לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

מהנדס תשתיות

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

הנדסת תשתיות הינה מלאכה מורכבת

על מנת להיות מהנדס תשתיות צריך ללמוד במוסד אקדמאי מוכר שמעניק את תעודת תואר מהנדס לתלמידיו. רק לאחר לימודי 4 שנים לפחות הסטודנט יכול לקבל תעודה המכירה בו כמהנדס. הנדסת תשתיות הינה מלאכה מורכבת ומסועפת המצריכה מהמהנדס להכיר בתחומים שונים ורבים על מנת לספק את הפתרונות הנדרשים לתכנון דרכים, גשרים, מסילות, מדרכות, כבישים ועוד. כחלק מתפקידו של מהנדס תשתיות עליו להתנהל מול אנשי מקצוע רבים אחרים כמו קונסטרוקטורים, אדריכלים , יזמים ועוד הרשימה ארוכה. בשלבי התכנון על המהנדס לסייע בתהליך הבירוקרטי מול הרשויות הרלוונטיות, להגיש הצעות, לשרטט תכניות, לחשב התנגדויות וחומרים וכן הלאה. על מנת להצליח לעמוד במשימה מורכבת ובעלת אחריות רבה על מהנדס התשתיות להיות בעל ניסיון רב שנים ואיכותי.

לייעוץ ללא עלות

עם מהנדס תשתיות

חייגו עכשיו

053-606-6000

היקף עבודתו של יועץ תשתיות

תכנון תשתיות הינה עבודה מסועפת ורבה. על המהנדס להבין לעומקם של דברים את הצרכים בפרויקט, לדעת את התכניות בקפידה, הכרת חומרים שונים, דרכים וכבישים, צרכי הדרך ומשתמשי הדרך ועוד נושאים רבים אחרים שעליו לקחת בחשבון. עבודתו של מהנדס תשתיות מורכבת משלבים רבים, תחילה הגשת הצעות למכרזים שונים כשמדובר בפרויקטים גדולים ומורכבים ארציים או מחוזיים, תכנון הפרויקט, ביקורות בשטח להתנהלות הפעולות בו, שימוש בחומרים נכונים בהתאם לתכנון ועוד פעולות רבות נוספות. כאשר מדובר בפרויקט מקומי ואפילו פרטי במרבית המקרים האופרציה תהיה פשוטה יותר אך גם כאן ישנם כל הפעולות הנרחבות שציינו קודם לכן. כדי לעבור את כל השלבים בצורה איכותית ומקצועית חשוב להתייעץ עם מהנדס תשתיות מוסמך שינהל עבורכם את הפרויקט מששלביו הראשונים של התכנון ועד סיופו.

כאן ניתן למצוא מהנדס תשתיות

מומלץ לפנות לחברה מנוסה ומקצועית המספקת שירותי הנדסה מתקדמים מהנדס תשתיות לפרויקט שלכם. חברה בעלת ניסיון רב שנים שעובדים בה מהנדסים רבים, יועצים מוסמכים שמעניקים לכם פתרונות מגוונים תחת קורת גג אחת. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

שאלות ותשובות – מהנדס תשתיות

האם לכל פרויקט צריך מהנדס תשתיות?

למען האמת, לא לכל פרויקט בנייה צריך מהנדס תשתיות. ישנם מקרים של שיפוץ מבנה פרטי או בנייה חדשה של מבנים פרטיים שהדבר אינו מחייב את מעורבותו של מהנדס תשתיות. מומלץ להתייעץ עם מהנדס תשתיות גם אם אינכם מחויבים על ידי הרשויות שמהנדס תשתיות ילווה את הפרויקט שלכם. בפרויקטים ארציים, מחוזיים ואפילו מקומיים לא פעם ולמעשה במרבית המקרים נדרשת מעורבותו של מהנדס תשתיות מקצועי ומנוסה שילווה את הפרויקט. בין אם מדובר בבנייה ציבורית, בנייה מסחרית, פרטית או כל פרויקט בנייה שהרשויות מוצאות לנכון לחייב במעורבותו של מהנדס תשתיות.

המקרים לסיוע, ייעוץ ומעורבות של מהנדס תשתיות יכול להיות בפרויקטים מגוונים כמו, בניית שכונות מגורים חדשות, בניית כבישים, גשרים, מסלולי אופניים, בניית פארקים, מבנים מסחריים או מבני תעשייה ועוד פרויקטים רבים אחרים. זאת במטרה להבטיח כי התכנון והביצוע מתקיימים בצורה הטובה ביותר וכמובן בהתאם לתוכניות וחוקי הבנייה בישראל. היות ולמהנדס תשתיות יש את כל הידע הנדרש על מנת לתכנן וגם לפקח על המתרחש בשטח חשוב להתייעץ עם מהנדס כמעט בכל פרויקט בנייה. 

מתי נכון להזמין מהנדס תשתיות?

מהנדס תשתיות הינו אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר שילוו את הפרויקט שלכם. חשוב לסגור חוזה עם מהנדס תשתיות עוד בשלבי התכנון המוקדמים של הפרויקט. בשיתוף פעולה יחד עם היזמים, האדריכלים, מהנדסי החשמל, האינסטלציה, התנועה ועוד אנשי מקצוע מכובדים אחרים הוא יוכל לתרום לתכנון הפרויקט, להימנע מטעויות תכנוניות של יועצים אחרים ולמצוא פתרונות לכל בעיה שעולה על הפרק. חשוב להתייעץ עם מהנדס תשתיות בשלבים המוקדמים של הפרויקט על מנת להבטיח מספר טעויות מצומצם וכך להימנע משליחת תיקונים ותכנונים מחודשים לוועדות המטפלות בפרויקט שלכם.

ישנם מקרים שאף נדרש לשנות את השטח המדובר, לשנות את ייעודו וכן הלאה ולכן חשוב להיעזר במהנדס תשתיות שילווה אתכם לוועדה לשינוי תב"ע. כך תכלו לחסוך כסף רב וכמובן זמן יקר מול הבירוקרטיה המסועפת והקשה מול הרשויות הממשלתיות השונות.

אם התחלתם פרויקט ולא התייעצתם עם מהנדס תשתיות טרם תחילת העבודות, רצוי לפנות למהנדס אמין ואיכותי שילווה את הפרויקט שלכם כבר היום מהשלב בו הפרויקט שלכם נמצא. שבצורה מקצועית ואיכותית יוכל לפקח על הנעשה עד כה ומכאן והלאה לוודא כי הפעולות המבוצעות בשטח וכי התכנון שבוע אכן טוב ומאושר לכול אורכו ולא נמצאו סעיפים שעליכם להגיש פתרונות. במידה וישנם חורים בתכנון מהנדס תשתיות איכותי ומקצועי יוכל לעלות עליהן בזמן וכך להציע דרכים לפתרונם. 

כמה עולה יעוץ של מהנדס תשתיות?

הצעת המחיר של מהנדס תשתיות תוגש בהתאם לסוג הפרויקט שאתם מבקשים את שירותיו. צריך לזכור כי מהנדס תשתיות מספק פתרונות הנדסיים לפרויקטים שונים בקני מידה רבים, מפרויקטים פרטיים ועד פרויקטים ארציים. לכן מורכבות הפרויקט זה אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר על הצעת המחיר. בנוסף, גם גודל הפרויקט, חשוב לזכור פרויקטים בהיקף בית פרטי או אחוזה בפרטית למשל אינו מתקרב לבניית שכונה חדשה בעיר או בנייתו של כביש מרכזי שחוצה את הארץ. לכן הצעות המחיר של מהנדסי תשתיות ארוכות וכוללות סעיפים רבים.

כאשר אתם מבקשים הצעת מחיר ממהנדס תשתיות בעבור הפרויקט שלכם חשוב לעבור על ההצעה בהקדם האפשרי ולעבור עליה ביתר שימת לב. היות ומדובר בסעיפים רבים ונושאים שונים בהצעתו אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מקבלים בדיוק את מה שאתם מצפים לקבל בהצעת המחיר. אם אתם שמים לב כי חסר סעיף או כי לא ניתן הדעת על דבר כזה או אחר, חשוב להפנות את שימת ליבו של המהנדס ולוודא כי יוסיף את הסעיף להצעת המחיר. שימו לב כי הצעת המחיר משמשת חלק מהמהנדסים כהסכם ועם חתימתכם על הצעת המחיר את למעשה חותמים על חוזה מול המהנדס. על מנת שלא תופתעו משירותים שהייתם בטוחים כי כלולים בהצעתו אך אינם נכתבו באופן מפורש שחור על גבי לבן חשוב לבקש כי הנושא יצוין על גבי ההצעה או לחילופין, תחתמו על חוזה מפורט יותר הכולל את שלבי עבודתו של המהנדס בפרויקט המדובר. 

מה צריך לבדוק לפני שסוגרים עם מהנדס תשתיות?

מהנדס תשתיות הוא בעל אחריות גדולה ביותר בפרויקטים מקומיים וארציים כאחד. עליו להבטיח את השימוש במבנה, בדרכי הגישה בפרויקט, בכבישים או בכל דבר המתוכנן בפרויקט כי יבטיח את שלומם של המשתמשים בו. כל המתקנים צריכים לעבור תכנון מוקפד, בדיקה בביצוע וביקורות רבות לכל אורך התהליך הבנייה. על כן חשוב שהמהנדס יהיה בעל ניסיון רב שנים.

מהנדס מוכר וידוע ברשויות כאשר שמו הולך לפניו יכול להיות אחד הדברים המשפיעים והטובים ביותר עבור הפרויקט שלכם ולכן מומלץ לפנות לחברת הנדסה מוכרת וידועה שעובדת מול משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, עיריות ומשרדי מחוז שונים כך ששמם הולך לפניהם. כך פרויקטים שמלווים על ידי אנשי ההנדסה של החברה מקודמים מהר והבירוקרטיה עוברת בצורה חלקה יותר.

בקשו חוות דעת על המהנדס או החברה המספקת שירותי הנדסה אליה אתם פונים. לקוחות, אנשי מקצוע שונים, אדריכלים ומהנדסים אחרים ישמחו לפרגן לאנשי מקצוע איכותיים ואף ישמחו לעבוד איתם בפרויקט שלכם ולכן, אל תחששו ובקשו חוות דעת.

אנחנו בדרך ארץ הנדסה מספקים ללקוחותינו ברחבי הארץ שירותי ייעוץ הנדסי בתחומים רבים ומגוונים. הצוות שלנו מורכב מהנדסי תשתיות, אדריכלים, קונסטרוקטורים ועוד מהנדסים רבים אחרים בעלי ניסיון רב שנים וזאת כדי לספק לכם מעטפת שלמה לפרויקט שלכם תחת קורת גג אחת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram