לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

פרשה טכנית למשרד הבריאות

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

פרשה טכנית למשרד הבריאות

ראשויות מקומיות רבות דורשות כחלק בלתי נפרד מתהליך אישור בקשה להיתר בניה או רישיון עסק בתחומה להציג בפניהם פרשה טכנית למשרד הבריאות. מטרתה של הפרשה הטכנית בתהליך הבקשה לרשויות המקומיות היא להציג נתונים, חישובים ותכנון המבנה כך שלא יגרום כל זנק או מטרד בריאותי וכמובן שכל אלו עומדים בתקנות ובחוקים. כל עסק באשר הוא עלול ליצור מטרדים או נזקים ולכן, שיתוף הפעולה של שני המשרדים החשובים הללו, משרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות הם אלו שמפקחים על עסקים שונים ברחבי הארץ ומוודאים שהם פועלים בהתאם להנחיות ובשמירה על הסביבה ובריאות הציבור.

הדרישות של משרד הבריאות לפרשה טכנית

בין אם אתם מתכננים לבנות מסעדה, מפעל לייצור מזון או כל עסק אחר תידרשו על ידי הרשויות להנפיק פרשה טכנית לאישור משרד הבריאות על מנת לקבל היתר בניה. בנוסף לכך, במקרה של עסק עובד וקיים, חידוש רישיון העסק שלכם תלוי במסמך זה. למעשה תידרשו גם כאן להנפיק פרשה טכנית כדי לקבל אישור לחידוש הרישיון. כדי להקל ולזרז את התהליך מומלץ לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום. באופן מקצועי ומיומן היא תאסוף עבורכם את כל הנתונים הנדרשים על מנת להציגם מול הרשויות, תסייע לכם לקבל את כל האישורים הנדרשים על מנת שאתם תוכלו לפתוח את העסק שתמיד רציתם או פשוט להמשיך את פועלו של העסק הקיים שלכם.

הגשת פרשה טכנית למשרד הבריאות

יש להגיש פרשה טכנית למשרד הבריאות, למשרד להגנת הסביבה ולרשויות מקומיות שונות רבות על מנת לקבל היתר בניה או רישיון עסק במקרה של עסק קיים. חלק מבתי העסק הנדרשים בהגשת פרשה טכנית יש לצרף חישובים ופירוט רק ומומלץ לפנות לחברה מקצועית שתלווה אתכם לאורך התהליך.

בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

שאלות ותשובות –פרשת טכנית למשרד הבריאות

מהי פרשה טכנית למשרד הבריאות?

ישנם מסמכים רבים שאנחנו נדרשים להגיש כאשר אנחנו מעוניינים לפתוח עסק או לקבל היתר בנייה. פרשה טכנית למשרד הבריאות הינו אחד המסמכים החשובים ביותר שעלינו לקבל אישור ולהגיש לרשות המקומית כדי שנוכל לקבל את היתר בנייה שאנחנו מייחלים לו. מטרת הפרשה הטכנית היא להציג בפני הרשויות השונות את פועלו של העסק, לאפשר להן להבין איך העסק עובד ואיך העסק מתנהל בהתחשבות עליונה לכל ההיבטים הבריאותיים.

את השיקולים הבריאותיים בבית העסק יש לחשב ולקחת בחשבון עוד בשלבי התכנון של העסק. הנושא עלול להשפיע על הרשויות המקומיות במתן אישור סופי לקבלת היתר בנייה עבור יזמים ובעלי עסקים המעוניינים להקים עסק חדש וכמו כן ישנן השפעות רבות לתכנון הפרויקט מההתחלה. לכן פנייה לחברה מקצועית ומיומנת בהגשת פרשות טכניות למשרד הבריאות עבור עסקים שונים ברחבי הארץ תעניק לכם את המסמך שיאושר במרחב האזורי שבו העסק מתוכנן להיבנות או שכבר קיים.

חשוב לפנות לחברה מקצועית ומוכרת על ידי משרד הבריאות על מנת שהתהליך יעבור בצורה מהירה ואיכותית. היות ושפרשה טכנית מתייחסת לגורמים שונים ורבים כמו: זיהומים, פינוי פסולת, ייצור בתנאים סבירים, מערכות קירור ועוד נושאים רבים אחרים שעלולים להיווצר בבית העסק. הרשויות מתייחסות בכל דרישה באופן פרטני כך שלא ניתן לקצר הליכים ויש להקפיד כי הנתונים המוצגים בפניהם מפורטים ומדויקים ביותר כולל הצגת תהליכי עבודה בתוך העסק, מפרט של מערכות שונות שיפעלו בעסק ועוד. רק אחרי שהם ייווכחו כי כל התנאים עומדים בתקנים והחוקים רק אז יינתן אישור להיתר בנייה או לרישיון עסק.

חשיבותה של פרשה טכנית למשרד הבריאות?

הרשויות המקומיות בשיתוף פעולה עם משרד הבריאות מעמידים בפני בעלי עסקים רבים דרישות רבות לפני שהם מחליטים לתת לבעל העסק רישיון עסק או במקרה של עסק חדש לבנייה, היתר בנייה. חשוב לציין כי גם במקרים של שינוי ייעוד המבנה או הרחבת בית העסק הטפסים שיש להגיש לרשויות כמעט זהות לחלוטין ועדין יש לעמוד באותן הדרישות.

בניית עסקים ברחבי הארץ והפעלתם תוך כדי שמירה על בריאות הציבור הינה בגדר חובה ואין על כך עוררין. לכן כדי לעמוד בכל הדרישות שהרשויות המקומיות מעמידות בפני מבקשי היתר הבנייה או רישיון העסק, יש להגיש להן את כל המסמכים הנדרשים כשהם מולאו באופן מקצועי ומפורט.

פרשה טכנית מורכבת מנתונים רבים, חישובים שונים, התייחסות למערכות שונות במבנה, אופי העבודה במבנה, מפרטי פסי הייצור ועוד פרטים רבים נוספים. לכן מומלץ לפנות לגוף מקצועי שיוכל לספק לכם את כל הפתרונות והנתונים שמתאימים בדיוק לסוג העסק שלכם. כך תחסכו כסף רב, זמן יקר וכאב ראש מול בירוקרטיה מורכבת. אנחנו בחברת דרך ארץ הנדסה, מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר על מנת שנלווה אתכם לאורך התהליך ובאופן מקצועי ומהיר תוכלו לקבל את האישורים הנדרשים בהתאם לתקנות והחוקים של משרד הבריאות הן להיתר בנייה והן לרישיון עסקי.

כמה עולה פרשה טכנית למשרד הבריאות?

פרשה טכנית למשרד הבריאות זהו אחד המסמכים בעלי החשיבות הגבוהה ביותר מול הרשויות המקומיות השונות בעת דרישה קבלת היתר בניה או קבלת / חידוש רישיון עסקי. לכן מנפיקים את המסמך חייבים לשים לב כי עונים על כל הדרישות ובהתאם לחוק.  חשוב שילווה אתכם יועץ המתמחה בנושא ובעל ניסיון רב על מנת שתקבלו את כל האישורים ובסופו של תהליך תעברו את הביקורות בשטח.

בנוסף לבחירת איש מקצוע יש לקחת בחשבון כי גודל הפרויקט המדובר ומורכבותו עלולים להשפיע על הצעת המחיר באופן משמעותי. תכנון מערכות האוורור, תכנון מערכות הקירור, שלבי ייצור, דרכי אחסנה, שינוע ועוד פרמטרים רבים אחרים שיש לחשב ולהוסיף למסמך על מנת לקבל את האישור הסופי. יש צורך להתייחס לכל סוג עסק בצורה פרטנית וייחודית שכן לכל עסק הצרכים האינדיבידואליים עבורו.

דרך ארץ הנדסה בע"מ מוכרת במשרד הבריאות כחברה המובילה עסקים רבים במקצועיות וביעילות רבה ברחבי הארץ. יחד עם הצוות המקצועי שלנו נהנים משירותים מקצועיים, אדיבים שיובילו את העסק שלכם בהצלחה.  אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונשמח להבין את הצרכים שלכם בפרויקט ולהנפיק עבורכם פרשה טכנית למשרד הבריאות בצורה מדויקת ומפורטת בהתאם לתקנות והחוקים, על מנת שהפרויקט שלכם יקבל את כל האישורים הנדרשים מהרשויות המקומיות במהירות ובקלות.

מתי להזמין פרשה טכנית למשרד הבריאות?

פרשה טכנית למשרד הבריאות נדרשת מכמה סיבות, הראשונה, על מנת לקבל היתר בנייה. במקרה זה מומלץ לפנות לחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב שנים בהנפקת פרשות טכניות ובעלת ניסיון רב שנים עם הבירוקרטיה מול משרד הבריאות. ליווי של יועץ מומחה מתחילתו של הפרויקט יכול להקל משמעותית על התכנון האדריכלי, תכנון מערכות שונות וכד' תוך כדי שמירה על התקנות והחוקים השונים. עבודה משותפת בין אנשי המקצוע השונים עוד בשלבי התכנון תזרז עבורכם את התהליך כולו וגם תחסוך בעלויות שעלולות להתווסף עקב שינויים בתכניות או התאמתן לדרישות שמשרד הבריאות עלול לדרוש.

הסיבה השנייה, במקרה של חידוש רישיון עסק, בעל עסק נדרש להגיש פרשה טכנית למשרד הבריאות כל כ 5 שנים כתנאי לחידוש רישיון העסק. על מנת שתהליך אישור רישיון עסק יעבור בצורה חלקה ומהירה מומלץ לפנות ליועץ מומחה עוד לפני שפג תוקפו של הרישיון הקיים. פנייה מוקדמת לחברה מקצועית ואחראית תעניק לכם שקט להמשך פועלו של העסק על פי חוק.

חברת דרך ארץ הנדסה מזמינה אתכם ליצור קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על מנת שהפרויקט שלכם יקבל את כל האישורים הנדרשים ממשרד הבריאות.
נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram