לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

יועץ תאורה

תכנון תאורה על פי תקנים אירופיים

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם
תכנון תאורה מקצועי
יעוץ וליווי לאורך כל הפרויקט

יועץ תאורה

תכנון מקצועי על ידי יועץ תאורה מומחה

כאשר ניגשים לשפץ או לתכנן בית, חשוב לשים דגש על כלל ההיבטים השונים אשר מרכיבים את האווירה והתחושה אשר נלווית לשהייה בחלל. כלומר, פרט לתכנון מדוקדק של קירות המבנה וחלונותיו, למיקומם וצבעם של רהיטים, וגוון צבעים ספציפי, חשוב לתת את המשקל הנדרש לאלמנט אשר לעתים תכופות נותר ללא מענה, אף על פי השפעתו העצומה – תאורה. כלומר, רבים פשוט אינם מודעים לחשיבותה ותרומתה של תאורה נכונה למבנה ולבית, ולסיועו של יועץ תאורה לעניין. במאמר הקרוב נסקור את היבטי התאורה השונים וכיצד ניתן לרתום אותה באופן המירבי עבורנו.

לייעוץ ללא עלות

יועץ תאורה

חייגו עכשיו

053-606-6000

מה הוא עיצוב תאורה?

מקצועיות וזמינות
עיצוב תאורה אינו רק התאמת גוף תאורה כזה או אחר בעל עיצוב נקודתי, אלא הקדשת מחשבה ותכנון לאופן בו ניתן תרתי משמע לשפוך אור או למנוע אור מחלקים שונים ברחבי החלל שלרשותנו. אם בעבר כאשר קיבלנו חלל לשימושנו, העברנו אותו על כלל מרכיביו לידיו של מעצב פנים אשר יעשה בו הישר בעיניו גם בהיבט התאורה, רבים כיום מעדיפים להיעזר בשירותיו של יועץ חיצוני אשר בקיא באופן ספציפי בו ניתן לרתום את התאורה. לכן, עיצוב תאורה הוא קביעת אופי עיצובי ייחודי לתאורת המבנה תוך כדי עמידה בתקנים האירופאים (כנדרש בישראל) לתאורה.

תפקידו של יועץ התאורה

תכנון תאורה מקיף לעסקים

יועץ התאורה נפגש עם בעל הנכס בעודו מתכנן יחד עימו את האופן בו הוא מעוניין להאיר את המבנה, הדבר מקבל משמעות כפולה כאשר מדובר בחללים אשר לתאורה מרכיב ייחודי בהם, כדוגמת גינה אשר אנו מעוניינים להאיר את כל כולה, ומנגד חללים אינטימיים אשר איננו חפצים באור חזק ולבן בתוכם.

בהמשך לכך, במקרים בהם יועץ התאורה מסייע לגופים עסקיים, הוא פועל באמצעות תאורה מתאימה לחדד את המסר או הרעיון של בעל העסק ולמשוך תשומת לב אל מקום מסוים, דוגמה טובה לכך ניתן למצוא בתאורת חללים סגורים כדוגמת מועדונים, בהם להחשכת החלל יש אלמנט מסוים. החשכה אשר נעשית אפשרית באמצעות היעזרות בגופי תאורה בעלי גוונים מסוימים, כמו עמעום, כמו גם באמצעות קביעת תוכניות עבודה ספציפיות עבור קבלן החשמל, אשר בשלב אוחר יותר מיישם את שהורה לו אותו יועץ תאורה.

מנגד, כאשר מדובר בחללים פרטיים, היעזרות ביועץ תאורה יכולה לסייע להעניק נופך וטמפרטורה לחלל, הכוונה כמובן אינה לטמפרטורה מדידה, אלא לתחושת חמימות או קרירות אשר מועברת כתוצאה משימוש בגווני תאורה שונים, כמו גם בגופי תאורה אשר יכולים להקרין את האור ישירות אל החלל, או להסתמך על הקרנתו המשנית מעצמים אחרים כמו קירות או התקרה עצמה.

לסיכום

דרך ארץ הנדסה – ניסיון של 20 שנה בתכנון תאורה

עולם התאורה התפתח משמעותית בשנים האחרונות, התפתחות זו ניתן לזקוף לזכות הבנתם של רבים כי בידיה של תאורה לעצב ולשנות לחלוטין את האופן בו אנו תופסים חללים, את מטרתם, ואת תחושת המרווח או הצפיפות אשר נגזרת מהם. לפיכך, קיימת חשיבות רבה להיעזרות בשירותיו של יועץ תאורה בטרם ניגש לעצב ולהאיר את ביתנו, שכן באמצעותו ניתן למקסם ולהפיק את המירב מהחלל שרכשנו, תהליך שכאשר נעשה כהלכה, עלול להעלות את שווי הנכס שלנו כמו גם את חווית השימוש בו, בין אם מדובר בבית פרטי או בחנות ענקית. בהמשך לכך, אנחנו בדרך ארץ הנדסה בע"מ בקיאים ומבינים את החשיבות הנלוות לקביעת תאורה נכונה עבורכם, ונשמח לסייע לכם באופן המקצועי האדיב והמשתלם ביותר.

משרדנו ישמח לייעץ לכם בכל סוגי הפרויקטים במחירים הוגנים תוך שמירה על מקצועיות ושירות ברמות הגבוהות ביותר, נשמח לעמוד לרשותכם כיועצי אינסטלציה, ובשאר הייעוצים במשרד.

בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו
נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram