לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

יועץ תשתיות לניקוז לתב"ע

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

חיבורי ניקוז ואספקת מים לשטח

כאשר ניגשים לרשות המקומית, לעירייה או למשרדי הממשל על מנת לקבל את התב"ע הקיימת על החלקה או השטח, מקבלים גם הרבה מידע נוסף על השטח כמו חיבורי ניקוז ואספקת מים לשטח. בתכניות בניין ערים ניתן לבקש שינויים על מנת שהתכנון העתידי על השטח יתאים לדרישות והצרכים של היזמים או בעלי הנכס. כחלק מתוספות שימושים למשל ניתן להוסיף קווי מים ראשיים ו/או ניקוזים בהתאם לתכנון העתידי ועוד. כל אלו ניתן יהיה לבצע רק עם תכנון מוקפד של יועץ תשתיות לניקוז תב"ע. היועץ יעביר את הבקשה לרשויות הרלוונטיות ועמוד מול הבירוקרטיה הרבה. הפנייה ליועץ תשתיות ניקוז לתב"ע מנוסה ומקצועי יקל עליכם את התהליך ויאפשר לכם קבלת אישורים בצורה מהירה וקלה.

לייעוץ ללא עלות

עם יועץ תשתיות לניקוז לתב”ע

חייגו עכשיו

053-606-6000
תפקידו של יועץ תשתיות ניקוז לתב"ע

בכל פרויקט בנייה יש לעמוד בדרישות רבות ומגוונות של הרשויות המקומיות, של חוקי הבנייה ועוד. על מנת לצלוח את כל הדרישות מבלי להיכנס להגשות חוזרות ונשנות, ללא תיקונים יקרים ומיותרים רצוי לפנות ליועץ תשתיות ניקוז לתב"ע עוד בשלבים המוקדמים טרם תכנון המבנה לפרטיו. כך בסיועו של יועץ תשתיות וניקוז מקצועי ומנוסה תאפשר לכם לקבל את האישורים על פי המגבלות של הרשויות וכן עם הבנה של המגבלות שהן מציבות להעניק ללקוחות את הפתרונות היצירתיים על מנת להשיג את המבוקש. יחד עם הצוות המסור של דרך ארץ הנדסה אתם תכלו לקבל את הייעוץ המקצועי והאיכותי ביותר עבור הגשת תשתיות לניקוז לתב"ע עבור הפרויקט שלכם.

ניסיונו של יועץ תשתיות ניקוז לתב"ע

בכל פרויקט בנייה נדרש לבצע פעולות טרום תכנון רבות על מנת לעמוד בכל התנאים והדרישות של הרשויות השונות. כחלק בלתי נפרד מהתכנון הראשוני על המבנה יש לבצע סקירה מעמיקה של השטח וכמובן להכיר את התנאים והאפשרויות הניתנות על פי החוק על השטח. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מתמחים בליווי לקוחותינו משלב תב"ע, לאורך תהליך הבניה ועד מסירת מפתח. הצוות שלנו מורכב ממהנדסים, אדריכלים ויועצים רבים שילווה את הפרויקט שלכם תחת קורת גג אחת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו בדרך ארץ הנדסה נשמח לספק לכם את השירותים המתקדמים והמקצועיים ביותר בענף. אצלנו תיהנו משירותי ייעוץ מיועץ תשתיות לניקוז לתב"ע, מהנדסים שונים ועד קונסטרוקטורים ויועצים נוספים אחרים תחת קורת גג אחת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

שאלות ותשובות – תשתיות לניקוז לתב"ע

מה תפקידו של יועץ תשתיות לניקוז לתב"ע?

התב"ע (תכנית בניין ערים) הינה תכנית מפורטת המאפשרת לקבל מידע רב באשר ההנחיות הניתנות לבניה על חלקה, גוש או כל שטח אחר. טרם גשת בקשה להיתר בניה נדרשת בדיקה מעמיקה לכל הקשור בקווי המים הקיימים או הניתנים למימוש בגבולות השטח, קווי הביוב ודרישות בריכות הניקוז לשטח וכמובן במידה ומתוכנן על השטח מבנה בו נדרשות בקשות אחרות מהמותרות על השטח בתב"ע הקיימת יש לבקש שינוי בתב"ע ויועץ תשתיות לניקוז לתב"ע יוכל לספק לכם את כל הפתרונות האופטימליים ביותר על מנת לקבל את אישוריהן של רשויות השונות.

ראשית, תפקידו של יועץ תשתיות לניקוז תב"ע הוא לקבל את כל המידע מהרשות על מנת לנתח את התב"ע הקיימת על השטח ברגעים אלו ממש. לאחר חקר מעמיק של התב"ע יוכל לבחון את הצרכים של המבנה המתוכנן אל מול ההסכם הקבוע בתב"ע. במידה וישנן תשתיות או ניקוזים שאינם מתאימים לתכנון העתידי על השטח, היועץ יוכל לתכנן ולהציג את השינויים שהוא מציע לרשות בהתאם למבנה בעתידי וכך הוועדה תוכל לדון בשינויים המבוקשים.

ההתייעצות עם יועץ מקצועי ומנוסה בשלבים המוקדמים של בקשת התב"ע היא הכרחית להצלחת הפרויקט כולו ועל מנת שאתם תחסכו בכסף רב. התנהלותו של יועץ אמין ומקצועי שילווה אתכם מול הבירוקרטיה תאפשר לכם לקבל תב"ע מתוקנת בהתאם לצרכים שלכם בקלות רבה יותר.

מתי צריך יועץ תשתיות לניקוז לתב"ע?

את התב"ע מבקשים מהרשויות בשלבי התכנון המוקדמים ביותר של פרויקט הבנייה. עם קובץ המסמכים, התכניות והנספחים הנמצאים בתב"ע ניתן לתכנן על פי ההיתרים הניתנים את המבנה הרצוי או לחילופין לדעת כי נדרשים שינויים ויש צורך להתחיל לפעול על מנת לבקש את אותם שינויים. ביצוע שינויים בתב"ע עלולים לקחת זמן מה ועל כן חשוב להיעזר ביועץ תשתיות לניקוז לתב"ע בטרם עת. שלבי תכנון מבנה באשר הוא לוקח זמן רב הן לתכנון והן לביצוע אך במקרים של שינויי תב"ע העניין יכול לגבות מכם עוד זמן יקר מאוד היות והתהליך הבירוקרטי אינו תמיד חלק ומהיר והרשויות מרשות לעצמן לבקש מידע, אישורים ונספחים שונים עד שישוכנעו כי הבקשות יכולות להתקיים בפועל בשטחן.

מכיוון שהתהליכים הבירוקרטיים עלולים לגזול מזמנכם ואף מכספכם, רצוי לפנות ליועץ תשתיות לניקוז לתב"ע עוד בשלבי התכנון הראשוניים ואפילו עוד בטרם הבקשה להיתר בנייה. חשוב לנהל את הפרויקט על פי לוחות זמנים מחושבים ועל פי שלבי התכנון ולאחר מכן שלבי הביצוע על מנת שלא תכנסו לעיכובים מיותרים או לעלויות גבוהות מהמצופה. כדי שזה לא יקרה רצוי ואף מומלץ לפנות ליועץ מקצועי, מנוסה ואמין שילווה אתכם לאורך הפרויקט שלכם.

כמה משלמים ליועץ תשתיות לניקוז לתב"ע?

ישנם משתנים רבים המרכיבים את הצעת המחיר של יועץ תשתיות לניקוז לתב"ע. ראשית היועץ יבחן את גודל הפרויקט ומורכבותו. שני הפרמטרים הללו הם עיקריים וחשובים ביותר על מנת שהיועץ יוציא לכם הצעת מחיר הוגנת, הוגנת הן לכם והן לו. שנית, היועץ יבחן את רצונותיכם בשטח המתוכנן לבנייה ובין האישורים הניתנים לשימוש בהתאם לתב"ע מבקרה שעליו להגיש שינוי תב"ע הדבר יתווסף להצעת המחיר. במקרה של בקשות חריגות, שינויים לא מתוכננים גם כאן כמובן הנושא בתשלום. חשוב להציף בפגישה עם היועץ את כל הרצונות שלכם מהשטח על מנת שהוא יוכל לבצע עבורכם את הבקשה לשינוי תב"ע בפעם אחת ולא לבלבל את המערכת כולה עם שינויים חוזרים ונשנים.

מיומנותו של היועץ והוותק שלו הם גורם נוסף המשפיע על הצעת המחיר. מומלץ במקרים של שינוי תב"ע לפנות ליועץ מומחה שביצע שינויים רבים לתב"עות כמו במקרה שלכם. בין אם מדובר במבנה למגורים או למרכז מסחרי, יועץ שמכיר את סוג הפרויקט כפי שאתם מתכננים יעזור לכם להגיע למטרה בקלות ובמהירות.

אצלנו בדרך ארץ הנדסה תוכלו למצוא יועתץ תשתיות ולניקוז לתב"ע ועוד יועצים מקצועיים רבים אחרים. תחת קורת גג אחת אנחנו מספקים ללקוחותינו השונים ברחבי הארץ שירותי הנדסה תכנון וביקורת בהתאם לסוג המבנה אותו הם מתכננים. מהנדסים, אדריכלים, קונסטרוקטורים ועוד יועצים מקצועיים נוספים מחכים לעזור לכם בפרויקט הבנייה שלכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

מה צריך לבדוק לפני שסוגרים עם יועץ תשתיות לניקוז לתב"ע?

רצוי לבחור ביועץ תשתיות לניקוז לתב"ע שיכול לספק לכם רשת רחבה של שירותים הן בטרם תכנון הפרויקט ועד סיום שלבי הביצוע כולל ביקורות בזמן הפרויקט. כאשר היועץ שליווה אתכם בתכנון לבקשת שינוי התב"ע ולאחר מכן בתכנון הפרויקט להיתר בניה, אתם יכולים להיות בטוחים כי היועץ מכיר כל נתון, פסיק וקו בפרויקט שלכם. כך הוא יכול לבצע גם ביקורות בהמשך התהליך ועד מסירת המפתח בסופו של הפרויקט.

שנית רצוי לבחון את ניסיונו של היועץ, יועצים מנוסים בעלי וותק וניסיון רב יכולים להציע פתרונות לבעיות שיש לפתור, לתכנן ביתר קלות תשתיות מסובכות או מורכבות ולאפשר לכם לקבל שירותים מקצועיים ובלתי מתפשרים על איכות ומקצועיות.

רצוי לבחון אם היועץ מכיר מערכות שונות בהתאם לצרכים של המבנה המתוכנן, האם יש לו ידע בטכנולוגיה המתקדמת? האם הוא יכול לספק לכם תכנון טכנולוגי המשתלב עם מערכות ממוחשבות מורכבות כך שהוא יוכל ללוות את הפרויקט שלכם גם בשלבי התכנון המתקדמים וגם בליווי שלבי הביצוע.
נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram