יועץ גז

פניה ליועץ גז

חשוב! אל תתעסקו בגז, בחיבוריו או במכלים בעצמכם. פנו ליועץ גז מוסמך עוד היום כדי שתמשיכו להתנהל באופן חופשי ובטוח. אנחנו בחברת דרך ארץ הנדסה, מספקים שירותי ייעוץ וליווי ללקוחותינו השונים בפריסה ארצית ומעניקים להם שירותים נרחבים תחת קורת גג אחת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר או להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

שאלות ותשובות

האם שמתם לב כמה אנחנו משתמשים בגז? בבישול, בחימום הבית, באירועים, במפעלים, בבתי מלון, מסעדות ובעוד מקומות רבים ושונים. הגז הוא אחד המשאבים שאנחנו משתמשים בכל יום ואנחנו אפילו לא חושבים עליו ולו לרגע אחד כי הוא כל כך זמין לנו והתרגלנו להשתמש בו בצורה אוטומטית של ממש.תפקידו של יועץ גז הוא מגוון ובעל אחריות גדולה ביותר. יועץ מנוסה יכול לספק פתרונות גז לקבלנים בשלבי בניית המבנה המתוכנן, דיירים במגזר הפרטי שזקוקים לבדיקות גז (כמו במקרים של דליפות או חשש לדליפה), במגזר העסקי לתת ייעוץ וליווי להתקנת מערכות גז במפעלים ובתי עסק שונים ועוד שירותים רבים אחרים. על מנת שליועץ יהיו כל הכלים על מנת לספק את השירותים המקצועיים והאיכותיים ביותר עליו ללמוד את התחום לעומק, להכיר את כל התקנות הקיימות בישראל בתחום הגז ולקבל תעודת הסמכה. רק כשאר היועץ עבר את כל השלבים הללו הוא יוכל לספק לכם את השירות המקצועי הנדרש על פי החוק.אותו גז שמשמש אותנו על בסיס יום יומי יכול להוות סכנה ממשית אם לא מטפלים בו בצורה הנכונה, אם לא מתקינים אותו כמו שצריך וגם כשלא מבצעים ביקורות לפי הצורך על מנת לוודא כי הכול פועל כשורה. יועץ גז מוסמך יכול לספק את כל אלו ועוד שירותים נוספים על מנת שתוכלו ליהנות משימוש בגז בצורה בטוחה וטובה.

תכנון, בקרה והתקנה של גז במבנה, בין אם זה מבנה מגורים רב קומות ובין אם מדובר במבנה מסחרי, תעשייתי או כל מבנה עסקי אחר יש לבצע פעולות מוקפדות ואחראיות ביותר בהתאם לתכנון האדריכלי והתכנון של מערכות רבות אחרות במבנה על מנת לתכנון ולהתקין וכך לאפשר לכם שימוש בטוח בגז לאורך שנים רבות. במידה והמבנה קיים יש צורך להיעזר ביועץ גז על מנת לבצע ביקורות ובדיקות שגרתיות על מנת לוודא כי המערכת עובדת על פי כל התקנים והיא במצב תקין לשימוש. בשני המקרים (בנייה חדשה או בנייה קיימת) יש לפנות ליועץ גז מוסמך ומנוסה בלבד.מעבר למקצועיות היועץ והאישורים שיש לוודא כי יש בידיו על מנת לספק לנו פתרונות ועבודה טובה בנכס שלנו חשוב לפנות לאדם שירותי וזמין. דליפות גז, שיבוש במערכת או כל תקלה אחרת בעלות חשיבות עליונה ועלולות לסכן חיי אדם. לכן חשוב לפנות ליועץ זמין ושירותי שיכול לספק לכם מענה בזמן קצר. טיפ חשוב! אם אתם מריחים ריח גז, אם עולה בכם החשש כי משהו חריג קורה ממערכת הגז, אל תנסו להתעסק בדבר בעצמכם ופנו מיד ליועץ גז מקצועי שיטפל בנושא עבורכם.ערכו סקר לפני שתבחרו ביועץ גז לפרויקט או למבנה שלכם. לא משנה אם אתם בשלבי בנייה ואתם צריכים להתקין מערכות גז מאפס, או שאתם זקוקים לבדיקת מערכות הגז לצורכי קבלת אישורים מרשויות שונות, כדאי שיהיה לכם יועץ שאתם סומכים עליו שיוכל לספק לכם את השירותים שאתם צריכים.

יועץ גז מעניק ללקוחותיו השונים שירותים רבים ולכן לכל שירות מחיר שונה ובנוסף, הוא לוקח בחשבון גם את גודל הפרויקט ומורכבותו. התקנה של גז לבית פרטי שונה בתכליתו להתקנה של מערכות גז במפעלים למשל ולכן העלויות משתנות בהתאם לצרכי הלקוח. מורכבות המערכת שצריך להתקין זו עוד סיבה לשוני בין הצעות המחיר השונות מיועצי גז מורשים. סוג הגז שיש לתכנן ולהתקין וכד' הם עוד שיבות המשפיעות על הצעת המחיר. כדי להבין מעט למה הכוונה, הגז שמשתמשים לבישול למשל הוא גז בוטאן, ואילו מפעלי, בתי חולים, מרכזים שונים משתמשים בסוגי גז שונים בהתאם לאופי פועלם והצרכים שלהם. ולכן בכל סוג גז ישנם מספר פרמטרים גם יחד המרכיבים את הצעת המחיר הסופית. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מספקים שירותי תכנון ובקרה ללקוחותינו הרבים ברחבי הארץ. ממפעלים, מרכזים עסקיים שונים ועד הלקוח הפרטי. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם עם כל הפרטים על מנת שתקבלו הצעת מחיר בהתאם לצרכים שלכם. בחברתנו תוכלו ליהנות משירותיהם של יועצים ומהנדסים רבים והכל תחת קורת גג אחת. כך שאתם יכולים ליהנות משירותים רבים ובהתנהלות מול גוף אחד שמרכז עבורכם את העבודה ומקל עליכם בתהליך הבנייה.

מומלץ לבחור יועץ גז לפרויקט עוד בשלבים המוקדמים של הפרויקט, ישנם לא מעט מקרים בהם משאירים את בחירת יועץ הגז לשלבים מאוחרים בתכנון פרויקט חדש ואח"כ מצטערים כי לא חשבו לשלב אותו עוד בתחילת הפרויקט. יועץ גז יכול לספק לאדריכל הפרויקט פתרונות רבים לאורך הפרויקט כך שיחד הם יכולים להגיע לתוצאות אופטימליות בתכנון הכללי כשבראש ובראשונה הם מצמצמים סכנות עתידיות וגם מצמצמים בעלויות ללקוח. הרי שינוי תכניות ותכנון תוואי צנרות הגז בהמשך הפרויקט יגבו מחיר יקר ללקוח בסופו של יום.בנוסף, חשוב לבחון כל מערכת בנפרד, אם למשל נתייחס למערכות הגז בפרויקט פשוט יחסית, כמו בית פרטי (על אחת כמה וכמה במפעלים ובתי עסקים שונים המורכבות גדלה בכמה מונים והצרכים שונים לחלוטין) צריך לספק לכל מערכת בנפרד את הצנרת שמשמשת את מוצר. גז לבישול, גז למערכות חימום הבית כמו תנורי גז או קמינים, גז לחימום מים במקום שימוש בחשמל, גז למייבש כביסה וכמובן אספקת הגז למנגל בחצר. אם נתייחס רק לבית פרטי ישנן לפחות מערכת אחת וניתן להגיע לפחות לחמישה מכשירים מבוססים על גז.אנחנו בדרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ תנועה

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: