יועץ השקייה

פניה ליועץ השקייה

חושבים לשפץ את הגינה? מתכננים את בית חלומותיכם? רצוי לפנות ליועץ השקייה עוד בשלהב התכנון כך שהמערכות השונות יהיו מתאימות בדיוק לצרכים שלכם וללא צורך בשינויים עתידיים.  אנחנו בחברת דרך ארץ הנדסה, מספקים שירותי ייעוץ וליווי הנדסי ללקוחותינו השונים בפריסה ארצית ומספקים פתרונות מקצועיים תחת קורת גג אחת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר או להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

שאלות ותשובות

עושה הרושם כי פעם החיים היו פשוטים הרבה יותר, הייתה לכם גינה, רציתם להשקות אותה? הייתם מוציאים צינור ירוק, מחברים אותו לנקודת מים מצד אחד ומהצד השני מחברים לממטרה וסגרנו את הסיפור. בזבוז המים היה משווע, הצורך שלנו להישאר בסביבה כדי להשגיח על כמויות המים ולסגור את הברז היוו עבור רבים מטרד לא קטן. היום, אנחנו יכולים ליהנות מגינות מטופחות וירוקות מצמחייה טבעית ללא כל קושי. יועץ השקייה מתכנן את כל מערך ההשקייה, בהתאם לדרישות הלקוח מתאים את המערכות ואת מורכבותן, ימליץ לכם על מערכות חסכוניות במים כך שלטווח הארוך אתם חוסכים, יתכנן עבורכם את נקודות הניקוז הנדרשות על מנת למנוע אגירת מים בשטח ועוד.יועץ השקייה אינו מתכנן את המערכות רק לבתים פרטיים, אלא גם לבנייני מגורים בעלי חצר משותפת, עיריות המטפחות את רחובות העיר בגינות נוי לרווחת הציבור, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים בעלי פטיו או חצרות במתחם, בתי מלון, בתי חולים ועוד. יועץ השקייה מקצועי ומנוסה יודע להתאים את המערכות בדיוק בהתאם לצורכי הלקוח בין אם הלקוח הוא פרטי ובין אם מדובר ברשות מקומית גדולה, כל תכנון מתבצע לגופו בקפידה והתאמה אופטימלית הן לשטח והן לצרכי הלקוח.תכנון מערכות ההשקייה הוא נושא חשוב ביותר במיוחד עבור חקלאים המתפרנסים מגידוליהם, וההשקייה היא על בסיס יום יומי שיכול לעלות להם הון עתק ולמעשה להפוך את הגידולים ללא רווחיים. לכן תכנון מערכות השקייה בחקלאות היא אחד הענפים החשובים ביותר להתייעצות עם יועץ השקייה וותיק ומנוסה בתחומו.
בחירת יועץ השקייה עבור הפרויקט שלכם היא חשובה ביותר היות ומדובר בתכנון מוקפד ומדויק על מנת לספק לכם מצד אחד את כמות המים הנדרשת לכם בהתאם לצמחייה שלכם, הגידולים שלכם והשטח בפרויקט ומנגד המערכות צריכות לספק לכם תפעול פשוט וחסכוני במים שלא מצריך מכם לעמוד על המשמר.חשוב לבחור ביועץ השקייה המתמחה בסוף הפרויקט שלכם, אם אתם בעלי בית פרטי חשוב שהיועץ יכיר את הצרכים שלכם אל מול המערכות המתקדמות ביותר והמסורתיות יותר כך הוא יוכל להציע לכם חלופות שונות ואתם תוכלו לבחור במערכת המתאימה לכם. אם אתם מתכננים מערכות השקייה למטע חקלאי היועץ צריך להכיר את הצרכים של הגידולים שלכם, להציע לכם מערכות שיכולות לספק פתרונות לשטחים רחבי ידיים וניתנות לשליטה ממוקד בקרה מרכזי ולא מצריכות מכם להסתובב בכל השטח על מנת לבקר על כמויות המים וההשקיה במקום.וודאו כי היועץ שאתם בוחרים בעל ניסיון הן לסוג הפרויקט שלכם והן מיומן במתן פתרונות מגוונים. הכירות של היועץ עם מערכות רבות של יצרנים שונים יכולה להניב לכם תוצאות טובות ומתאימות יותר עבור מערכות ההשקיה שאתם רוצים וצריכים לשטח שלכם. בנוסף, תשאלו את היועץ אם ביצע עבודות מסוג זה כפי שאתם צריכים, אם זה לבתים פרטיים, בתי מלון, מרכזים מסחריים, שטחים חקלאיים או עיריות, רשויות מקומיות וכן הלאה, משום שניסיונו של יועץ היא הכרחי.
יועץ השקייה מתמחר את עבודתו בהתאם למספר גורמים משמעותיים. ראשית היקף הפרויקט ומורכבותו, מה גודלו של השטח המתוכנן? באיזה שלב הפרויקט נמצא? האם ישנו צורך לבטל מערכות קיימות או השטח הינו חדש והתכנון הוא מאפס? האם השטח בעל שיפועים מספיקים לניקוז המים או שיש צורך בתכנון ניקוזים גם כן? ועוד. שנית, סוגי המערכות והיקף המערכות, האם מדובר במערכת חכמה או מסורתית? האם ישנו חיבור למחשבי השקייה מתקדמים? כמה מערכות יש לתכנן בפרויקט? האם היועץ נוכח בשטח בזמן ביצוע עבודות התשתית לצורך בקרה? ועוד משתנים רבים נוספים. גם סוג הפרויקט ישפיע על הצעת המחיר הסופית, היות והתכנון למשל במרכזים מסחריים, בגינות ציבוריות של עיריות שונות, ופרויקטים גדולים אחרים מורכבים יותר ודורשים תכנון רחב יותר כך גם עבודתו של היועץ מתארכת היות וכל חישוב הוא בעל משמעות רבה לתפעול המערכת כולה. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מספקים שירותי תכנון ובקרה ללקוחותינו הרבים ברחבי הארץ. ממפעלים, מרכזים עסקיים שונים ועד הלקוח הפרטי. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם עם כל הפרטים על מנת שתקבלו הצעת מחיר בהתאם לצרכים שלכם. בחברתנו תוכלו ליהנות משירותיהם של יועצים ומהנדסים רבים והכל תחת קורת גג אחת. כך שאתם יכולים ליהנות משירותים רבים ובהתנהלות מול גוף אחד שמרכז עבורכם את העבודה.
ככל שתקדימו בשלב התכנון לשלב יועץ השקייה אתם תרוויחו יותר. יותר בתכנון גמיש שיספק לכם את הפתרונות היעילים ביותר ויותר כלכלית היות וניתן יהיה להתאים את התכנון לשטח שעדיין אינו בשלבי סיום כך שאין צורך לבצע שינויים מהותיים שעלולים לעלות לא מעט כסף במקרה הטוב והרבה מאוד במקרה הפחות טוב. יועץ בשקייה שמלווה את הפרויקט שלכם מהשלבים הראשונים של התכנון יכול לשלב את תכנונו יחד עם האדריכל, עם רצונותיכם למערכות ההשקיה שיחוברו ולתכנן את השיפועים והניקוזים בצורה נכונה בהתאם ללוחות הזמנים בפרויקט הן בשלבי העבודה והן בהתאם לקבלנים השונים.לפני שאתם סוגרים עם יועץ השקיה מומלץ לעשות סקר שוק, ולהשוות לפחות בין שלוש הצעות מחיר מפורטות. כך אתם תוכלו לקבל מעט יותר מושג מה אתם מקבלים ובאיזה מחיר. במידה ואתם מקבלים הצעת מחיר שאינה מפורטת דייה, אינה מציינת את סוגי המערכות או החלופות למערכות כפי שביקשתם, בקשו הצעה מפורטת מהיועץ. אם הוא אינו מעביר הצעה מפורטת, אל תקנו חתול בשק ופשוט תפסחו על יועץ שכזה. אם הוא משיב לכם בהצעה מפורטת ערכו השוואה עם שאר ההצעות והמשיכו כרגיל. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ תנועה

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: