תכנון קירות תמך

הזמנת תכנון קירות תמך

אחד הגורמים החשובים ביותר על מנת שבנייה תתאפשר על הצד הטוב ביותר, חייבים לפנות לגורם בכיר ומקצועי שיודע איך לבצע תכנון קירות תמך בהתאם לכל התקנים המחמירים. אז תתאפשר בנייה איכותית, יציבה וחזקה ללא סדקים וחלילה קריסות. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מתכננים ללקוחות רבים ברחבי הארץ קירות תומכים, מספקים ייעוץ מקצועי לאתרי בנייה שונים ומלווים לקוחות רבים לתכנון ראוי ואיכותי. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

שאלות ותשובות

ישנן סיבות שונות לבניית קירות תמך, באופן עקרוני, תכנון קירות תמך מתקיימים במקרים בהם יש צורך לספק תמיכה לקרקע או אדמה ממישור אחד לקרקע או אדמה במישור שני. תכנון ובניית קירות תמך ניתן למצוא בשטח כל הזמן, בשולי הכבישים כראש ישנו שינוי במפלסי הקרקע, בתכנון מבנים שונים, בבניית חניונים תת קרקעיים ובעוד מבנים רבים אחרים. בתכנון קירות תמך על איש המקצוע לאסוף תחילה נתונים רבים כגון, מהי סוג הקרקע? מהם ההפרשים המתוכננים? מהם העומסים שילחצו את המומנטים השונים? ועוד נתונים רבים אחרים על מנת שיוכל להתחיל בעבודות החישוב.כאשר קונסטרוקטור מבצע תכנון קירות תמך עליו להתייחס לכל הגורמים השונים על מנת לספק את החישובים המתאימים לסוג המבנה וצרכיו. אם מתוכנן למשל חניון תת קרקעי יהיה עליו לתכנן גם את העומסים הרבים שהרכבים השונים ישפיעו על המבנה. כך עם כל נתון ונתון המתכנן יכול לספק לרשויות המקומיות את הפתרונות האופטימליים על מנת שבניית המבנה, במקרה הזה החניון יתוכנן כראוי וניתן יהיה להשתמש בו בבטחה שנים רבות.את תכנון קירות התמך יש להגיש לרשויות המקומיות בליווי של סכמות ושרטוטים, יש לפרט את החישובים ואת הנתונים של המשתנים שנלקחו בחשבון ולאחר בדיקת התכנון ניתן יהיה לקבל אישור לבנייה ולהמשך התהליך הנדרש באתר.
כדי לקבל אישור ממחלקת הנדסה עירונית, מחוזית או ארצית בהתאם למקרה שלכם, להיתר בנייה יש להציג בפניהם את התכנון של חפירות באתר, בניית יסודות וקירות תומכים כבר בשלבים הראשונים. ללא אישור הרשות לא יהיה ניתן להתחיל בעבודות הנדרשות ולכן, מומלץ לפנות לחברה מקצועית ומנוסה המספקת שירותי הנדסה נרחבים בפריסה ארצית על מנת שילוו אתכם לכל אורך התהליך.כדי לעמוד בדרישות הרשויות השונות ולעמוד בכל דרישות החוק על המתכנן לאסוף תחילה נתונים רבים הן נתונים מהשטח והן נתונים תכנוניים עתידיים שבעל הנכס מעוניין להשיג בסופו של דבר. רק לאחר שהמתכנן קיבל את כל הנתונים הנדרשים הוא יוכל להתחיל בעבודתו ולחשב את המומנטים המופעלים או עתידים לפעול על השטח.אנחנו בדרך ארץ הנדסה מספקים לקהל לקוחותינו ברחבי הארץ שירותי הנדסה נרחבים, תכנון קירות תמך, תכנון קוסטרוקטיבי, תכנון אדריכלי ועוד שירותים רבים אחרים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.
הצעות המחיר עבור תכנון קירות תמך שונות זו מזו והמחיר תלוי משתנים רבים. ראשית ילקח בחשבון סוג קיר התמך וממה הוא עשוי, שנית מקצועיות המתכנן והמוניטין שלו, תנאי השטח במקום והמורכבות באזור, ועוד חישובים רבים אחרים. בנוסף לכל אלו יש לקחת בחשבון מהו סוג המבנה ומה מתוכנן להיות בו, אם למשל הקיר התומך הוא למטרת בניית חניון יש להוסיף לחישובים גם את העומסים והתנועה של הרכבים שישתמשו בחניון וכן הלאה. וגם, אילו שירותים נלווים אתם מעוניינים לקבל מהיועץ, האם הוא מלווה אתכם לרשויות השונות? האם הוא מייצג אתכם מול הבירוקרטיה וכן הלאה.מומלץ לבקש הצעות מחיר ממספר אנשי מקצוע או חברות ייעוץ ותכנון הנדסי על מנת לבצע השוואה בין השירותים שהם נותנים לכם ובין המחירים שכל אחד מבקש. רצוי לבקש הצעות מחיר מפורטות על מנת שהשוואת המחיר בין הגורמים השונים תהיה קלה יותר ובנוסף, תוכלו לדעת בדיוק מה אתם מקבלים בסופו של תהליך.על מנת שהיועצים שאליהם אתם פונים יוכלו להגיש לכם הצעות מחיר בהתאם לצורך שלכם, מומלץ לאסוף את כל הנתונים שיש בידכם על מנת שהם יוכלו להעביר לכם הצעת מחיר תואמת. אם יש לכם תיק מידע לשטח, אם יש לכם סקר קרקע וכדו', יחד עם הנתונים הללו היועץ יוכל להנפיק לכם הצעת מחיר קונקרטית יותר ומדויקת יותר בהתאם לצרכים שלכם ולתכנון המתאים למצב השטח.
ל תכנון בנייה הוא מורכב ומשלב אנשי מקצוע רבים, תכנון קירות תמך הוא מהגורמים החשובים והעיקריים על מנת לאפשר המשך בנייה ושימוש בטוחים ואיכותיים. לכן, חשוב לפנות לאנשי מקצוע איכותיים ואמינים, אנשי מקצוע שילוו אתכם לאורך כל התהליך ויספקו לכם שירותים הנדסיים מהטובים ביותר. חברת דרך ארץ הנדסה מספקת שירותי הנדסה נרחבים לקהל לקוחותיה ברחבי הארץ.מומלץ לאסוף את כל המידע שיש לכם על האתר או השטח המתוכנן על מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר מהימנה שתואמת את הצרכים שלכם ואת נתוני השטח. כך ללא לחץ תכלו להשוות בין הצעות המחיר ובין השירותים שאתם מקבלים מכל יועץ. חשוב לפנות לחברה מקצועית ומהימנה בשלבים המוקדמים ביותר על מנת שהתכנון יבוצע על הצד הטוב ביותר.אנחנו בדרך ארץ הנדסה מספקים ללקוחותינו ברחבי הארץ שירותי הנדסה מתקדמים ומקצועיים לאורך עשרות שנים. הצוות שלנו מונה יועצים מקצועיים מהשורה הראשונה, קונסטרוקטורים, אדריכלים, מהנדסי תנועה, ועוד רבים אחרים. הצוות שלנו ישמח לספק לכם תכנון קירות תמך בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם לדרישות החוק. החברה שלנו מספקת שירותי הנדסה נרחבים תחת קורת גג אחת לקהל לקוחותינו ומוכרת ברשויות המקומיות ברחבי הארץ כחברה איכותית ומקדמת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ תנועה

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: