לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

יועץ בטיחות אש

ייעוץ והכנת תוכנית בטיחות אש להיתרי בנייה ורישוי עסקים, ליווי עד טופס 4
קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם
הכנת נספח סניטרי לאישור העירייה ותאגיד המים
תכנון מתזים ואישורם במכון התקנים
תכנון שלד וליווי מהנהכנת תוכניות עבודה מפורטות לקבלן
תכנון אספקת מים חמים וקרים והתחברות לקו העירוני

יועץ בטיחות אש – תהליך עבודה

כאשר תפנה אלינו לקבלת ייעוץ בטיחות אש, אנו נבקש להעריך את גודל הפרויקט באמצעות שליחת תכניות אדריכליות במייל או תיאור הפרויקט בטלפון. מהנדסי ויועצי הבטיחות שלנו יבדקו את התוכניות שלך ויאמדו את היקף העבודה הדרושה לתכנון הפרויקט בצורה היעילה והמקצועית ביותר.
בשלב זה נשלח לך הצעת מחיר מפורטת ומותאמת לפרויקט שלך ולך. לאחר שנקבל הצעת מחיר חתומה אנו נתנהל מול אדריכל הפרויקט/ מנהל הפרויקט לצורך עבודה משותפת ותכנון איכותי ומקצועי בהתאם לדרישות כיבוי אש והוראות מכ"ר.
מהנדסי הבטיחות שלנו יתכננו את הפרויקט תוך עמידה באילוצי לוח זמנים ובשיתוף פעולה עם המתכננים האחרים – יועץ פיתוח, יועץ נגישות, יועץ אינסטלציה, קונסטרוקטור ועוד.
לאחר גיבוש התכנית שתהיה מקובלת על כל הצדדים וכמובן עליך, אנו נגיש אותה לרשות הכבאות וההצלה לצורך אישור סופי.
בשלב הביצוע והפיקוח העליון אנו נלווה את הפרויקט ונבדוק שהקבלן מבצע הלכה למעשה את התכנון שלנו ונלווה אתכם עד לקבלת טופס 4.

לייעוץ ללא עלות

עם יועץ בטיחות אש

חייגו עכשיו

053-606-6000

מה המחיר של יועץ בטיחות אש ?

שכר טרחה בעבור הכנת תכנית בטיחות וליווי עד קבלת אישור כיבוי אש, היתר בניה וטופס 4

אנו בחברת "דרך ארץ הנדסה" מבינים את העלויות הכרוכות בביצוע הפרויקט שלך, וכבר בשלב התכנון משתדלים לחסוך עד כמה שניתן בעלויות ביצוע ומערכות כיבוי אש
לכן החשיבות של בחירת משרד נכון אשר יתכנן את הפרויקט שלך אמור להיות בראש סדר העדיפויות, המחירים של שירותי יועץ בטיחות אש משתנים בין פרויקט לפרויקט לפי סוגו, עלויות של תכנון בטיחות לבית פרטי שונות מזה של תכנון וליווי למבנה מגורים, תמ"א 38, מבנה מסחר ותעשיה מגדלי משרדים ועוד. ומסיבה זו התשובה לשאלה המוצגת בכותרת היא שאנו בחברה נדע להתאים בעבורך את המחיר הכי נכון בשבילך תוך כדי ליווי בסקר שוק שתעשה ועד להתחייבות למחיר הטוב ביותר ובתנאים הנוחים עבורך. פנה אלינו עוד היום ותיווכח להבין עד כמה הצעות המחיר שלנו נוחות ומותאמות בשבילך.

תכנון מקיף ויעיל

מהנדסי הבטיחות בחברת "דרך ארץ הנדסה" הינם בעלי נסיון רב בתכנון פרויקטים הנדסיים ובמציאת פתרונות יצירתיים לטובת מתן מענה לצורכי הלקוח וכך גם לאפשר חיסכון בהוצאות מיותרות, אנו נותנים ייעוץ מקיף לכל בעלי המקצוע העוסקים בפרויקט שלך, החל מהאדריכל, קונסטרוקטור, יועץ אינסטלציה, יועץ נגישות, יועץ בדיקת אינטגרציה, יועץ אקוסטי, יועץ פיתוח קבלן ביצוע ועוד. לצד זאת אנו מקפידים על זמינות מלאה בין אם זה לשאלות מצד הלקוח ובין אם זה להתייעצות מול כלל היועצים בפרויקט, כל זאת במטרה לאפשר טיפול מהיר ואיכותי.

 

כלל המהנדסים תחת קורת גג אחת

חברת "דרך ארץ הנדסה" מציעה מגוון ייעוצים מלבד ייעוץ בטיחות, מצב המאפשר סינרגיה מלאה בין היועצים ושיתוף פעולה מלא ויחד אנחנו מאפשרים ליווי לאורך כל הפרויקט החל משלב התכנון הראשוני ועד שלב הבנייה הסופי תוך מתן ייעוץ ופיקוח מלא, קבלת היתר בניה וטופס 4. היועצים שלנו יושבים במשרד אחד כך שמתאפשרת התייעצות בכל שאלה שעולה באופן מידי ללא בזבוז זמן מיותר וכמובן תוך שיתוף פעולה מלא אתכם ולשביעות רצונכם.

 
בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

שאלות ותשובות – יעוץ בטיחות אש

מה תפקידו של ליועץ בטיחות אש?

תחילתו של פרויקט בנייה הוא מורכב וארוך, אחד אנשי המקצוע שיש לקחת בחשבון הוא יועץ בטיחות אש. לא בכדי מרבית האדריכלים, מהנדסים ואנשי מקצוע נוספים מענף הבנייה פונים ליועץ בטיחות באש שמלווה אותם לאורך התהליך. עבודתו של היועץ כוללת בתוכה רבדים רבים כדי לאבטיח כי המבנה מאפשר חילוץ והצלה מהירים בשעת הצורך ושיש בו את כל האלמנטים שיכולים לסייע לכוחות החילוץ בשעת הצורך.

שירותיו של יועץ בטיחות אש הינם רבים כמו לתת פתרונות בטיחות לאדריכל בשלבים השונים בתכנון הפרויקט, התאמת מערכות בטיחות בהתאם לשימוש המבנה וכמות האנשים בו בהתאם לאוכלוסייה שבו, תכנון תכנית בטיחות ואישורה ברשויות המקומיות ועד הגשת תיק בטיחות הן לכוחות ההצלה האזורי ולבעל המבנה או אחראי מטעמו.

עם ליווי של יועץ בטיחות אש מקצועי ובעל ניסיון אתם למעשה מגדילים את סיכוייכם לקבל טופס 4 או רישיון עסקי (בהתאם לסוג המבנה) מהר יותר וללא עכבות, היות והוא מכיר את הדרישות ויודע איך לקבל את ההנחיות משירותי כיבוי והצלה המקומיים וכך לשלב את דרישותיהם בהתאם להנחיות הקבועות בחוק על מנת לאפשר לכם לקבל את האישורים הנדרשים למבנה שלכם.

מתי צריך יועץ בטיחות אש?

בחירתו של יועץ בטיחות אש שילווה את הפרויקט מומלץ לעשות עוד בשלבים הראשוניים (בערך עם בחירתו של אדריכל לפרויקט שלכם). ליווי מההתחלה יכול להניב תוצאות טובות יותר עם כמה שפחות בלת"מים ותיקונים בהמשך הדרך. החלק מהמקרים נדרש היועץ לקבל בתחילה את הנחיות מכוחות כיבוי וההצלה האזורי ולאחר מכן לשבת עם האדריכל כדי להשתית את המערכות הנדרשות בתכניות השונות. וזאת על מנת לבצע עבודה טובה פעם אחת ולא לתקן טעויות או להשלים נתונים שיתגלו כי חסרים.

בנוסף לתוכנית בטיחות אש ניתן להזמין מהיועץ הנפקה של תיק שטח במקרים בהם צריך אחד (לא כל מבנה נדרש בתיק שטח ). תיק שטח הוא למעשה אוגדן שמכיל בתוכו את כל דרכי החילוץ מהמבנה, מיקומם של דלתות ופתחי חירום ויציאה וגם ציון מיקום המתזים, מטפי כיבוי אש, גלגלוני כיבוי אש ועוד. חשוב לדעת, אמנם לא כל מבנה נדרש בתיק שטח אך אלו הנדרשים לאחד כזה מחויבים להחתים את כוחות ההצלה לקבלת טופס 4 או רישיון עסקי.

אחריותו של יועץ בטיחות אש היא רבה מאוד, הוא אחראי על השמירה של הדיירים או העובדים במבנה מפני אירועי שריפה ואירועי חירום אחרים. בקיום כל החוקים והדרישות ניתן לעובדים והדיירים של המבנה לשהות בו בבטחה וללא חשש. על כן שמדובר בנושא של חיים ומוות התייעצות עם יועץ בטיחות אש אינה בגדר המלצה בלבד אלא נדרשת על פי חוק.

כמה משלמים ליועץ בטיחות אש?

יועצי בטיחות אש מציעים את שירותיהם במחירים שונים ומגוונים זה מזה וזאת מכמה סיבות. הראשונה, הינה הניסיון שכל אחד מיועצי בטיחות באש מגיע אתו. ישנם אלו החדשים בתחום יחסים והם מנסים לצבור את ניסיונם על גבי הלקוחות הראשונים שיוכלו להשיג ויהיו מוכנים שתשלמו להם מחיר נמוך יחסית. זכרו, אחריותו של יועץ בטיחות הינה אחריות כבדה מאוד ועליכם לבחור ביועץ בטיחות באש מנוסה ומקצועי שיצמא למבנה שלכם את כל הפתרונות הנדרשים להתנהלות יום יומית תקינה ושגרתית במבנה.

הסיבה השנייה שבגללה המחירים שונים היא התמחות. ישנם יועצי בטיחות אש שהחליטו בתחילת דרכם שהם פונים לנישה העסקית, מבנה תעשיה, בתי מסחר וכן הלאה. אם הם שנים עוסקים בתחום והם צברו ניסיון מוכח בעבודה משותפת עם אדריכלים שמתעסקים רק בתכנון מבנים עסקיים, בתעשייה וכו' אם יפנה אליהם מישהו המעוניין בשירותי יועץ מומחה לנישה מחירו עלול להיות גבוה משל יועץ אחר.

הדרך הטובה ביותר להשיג מחיר משתלם ומקצועיות מעל הכול היא לבחור במשרד המספק שירותים שונים של יועצים בענף הבנייה ואצלם תוכלו לקבל גם הצעת מחיר אטרקטיבית וגם מקצועיות של כמה וכמה יועצים בו זמנית, גם אם אינכם רואים זאת ויזואלית הם יכולים להתייעץ זה עם זה במשרדיהם – מאחורי הקלעים על מנת להתייעץ עם עוד מומחים כדי לתת לכם את הפתרונות הטובים ביותר עבורכם.

מה צריך לבדוק לפני שסוגרים עם יועץ בטיחות אש?

בחירתו של יועץ בטיחות באש היא בחירה בעלת אחריות גדולה ביותר. הבחירה יכולה להשפיע על התקדמות לוחות הזמנים של הפרויקט שלכם, ביצוע של עבודות בשטח ועד לקבלת אישור אכלוס או רישיון עסק. לכן מומלץ לפנות זמן ולא לעשות בחירות פזיזות בבחירתו של יועץ בטיחות אש לפרויקט שלכם.

אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק לפני שאתם סוגרים חוזה עם יועץ בטיחות אש לפרויקט שלכם הוא המקצועיות היועץ. תהליך הבנייה גם ככה ארוך ומורכב ואתם רוצים שביצוע השלבים החשובים כל כך בבנייה ילוו על ידי איש מקצועי ואיכותי שיוכל לתת לכם את המענה בשעת הצורך או הפתרונות הנדרשים במצבים השונים.

יועץ בטיחות אש שילווה את הפרויקט שלכם בן היתר יעבוד גם בצמוד לאדריכל הפרויקט. חשוב לוודא כי מערכת היחסים בין היועצים השונים המתכננים, האדריכלים וכו' תתנהל בצורה טובה ומפרגנת כך שבסופו של תהליך אתם תהיו מרוצים הן מהתוצאה והן מהתהליך.

טיפ חשוב, יועץ בטיחות אש המגיע ממשרד מקצועי שיש בו יועצים בתחומים שונים בענף הבנייה יכול להיות הפתרון המושם עבורכם. תחת קורת גג אחת אתם יכולים למצוא את כל השירותים אותם אתם צריכים לפרויקט שלכם. אם אתם מעוניינים ביועץ בטיחות באש לפרויקט שלכם אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.
נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

יועץ בטיחות אש – איש מקצוע מנוסה ומיומן

אש היא גורם סיכון מרכזי לחיי אדם במבני מגורים, בנייני משרדים, מרכזים מסחריים, מפעלים ומוסדות ציבור. על-מנת להבטיח את שלום הציבור פותחו אמצעים רבים לגילוי מהיר של כל שריפה שפורצת וכמובן גם לכיבוי אש. בנוסף נקבעו תקנות מפורטות על-מנת להבטיח שימוש אופטימלי בכל הפתרונות הקיימים וכן תכנון נכון של המבנה. יועץ בטיחות אש הוא איש מקצוע מנוסה ומיומן שמוודא עמידה בכל הדרישות העדכניות של הרשות הארצית לכבאות והצלה ומסייע לאדריכל לבנות את המבנה הבטוח ביותר האפשרי. דרך ארץ הנדסה בע"מ מספקת שירות זה על בסיס ניסיון של 20 שנים ומתוך הבנה של האחריות הכבדה המוטלת על יועץ הבטיחות.

מהי מהות התפקיד של יועץ בטיחות אש?

ליווי הפרויקט לאורך כל הדרך וייעוץ לאדריכל ולשאר הגורמים המקצועיים הרלוונטיים בכל הנוגע להיבטי הבטיחות באש: מיקום מתזים, פריסת עמדות כיבוי אש, דרכי גישה שמאפשרות חילוץ מהיר במצב חירום ועוד. עריכת תוכניות תוכנית בטיחות באש לצורך קבלת רישיון עסק והכנת תיק שטח אם נדרש כזה לצורך קבלת טופס 4. בנוסף לעריכת התוכניות בהתאם לנהלי הרשות הארצית לכבאות והצלה, יועץ הבטיחות גם מופקד על ההתנהלות מול גוף זה עד לקבלת כל האישורים הנדרשים. פיקוח על ביצוע העבודות הרלוונטיות בפועל כדי לוודא שהמבנה יעבור את הביקורות לקראת אכלוסו ושלא ייגרם שום עיכוב מיותר.

יועץ בטיחות אש – הקפדה על כל פרט ופרט ועמידה בלוחות זמנים צפופים

יועץ בטיחות אש הוא דמות מפתח בכל פרויקט מצד אחד, ומצד שני חלק ממארג שלם של נשות ואנשי מקצוע שאחראים על התכנון והביצוע. בהתאם השירות של דרך ארץ הנדסה בע"מ מתאפיין הן במקצועיות ובאחריות והן ביכולת גבוהה לשתף פעולה עם הגורמים המקצועיים האחרים. יועץ הבטיחות מטעמנו ילווה את הפרויקט ואת האדריכל, יוודא שכל פרט וכל מרכיב בהקשר של בטיחות באש עומדים בתקנים ותקנות ויבצע את המוטל עליו גם בלוח זמנים צפוף – מבלי להתפשר על האיכות. לחברה יש ניסיון של יותר מ-20 שנים בתחום ובעיקר מחויבות מוחלטת לכל לקוח, כשבין השאר כבר סיפקנו שירותי ייעוץ ותכנון הנדסיים לגופים גדולים כמו רמי לוי, רכבת ישראל וחברת החשמל, וכן לחברות בנייה רבות בכל רחבי הארץ.

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram