סופרפוזיציה

סופרפוזיציה בפרויקט שלכם

תכנון בסופרפוזיציה יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף ולא פחות חשוב, עצבים. תהליך בנייה הוא מאוד מלחיץ, מרגיז ולמעשה הוא מעורר בנו הרבה מאוד אמוציות, לכן חשוב לפעול בצורה מחושבת ונכונה ולתכנן כל צעד וצעד בתהליך עוד לפני שהקבלנים נכנסים לשטח לעבוד. דרך ארץ הנדסה מספקת תכנון בסופרפוזיציה, ייעוץ הנדסי בתחומים שונים וליווי צמוד תחת קורת גג אחת ללקוחותיה השונים ברחבי הארץ. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

שאלות ותשובות

סופרפוזיציה זה למעשה תכנון פרויקט על כל רבדיו כשהאלמנטים שמשתלבים בתכנון מופיעים על גבי תכנית אחת. נשמע מסובך? נפשט את זה. לצורך הדוגמא ניקח תכנון של מטבח. ישנם כמה וכמה מערכות שונות, שהתקנתם מתבצעת על ידי בעלי מקצוע שונים וכל אחד מהם צריך לקבל תכנית מדויקת לתחומו וזאת על מנת שלא יתנגשו המערכות זו בזו. למשל האינסטלטור שמגיע למטבח כדי להתקין נקודות מים וניקוז במטבח עובד על פי תכנית לפתע הוא מגלה כי נקודת שקע ממוקמת בצמוד לנקודת המים המופיעה לו בתכנית. למה זה קרה? המצבים הללו מוכרים אצל הרבה מתכננים ואנשי מקצוע שאינם מתכננים בסופרפוזיציה. השינוי בתכנית, השינוי שהלקוח רצה, לחץ של הרגע ואי שימת לב לפרטים יכולה בקלות לגרום לשינוי שמתבצע בתכנית אחת ובתכנית השנייה נשארנו עם התכנון המקורי. זה בדיוק מה שנמנע או לפחות מצטמצם באופן משמעותי למדי בתכנון סופרפוזיציה לפרויקט בנייה. עכשיו כאן נתנו דוגמא רק למטבח, על אחת כמה וכמה בפרויקטים גדולים ומורכבים הצורך בתכנון סופרפוזיציה לפרויקט משמעותי והכרחי עוד יותר.
כנון פרויקט בנייה מורכב מכל כך הרבה בעלי מקצוע שמשלבים את עבודתם יחד על מנת שבסופו של הפרויקט הבעלים יקבלו מבנה איכותי, שעומד בכל דרישות התקן, בטיחותי ותואם לציפיותיו. כדי שכל הדברים הללו יתממשו חייבים לבצע תכנון מוקפד ומסונכרן בין כל המערכות, אנשי המקצוע, הספקים ועוד. לכן תכנון סופרפוזיציה הוא הכרחי כבר בשלבים הראשונים של התכנון. כאשר מתכננים את בניית הקירות, הם צריכים להופיע כבר מההתחלה בסופרפוזיציה עם המערכות שנכנסות למבנה, שיוצאות מהמבנה, עם מערכות נוספות שבקרוב יתחילו את התכנון להן כמו תכנון מערכות חשמל ואינסטלציה, מיזוג אוויר וספרינקלרים, הנמכות תקרה ועוד מערכות שונות.תחילת תכנון פרויקט ללא סופרפוזיציה מההתחלה מקשה על המתכננים לגלות ליקויים ומפגשים בין מערכות שונות בשלבי התכנון ולכן המושג "תיקונים בשטח" מוכר מאוד בענף הבנייה וזאת משום שלא תכננו את המערכות השונות על גבי אותה התכנית. כך קורה שבעל המקצוע שמתקין חשמל למשל מגלה רק בשטח שעל פי התכנית צריך להיות משהו אחד ובשטח הדבר נראה אחרת. השיבושים הללו גורמים לבזבוז זמן וכסף.
נתחיל מכך שלא כל מתכנן, אדריכל או מעצב עובדים ומתכננים בסופרפוזיציה ולכן זה חבל מאוד שבשנת 2022 ישנם עדיין אנשי מקצוע בתחום שלא התקדמו לתכנון סופרפוזיציה. כשאתם מזמינים תכנון סופרפוזיציה לפרויקט שלכם אתם למעשה מראש מצמצמים את האפשרות לליקויים תכנוניים וכך אתם חוסכים לאורך הפרויקט והבנייה הרבה מאוד כסף וזמן יקר מאוד.מחיר לסופרפוזיציה משתנה מחברה לחברה וגם מושפע מגורמים שונים המרכיבים את ההצעה. מומלץ לפנות לחברה המספקת שירותים נרחבים בתחומים שונים, כך שהתכנון לפרויקט שלכם והתנית הסופרפוזיציה שלכם יכללו כמה שיותר מערכות בפרויקט. בתכנון מדויק ושילוב המערכות השונות בסופרפוזיציה אתם מקטינים את הסיכויים להתנגשות מערכתית בפרויקט שלכם.מחיר סופרפוזיציה משתנה בהתאם למספר המערכות שאתם מבקשים בתכנון, האם מדובר רק במערכות חשמל ומים? האם מדובר במערכות נוספות כמו מיזוג אוויר, ספרינקלרים והנמכות תקרה? המחיר משתנה הן במספר המערכות המשלבות את התכנית והן בגודל ומורכבות הפרויקט שלכם. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מספקים שירותי הנדסה בפריסה ארצית ומעניקים ללקוחותינו תכנון סופרפוזיציה בהתאם לצרכי הפרויקט שלהם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.
כל תכנון פרויקט בנייה כזה או אחר הוא מורכב, בין אם בניית דירה בבניין מגורים ועד לבניית מפעלים ומבני ציבור אחרים. על כל פנים, תכנון פרויקט בנייה הוא מורכב, מצריך מחשבה על הפרטים הגדולים ועד לקטנים ביותר, ראייה מרחבית של הגורמים השונים שמשתלבים בתכנון ובניית הפרויקט ועוד. ככל שתשקיעו יותר בתכנון הפרויקט כך בהכרח תצמצמו עלויות לנזקים וליקויים שמתגלים בהמשך הדרך.כדי להזמין סופרפוזיציה בהתאם לסוג הפרויקט שלכם מומלץ ראשית לבחון מהם התחומים שהחברה המתמחה בסופרפוזיציה יכולים לספק לכם. האם מדובר במערכות בסיסיות? האם מערכות מורכבות מוכרות להם? האם הם יכולים לספר סופרפוזיציה לפרויקטים מורכבים וגדולים או שהם מתמחים בדירות ובתי מגורים בלבד? כמה שיותר מענה על השאלות הללו יכוונו אתכם לחברה הנכונה עבורכם ליצירת תכנית סופרפוזיציה לפרויקט שלכם.תבררו את ניסיון החברה לתכנון סופרפוזיציה. זכרו, פרויקט הבנייה שלכם חשוב לכם והשקעתם בו משאבים רבים, כדי שלא יקרו טעויות בשטח בהמשך תהליך הבניה תוודאו כי אתם מקבלים תכנית סופרפוזיציה המשלבת מערכות שונות בפרויקט שלכם.אנחנו דרך ארץ הנדסה מתמחים בתכנון סופרפוזיציה ללקוחותינו השונים, מבתים פרטיים ועד למבני תעשייה ומסחר. אנחנו מעניקים שירותי ייעוץ הנדסי, תכנון מערכות ותכנון הנדסי, ליווי מקצועי ובירוקרטי מול הרשויות השונות ועוד. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מהשירותים המתקדמים של חברתנו תחת קורת גג אחת, ממהנדסים בתחומים שונים ואדריכלים ועד יועצים מקצועיים בתחומים רבים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ תנועה

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: