יועץ אבן

בדיקה באמצעות ציוד מתקדם

חוות דעת ראשונית

מפרט טכני של ליקויים

יועץ אבן – תהליך עבודה

ייעוץ אבן הוא עניין של בטיחות! אנו מציעים ייעוץ אבן מקצועי לכל מטרה

שירותיו של יועץ אבן הם רלוונטיים עבור פרויקטים חדשים, וגם עבור מבנים הטומנים בחובם סיכון עקב עיגון לקוי של אריחים. בשלב ההתחלתי ועם פנייתכם הראשונית – נבקש לאסוף את כל המידע על הפרויקט שעבורו אתם מעוניינים בייעוץ אבן.

בשלב השני יועץ האבן ייצור עמכם קשר, ויכין עבורכם הצעת מחיר מפורטת. הצעת המחיר תכלול את השירותים שאותם מעניק יועץ האבן, למשל חוות דעת ראשונית, חוות דעת משלימה, מפרט טכני ועוד. 

לאחר שתאשרו את הצעת המחיר, יועץ האבן יגיע אל אתר הפרויקט, יתרשם מהתשתית במקום, ויבצע את הבדיקות הנדרשות. ביקור פיזי של יועץ האבן יאפשר לו להבין יותר על החומרים שבהם נעשה שימוש, וגם על התנאים שעמם מתמודד המבנה מבחינה סביבתית. 

בשלב הבא יבצע יועץ האבן אבחון מעמיק, שבסופו הוא יפיק דו"ח מסודר הכולל את הליקויים שנמצאו, ואת המלצות העבודה העתידיות מבחינת תיקון הליקויים והמשך העבודה. דו"ח של יועץ אבן מקצועי – מבוסס על התקנים הקבועים בחוק לביצוע העבודה הספציפית.

בהמשך, נוכל להציע לכם שירותי הנדסה משלימים בכל תחום, המבוססים על מעל 20 שנות ניסיון וצוות של בעלי מקצוע מובילים מכל התחומים.

ייעוץ אבן ללא פשרות

כי בטיחות היא לא משחק ילדים

יועצי אבן עובדים באינטגרציה עם בעלי מקצוע נוספים בתחום ההנדסה, מלווים פרויקטים בשלביהם הראשונים, ואף אחראיים על מתן חוות דעת לגבי ליקויים במבנים קיימים. ייעוץ אבן מקצועי הוא ערובה לבטיחות, מונע מפגעים פוטנציאליים, ומבטיח לנו ראש שקט לגבי הפרויקט שלנו.

בחירת יועץ אבן מקצועי תעניק לנו תהליך עבודה זורם, בטיחות בלתי מתפשרת בפרויקט שלנו, ועבודה המבוססת על התקנים המעוגנים בחוק.

בחירת יועץ אבן

עם מעל 20 שנות ניסיון בתחום ההנדסה

ישנם פרויקטים רבים שעושים שימוש בחיפוי של שיש ואבן, ולטכניקה זו יש יתרונות רבים בענף הבניה.
בחירת יועץ אבן מקצועי היא קריטית במצבים אלו, ותשפיע בצורה ישירה על בטיחות המבנה.
יועץ אבן מתמצא בתקנים המעוגנים בחוק, הן מבחינת הקמת פרויקטים חדשים, והן מבחינת תיקון ליקויים במבנים קיימים.
יועץ אבן מקצועי מציע שירותי ייעוץ, פיקוח צמוד לעבודות חיפוי, ביצוע תיקונים, ושירותים נוספים בתחום חיפויי השיש והאבן.


כל בעלי המקצוע במקום אחד

סנכרון מלא בין היועצים

בחברת "דרך ארץ הנדסה בע"מ" – תוכלו למצוא צוות של בעלי מקצוע מובילים בתחום ההנדסה.
יועצי האבן שלנו הם בעלי ניסיון רב בתחומם, ומעבר לכך – שגרת העבודה שלהם מבוססת על אינטגרציה עם בעלי מקצוע נוספים – מה שתורם להרחבת האופקים ולהפריה הדדית.
העובדה שניתן למצוא אצלנו את כל בעלי המקצוע תחת קורת גג אחת, מעניקה לכם את האופציה להמשכיות בפרויקט שלכם, ומונעת מכם "החלפת ידיים" בכל שלב בפרויקט.
עם מעל 20 שנות ניסיון בתחום ההנדסה, אנו בחברת "דרך ארץ הנדסה בע"מ" מציעים לכם את הליווי המקצועי ביותר עבור פרויקטים של מגורים, תעשיה, מסחר, תשתיות ועוד.


שאלות ותשובות

תפקידו של יועץ אבן הוא למעשה תפקידו של מהנדס המנוסה בתחום שלמד ועבר הכשרה מתאימה בנושא. ליווי פרויקט לכל אורכו עם יועץ אבן איכותי ומקצועי יעניק לכם פרויקט איכותי ושעבודת האבן בפרויקט תבוצע כהלכה. בין אם מדובר בחיזוק שיש או חיפוי מבנה אחר קיים ובין אם מדובר בקיבוע אבן חדשה בפרויקט בביצוע מההתחלה. בשני המקרים חשיבותו של היועץ היא חשובה ואף מצילת חיים על מנת להימנע ממצבים בהן אריחי חיפוי מבנים לא יינתקו ויצנחו לארץ.יועץ עבן מקצועי ומוסמך חייב להכיר את כל תקני האבן והשיש, שיטות העיגון השונות בין עם עיגון יבש או משולב כדי לספק לכם את התוצאות הטובות ביותר לפרויקט שלכם. בנוסף, היועץ ילווה את הפרויקט לכל אורכו כל עוד ישנן עבודות אבן באתר. הוא למעשה הגוף המוסמך שיכול לוודא כי העבודה המתבצעת בשטח מבוצעת לפי כל הכללים והנהלים וגם לפי המפרט הנדרש על ידיו לפרויקט הנוכחי.יועץ אבן לומד ומכיר את כל סוגי האבנים אתן ניתן לחפות את המבנים, את כל השיטות הביצוע האפשריות וכך הוא יכול לתרום לכם מהידע הרחב שלו על מנת לצמצם עבורכם את העלויות, להציע חלופות ולהבטיח כי הבחירות שאתם עושים אכן יבוצעו בשטח על הצד הטוב ביותר.
ומחים ליעוץ אבן מספקים מספר שירותים שיכולים להובי את הפרויקט שלכם להצלחה וכמובן לרמת בטיחות גבוהה לשנים רבות. ראשית, יועץ האבן מספק לכם את חוות דעתו הראשונית, את חוות הדעת הזו האדריכל יכול להכניס לתכנון המבנה וכך להציגו מול העיריה או הרשות המקומית האחראית באזור.שנית, חוות דעת משלימה למבנים קיימים, אם אתם משפצים מבנה קיים כמו תמ"א 38 או כל מבנה אחר בעלי חיפוי אבן למבנה עליכם להיעזר ביועץ אבן מקצועי שיוכל לספק לכם את כל הפתרונות הרלוונטיים לפרויקט, לזהות נקודות חולשה באבנים הקיימות ולדאוג להחלפתן במקרה הצורך. פעולה זו בתחילת הפרויקט יכולה לחסוך לכם כסף רב ולשמור על החיפוי יציב במקומו לשנים רבות.שלישית, מפרט טכני הכולל בתוכו צילומים בשטח, הצהרת מומחה על צרכי המבנה, פרוט הליקויים הקיימים ודרכי פתרונם בהתאם לפרויקט וסוג האבן הקיים, אפשרויות תיקון האבן וציון אילו אבנים נדרשות להחלפה ואילו נדרשות לחיזוק על מנת למנוע את נפילתן בעתיד.יועץ אבן מקצועי ואחראי יעבוד לפי כל ההנחיות, חוקי הבנייה הקבועים בחוק והתקנים הנדרשים. כך אתם יכולים לקבל את האסמכתא בסיומו של הפרויקט כי היועץ אבן מתחייב לביצוע העבודות בצורה הטובה ביותר ובטוחה ביותר שתחזיק יציבה לאורך חיי המבנה.
כל מהנדס בעל הסמכה ליעוץ אבן מתמחר את עבודתו בצורה שונה. ראשית האם מדובר במבנה קיים או במבנה חדש. שנית, גודל המבנה משנה משמעותית את הצעת המחיר שכן ככל שהפרויקט גדול יותר כל גם עבודתו של היועץ רבה יותר ולכן מומלץ להעביר ליועץ תכניות ראשוניות רעיוניות על מנת לקבל תמונה רחבה על הפרויקט המוצע.ליווי של יועץ אבן גם הוא משתנה חשוב בהצעת המחיר, מומלץ ביותר להיעזר ביועץ אבן לאורך התהליך וכך להיות בטוחים כי אתם מוגנים ועיגון האבנים בפרויקט בוצע על הצד הטוב ביותר. חשוב לפנות לחברה המספקת שירות אמין ואיכותי על מנת שאתם תקבלו את השירות האישי המגיע לכם בתמורה לכספכם.בחיפוי אבן למבנה שלכם אל תקלו ראש, בקשו מספר הצעות מחיר מפורטות על מנת שתקבלו תמונת מצב הכי קרובה למציעות בשטח. ככל שהצעת המחיר של יועץ אבן מפורטת יותר כך גם אתם מבינים יותר מה אתם מקבלים בתמורה לתשלום וגם יותר קל לכם לבצע השוואות בין הצעות המחיר השונות של היועצים.אם גם הפרויקט שלכם מחופה אבן אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מפורטת עבור הפרויקט שלכם. לרשותנו עומדים יועצי אבן מהשורה הראשונה והם במקצועיות רבה ושירות אישי יעניקו לכם את כל הפתרונות שאתם צריכים לפרויקט שלכם.
בשנים האחרונות אנחנו שומעים על מקרים של נפילת אבן חיפוי מבנים על רכבים ועל מדרכת הרחוב. הדבר גובל בסכנת חיים ממשית ולכן חשוב לבחור ביועץ אבן מקצועי, מוסמך ואיכותי שיספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר עבורכם. היועץ יוכל לספק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים בתכנון הפרויקט שלכם בחיפוי האבן. בין אם בסוג בחירת האבן והתאמתה למיקום הגאוגרפי ולתנאי מזג האוויר בו ובין אם בצורות עיגון האבן למבנה. בשני המקרים חשוב לבחור ביועץ מקצועי שיכול לתת לכם את המענה לכל השאלות הללו בהתאם לדרישות התקן וכמובן לפיקוח על ביצוע העבודה בשטח.מכיוון שישנן מספר דרכים לעגון אבן למבנה עליכם להיות בטוחים כי בחירתכם היא הטובה ביותר עבורכם, יועץ אבן יוכל לייעץ לכם מה היא האבן הטובה ביותר לביצוע בפרויקט ומה שיטת העיגון המתאימה ביותר בהתאמה לתקנים והחוקים כדי למנוע התנתקות האבן מהקיר ונפילתה של האבן או חלק ממנה.דבר נוסף שמומלץ להתייעץ עם יועץ אבן היא רמת ספיגת כתמים של האבן ישנן אבנים הסופגות כתמים יותר מהאחרות וישנן שכמעט ולא ניתן לראות את הכתמים עליהן ולכן יועץ מקצועי יוכל לתת לכם חלופות ופתרונות גם בנושא הוויזואליות של המבנה וימליץ לכם על חלופות אסטטיות.גם אתם מתכננים מבנה עם חיפוי אבן? אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ואנחנו נשמח לענות לכם על כל שאלה בעניין יועץ אבן וחיפוי אבן לפרויקט שלכם.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ תנועה

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: