לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

מהנדסי מים

תכנון סניטרי לקבלת היתר בניה וטופס 4

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם
הכנת נספח סניטרי לאישור העירייה ותאגיד המים
תכנון מתזים ואישורם במכון התקנים
הכנת תוכניות עבודה
 מפורטות לקבלן
תכנון אספקת מים חמים וקרים והתחברות לקו העירוני

מהנדסי מים – תהליך עבודה

מלווים אתכם להיתר בניה, תוכניות עבודה ועד לקבלת טופס 4 אכלוס

כאשר אתה (הלקוח) פונה אלינו לשם קבלת יעוץ אינסטלציה אנו נבקש להבין ולהעריך את גודל הפרויקט שלך אם ע"י תיאור טלפוני או שליחת תכניות אדריכליות ראשוניות במייל.לאחר קבלת התכניות צוות המהנדסים שלנו בודק ומעריך את היקף העבודה הנדרשת לתכנון נכון ומקצועי של הפרויקט שלך.


אנו נשלח אליך הצעת מחיר נוחה, הוגנת, מפורטת ומותאמת אישית לפרויקט.
לאחר שתאשר את הצעת המחיר ניצור קשר עם אדריכל הפרויקט להמשך עבודה משותפת ותכנון מדויק, כאשר הוא אמון על הצד האדריכלי ואילו אנו אמונים על תכנון סניטרי נכון לפרויקט.


צוות המהנדסים שלנו יבצע תכנון סניטרי לפרויקט תוך פרק זמן קצר ככל האפשר ובתיאום ושיתוף פעולה מלא עם כל יועצי הפרויקט- קונסטרוקטור, יועץ בטיחות, יועץ פיתוח ועוד.


לאחר גיבוש תוכנית אינסטלציה סופית אשר תהיה מקובלת הן על היזם והאדריכל והן על יתר היועצים בפרויקט נגיש את התכנית לתאגיד המים ברשות המקומית.


לאחר השגת אישור תאגיד המים נוציא תוכניות עבודה מפורטות של הפרויקט למכרז/ לקבלן. במידת הצורך נשמח לתכנן עבורך מתזים אם הפרויקט דורש. 


בשלב הביצוע אנו נגיע לשטח לפיקוח עליון ולמעשה נבדוק שהקבלן עובד על פי התכנון שהצגנו. נלווה אתכם עד לשלב קבלת טופס 4 המיוחל.

אנו בחברת דרך ארץ הנדסה בע"מ עובדים מזה שנים רבות עם אנשי מפתח ברשויות המקומיות ולכן יש לנו ניסיון ויכולת להביא לאישור התכניות תוך זמן קצר.
פגישות עם תאגיד המים ובמידת הצורך תיקון הערות עד לאישור התאגיד, כמו גם ליווי עד לקבלת היתר בניה.

לייעוץ ללא עלות

מהנדסי מים

חייגו עכשיו

053-606-6000

תכנון מקיף

מקצועיות וזמינות

מהנדסי מים בחברת "דרך ארץ הנדסה" הינם בעלי נסיון רב בתכנון פרויקטים הנדסיים ובמציאת פתרונות יצירתיים לטובת מתן מענה לצורכי הלקוח וכך גם לאפשר חיסכון בהוצאות מיותרות. לצד זאת אנו מקפידים על זמינות מלאה בין אם זה לשאלות מצד הלקוח ובין אם זה להתייעצות מול כלל היועצים בפרויקט, אדריכל, מהנדס, יועץ פיתוח וכ"ו, כל זאת המטרה לאפשר טיפול מהיר ואיכותי.

אישור הרשויות ותאגיד מים

אנו אחראים לרדוף אחר הרשויות ולספק לכם אישורים אלו

תהליך הוצאת אישורי הרשויות המים תלוי במספר גורמים. תחילה נקבל תכניות אדריכליות המפרטות את צורת המבנה, את מיקום המערכות הסניטריות במבנה ואת מיקום מערכות הביוב במגרש עפ"י תכניות מדידה. בנוסף נצטרך לקבל מידע בנוגע ללחץ המים המגיע מהמערכת המקומית.

בהמשך נצטרך לקבל את אישור שרותי הכבאות ואת אישור תאגיד המים המקומי לתכניות שלנו.

משרדנו בעל נסיון רב בעבודה מול שרותי הכבאות ותאגידי המים ברחבי הארץ, דבר המאפשר הבנה מעמיקה של דרישות אותן רשויות ומתן מענה נכון ומהיר שיכול לחסוך זמן רב ועל כך יכולים להעיד אלפי לקוחות מרוצים.

כל היועצים מהנדסים תחת קורת גג אחת

סנכרון מלא בין היועצים בפרויקט

חברת דרך ארץ מהנדסים מציעה מגוון ייעוצים מלבד ייעוץ אינסטלציה, מצב המאפשר סינרגיה מלאה בין היועצים ושיתוף פעולה מלא ויחד אנחנו מאפשרים ליווי ולאורך כל הפרויקט החל משלב התכנון הראשוני ועד שלב הבנייה הסופי תוך מתן ייעוץ ופיקוח מלא. היועצים שלנו יושבים במשרד אחד כך שמתאפשרת התייעצות בכל שאלה שעולה באופן מידי ללא בזבוז זמן מיותר וכמובן תוך שיתוף פעולה מלא אתכם ולשביעות רצונכם.

משרדנו ישמח לייעץ לכם בכל סוגי הפרויקטים במחירים הוגנים תוך שמירה על מקצועיות ושירות ברמות הגבוהות ביותר, נשמח לעמוד לרשותכם כיועצי אינסטלציה, ובשאר הייעוצים במשרד.

מהנדסי מים

מים הם אחד הכוחות החזקים ביותר בטבע, ובהתאם ישנן בדיקות חשובות שחובה לבצע לפני שמתחילים להקים מבנים או ליצור תשתיות (פסי רכבת, כבישים וכו'). גם במהלך העבודות בכל פרויקט נדרשת תשומת לב מלאה לסוגיית המים ויחסי הגומלין בינם לבין המרכיבים של הפרויקט. את שירותי הייעוץ, התכנון והליווי הרלוונטיים מספקים מהנדסי מים, ובאופן טבעי רצוי לבחור אנשי מקצוע מנוסים מאוד. דרך ארץ הנדסה בע"מ מספקת ייעוץ הידרולוגי, לרבות סקר הידרולוגי מקיף, ומבטיחה שכל פרויקט יצא לדרך ללא עיכובים מיותרים כשנושא המים מופקד בידיים מיומנות.

מה בודקים מהנדסי מים?

מפלס מי התהום
פרמטר שמשפיע במידה רבה מאוד על תכנון הפרויקט.

אפיון הקרקע ואפיון משקעים
באזור שבו אמורות להתבצע העבודות, כדי לחשב את יחסי הגומלין הצפויים בין המבנה לבין מים ולהבין מהם הפתרונות הטובים ביותר לכל בעיה שעלולה להתעורר.

השפעות גשמים וגאות
על יציבות המבנה המוקם ועל הבטיחות, כך שכל מי שישהה במקום, גם בחורף, יהיה מוגן ובטוח לחלוטין.

החדרת מי הנגר
מצד אחד יש לקחת בחשבון בכל פרויקט את החובה למנוע הצפות שעלולות לגרום לנזקים חמורים, ומצד שני ישנו גם הצורך למנוע אובדן מים יקרים עקב זרימה של מי גשמים אל הים.

מהנדסי מים – שיתוף פעולה יעיל עם כל הגורמים המקצועיים

מהנדסי מים נדרשים לעבוד בשיתוף פעולה עם גורמי מקצוע רבים אחרים – יועץ בטיחות, קונסטרוקטור, יועץ בנייה ירוקה וכמובן האדריכל שמתכנן את המבנה. יכולת העבודה בצוות והתנהלות יעילה הם שניים מהמאפיינים הבולטים של נשות ואנשי המקצוע של דרך ארץ הנדסה בע"מ. עוד מאפיין חשוב הוא מחויבות מוחלטת לכל לקוח והבנה של חשיבות העמידה בכל לוח זמנים שנקבע, כדי לא לעכב את הפרויקט. השירותים של מהנדס המים נשענים על הידע רחב ההיקף שהצטבר בחברה במשך 20 שנות פעילות, ועל היכרות מעמיקה עם הגורמים הרגולטוריים הרלוונטיים. הייעוץ והליווי, וכן עריכת התוכניות הנדרשות, מוצעים על-ידינו במחיר אטרקטיבי, בהתאם לנפח הפרויקט, המיקום שלו והמורכבות – וזאת מבלי לפגוע באיכות העבודה.
נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram