אישור מחיצות למשרד הבריאות

שימוש במחיצות הגנה

מאז פרוץ הקורונה עלינו להתעדכן בכל הקשור לשמירה, מיגון והיגיינה בפני הנגיף על מנת שנמשיך לתפקד כחברה נורמטיבית ככל הניתן. מקומות עבודה, משרדים, חברות, מרכזים מסחריים, קניונים, אולמות קולנוע ותיאטראות ועוד מבנים רבים שהשהייה בהם מצריכה התנהלות חדשה מצד בעלי המקום ומעם צד המשתמשים. אחד הפעולות המאפשרות התקהלות גדולה יותר, הינה שימוש במחיצות הגנה. עם אישור מחיצות למשרד הבריאות ניתן ליצור מרחבי עבודה שמישים יותר, מספר העובדים בכל חלל עבודה גדל והאפשרות להתנהלות טובה ונוחה יותר לצוות כולו. את האישור למחיצות יש להגיש למשרד הבריאות על מנת לקבל אישור בתוקף העומד בכל הדרישות והתקנות החדשות בעקבות פרוץ הנגיף.

חשיבות מחיצות במנים ציבוריים

כדי לאפשר חזרה אופטימלית לשגרה, כדי לאפשר ללקוחות להגיע לחנות שלכם, שצוות המשרד יוכלו להמשיך לעבוד בחללים הפתוחים שהיו רגילים לעבוד בהם עוד טרם חדירתו של נגיף הקורונה לחיינו, רצוי ואף מומלץ להגיש בקשה לאישור מחיצות למשרד הבריאות. על ידי התקנת המחיצות ניתן לאפשר למספר עובדים רב יותר לחזור לשגרת עבודה במשרדים, ניתן לקבל לקוחות בחנויות פיסיות או במשרדי שירות כאלה ואחרים ולמעשה הכלכלה יכולה לחזור לפעילות כמעט נורמלית לחלוטין. לכן כל בעל עסק או מרכז מסחרי מבקש בימים אלו להשיג את אישור משרד הבריאות להתקנת מחיצות במבנה שלו.

הגשת אישור מחיצות למשרד הבריאות

על מנת שגם אתם תכלו לאפשר לעובדים שלכם וללקוחות שלכם תנאים כמעט דומים לימים שהיו לפני פרוץ נגיף הקורונה לחיינו, מומלץ לפנות למשרד הבריאות ולבקש אישור למחיצות. כדי לעמוד בכל הקריטריונים והדרישות של משרד הבריאות מומלץ לפנות לחברה המתמחה בהתנהלות מול הרשויות המקומיות כולל משרד הבריאות.

שאלות ותשובות

עם פרוץ הקורונה התחילו ארגוני בריאות ברחבי העולם לחפש פתרונות על מנת לאפשר את המפגש בין אנשים. הקו המנחה העיקרי שליווה את הרעיון של מחיצות הינו דרישות של משרדי בריאות וגופים ממשלתיים שונים במדינות רבות ברחבי העולם על מנת לאפשר מסחר ושיווק נאותים בהתאם לתנאים הנדרשים לאחר שהקורונה נכנסה לחיינו. אחד הדברים העיקריים והמשמעותיים ביותר שנמצאו מועילים במרכזים ובחדרים רבים אלו הן מחיצות. על מנת לקבל הקלות של התו הסגול, יש לבקש אישור מחיצות למשרד הבריאות שהם עם האישור מאפשרים לבית העסק שלכם להמשיך ולהתנהל בתנאים מקלים ביותר. ניתן לאפשר מספר עובדים גדול יותר לחזור לעבודה תקינה ושוטפת בחדי החברה, ניתן להכניס לקוחות לחנויות, אפשרות להעניק טיפולי קוסמטיקה כמו מכוני ציפורניים, לעשות פעילות ספורטיבית במכוני הכושר ועוד מקומות רבים נוספים.אישור מחיצות למשרד הבריאות נועד להבטיח תנאי עבודה סטריליים ומתאימים לעובדים וגם ללקוחות בית העסק שיכולים לגשת לעמדת הקבלה, לקופה או בכלל לנותן השירות במקום. גודל המחיצה, איכות המחיצה ועוד שיקולים נוספים נבחנים ונבדקים ורק לאחר אישורם ניתן להרחיב את הפעילות בבית העסק בהתאם להנחיות משרד הבריאות.
רשימת ההנחיות ממשרד הבריאות בהחלט ארוכה ולפעמים אפילו מבלבלת. לכן, כל בעל עסק שרוצה לקבל הקלות בהגבלות שנכתבו על ידי המדינה בכל הקשור לתו הירוק או התו הסגול רצוי לחבון את האפשרות לבקשת אישור מחיצות למשרד הבריאות. עם האישור הנ"ל תוכלו להעסיק עובדים בו זמנית כך שלכל אחד העמדה הסטרילית שלו, כך ניתן לספק שירותים עבור לקוחות כמו שירותי קבלה, קופות, טיפולים כגון מניקור או פדיקור ולמעשה בכל חברה שבה העובדים יושבים ב"אופן ספייס" או בכלל מרחבים גדולים שניתן לאייש ע"י מספר עובדים רב. ישנן כחלק מהתקנות כפי שכבר כולם מכירים כמו שמירת מרחק של 2 מטרים בין אחד לשני, עם התקנת מחיצות במקום העבודה ניתן לאייש יותר עמדות וכך להשיג תפוקה טובה ביותר בחברה. אך אם תתקינו את המחיצות ללא אישור משרד הבריאות למעשה עשיתם חצי עבודה. משרד הבריאות חייב להכיר במקום עבודתכם בעל מחיצות מותקנות בהתאם לכללים שהוא מצא לנכון וכך אתם תוכלו להרוויח את ההקלות הניתנות לבתי עסק, חברות ומשרדים שקיבלו אישור מחיצות למשרד הבריאות.כדי לעבור את ההתנהלות מול הרשויות בצורה קלה ומהירה מומלץ לפנות לחברה מוכרת ומנוסה שמקיימת קשרים עם משרדים ממשלתיים ועירוניים ברחבי הארץ. דרך ארץ הנדסה תלווה אתכם בבטחה ובמהירות לקבלת אישור מחיצות למשרד הבריאות על מנת שהעסק שלכם יתחיל לעבוד בצורה האופטימלית אחרי פרוץ הקורונה לחיינו.
עלות אישור מחיצות למשרד הבריאות תלויה בהרבה מאוד משתנים והצעת המחיר אינה נמסרת כמחיר מוצר מדף. כל יועץ שמלווה את בית העסק לאישור הרצוי מחשב את שכרו בכמה מישורים. ראשית, ניסיונו של היועץ, אחד הדברים המשפיעים ביותר, יועץ בעל היכרות קרובה עם הרשויות ועם משרד הבריאות יכול לזרז הליכים עבורכם וכך לקבל אישור תוך זמן קצר באופן משמעותי. צריך לזכור, היום יותר ויותר בעלי עסקים מעוניינים לקבל את האישור ולכן רשימת ההמתנה יכולה להתארך. חשוב! אי עמידה בדרישות משרד הבריאות בהגשה הראשונה עלולים להביא את בית העסק להגשות חוזרות ונשנות עד לריצוי המשרד, ולכן ניסיונו ומקצועיותו של היועץ חשובה בהחלט.שנית, גודל העסק ישפיע על הצעת המחיר. בית עסק המעסיק 10 עובדים באולם פתוח אחד שונה בהחלט מבית עסק המשלב חדרים רבים, משרדים, אמדת קבלה, שירות לקוחות פרונטלי ומעסיק מאות עובדים במבנה שלם. לכן, חשוב לפנות ליועץ שיספק לכם את הפתרונות המתאימים ביותר עבור סוג העסק שלכם.דרך ארץ הנדסה בע"מ מוכרת ברשויות המקומיות השונות ברחבי הארץ כחברה איכותית בעלת יועצים מהשורה הראשונה. ברצונכם לקבל אישור מחיצות למשרד הבריאות? אנחנו בדרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונשמח להכיר את הפרויקט שלכם ולהנפיק עבורכם אישור בהתאם לעסק שלכם ושעומד בהנחיות הרבות של משרד הבריאות.
על מנת לעמוד בכל הדרישות לקבלת אישור מחיצות למשרד הבריאות יש לפנות בהקדם האפשרי לחברה מנוסה ומקצועית שתנפיק עבורכם אישור למחיצות בהתאם לסוג הנכס, אופי העבודה בו ולתנאי משרד הבריאות. היות וישנה עליה חדה בביקוש לאישורי מחיצות על ידי בעלי עסקים רבים חשוב לפנות עוד היום לחברה מקצועית ואחראית שתלווה אתכם לאורך כל התהליך לקבלת אישור מחיצות ממשרד הבריאות.כבר בנובמבר 2021 הוציא משרד הבריאות הנחיות על הקלות בנושא קורונה, אנשים מחוסנים פעמים וגם בבוסטר, קיום מופעים ואפשרות להתקהלות במקומות שונים ועוד. אט אט ניתן להרגיש כי ישנה מוכנות מצד משרד הבריאות לאפשרי לבתי עסקים שונים להמשיך את מלאכתם על מנת שיוכלו לחזק ולשמור על הכלכלה הישראלית. ולכן ישנה נהירה של ממש מצד בתי עסקים שונים המעוניינים לקיים את התנאים שיאפשרו להם להמשיך ולפעול כפי שהכירו טרם הנגיף. לכן, אל תבזבזו זמן יקר ופנו אלינו כבר עכשיו.אנחנו בחברת דרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על מנת שהעסק שלכם יקבל את האישורים הנדרשים מהמשרד הבריאות למחיצות.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

הסדרי תנועה זמניים

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: