לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

יועץ ומהנדס תשתיות לתב"ע

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

יועץ תשתיות לתב"ע

בכל פרויקט בניה חדשה ישנו צורך לתכנן את התשתיות של המבנה המתכונן. את התכנון והשרטוט צריך לבצע יועץ תשתיות לתב"ע בעל ניסיון רב היות ומדובר באחד הפרמטרים החשובים ביותר במבנה. יועץ תשתיות הוא למעשה מהנדס תשתיות לתב"ע והוא בעל ההסמכה הנדרשת על מנת לספק תכניות לעירייה, ללוות את הלקוח ולתת לו את המענה הנדרש וכמובן גם להיות לו לעזר מול הבירוקרטיה הלא פשוטה שיש לעבור מול משרדים רבים ושונים כמו תאגיד המים, משרד לאיכות הסביבה, מחלקת הנדסה של העירייה ועוד רבים אחרים.

תפקידו של מהנדס תשתיות לתב"ע

לפני שמהנדס תשתיות מתחיל את תכנונו לפרויקט שלכם, עליו לאסוף מידע על השטח במצב הנתון. המהנדס בוחן את התכניות ואת הצירים הראשיים של העירייה או הרשות המקומית המטפלת באזור ורק לאחר מכן הוא יכול להתחיל את התכנון על פי הרצונות שלכם ועל פי הדרישות הקבועות בחוק. בנוסף לכן, עליו לשלב את תכנונו אל מול תכנונו של האדריכל ולייעץ לאורך שלבי הפרויקט במקרה של שינויים או ממצאים שונים מהשטח. בנוסף, מומלץ להיעזר בשירותיו של יועץ תשתיות גם לפיקוח העבודות בשטח וזאת על מנת להיות בטוחים כי הקבלן המבצע עוקב אחר כל ההוראות המפורטות בתכניות של המהנדס לתשתיות תב"ע.

שירותיו של יועץ תשתיות לתב"ע

מומלץ להיעזר בשירותיו של יועץ תשתיות לתב"ע כבר בשלבים הראשונים של הפרויקט. תכנון שאינו תואם לממצאים בשטח עלול להימצא כתכנון לא ראוי ולכן זהו בזבוז זמן וכסף עבורכם. לכן, כבר מההתחלה צרו קשר עם יועץ תשתיות לניקוז לתב"ע על מנת שהוא יבחן את כל הנתונים בהתאם לתנאי השטח ויציע לכם את התכנון האופטימלי לרצונותיכם. אנחנו דרך ארץ הנדסה מעניקים ללקוחותינו שירותי הנדסה נרחבים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.
בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

יועץ תשתיות לתב"ע – שאלות ותשובות

מה תפקידו של יועץ תשתיות לתב"ע?

כל עיר ועיר, כל רשות ורשות מחזיקה בידיה תכניות רבות של תשתיות שונות. כאשר בעל נכס מעוניין לבנות על השטח שלו מבנה, בין אם מדובר במבנה פרטי כמו יחידת דיור ובין אם מדובר במבנה בעל קנה מידה גדול בהרבה, כמו מבנה מסחרי. על כל פנים על בעל הנכס להתחבר לתשתיות של העירייה על מנת שהמבנה יופעל בצורה תקינה ואיכותית. כאן נכנס לתמונה יועץ תשתיות לתב"ע. היועץ הוא למעשה מהנדס תשתיות לתב"ע שעבר הסמכה מקצועית והוא בעל הידע הנרחב ביותר על התשתיות השונות. התשתיות העירוניות הן מורכבות ובעלות התניות רבות על מנת שמבנים כאלו ואחרים יתחברו עליהם ולכן רצוי לפנות ליועץ תשתיות מנוסה ואחראי שילווה אתכם מול הבירוקרטיה הרבה.

ראשית, מהנדס תשתיות לתב"ע יבחן את הנתונים העירוניים, הוא ישב עם התכניות העירוניות, עם תכנית מדידה בתוקף לפחות של חצי שנה שאתם מעבירים לידיו ואז הוא יכול להתחיל לתכנן את הסתעפות התשתיות השונות מהמבנה אל חיבורם למערכות העירוניות. עם התכנון המוצע, תוכלו לבקש שינוים בתב"ע או לחילופין להעביר לקבלת אישור להיתר בניה לפני שמתחילים את העבודות בשטח.

בשעה טובה קיבלתם היתר בניה, אפשר להתחיל בעבודות בשטח. כבר בשלב זה יועץ תשתיות ילווה את הפרויקט על מנת לפקח על העבודות בשטח כולל ביקורות של הרשויות השונות כמו תאגיד המים או הביוב עד לקבלת טופס 4.


מתי צריך להיעזר ביועץ תשתיות לתב"ע?

שינויים בתב"ע הם למעשה התכניות הראשונות שיש להגיש לעירייה או לרשות המקומית שאחראית על האזור. למעשה, ישנם שינויים רבים שמחייבים את בעלי הנכס לערוך שינוי בתב"ע ולא תמיד ניתן לקבל פטור בעניין ולכן, מומלץ לפנות ליועץ תשתיות כבר בהתחלה על מנת שהוא יוכל ללוות אתכם ולייעץ לכם באם עליכם לבקש שינוי בתב"ע או שהיתר לחריגות בניה כמו תוספות לשטח הבנוי וכו' מספיקות. כדי להתקדם בשלבי התכנון, עליכם לקבל את אישורה של העירייה על השינויים בתב"ע ורק לאחר מכן להמשיך לשלב הבא והוא הגשת תכניות לבקשת היתר בניה.

בתהליך שינויי התב"ע והבקשה להיתר בניה עליכם להגיש לעירייה רשימה ארוכה של תכניות, מסמכים, בדיקות וממצאים שונים על מנת לקמל את האישור המיוחל ולאחר מכן להתחיל בעבודות הבנייה בשטח. כדי להגיש את המסמכים השונים בזמן, מומלץ לפנות למהנדס תשתיות לתב"ע שיוכל לעבוד נמרצות על הפרויקט שלכם וכך לקדם אתכם מהר ככל הניתן. לכן פנו עוד היום למהנדס תשתיות מנוסה ומקצועי כדי שיתחיל לעבוד על הפרויקט שלכם בהקדם.


כמה משלמים ליועץ תשתיות לתב"ע?

מהנדס תשתיות לתב"ע תחשב את הצעת המחיר שלו על ידי כמה פרמטרים שונים. ראשית ישנו גודל הפרויקט, פרויקט מצומצם יהי זול יותר מפרויקט רחב ידיים. גם מורכבותו של הפרויקט משפיעה רבות על המחיר, תכנון תשתיות עבור בית פרטי בודד פשוט יותר מאשר בניין מגורים הכולל 4, 6 או 8 יחידות דיור. לכן, שני הפרמטרים הללו הם הראשונים והחשובים שיילקחו בחשבון. בנוסף לכך, ישנם תנאי השטח, הכוונה באם תנאי השטח מאפשרים תכנון סביר ופשוט או לחילופין התנאים מורכבים יותר וישנו צורך להתחבר לתשתיות עם משאבות או מערכות מורכבות יותר.

חשוב לבקש מספר הצעות מחיר על מנת לדעת מהי הצעת מחיר הוגנת ומהי הצעת מחיר לא סבירה. חשוב לבחון את הסעיפים השונים בהצעת המחיר של יועץ תשתיות לתב"ע ולוודא כי מופיע בה כל המרכיבים של עבודתו. באם ישנם פערים גדולים מידי או הצעת המחיר אינה מפורטת מספיק, חשוב לבקש פירוט להצעה על מנת שיהיה לכם קל יותר לעשות השוואה בין ההצעות. למשל האם ההצעה כוללת ביקור בשטח? האם בכלל תצטרכו בביקור בשטח ואם כן כמה פעמים, אלו נתונים שרצוי לסגור עם היועץ עוד לפני חתימה על חוזה על מנת לדעת מה יהיו ההשלכות הכלכליות על ביקורים למשל בשטח.

אנחנו דרך ארץ הנדסה מעניקים שירותים נרחבים ללקוחותינו בפריסה ארצית. הצוות שלנו מונה מהנדסי תשתיות לתב"ע, מהנדסי חשמל, מהנדסי נוף, אדריכלים ועוד יועצים מקצועיים רבים אחרים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר על מנת להעביר לכם הצעת מחיר הוגנת ומפורטת בהתאם לפרויקט שלכם. התקשרו עכשיו.


מה כדאי לבדוק לפני שסוגרים עם יועץ תשתיות לתב"ע?

הרשויות המקומיות, העיריות והגופים השונים אינם מקלים ראש בכל הקשות לחיבור מערכות לתשתיות המרכזיות. לכן, מומלץ לפנות למהנדס תשתיות לתב"ע מקצועי ובעל ניסיון רב שנים שילווה אתכם לכל אורך הדרך. בנוסף, בקשו חוות דעת של לקוחות קודמים, בין אם הלקוחות הם בעלי נכסים פרטיים ובין אם זה אדריכל שעבד אתו בעבר וזאת משום שתכנונו של יועץ תשתיות לתב"ע מקביל לתכנונו של האדריכל ועליהם מדי פעם לעבוד בשיתוף פעולה. לכן, אתם מעוניינים ביועץ שירותי, מקצועי ובעל יחס אדיב. בנוסף, ערכו השוואת מחירים הוגנת בים היועצים השונים. עברו על הסעיפים בהצעות המחיר ורק כך תוכלו באמת לקבל את התמונה המלאה ופחות להיות מופתעים מחיובים שלא ידעתם עליהם קודם לכן.

אנחנו בדרך ארץ הנדסה נשמח לספק לכם את השירותים המתקדמים והמקצועיים ביותר לפרויקט שלכם, משלב הגשת בקשה לשינוי תב"ע ועד לקבלת טופס 4. אצלנו תיהנו משירותי ייעוץ, תכנון וליווי ממהנדס תשתיות לתב"ע ומהנדסים שונים אחרים תחת קורת גג אחת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.


נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram