקונסטרוקטור שיבצע את עבודה עבורכם וודאו כי יש לו ניסיון רב למקרים דומים שלכם. בקשו חוות דעת וודאו כי הוא ביצע עבודות דומות לשלכם בעבר. אם אתם עושים שיפות למבנה קיים או בונים פרויקט מאפס אתם רוצים להתייעץ עם מומחה לעניין. יועץ קונסטרוקציה מומלץ יעניק לכם פתרונות שונים כמו בדיקת ייתכנות הנדסית, בחירת שיטת הבנייה לפרויקט בהתאם לתנאי השטח, ליווי לאורך תהליך הבנייה בפרויקט, חתימה על תכניות בנייה וקונסטרוקציה המוגשות לרשויות המקומיות, המלצות בהתאם לצרכים התכנוניים, ליווי העבודות בשטח ובדיקת ביצוען לפי שלבי הבנייה ועוד.חשוב לבדוק את זמינותו של הקונסטרוקטור לפרויקט שלכם על מנת למנוע עיכובים מיותרים ועמידה בלוחות הזמנים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

הסדרי תנועה זמניים

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: