ClickCease
073-374-4468 info@de-eng.co.il

לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו

הפרויקטים שלנו

בית משפחת שם טוב

בית משפחת שם טוב

בית פרטי – סוקולוב 82, חולון

בית פרטי – סוקולוב 82, חולון

בית פרטי – ניצנית 24, יבנה

בית פרטי – ניצנית 24, יבנה

בית פרטי – מגן דוד 12, הרצליה

בית פרטי – מגן דוד 12, הרצליה

בית פרטי – יוסי בנאי 7, חולון

בית פרטי – יוסי בנאי 7, חולון

ועד בית – אפטר 6 / בראלי 5, ת"א

ועד בית – אפטר 6 / בראלי 5, ת"א

בית פרטי – הערבה 4, חולון

בית פרטי – הערבה 4, חולון

בית פרטי – הלוטם 5, ראשון לציון

בית פרטי – הלוטם 5, ראשון לציון

בית פרטי – היונה 56, פרדס חנה

בית פרטי – היונה 56, פרדס חנה

בית פרטי – הגליל 65, רעות

בית פרטי – הגליל 65, רעות

בית פרטי – חד נס

בית פרטי – חד נס

בית פרטי – נוווה מונוסון

בית פרטי – נוווה מונוסון

בית פרטי – חלמיש 3, מתן

בית פרטי – חלמיש 3, מתן

בית פרטי – הרימון 318, צופים

בית פרטי – הרימון 318, צופים

בית פרטי – גן יבנה

בית פרטי – גן יבנה

בית פרטי – ארליך אהרון, ביתן אהרון

בית פרטי – ארליך אהרון, ביתן אהרון

בית משפחת רחמים, קריית גת

בית משפחת רחמים, קריית גת

בית פרטי – אישור פרגולה

בית פרטי – אישור פרגולה

בית פרטי – 3 בתים, הנוטרים 15+התפוח 12, ראשון לציון

בית פרטי – 3 בתים, הנוטרים 15+התפוח 12, ראשון לציון

בית פרטי – תרשיש 61, מודיעין

בית פרטי – תרשיש 61, מודיעין

משרד אדריכלים מוחמד עומאר – שרפת ירושלים 2017/972

משרד אדריכלים מוחמד עומאר – שרפת ירושלים 2017/972

נובו אדריכלים – שרירא 13,15 ילין 8,10, ראשון לציון

נובו אדריכלים – שרירא 13,15 ילין 8,10, ראשון לציון

הומלנד, אדריכלים תימור שוורץ – שקמה 7, בת ים

הומלנד, אדריכלים תימור שוורץ – שקמה 7, בת ים

באר הנדסה וייעוץ – שער הגיא 4, חולון

באר הנדסה וייעוץ – שער הגיא 4, חולון

לוגן אינווסטמנט קיי אף טי – שדרות ניצה 20, נתניה

לוגן אינווסטמנט קיי אף טי – שדרות ניצה 20, נתניה

פרץ אלימור נכסים ונדל"ן – שדרות ההסתדרות 236

פרץ אלימור נכסים ונדל"ן – שדרות ההסתדרות 236

בית פרטי – קיר תומך אילת 4-6, גבעתיים

בית פרטי – קיר תומך אילת 4-6, גבעתיים

בית פרטי – פרישמן 22 ת"א

בית פרטי – פרישמן 22 ת"א

בית פרטי – פרויקט תוספת בניה לבנה מכלוף – המצביאים 54

בית פרטי – פרויקט תוספת בניה לבנה מכלוף – המצביאים 54

ג'ויס אורון – פרויקט שני מבנים קיימים, מועצה אזורית שער הנגב

ג'ויס אורון – פרויקט שני מבנים קיימים, מועצה אזורית שער הנגב

אפשטיין ניהול פרויקטים – פרויקט מינגל, רחוב החלוץ, באר שבע

אפשטיין ניהול פרויקטים – פרויקט מינגל, רחוב החלוץ, באר שבע

מרדכי אדרי ובניו טורס – מוסך אדרי, אזה"ת נהורה / שדה דוד

מרדכי אדרי ובניו טורס – מוסך אדרי, אזה"ת נהורה / שדה דוד

האחים קרטין השקעות בנכסים – מגרש 514+515, תימורים

האחים קרטין השקעות בנכסים – מגרש 514+515, תימורים

בית פרטי – המעפיל 9, דימונה

בית פרטי – המעפיל 9, דימונה

בית משפחת זילברמן

בית משפחת זילברמן

ד. כהן ובניו – בית כנסת מחנה אפריים, ירושלים

ד. כהן ובניו – בית כנסת מחנה אפריים, ירושלים

כסלם ניהול פרויקטים – פרויקט א.צ. שיווק, קריית גת

כסלם ניהול פרויקטים – פרויקט א.צ. שיווק, קריית גת

יזם רמאל לביא, כאל פרפקט מימון – פנחס רוטנברג 42, רמת גן

יזם רמאל לביא, כאל פרפקט מימון – פנחס רוטנברג 42, רמת גן

הברך – פאב מקומי במדבר – מצפה רמון

הברך – פאב מקומי במדבר – מצפה רמון

משרד אדריכלים מוחמד עומאר – עיריית ירושלים פרויקט בית צפאפא

משרד אדריכלים מוחמד עומאר – עיריית ירושלים פרויקט בית צפאפא

משרד אדריכלים מוחמד עומאר – עיריית ירושלים פרויקט ג'בל מוכאבר

משרד אדריכלים מוחמד עומאר – עיריית ירושלים פרויקט ג'בל מוכאבר

משרד אדריכלים מוחמד עומאר – עיריית ירושלים פרויקט אום טובא

משרד אדריכלים מוחמד עומאר – עיריית ירושלים פרויקט אום טובא

בר אור יזמות ופרוייקטים בע"מ – עומרי שובה שקמה 4 בחן

בר אור יזמות ופרוייקטים בע"מ – עומרי שובה שקמה 4 בחן

עמותת גומת חן – נקודת חן פנימיה תיכונית דתית לבנות, קיבוץ סעד

עמותת גומת חן – נקודת חן פנימיה תיכונית דתית לבנות, קיבוץ סעד

נמל הדרום HCT – נמל אשדוד החדש נמל הדרום

נמל הדרום HCT – נמל אשדוד החדש נמל הדרום

טל הנגב – נהורא 1

טל הנגב – נהורא 1

פאמלי יזמות מודרנית בע"מ – מרקוס 17, רמלה

פאמלי יזמות מודרנית בע"מ – מרקוס 17, רמלה

דרך חדשה בתנועה – מפעל תעשיה – מפעל בטון, דימונה

דרך חדשה בתנועה – מפעל תעשיה – מפעל בטון, דימונה

מעיינות הדרום – מט"ש קרית גת

מעיינות הדרום – מט"ש קרית גת

מעיינות הדרום – מט"ש דימונה

מעיינות הדרום – מט"ש דימונה

יזם שמעון מורגן – מבנה מסחרי סגולה

יזם שמעון מורגן – מבנה מסחרי סגולה

קונספט אנד פלס – כ"ג גבעתיים

קונספט אנד פלס – כ"ג גבעתיים

JOY הנדסה – יקנעם טק – שלב א, בנין GTMI

JOY הנדסה – יקנעם טק – שלב א, בנין GTMI

גלסקו מחסני זכוכית (1994) בע"מ – יסמין 10 אזה"ת, אריאל מערב

גלסקו מחסני זכוכית (1994) בע"מ – יסמין 10 אזה"ת, אריאל מערב

פרויקט בניצני חנקין 30 בע"מ – חנקין 30, רעננה

פרויקט בניצני חנקין 30 בע"מ – חנקין 30, רעננה

אדמתי עבודות הנדסיות בע"מ – חנות נוחות בתחנת דלק סונול, גדרה

אדמתי עבודות הנדסיות בע"מ – חנות נוחות בתחנת דלק סונול, גדרה

מאגרים פרויקטים – שלהבת בית יציקה – המרץ 13, ראש העין

מאגרים פרויקטים – שלהבת בית יציקה – המרץ 13, ראש העין

אורן ירדן בע"מ – גן אירועים גני שלמה

אורן ירדן בע"מ – גן אירועים גני שלמה

ביוקאן פארם בע"מ – בית מרקחת, רחובות

ביוקאן פארם בע"מ – בית מרקחת, רחובות

התאחדות לכדורגל בישראל – אצטדיון ר"ג – מדידה

התאחדות לכדורגל בישראל – אצטדיון ר"ג – מדידה

חוות רמות – אורי פלג, חוות רמות

חוות רמות – אורי פלג, חוות רמות

ראובן שם טוב – אבנר בן יהודה 28, נס ציונה

ראובן שם טוב – אבנר בן יהודה 28, נס ציונה

מגדל בתי נופש – 9 יחידות מגורים (מגדל 15), מגדל

מגדל בתי נופש – 9 יחידות מגורים (מגדל 15), מגדל

מנצור נכסים ויזמות בנדל"ן 2011 בע"מ – נחלת בנימין 97, תל אביב

מנצור נכסים ויזמות בנדל"ן 2011 בע"מ – נחלת בנימין 97, תל אביב

בינוי ודיור בע"מ – מוצקין 5, תל אביב

בינוי ודיור בע"מ – מוצקין 5, תל אביב

Arch'i Studio By Fiona&Hila – מגדלי רסיטל

Arch'i Studio By Fiona&Hila – מגדלי רסיטל

תימור שוורץ אדריכלים – כ"ג, גבעתיים

תימור שוורץ אדריכלים – כ"ג, גבעתיים

רוזס הלזינגר אדריכלים – בית כנסת עמק התורה בן דוסא 16, אשדוד

רוזס הלזינגר אדריכלים – בית כנסת עמק התורה בן דוסא 16, אשדוד

אבי צרפתי אדריכל ובונה ערים – בית כנסת עטרת רחל, רחובות

אבי צרפתי אדריכל ובונה ערים – בית כנסת עטרת רחל, רחובות

אדריכלית אילת מארטינוטי – תכלת 51, מודיעין

אדריכלית אילת מארטינוטי – תכלת 51, מודיעין

אדריכלית אילת מארטינוטי – שבטי ישראל 17, מודיעין

אדריכלית אילת מארטינוטי – שבטי ישראל 17, מודיעין

נהרי נאור אדריכלים ומעצבים סביבתיים – שבזי 20, ירושלים

נהרי נאור אדריכלים ומעצבים סביבתיים – שבזי 20, ירושלים

אילנה פרש – IPstudio‏ – רקפת 612

אילנה פרש – IPstudio‏ – רקפת 612

פרג וויסאם תכנון והנדסה – אביכזר

פרג וויסאם תכנון והנדסה – אביכזר

מרכז להיתרי בניה – תוספת לבריכה/ג/קוזי – הצבעוני, קרית אונו

מרכז להיתרי בניה – תוספת לבריכה/ג/קוזי – הצבעוני, קרית אונו

מתי הוד אדריכלות והנדסה בע"מ – רוחמה 19, הרצליה

מתי הוד אדריכלות והנדסה בע"מ – רוחמה 19, הרצליה

ילנה בלקאי תכנון ועיצוב אדריכלי – רד"ק 22, ראשון לציון

ילנה בלקאי תכנון ועיצוב אדריכלי – רד"ק 22, ראשון לציון

אדריכל רפי שלגי – קק"ל 16, פתח תקווה

אדריכל רפי שלגי – קק"ל 16, פתח תקווה

גלובלינקס התחדשות עירונית – קפלן 31, פתח תקווה

גלובלינקס התחדשות עירונית – קפלן 31, פתח תקווה

אדריכל תור אבנון – קוריאט

אדריכל תור אבנון – קוריאט

כאל נכסים והשקעות בע"מ – פרידלנד 1, תל אביב

כאל נכסים והשקעות בע"מ – פרידלנד 1, תל אביב

סטודיו RAYZ – תוספת בריכה, רמת השרון

סטודיו RAYZ – תוספת בריכה, רמת השרון

אדריכל גאורגי שפיטלניק – פרויקט תב"ע האיריס 2, בית שמש

אדריכל גאורגי שפיטלניק – פרויקט תב"ע האיריס 2, בית שמש

אדריכל ראובן זשינסקי – בית פרטי – פרויקט קלמניה

אדריכל ראובן זשינסקי – בית פרטי – פרויקט קלמניה

קנין מונטרו אדריכלים – משפחת גזית, ראש העין

קנין מונטרו אדריכלים – משפחת גזית, ראש העין

רן צרפתי – הדמיות ממוחשבות – מתנ"ס חוויות אושיות, רחובות

רן צרפתי – הדמיות ממוחשבות – מתנ"ס חוויות אושיות, רחובות

אדריכל אודי גלעדי – פרויקט מוסיקה, הקריה האקדמית אונו

אדריכל אודי גלעדי – פרויקט מוסיקה, הקריה האקדמית אונו

אילנה פרש – IPstudio – פרויקט מגרש 238, הר גילה

אילנה פרש – IPstudio – פרויקט מגרש 238, הר גילה

משכן אדריכלים – יוסף נדבה 11 פסגת זאב, ירושלים

משכן אדריכלים – יוסף נדבה 11 פסגת זאב, ירושלים

מרכז היתרי בניה – הרחבת שימוש בחדר קיים, הצבעוני קריית אונו

מרכז היתרי בניה – הרחבת שימוש בחדר קיים, הצבעוני קריית אונו

אדריכל אייל אבוטבול – פרויקט הגדלת צפיפות, חלקה 30 גוש 15510

אדריכל אייל אבוטבול – פרויקט הגדלת צפיפות, חלקה 30 גוש 15510

אדריכל אודי גלעדי – פרויקט גרפונקל – הקריה האקדמית אונו

אדריכל אודי גלעדי – פרויקט גרפונקל – הקריה האקדמית אונו

רן צרפתי – הדמיות ממוחשבות – בית פרטי – הכנסת אורחים, מזכרת בתיה

רן צרפתי – הדמיות ממוחשבות – בית פרטי – הכנסת אורחים, מזכרת בתיה

אדלר קורנגוט אדריכלים – בית פרטי – הירמוך 4, רמת השרון

אדלר קורנגוט אדריכלים – בית פרטי – הירמוך 4, רמת השרון

אדריכל זוהר לבנון – משפחת מאמיה – גרץ 5, חולון

אדריכל זוהר לבנון – משפחת מאמיה – גרץ 5, חולון

מרכז היתרי בניה – בית פרטי – מושב גמזו חבל מודיעין

מרכז היתרי בניה – בית פרטי – מושב גמזו חבל מודיעין

י. ראובן לבניין – פרויקט 2 מבנים דו משפחתיים – ז'בוטינסקי, גדרה

י. ראובן לבניין – פרויקט 2 מבנים דו משפחתיים – ז'בוטינסקי, גדרה

אדריכל אייל אבוטבול – פרויקט 12 בריכות, מגדל 54 + מגדל 68

אדריכל אייל אבוטבול – פרויקט 12 בריכות, מגדל 54 + מגדל 68

ורד גרנות – אדריכלות ועיצוב פנים – פרוייקט דו משפחתי

ורד גרנות – אדריכלות ועיצוב פנים – פרוייקט דו משפחתי

פרדן ניהול נכסים תל מונד בע"מ

פרדן ניהול נכסים תל מונד בע"מ

מרים חתוכה – אדריכלות ועיצוב פנים – עשור ליקסנברג

מרים חתוכה – אדריכלות ועיצוב פנים – עשור ליקסנברג

אלטו אדריכלים – עליית הנוער 38, תל אביב

אלטו אדריכלים – עליית הנוער 38, תל אביב

HAWAS Studio – רומילי

HAWAS Studio – רומילי

במבוק – סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים – סן מרטין 7, רמת גן

במבוק – סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים – סן מרטין 7, רמת גן

אקוואטק טיהור מים בע"מ – סמטת הארבל 7, אורנית

אקוואטק טיהור מים בע"מ – סמטת הארבל 7, אורנית

אדריכל הוגו רוזנפלד – סירני 35, חולון

אדריכל הוגו רוזנפלד – סירני 35, חולון

רישוי קל – אבועלפיה – סחרוב 6, ראשון לציון

רישוי קל – אבועלפיה – סחרוב 6, ראשון לציון

קוסנטינו סנטר ישראל – אולם תצוגה

קוסנטינו סנטר ישראל – אולם תצוגה

אדריכלית אילת מארטינוטי – משפחת בן הראש – נחל שורק 50, מודיעין

אדריכלית אילת מארטינוטי – משפחת בן הראש – נחל שורק 50, מודיעין

אדריכל שמשון – משפחת כבירי – נחל נטוף 775, מכבים

אדריכל שמשון – משפחת כבירי – נחל נטוף 775, מכבים

קינן אדריכלות ועיצוב פנים – משפחת קרדי, אשקלון

קינן אדריכלות ועיצוב פנים – משפחת קרדי, אשקלון

אדריכלית אורטל – משפחת עמירה, מרכז שפירא

אדריכלית אורטל – משפחת עמירה, מרכז שפירא

אילנה פרש – IPstudio – משפחת כהן, יישוב האירוס

אילנה פרש – IPstudio – משפחת כהן, יישוב האירוס

חן בנאי אדריכלות ובניין – משפחת טמינו, עפולה

חן בנאי אדריכלות ובניין – משפחת טמינו, עפולה

מירי אנג'ל עיצוב ואדריכלות פנים – משפחת ואן לובין, בקוע

מירי אנג'ל עיצוב ואדריכלות פנים – משפחת ואן לובין, בקוע

חן בנאי אדריכלות ובניין – משפחת הדראי, עפולה

חן בנאי אדריכלות ובניין – משפחת הדראי, עפולה

אדריכל קובי שאול – משפחת בן שושן – כפר יונה

אדריכל קובי שאול – משפחת בן שושן – כפר יונה

במבוק – סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים – משפחת שטיינמץ משה דיין 8, רמת גן

במבוק – סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים – משפחת שטיינמץ משה דיין 8, רמת גן

אדריכל אייל אבוטבול – משפחת פלג – מגדל 76

אדריכל אייל אבוטבול – משפחת פלג – מגדל 76

נופי דוד המלך בע"מ – מאפו 4, ירושלים

נופי דוד המלך בע"מ – מאפו 4, ירושלים

אדריכלית פולינה סווירי – משפחת סוכר – מאיר אבנר 14, ראשון לציון

אדריכלית פולינה סווירי – משפחת סוכר – מאיר אבנר 14, ראשון לציון

מלי פינץ תכנון ועיצוב פנים – משפחת עובדיה – בית פרטי

מלי פינץ תכנון ועיצוב פנים – משפחת עובדיה – בית פרטי

סיסטמס systems – כורזים, תל אביב

סיסטמס systems – כורזים, תל אביב

אבני דרך התחדשות עירונית – כובשי החרמון 11-13-15, בת ים

אבני דרך התחדשות עירונית – כובשי החרמון 11-13-15, בת ים

עמידר – יסוד המעלה 15, הוד השרון

עמידר – יסוד המעלה 15, הוד השרון

טולה עמיר אדריכלית – יחזקאל 10, רמת גן

טולה עמיר אדריכלית – יחזקאל 10, רמת גן

מ. גיא אדריכלים – יותם 20,22,24, הרצליה

מ. גיא אדריכלים – יותם 20,22,24, הרצליה

אדריכלית מאירה נעים – 6 יח"ד + 5 בריכות רחוב המאה ואחת 1, נס ציונה

אדריכלית מאירה נעים – 6 יח"ד + 5 בריכות רחוב המאה ואחת 1, נס ציונה

טביב איכות לסביבה בע"מ – פתח תקווה

טביב איכות לסביבה בע"מ – פתח תקווה

HAWAS Studio – חיים סירני 18, תל אביב

HAWAS Studio – חיים סירני 18, תל אביב

אלון קריא אדריכלים – משפחת דולב, ז'בוטינסקי 16, גבעתיים

אלון קריא אדריכלים – משפחת דולב, ז'בוטינסקי 16, גבעתיים

חגית גולדשטיין קהת אדריכלות ועיצוב פנים – ויצמן 89, גדרה

חגית גולדשטיין קהת אדריכלות ועיצוב פנים – ויצמן 89, גדרה

שרית גיטליס אדריכלות ופרויקטים – וינגרטן עפרה

שרית גיטליס אדריכלות ופרויקטים – וינגרטן עפרה

אדריכל ענבר עידן – השלושה 8 כפר מע"ש

אדריכל ענבר עידן – השלושה 8 כפר מע"ש

דיאנה שמר – ארזי אדריכלית בניין ומעצבת פנים – הררי 2, תל אביב

דיאנה שמר – ארזי אדריכלית בניין ומעצבת פנים – הררי 2, תל אביב

נהרי נאור אדריכלים ומעצבים סביבתיים – הרמב"ן 15, ירושלים

נהרי נאור אדריכלים ומעצבים סביבתיים – הרמב"ן 15, ירושלים

אדריכלית איריס פולדיאן – הרכב 8, נתניה

אדריכלית איריס פולדיאן – הרכב 8, נתניה

סטודיו רוני לעיצוב פנים – משפחת מלאך, הקישון 6/1 אורנית

סטודיו רוני לעיצוב פנים – משפחת מלאך, הקישון 6/1 אורנית

סטודיו רוני לעיצוב פנים – משפחת גדיד, הפקאן 9, אורנית

סטודיו רוני לעיצוב פנים – משפחת גדיד, הפקאן 9, אורנית

אדריכל מיקו מנחם – הירשינברג 15-17, תל אביב

אדריכל מיקו מנחם – הירשינברג 15-17, תל אביב

מירי גור – אדריכלות ועיצוב פנים – בישולים ותבשילים בע"מ, היצירה 11, ראש העין

מירי גור – אדריכלות ועיצוב פנים – בישולים ותבשילים בע"מ, היצירה 11, ראש העין

גרייזס & צרפתי – היוזמה 10, כפר סבא

גרייזס & צרפתי – היוזמה 10, כפר סבא

טל הים אדריכלים, החשמונאים 38, תל אביב

טל הים אדריכלים, החשמונאים 38, תל אביב

אדריכלית איריס פולדיאן – משפחת אורן, החרצית 31, צורן

אדריכלית איריס פולדיאן – משפחת אורן, החרצית 31, צורן

נ.ש פרנקל אדריכלות ועיצוב פנים – משפחת קידר, הזמר העברי, הרצליה

נ.ש פרנקל אדריכלות ועיצוב פנים – משפחת קידר, הזמר העברי, הרצליה

אדריכלית איילת – בית פרטי, הזמר העברי, הרצליה

אדריכלית איילת – בית פרטי, הזמר העברי, הרצליה

קופרשטוק אדריכלים בע"מ – ההסתדרות 5, ירושלים

קופרשטוק אדריכלים בע"מ – ההסתדרות 5, ירושלים

אדריכלית נוגה שראל – בית פרטי, הגפן 18, מושב בן נון

אדריכלית נוגה שראל – בית פרטי, הגפן 18, מושב בן נון

זיק אדריכלים – בית פרטי, די רוסי 1, תל אביב

זיק אדריכלים – בית פרטי, די רוסי 1, תל אביב

משרד אדריכלים עוז אבני – ראומה שכנר – דו משפחתי, אקסודוס נתניה

משרד אדריכלים עוז אבני – ראומה שכנר – דו משפחתי, אקסודוס נתניה

החרות שלך בבניה בע"מ – גרינשטיין 16 פתח תקווה

החרות שלך בבניה בע"מ – גרינשטיין 16 פתח תקווה

שוורץ אדריכלות – בית פרטי, בן יעיש מאיר – אמינות נכסים

שוורץ אדריכלות – בית פרטי, בן יעיש מאיר – אמינות נכסים

צחי וזאנה אדריכלים – משפחת כהן, קיבוץ מחניים

צחי וזאנה אדריכלים – משפחת כהן, קיבוץ מחניים

אדריכל עלא עדווי – בית פרטי, רחוב האלונים, מושב ארבל

אדריכל עלא עדווי – בית פרטי, רחוב האלונים, מושב ארבל

רונית קיסר אדריכלות – משפחת קדמי, כפר ורבורג

רונית קיסר אדריכלות – משפחת קדמי, כפר ורבורג

חיים נשיא – אדריכלות ועיצוב פנים – בית פרטי, כפר יונה

חיים נשיא – אדריכלות ועיצוב פנים – בית פרטי, כפר יונה

אדריכלית דליה ברקוביץ – משפחת יהודה

אדריכלית דליה ברקוביץ – משפחת יהודה

אדריכל משה כץ – בית פרטי, שפרעם

אדריכל משה כץ – בית פרטי, שפרעם

אדריכלית נורה – משפחת ברוכים

אדריכלית נורה – משפחת ברוכים

מיקיטה אדריכלים – בית משפחת אלון

מיקיטה אדריכלים – בית משפחת אלון

אדריכל גאורגי שפיטלניק – בית משפחת ליפשיץ

אדריכל גאורגי שפיטלניק – בית משפחת ליפשיץ

רותם – אדריכלות ועיצוב פנים – משפחת ניסים- בית פרטי + קליניקה וטרינרית – מושב עידן

רותם – אדריכלות ועיצוב פנים – משפחת ניסים- בית פרטי + קליניקה וטרינרית – מושב עידן

אדריכל תור אבנון – בית פרטי – מוליק אייל 23, ראשון לציון

אדריכל תור אבנון – בית פרטי – מוליק אייל 23, ראשון לציון

שולי שיכטמן אדריכלות ועיצוב – בית משפחת שלומוב, גן יבנה

שולי שיכטמן אדריכלות ועיצוב – בית משפחת שלומוב, גן יבנה

מלי פינץ תכנון ועיצוב פנים – בית משפחת שקד, מושב אחיעזר

מלי פינץ תכנון ועיצוב פנים – בית משפחת שקד, מושב אחיעזר

אדריכל יצחק חלפון – בית משפחת פריאנטה, לפיד

אדריכל יצחק חלפון – בית משפחת פריאנטה, לפיד

ארכיטקט גרט אולמן – בית משפחת סלוצקר

ארכיטקט גרט אולמן – בית משפחת סלוצקר

אדריכלית פולינה סווירי – בית משפחת לדיזנסקי – הורד 5, ראשון לציון

אדריכלית פולינה סווירי – בית משפחת לדיזנסקי – הורד 5, ראשון לציון

רמת טרום בע"מ – בית משפחת יוסף, משק 42, גנות

רמת טרום בע"מ – בית משפחת יוסף, משק 42, גנות

אדריכל גדעון גררה – בית משפחת חבה, ראשון לציון

אדריכל גדעון גררה – בית משפחת חבה, ראשון לציון

אדריכל נדב פרידמן – בית משפחת אמיתי, יישוב עמיחי

אדריכל נדב פרידמן – בית משפחת אמיתי, יישוב עמיחי

דורית סלע – משרד אדריכלים ועיצוב פנים – בית משפחת אור שי, דו משפחתי, רחובות

דורית סלע – משרד אדריכלים ועיצוב פנים – בית משפחת אור שי, דו משפחתי, רחובות

מיקיטה אדריכלים – בית משפחת אדרי

מיקיטה אדריכלים – בית משפחת אדרי

אדריכל יניב – בית משפחת אברמוב, זכרון יעקב

אדריכל יניב – בית משפחת אברמוב, זכרון יעקב

קבוצת אביב – מעון כפר נחמן, רעננה

קבוצת אביב – מעון כפר נחמן, רעננה

קבוצת אביב – מעון טללים

קבוצת אביב – מעון טללים

נירית יישוב קהילתי – מלתחות בריכת שחיה

נירית יישוב קהילתי – מלתחות בריכת שחיה

מועצה מקומית יסוד המעלה – בית ספר נחשוני החולה

מועצה מקומית יסוד המעלה – בית ספר נחשוני החולה

אדריכל דרור קופל – תחנת דלק, רמת אביב

אדריכל דרור קופל – תחנת דלק, רמת אביב

עיריית בת ים – תאטרון נוצר, בת ים

עיריית בת ים – תאטרון נוצר, בת ים

המועצה המקומית מצפה רמון, שפת מדבר

המועצה המקומית מצפה רמון, שפת מדבר

אדריכלית נוגה שראל – שער העיר, בילו

אדריכלית נוגה שראל – שער העיר, בילו

עיריית בת ים – שביל האופניים בבן גוריו, בת ים

עיריית בת ים – שביל האופניים בבן גוריו, בת ים

עמידר – רמב"ם 12, אור עקיבא

עמידר – רמב"ם 12, אור עקיבא

החברה הכלכלית לפיתוח עפולה – קאנטרי קלאב, עפולה

החברה הכלכלית לפיתוח עפולה – קאנטרי קלאב, עפולה

מכון כושר, גני תקווה

מכון כושר, גני תקווה

מ.ע.ד.ר מבנים בע"מ – פרויקט מבנה תעשיה, מגדל העמק

מ.ע.ד.ר מבנים בע"מ – פרויקט מבנה תעשיה, מגדל העמק

בונה ריינה בנייה ופיתוח 2000 בע"מ – יקותיאל ביזנס סנטר, הנגר 14, הוד השרון

בונה ריינה בנייה ופיתוח 2000 בע"מ – יקותיאל ביזנס סנטר, הנגר 14, הוד השרון

מועצה מקומית צור יגאל כוכב יאיר – הקמת בית גמלאים

מועצה מקומית צור יגאל כוכב יאיר – הקמת בית גמלאים

פרויקט המכון הגיאולוגי, ירושלים

פרויקט המכון הגיאולוגי, ירושלים

תמיר ימין ניהול וביצוע פרויקטים בע"מ – סניף דואר קניון עזריאלי, רמלה

תמיר ימין ניהול וביצוע פרויקטים בע"מ – סניף דואר קניון עזריאלי, רמלה

פייזר גרופ יזמות בע"מ – סירקין 13, מגרש 141, תל אביב

פייזר גרופ יזמות בע"מ – סירקין 13, מגרש 141, תל אביב

משי י.ק. בנייה ויזמות בע"מ – נווה יעקב

משי י.ק. בנייה ויזמות בע"מ – נווה יעקב

נאפיס – סניף ראשון לציון

נאפיס – סניף ראשון לציון

אדריכלית נוגה שראל – מתחם ציבורי, כפר מעש

אדריכלית נוגה שראל – מתחם ציבורי, כפר מעש

ראובן מימון – מתחם התחנה, תל אביב

ראובן מימון – מתחם התחנה, תל אביב

נום ארנה תל אביב – מתחם גיימינג מידטאון תל אביב

נום ארנה תל אביב – מתחם גיימינג מידטאון תל אביב

משק רפאל בע"מ – משק 41, זיתן

משק רפאל בע"מ – משק 41, זיתן

קיבוץ נגבה – מערכת בידוד תקרת מפעל

קיבוץ נגבה – מערכת בידוד תקרת מפעל

עמידר – מעלה הבנים 30, מעלות

עמידר – מעלה הבנים 30, מעלות

מנרב

מנרב

עמידר – מנחם בגין 4, אור יהודה

עמידר – מנחם בגין 4, אור יהודה

מכון שאיבה קיבוץ אדמית

מכון שאיבה קיבוץ אדמית

אדריכל איברהים אבו שחאדה – Block One – מייזל זלמן 18, תל אביב

אדריכל איברהים אבו שחאדה – Block One – מייזל זלמן 18, תל אביב

מגדלי עוז והדר – מכבי 19, הגליל 20, רעננה

מגדלי עוז והדר – מכבי 19, הגליל 20, רעננה

אסם – מוקד אסם –  זבוטינסקי 19, קריית מלאכי

אסם – מוקד אסם – זבוטינסקי 19, קריית מלאכי

מודיעין מוטורס החזקות בע"מ – מגרש 355

מודיעין מוטורס החזקות בע"מ – מגרש 355

מועצה מקומית לקיה – מגרש כדורגל

מועצה מקומית לקיה – מגרש כדורגל

דורי קמחי בע"מ – מבנה תעשייה – ההגנה 4, ראשון לציון

דורי קמחי בע"מ – מבנה תעשייה – ההגנה 4, ראשון לציון

טלעד טי אס בע"מ – מבנה תעשייה – מבוא סיון 13, קרית גת

טלעד טי אס בע"מ – מבנה תעשייה – מבוא סיון 13, קרית גת

ביופרמקס גרופ בע"מ – לשם 12, קרית גת

ביופרמקס גרופ בע"מ – לשם 12, קרית גת

אב-גד בשרון איכות בהתחדשות בע"מ – יגאל אלון 8, הרצליה

אב-גד בשרון איכות בהתחדשות בע"מ – יגאל אלון 8, הרצליה

בן שגיא ניהול בע"מ – חסימת נתיב בחולון

בן שגיא ניהול בע"מ – חסימת נתיב בחולון

מפעיל פתרונות הדפסה וניהול מסמכים – ברקת 6, פתח תקווה

מפעיל פתרונות הדפסה וניהול מסמכים – ברקת 6, פתח תקווה

עמידר – השקמה 44/2, חדרה

עמידר – השקמה 44/2, חדרה

מועצה אזורית דרום השרון – הרחבת כביש 402 נת"צ ירקונה

מועצה אזורית דרום השרון – הרחבת כביש 402 נת"צ ירקונה

עמידר – הרב עזיזי 552/6, חצור הגלילית

עמידר – הרב עזיזי 552/6, חצור הגלילית

הקריה אקדמית אונו חיפה – הנמל 34, חיפה

הקריה אקדמית אונו חיפה – הנמל 34, חיפה

מרכז רפואי שהם – פרדס חנה, כרכור

מרכז רפואי שהם – פרדס חנה, כרכור

עיריית עפולה – הסדרי תנועה זמניים לכיכר הפרסה, עפולה

עיריית עפולה – הסדרי תנועה זמניים לכיכר הפרסה, עפולה

ניצן פרויקטים – הגדוד העברי 24, בת ים

ניצן פרויקטים – הגדוד העברי 24, בת ים

דקס יבוא ושיווק רהיטים בע"מ – האורגים 11, אשדוד

דקס יבוא ושיווק רהיטים בע"מ – האורגים 11, אשדוד

אדריכל אהרון אלבוים – דורות ראשונים 4, ירושלים

אדריכל אהרון אלבוים – דורות ראשונים 4, ירושלים

גל אור נכסים בע"מ – סניף חיפה – האצטדיון 1, קרית חיים

גל אור נכסים בע"מ – סניף חיפה – האצטדיון 1, קרית חיים

מלי פינץ תכנון ועיצוב פנים – גורליק 5, כפר חבד

מלי פינץ תכנון ועיצוב פנים – גורליק 5, כפר חבד

בנק יהב – סניף נתניה

בנק יהב – סניף נתניה

קנין מונטרו אדריכלים – בית פרלמוטר, שבי ציון

קנין מונטרו אדריכלים – בית פרלמוטר, שבי ציון

גרין זון פארמה בע"מ – בית מרקחת, יקנעם עילית

גרין זון פארמה בע"מ – בית מרקחת, יקנעם עילית

עיריית עפולה – בית כנסת

עיריית עפולה – בית כנסת

אדריכלית אילת מארטינוטי – בית כנסת אדיר במרום, מודיעין

אדריכלית אילת מארטינוטי – בית כנסת אדיר במרום, מודיעין

אדם רוברטו סרוגו – בית בלינקו יקנעם

אדם רוברטו סרוגו – בית בלינקו יקנעם

א.י. נונה חברה לבנין בע"מ – בילו 26, ראשון לציון

א.י. נונה חברה לבנין בע"מ – בילו 26, ראשון לציון

יגאל לוי אדריכלים – ביאנקיני 4, ירושלים

יגאל לוי אדריכלים – ביאנקיני 4, ירושלים

רישוי קל – בוגרשוב 9, תל אביב

רישוי קל – בוגרשוב 9, תל אביב

אתי יועץ

אתי יועץ

רישוי קל – אשכולית 45, באר שבע

רישוי קל – אשכולית 45, באר שבע

עורך דין ארז אברהם אדרי – גן יבנה

עורך דין ארז אברהם אדרי – גן יבנה

התאחדות לכדורגל בישראל – אצטדיון ר"ג

התאחדות לכדורגל בישראל – אצטדיון ר"ג

אסותא

אסותא

שריקי גרופ יזמות ובניה בע"מ – אנילביץ, חולון

שריקי גרופ יזמות ובניה בע"מ – אנילביץ, חולון

איתי שלי – אנה פרנק 34, בת ים

איתי שלי – אנה פרנק 34, בת ים

סקסס ד.כ. החזקות בינלאומיות – אלטלנה 14, ראשון לציון

סקסס ד.כ. החזקות בינלאומיות – אלטלנה 14, ראשון לציון

חיים מזרחי – אלוף דן לנר 6, תל אביב

חיים מזרחי – אלוף דן לנר 6, תל אביב

יובל טברזר, רמת השרון

יובל טברזר, רמת השרון

אילן עוזר – מחניים

אילן עוזר – מחניים

איתי שלי – איילת השחר 21, אור יהודה

איתי שלי – איילת השחר 21, אור יהודה

אדריכל ארקדי נעמן – איילת השחר 1, אור יהודה

אדריכל ארקדי נעמן – איילת השחר 1, אור יהודה

אדריכלית בלה גורליק – בלוך 32

אדריכלית בלה גורליק – בלוך 32

בית חסון יזמות ובניה בע"מ – אוסטשניסקי 16, כפר סבא

בית חסון יזמות ובניה בע"מ – אוסטשניסקי 16, כפר סבא

אדירכל יבגני נזננסקי – אולם בבית ספר רמלה

אדירכל יבגני נזננסקי – אולם בבית ספר רמלה

עמידר – אבימלך 5, פתח תקווה

עמידר – אבימלך 5, פתח תקווה

אאח פלסט בע"מ

אאח פלסט בע"מ

SW PRO – SW PRO, ירושלים

SW PRO – SW PRO, ירושלים

אדריכל בשיר טויל – 2018-433 גו"ח 30615/172, בית חנינה

אדריכל בשיר טויל – 2018-433 גו"ח 30615/172, בית חנינה

המרכז לאינטליגנציה רגשית – הקמת מבנה פלח, מושב בית חירות

המרכז לאינטליגנציה רגשית – הקמת מבנה פלח, מושב בית חירות

טל ועודד צור – הר יודפת 566, מכבים

טל ועודד צור – הר יודפת 566, מכבים

סרג' בן דוד אדריכלים – אדריכלית אליסה – רזיאל 5, רמת השרון

סרג' בן דוד אדריכלים – אדריכלית אליסה – רזיאל 5, רמת השרון

מרכז היתרי בניה – חוות הכלבים של דרור, כפר מעש

מרכז היתרי בניה – חוות הכלבים של דרור, כפר מעש

אדריכל פביו קאן – אפולו הפקות – ארלוזרוב 21, רמת גן

אדריכל פביו קאן – אפולו הפקות – ארלוזרוב 21, רמת גן

אלכס שניידר – חברת אלכסנדר שניידר, נתניה

אלכס שניידר – חברת אלכסנדר שניידר, נתניה

מיקיטה אדריכלים – בית כנסת נחלת נתנאל, ראשון לציון

מיקיטה אדריכלים – בית כנסת נחלת נתנאל, ראשון לציון

עודד פרטוש הנדסה ובניין – אדריכלית אלה – יאלו רוזלין 36, ראשון לציון

עודד פרטוש הנדסה ובניין – אדריכלית אלה – יאלו רוזלין 36, ראשון לציון

אדריכלית נוגה שראל – פרויקט הסדרת היתר לשני בתי מגורים בנחלה

אדריכלית נוגה שראל – פרויקט הסדרת היתר לשני בתי מגורים בנחלה

אדריכלית נוגה שראל – מבנה חקלאי, מושב תקומה

אדריכלית נוגה שראל – מבנה חקלאי, מושב תקומה

אדריכל זוהר לבנון – פאת השולחן, תל אביב

אדריכל זוהר לבנון – פאת השולחן, תל אביב

קרופ אדריכלים – לאה אמסטר 6, פתח תקווה

קרופ אדריכלים – לאה אמסטר 6, פתח תקווה

אדריכל זוהר לבנון – השזיף 24, ראשון לציון

אדריכל זוהר לבנון – השזיף 24, ראשון לציון

י.א. אלון בניה –  דודו דותן 3, ראשון לציון

י.א. אלון בניה – דודו דותן 3, ראשון לציון

רימון אנרגיה – מערכות סולאריות במאגרים

רימון אנרגיה – מערכות סולאריות במאגרים

אדריכל זוהר לבנון – גרץ 5 חולון

אדריכל זוהר לבנון – גרץ 5 חולון

יזם דוד דניאל – גדרה 9, תל אביב

יזם דוד דניאל – גדרה 9, תל אביב

אדריכל אייל אבוטבול – ההסתדרות 246 לגליזציה

אדריכל אייל אבוטבול – ההסתדרות 246 לגליזציה

אדריכל אייל אבוטבול – מגדל 27

אדריכל אייל אבוטבול – מגדל 27

שירה עצמוני

שירה עצמוני

לקוח עמידר – פרויקט הכרמל 12, קריית גת

לקוח עמידר – פרויקט הכרמל 12, קריית גת

דים אריזות ושינוע – דים אריזות, דימונה

דים אריזות ושינוע – דים אריזות, דימונה

תהל אלומיניום בע"מ – תהל אלומיניום, קריית גת

תהל אלומיניום בע"מ – תהל אלומיניום, קריית גת

עדי אריזות – מבנה תעשייה בורדון

עדי אריזות – מבנה תעשייה בורדון

חגי חברוני – חוות לולים – 1016 אשכול

חגי חברוני – חוות לולים – 1016 אשכול

בית פרטי בגן יבנה – מגרש 243 – גן יבנה

בית פרטי בגן יבנה – מגרש 243 – גן יבנה

נווה פארמה 1996 בע"מ – מפעל נווה פארמה, אופקים

נווה פארמה 1996 בע"מ – מפעל נווה פארמה, אופקים

אקולוג הנדסה בע"מ – קידוח יבנה 222 א

אקולוג הנדסה בע"מ – קידוח יבנה 222 א

אגו מודיעין בע"מ – EGO מועדון כושר

אגו מודיעין בע"מ – EGO מועדון כושר

מושב ישרש ועד מקומי – הירדן, מושב ישרש

מושב ישרש ועד מקומי – הירדן, מושב ישרש

ש.בהרי ניהול ואחזקות בע"מ – המרי 39 עין גדי 10, גבעתיים

ש.בהרי ניהול ואחזקות בע"מ – המרי 39 עין גדי 10, גבעתיים

הקרן לפיתוח דימונה – מבנה הספדים, דימונה

הקרן לפיתוח דימונה – מבנה הספדים, דימונה

טרגט קול – מוקד שדרות

טרגט קול – מוקד שדרות

אחד יזמות ובנייה – פרויקט ארזים, נתיבות

אחד יזמות ובנייה – פרויקט ארזים, נתיבות

המכון הלאומי לשיקום נפגעי ראש (ע"ר) – יצחק שדה – מרכז שפיצר, חיפה

המכון הלאומי לשיקום נפגעי ראש (ע"ר) – יצחק שדה – מרכז שפיצר, חיפה

עיריית עפולה – שער העיר בעפולה

עיריית עפולה – שער העיר בעפולה

טל טביומי – בית כנסת בר לב, מזכרת בתיה

טל טביומי – בית כנסת בר לב, מזכרת בתיה

בי. ג'י. (ישראל) טכנולוגיות בע"מ – קיבוץ בית גוברין

בי. ג'י. (ישראל) טכנולוגיות בע"מ – קיבוץ בית גוברין

עיריית כפר סבא – מבני עיריית כפר סבא

עיריית כפר סבא – מבני עיריית כפר סבא

צדק גד – יסוד המעלה

צדק גד – יסוד המעלה

אדריכל זוהר לבנון – ששת הימים

אדריכל זוהר לבנון – ששת הימים

ישראם חברה להשקעות מימון ופיתוח בע"מ – מבנה לוגיסטי, באר טוביה

ישראם חברה להשקעות מימון ופיתוח בע"מ – מבנה לוגיסטי, באר טוביה

אדריכל זוהר לבנון – השזיף | נחמיה

אדריכל זוהר לבנון – השזיף | נחמיה

הקרן לפיתוח דימונה – אצטדיון דימונה

הקרן לפיתוח דימונה – אצטדיון דימונה

נדב בנייה והפקות – מת"ק חברון

נדב בנייה והפקות – מת"ק חברון

טסט פיקס בע"מ – טכנוטסט באר שבע

טסט פיקס בע"מ – טכנוטסט באר שבע

מאפיית ברכת הפסח – קריית גת

מאפיית ברכת הפסח – קריית גת

אנרום – הזמיר

אנרום – הזמיר

שכונת הפארק – אופקים

שכונת הפארק – אופקים

אבשלום סנטר בע"מ – אבשלום סנטר

אבשלום סנטר בע"מ – אבשלום סנטר

קרן ביחד – האקדמיה לבישול – קיבוץ גונן

קרן ביחד – האקדמיה לבישול – קיבוץ גונן

ג'וליבר – אזור תעשייה אלון תבור

ג'וליבר – אזור תעשייה אלון תבור

מרכז העיר נדל"ן – דולצין

מרכז העיר נדל"ן – דולצין

עמידר החדשה – מיכאל חזני

עמידר החדשה – מיכאל חזני

גיורא גור אדריכלים – מגרש

גיורא גור אדריכלים – מגרש

אביוד נכסים בע"מ – רחוב יוסי לוי חיפה

אביוד נכסים בע"מ – רחוב יוסי לוי חיפה

ריגומס – תל מאנה

ריגומס – תל מאנה

אריק ברוורמן קד קם – מגדל

אריק ברוורמן קד קם – מגדל

רימון אנרגיה – מבנן

רימון אנרגיה – מבנן

אדריכל אלון ברקאי – ויצמן

אדריכל אלון ברקאי – ויצמן

ח.ג.י ייצור ושיווק מוצרי חשמל – אזור תעשייה עמק חפר

ח.ג.י ייצור ושיווק מוצרי חשמל – אזור תעשייה עמק חפר

רונה כהן אדריכלים – יהודה ומונסון

רונה כהן אדריכלים – יהודה ומונסון

א.ל אל חי בניה ופיתוח בע"מ – גוש עציון

א.ל אל חי בניה ופיתוח בע"מ – גוש עציון

בוריס דוידוב – דרך יבנה

בוריס דוידוב – דרך יבנה

בית קטן בערבה – קיבוץ גלויות

בית קטן בערבה – קיבוץ גלויות

ב.ה.נ.ו יזמות והשקעות – אלפי מנשה

ב.ה.נ.ו יזמות והשקעות – אלפי מנשה

מושב פורת – בית אריזה

מושב פורת – בית אריזה

מרכז העיר נדל"ן – רוטשילד

מרכז העיר נדל"ן – רוטשילד

חברת אשוחים – משרדי בני ברק

חברת אשוחים – משרדי בני ברק

קבוצת אנרום מרפסות תלויות בע"מ – הרצל

קבוצת אנרום מרפסות תלויות בע"מ – הרצל

עמידר – החברה הלאומית לשיכון – צה"ל

עמידר – החברה הלאומית לשיכון – צה"ל

לב אפשטיין בע"מ – לוין אפשטיין

לב אפשטיין בע"מ – לוין אפשטיין

אופיר אלבז – יהושוע בן חנניה

אופיר אלבז – יהושוע בן חנניה

אפסילון – נוף צמרת בע"מ – סוקולוב

אפסילון – נוף צמרת בע"מ – סוקולוב

דנסיטי-אלה בע"מ – מכבי

דנסיטי-אלה בע"מ – מכבי

דרומת"א מלונות בע"מ – בני בנימין

דרומת"א מלונות בע"מ – בני בנימין

ת.ד.ל אחזקה ושירותים בע"מ – בסיס צבאי מתדל גלילות

ת.ד.ל אחזקה ושירותים בע"מ – בסיס צבאי מתדל גלילות

מועצה דתית עמק חפר – מקווה אלישיב

מועצה דתית עמק חפר – מקווה אלישיב

עו"ד רמי טרבלסי – הפרדס, הוד השרון

עו"ד רמי טרבלסי – הפרדס, הוד השרון

חשקל השקעות ונכסים – הפטיש

חשקל השקעות ונכסים – הפטיש

מרכז העיר נדל"ן – שרה מלכין 8 בע"מ – שרה מלכין

מרכז העיר נדל"ן – שרה מלכין 8 בע"מ – שרה מלכין

גי.אל.אמ גלובל ניהול והשקעות – אורנית

גי.אל.אמ גלובל ניהול והשקעות – אורנית

צדק גד בע"מ – הוד השרון

צדק גד בע"מ – הוד השרון

מרום בר-הום יזמות ניהול ובניה בע"מ – החבצלת

מרום בר-הום יזמות ניהול ובניה בע"מ – החבצלת

גולדן ישראל – הבנאי

גולדן ישראל – הבנאי

בנדי יזמות – קוסטה ריקה

בנדי יזמות – קוסטה ריקה

אפסילון – נוף צמרת סוקולוב 35 בע"מ – סוקולוב

אפסילון – נוף צמרת סוקולוב 35 בע"מ – סוקולוב

זד.קיי פייר סיסטמס – ביאליק

זד.קיי פייר סיסטמס – ביאליק

אדריכל דורון וידר – המעגל

אדריכל דורון וידר – המעגל

המרכז לטיפול ספורטיבי – התע"ש

המרכז לטיפול ספורטיבי – התע"ש

בארות חיים בע"מ – דיור מוגן אשדוד

בארות חיים בע"מ – דיור מוגן אשדוד

טרגט קול – מוקד אשדוד

טרגט קול – מוקד אשדוד

מכללת ספיר – אשקלון

מכללת ספיר – אשקלון

קקאו ברזילי – אשקלון

קקאו ברזילי – אשקלון

רמי לוי – סניף אשקלון

רמי לוי – סניף אשקלון

עזבון עזרא יוסף לוי בע"מ – בר כוכבא

עזבון עזרא יוסף לוי בע"מ – בר כוכבא

איתן פאווה – מודיעין

איתן פאווה – מודיעין

אקדמית בצלאל – הרצל

אקדמית בצלאל – הרצל

בית כנסת אוהל בת שבע – ירושלים

בית כנסת אוהל בת שבע – ירושלים

פסגות זיו בע"מ – שרירא גאון

פסגות זיו בע"מ – שרירא גאון

כריכיית הדבש – אדומים

כריכיית הדבש – אדומים

בר כוכבא – ירושלים

בר כוכבא – ירושלים

גלילאו יזום וניהול פרויקטים בע"מ – קראוזה

גלילאו יזום וניהול פרויקטים בע"מ – קראוזה

א. תחזוקת אוטובוסים בע"מ – מכון הרישוי, בחולון

א. תחזוקת אוטובוסים בע"מ – מכון הרישוי, בחולון

בית כנסת תפילת חנה ויוסף – בית כנסת, בחולון

בית כנסת תפילת חנה ויוסף – בית כנסת, בחולון

קבוצת עשהאל – הסתדרות

קבוצת עשהאל – הסתדרות

עמותת גשר – המצודה

עמותת גשר – המצודה

ליסמן חלונות – המרכבה א, חולון

ליסמן חלונות – המרכבה א, חולון

קבוצת עשהאל – בית אליעזר

קבוצת עשהאל – בית אליעזר

קבוצת אנרום – מרפסות תלויות בע"מ – משה דיין

קבוצת אנרום – מרפסות תלויות בע"מ – משה דיין

שופנהאואר בע"מ – ארבע ארצות

שופנהאואר בע"מ – ארבע ארצות

קבוצת עשהאל – ירמיהו

קבוצת עשהאל – ירמיהו

קבוצת אנרום – מרפסות תלויות בע"מ – בן גוריון

קבוצת אנרום – מרפסות תלויות בע"מ – בן גוריון

אלדן תחבורה – הגיבורים

אלדן תחבורה – הגיבורים

פלסטו-ווק בע“מ – רמבם

פלסטו-ווק בע“מ – רמבם

ברקת – קפלינסקי

ברקת – קפלינסקי

סיגמא פרויקטים – הורביץ

סיגמא פרויקטים – הורביץ

אדריכל זוהר לבנון – רבי מאיר

אדריכל זוהר לבנון – רבי מאיר

רינות מחיצות וריהוט – פלוטיצקי

רינות מחיצות וריהוט – פלוטיצקי

אשדר – אשטרום – ראשון לציון

אשדר – אשטרום – ראשון לציון

קבוצת אנרום  -מרפסות תלויות בע"מ – חיל חימוש

קבוצת אנרום -מרפסות תלויות בע"מ – חיל חימוש

ל-אפ בע"מ – סינמה סיטי, ראשון לציון

ל-אפ בע"מ – סינמה סיטי, ראשון לציון

בית כנסת קהילות ישראל – בית כנסת, פתח תקווה

בית כנסת קהילות ישראל – בית כנסת, פתח תקווה

יוסף קמינסקי בע"מ – אלכסנדר ינאי

יוסף קמינסקי בע"מ – אלכסנדר ינאי

ספיר פנינת הזוהר בע"מ – בן דוד

ספיר פנינת הזוהר בע"מ – בן דוד

איתן הורוביץ רישוי קל – שפרינצק

איתן הורוביץ רישוי קל – שפרינצק

ירוק בדרך אחזקות (1995) בע"מ – פרישמן

ירוק בדרך אחזקות (1995) בע"מ – פרישמן

טוויטו פלסט בע"מ – סמטת התבור

טוויטו פלסט בע"מ – סמטת התבור

אקולוגיה יזמות בע"מ – חיסין

אקולוגיה יזמות בע"מ – חיסין

אלדן – פתח תקווה

אלדן – פתח תקווה

איקאה – נתניה

איקאה – נתניה

אדריכל גיירמו מלמוד – בית ספר כפר יונה

אדריכל גיירמו מלמוד – בית ספר כפר יונה

גל-רן יזמות בנייה – גולומב

גל-רן יזמות בנייה – גולומב

טי.אמ. אס סובמישיין בע"מ – מכון כושר גלגלי הפלדה הרצליה

טי.אמ. אס סובמישיין בע"מ – מכון כושר גלגלי הפלדה הרצליה

ניסנוב בנייה וייזום – חובת הלבבות

ניסנוב בנייה וייזום – חובת הלבבות

קבוצת עשהאל – ויצמן

קבוצת עשהאל – ויצמן

אברהם גולדמן – הרב קוק

אברהם גולדמן – הרב קוק

אופנהאואר – הרב קוק

אופנהאואר – הרב קוק

הומלנד – הלפר

הומלנד – הלפר

אפגד הנדסה – יאנוש קורצק

אפגד הנדסה – יאנוש קורצק

פרק בילדינגס – הוורדים

פרק בילדינגס – הוורדים

שופנהאואר יזמות – הנביאים

שופנהאואר יזמות – הנביאים

אייל חזיזה – מתחם הקרוונים, בת ים

אייל חזיזה – מתחם הקרוונים, בת ים

יואב חבזון – עגנון

יואב חבזון – עגנון

בישראל בע"מ – הרצל

בישראל בע"מ – הרצל

כרם – יזמות והתחדשות עירונית בע"מ – בת שוע

כרם – יזמות והתחדשות עירונית בע"מ – בת שוע

יצחק בוארון בע"מ – עוזיאל

יצחק בוארון בע"מ – עוזיאל

לוי אליהו השקעות ובניה בע"מ – עמישב

לוי אליהו השקעות ובניה בע"מ – עמישב

כרם יזמות – ארלוזורוב

כרם יזמות – ארלוזורוב

שעשוע אדריכלים – פבריגט

שעשוע אדריכלים – פבריגט

ריגומס ייזום והשקעות בע"מ – אפלטון 23-03, תל אביב

ריגומס ייזום והשקעות בע"מ – אפלטון 23-03, תל אביב

יזם יגאל בצלאל – רייפמן 5, תל אביב

יזם יגאל בצלאל – רייפמן 5, תל אביב

תומר לוי – רבי מאיר 52,  כרם התימנים, תל אביב

תומר לוי – רבי מאיר 52, כרם התימנים, תל אביב

תומר חבורה – קרית שאול 8, תל אביב

תומר חבורה – קרית שאול 8, תל אביב

אביב התורה – אשכול גנים, תל אביב

אביב התורה – אשכול גנים, תל אביב

העיר הלבנה – באר טובייה 63-43, תל אביב

העיר הלבנה – באר טובייה 63-43, תל אביב

אנטריקוט בע"מ – אחד העם 82, תל אביב

אנטריקוט בע"מ – אחד העם 82, תל אביב

ריגומס ייזום ובנייה – השעורה 8 | הנמל 6, תל אביב

ריגומס ייזום ובנייה – השעורה 8 | הנמל 6, תל אביב

תל אביב הקטנה – אודסה 92, תל אביב

תל אביב הקטנה – אודסה 92, תל אביב

מגשימים נכסים – עולי ציון

מגשימים נכסים – עולי ציון

סי פי אם – עובדיה הנביא

סי פי אם – עובדיה הנביא

תל אביב הקטנה – קהילת קישינב

תל אביב הקטנה – קהילת קישינב

נינטדו – דיזינגוף סנטר, תל אביב

נינטדו – דיזינגוף סנטר, תל אביב

ישיבת רבנו יוסף חיים – ישיבת רבנו יוסף חיים, הלחי 79, תל אביב

ישיבת רבנו יוסף חיים – ישיבת רבנו יוסף חיים, הלחי 79, תל אביב

מימדיון – תל אביב

מימדיון – תל אביב

יובל הראל ורוית אסף – אדירים

יובל הראל ורוית אסף – אדירים

קבוצת עשהאל – דימונה

קבוצת עשהאל – דימונה

YBOX – טור מלכא

YBOX – טור מלכא

מעון אביב התורה – תל אביב

מעון אביב התורה – תל אביב

אקולוגיה יזמות ובניה בע"מ – שיק

אקולוגיה יזמות ובניה בע"מ – שיק

שבטי ישראל לבניין ופיתוח רעננה ר.מ. בע"מ – ארתור רובינשטיין

שבטי ישראל לבניין ופיתוח רעננה ר.מ. בע"מ – ארתור רובינשטיין

דמרי גלים בע"מ – פינלס

דמרי גלים בע"מ – פינלס

דורות בע"מ – ירמיהו

דורות בע"מ – ירמיהו

אביב בעיר בע"מ – שלמה המלך

אביב בעיר בע"מ – שלמה המלך

נדל"ן חכם ייזום בע"מ – מתחם פרדס דאלק, תל אביב

נדל"ן חכם ייזום בע"מ – מתחם פרדס דאלק, תל אביב

ר.ג.ח וולף גרופ בע"מ – קומפנייא מידטאון, תל אביב

ר.ג.ח וולף גרופ בע"מ – קומפנייא מידטאון, תל אביב

דודו בצלאל – ארלוזורוב

דודו בצלאל – ארלוזורוב

פאפא מויס בע"מ – הברזל

פאפא מויס בע"מ – הברזל

דביר הנדסה בע"מ – שדרות ירושלים

דביר הנדסה בע"מ – שדרות ירושלים

המכון הלאומי לשיקום נפגעי ראש (ע"ר) – יצחק שדה

המכון הלאומי לשיקום נפגעי ראש (ע"ר) – יצחק שדה

מרכז העיר – נדל"ן ותשתיות בע"מ – התקומה

מרכז העיר – נדל"ן ותשתיות בע"מ – התקומה

כרם – יזמות והתחדשות עירונית בע"מ – מבוא גרופית

כרם – יזמות והתחדשות עירונית בע"מ – מבוא גרופית

אוי-אוי-אוי השקעות בע"מ – הגר"א

אוי-אוי-אוי השקעות בע"מ – הגר"א

מתי פרומוביץ – בית ספר לבנות, בית שמש

מתי פרומוביץ – בית ספר לבנות, בית שמש