לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

אישור כיבוי אש

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם
תכנון קונסטרוקציה בטון 
ופלדה
תכנון הנדסי לחיזוק בניינים תמ"א 38/1/2
תכנון שלד וליווי מהנדס בכל שלב בפרויקט

אישור כיבוי אש

מלווים אתכם לאורך כל הפרויקט

הקמת עסק חדש מחייבת קבלת אישורים שונים כולל אישור יועץ בטיחות אש. כמו כן, גם עסקים קיימים, צריכים מדי שנה לדאוג לכך שיהיה להם את האישור הנדרש. הוצאת האישור היא אינה רק צעד פורמלי, היא צריכה להתבצע תוך דאגה אמתית למבנה וליושביו ולכן מעבר לכך שחשוב לקבל את האישור עצמו, יש לנצל את ההזדמנות ולדאוג לכך שהמבנה יהיה בטיחותי במידה שאפשר ויתפקד היטב אם יקרה אסון.

דרישות משתנות לאישור כיבוי אש בכל מבנה

מותאם לצרכים שלך

כל מבנה הוא ייחודי ואי אפשר להגיד בדיוק מה צריך להיות בכל אחד בלי לראותו בשטח ע"י יועץ בטיחות מקצועי. כדי להפוך את המבנה למוגן, חשוב להבין איזו פעילות מתרחשת בו, להבין כיצד מחולק המבנה ואילו סכנות יש בתוכו. כל הנתונים הללו חשובים גם לקבלת אישור עבור כיבוי אש וגם עבור יצירת מבנה בטיחותי.

בחינת המבנה האדריכלי והבנה מעמיקה כיצד אפשר יהיה לפעול בתוכו במקרה של אסון, היא חלק בלתי נפרד מהליך ההכנה לקבלת האישור הנדרש לכל עסק.

לייעוץ ללא עלות

אישור כיבוי אש

חייגו עכשיו

053-606-6000

אישור כיבוי אש

על מנת שתהיה האפשרות לפתוח את מבנה לשימוש לאחר בנייתו ולחברו לחשמל נדרש לקבל טופס 4. כדי לקבל טופס 4 נדרש לקבל אישורים מרשויות שונות הנוגעים לתהליך תכנון הבניין ובנייתו, שמטרתם לוודא שהבניין נבנה בהתאם לתקנים ולרגולציות השונות, ואין בשהייה בו בעיה בטיחותית. אחד מאישורים אלה הינו אישור כיבוי אש שיש להמציא מדי הרשות לכיבוי והצלה.

הדרישות לקבלת אישור כיבוי אש

מבנים נבדלים זה מזה במאפיינים רבים, ולכן כדי לדעת מהם הם האמצעים הנדרשים לבטיחות באש בבניין יש להיעזר בשירותיו של יועץ כיבוי אש. יועץ כיבוי אש מסייע להבין מהן הסיכונים הפוטנציאליים בבניין במקרה של שריפה, ולפיכך מהם האמצעים הנדרשים כדי להתגונן מפני סיכונים אלה. חשוב להבין כי אמנם שירותיו של יועץ כיבוי אש נדרשים לשם קבלת אישור כיבוי אש, אך מלבד זאת הם חשובים ליצירת מבנה בטיחותי.

ישנם מגוון אמצעים לבטיחות באש עליהם עשוי להמליץ היועץ:

מערכות זיהוי אש:

מערכות שתפקידן לזהות אש בהקדם האפשרי וליידע את השוהים בבניין ואת גורמי החירום הרלוונטיים, למשל גלאי עשן.

ציוד לכיבוי אש:

ציוד מקומי המסייע להשתלט על אש, ויכול לכלול מטפים, צינורות וברזי כיבוי אש, ספרינקלרים ועוד.

מערכות הרחקת עשן:

כידוע, בשריפה העשן עלול להוות סכנה גדולה לא פחות מאשר האש עצמה ולכן במבנים מסוימים ישנה חובה להתקין גם מערכות להרחקת עשן כדי לקבל אישור כיבוי אש.

ניתן לראות כי ישנן אמצעים מגוונים לבטיחות באש, ותפקידו של יועץ כיבוי האש הוא להתאים את האמצעים למבנה.

אישורים נוספים הנדרשים עבור אישור כיבוי אש

מלבד תכנון מערכות הבטיחות באש, ישנם אישורים נוספים שיש להגיש לנציג הכבאות לקבלת אישור כיבוי אש וטופס 4, ואלה כוללים את תוכניות הבנייה, תוכניות מערכת החשמל, אישור קבלן לשימוש בחומרי בנייה לפי תקן, אישור מהנדס חשמל על מערכת החשמל ואישור על התקנת גז.

דרך ארץ הנדסה בע"מ – דואגים תמיד לבטיחות שלכם

דרך ארץ הנדסה בע"מ מספקת שירותי ייעוץ כיבוי אש. יועץ כיבוי האש ילווה אתכם משלב התכנון הראשוני עד גמר הבנייה, ויסייע לכם לקבל במהירות האפשרית את האישורים הרלוונטיים תוך תכנון תיק שטח ותוכנית בטיחות באש.

דרך ארץ מעסיקה סט שלם של בעלי מקצוע המתמחים בכל התחומים הרלוונטיים לתכנון בניין העובדים יחד בתיאום וסנכרון מלאים. כאשר אתם בוחרים בדרך ארץ, אתם בוחרים בעבודה מסודרת ומקצועית, וביועצים הבקיאים לעומק בשלבי התכנון השונים ועושים עבודתם ברמה הגבוהה ביותר.

בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו
נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram