לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

יועץ קונסטרוקציה 

תכנון קונסטרוקציה להיתר בנייה וטופס 4
קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם
תכנון קונסטרוקציה בטון ופלדה
תכנון הנדסי לחיזוק בניינים תמ"א 38/1/2
תכנון שלד וליווי מהנדס בכל שלב בפרויקט
ליווי פרויקטים הנדסיים עבור עיריות ומוסדות

תהליך עבודה של יועץ קונסטרוקציה

מלווים אתכם לאורך כל הפרויקט

בשלב ראשוני כשתפנה אלינו לקבלת ייעוץ קונסטרוקטיבי, נבקש ממך להעביר לנו תכניות אדריכליות במייל על מנת שנוכל להעריך את גודל והיקף הפרויקט. הקונסטרוקטורים שלנו יבדקו את התוכניות ויאמדו את היקף העבודה שתידרש לתכנון הפרויקט. 

נשלח לך הצעת מחיר מותאמת לצרכים שלך ושל הפרויקט, ומפורטת ככל האפשר. 
לאחר אישור הצעת המחיר נעמוד בקשר מול אדריכל הפרויקט לצורך עבודה משותפת ותכנון איכותי ומקצועי. 
במרכז זה הקונסטרוקטורים שלנו מתחילים לתכנן את הפרויקט:
א. ראשית כל התכנון ממ"ד התחל להנחיות פיקוד העורף.
ב. חתימה על תצהיר מתכנן שלד.
ג. הכנת חוברת חישובים סטטיים.
בשלב זה מתבצע תיאום תכניות עבודה מול האדריכל והכנת התכניות לביצוע. 
קונסטרוקטור שלנו יגיע לשטח לצורך פיקוח עליון בכל יציקת אלמנט ראשוני.
ליווי עד גמר בניית השלד. 

לייעוץ ללא עלות

עם יועץ קונסטרוקציה

חייגו עכשיו

053-606-6000

הצוות שלנו

מקצועיות וזמינות

חטיבת הקונסטרוקציה בדרך ארץ הנדסה בראשותה של אינג' אוריה חמרה מתמחה במציאת פתרונות יצירתיים וחדשניים בכל הקשור לתכנון וביצוע של פרויקטים הנדסיים, דבר המוביל לתהליך קצר של קבלת האישורים המיוחלים וכתוצאה מכך- קיצור זמן הפרויקט וחסכון כספי ניכר. הצוות המסור שלנו ידאג ללוות אתכם לאורך כל שלבי התכנון והביצוע של הפרויקט תוך מתן מענה מהיר ומיידי לכל בעיה ושאלה שעלולה להתעורר במהלך הדרך.

התחדשות עירונית

תמ"א 38 ותהליכי התחדשות עירונית
אנו בחברת דרך ארץ הנדסה מתמחים בפרויקטי תמ"א 38 והתחדשות עירונית אשר במסגרתם אנו בודקים את יציבותם ועמידותם של מבנים קיימים ונותנים הנחיות לחיזוק אותם מבנים ולהתאמתם לדרישות התקנים העדכניים, כל זה תוך חידוש ושיפור הנראות.

במסגרת אותם תהליכים אנו מבצעים בדיקה של התאמת המבנה לדרישות קיום פרויקט התחדשות עירונית מול הרשויות המקומיות ונותנים את המלצתינו לביצוע הליך של חיזוק או הריסה ובניה מחדש. בהמשך, עם קבלת אישור הרשויות, אנו ניגשים למלאכת התכנון, באם מדובר בחיזוק או תכנון מחדש, כל זאת בהתאם לדרישות התקנים הרלוונטים בכדי לוודא את עמידות המבנים בעומסים הקיימים.

כל הייעוצים תחת קורת גג אחת

אינטגרציה מלאה בין כלל היועצים
חברת דרך ארץ מהנדסים מציעה מגוון ייעוצים מלבד ייעוץ קונסטרוקציה, מצב המאפשר סינרגיה מאה בין היועצים ושיתוף פעולה מלא ויחד אנחנו מאפשרים ליווי ולאורך כל הפרויקט החל משלב התכנון הראשוני ועד שלב הבנייה הסופי תוך מתן ייעוץ ופיקוח מלא. היועצים שלנו יושבים במשרד אחד כך שמתאפשרת התייעצות בכל שאלה שעולה באופן מידי ללא בזבוז זמן מיותר וכמובן תוך שיתוף פעולה מלא אתכם ולשביעות רצונכם.
מאמרים ועדכונים 2022
בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

שאלות ותשובות – יועץ קונסטרוקציה

למה צריך יועץ קונסטרוקציה?

כדי להוציא לפועל תכניות של מבנה, כל מבנה צריך להראות תכניות מפורטות הממחישות את צורתו של המבנה ואופן בנייה של המבנה לפרטיו. האדריכל יושב ומתכנן מבחינה פונקציונלית ועיצובית את המבנה אך מי שאחראי על כל הקשור לחוזק המבנה ויכולתו לעמוד בעומסים השונים הינו הקונסטרוקטור.

מהנדס קונסטרוקציה הוא למעשה מהנדס בניין מוסמך שעבר את לימודי ההנדסה בהצלחה והוא מכיר ויודע את רזי החומר, העומסים, גמישות החומר וחוזקו ועוד חישובים רבים אחרים. בגלל שלקונסטרוקטור ישנה חשיבות עליונה וההתייעצות עמו היא הכרחית לקיום מבנים שונים למטרות שונות. היועץ יכול להעניק לכם פתרונות לסוגיות שונות המתעוררות לאורך תהליך התכנון וגם יכול לאשר מפתחים גדולים שיעמדו בעומסים העתידיים במבנה. לא משנה אם מדובר במבנה מסחרי, בבניין מגורים או בבית פרטי, לכל אלו חובה להתייעץ עם יועץ קונסטרוקציה מקצועי ואיכותי שיכול לתת לכם את השירות הטוב והאמין ביותר כדי לאפשר לכם את הבנייה כפי שאתם רוצים לבנות.

גם במקרים של שיפוץ מבנה קיים ושינוי גודל החללים שבו חובה להתייעץ עם יועץ קונסטרוקציה מקצועי. למשל להוריד קיר מפריד בין שני חללים, על מנת להימנע ממצב חס וחלילה של אי עמידה בעומסים שונים מה שעלול לגרום לקריסתו של מבנה או חלק ממנו. העומסים שהיו מחושבים לפי התכנית המקורית אינם בהכרח יתאימו לתכנית החדשה ולכן חובה לקבל את אישורו של קונסטרוקטור מקצועי.

מתי צריך לפנות ליועץ קונסטרוקציה?

התכנון האדריכלי כולל בתוכו שלבים רבים ומורכבים, על האדריכל ליצור פרוגרמה המתאימה ללקוחותיו ולא פחות חשוב שתשרת אותם בצורה בטוחה ויעילה. לכן בזמן שהוא מתכנן את הבנה, מרכיב אותו חלקים – חלקים עליו להתייעץ בעניין החומרים שבאפשרותו לתכנן ולבצע בשטח את המבנה המתוכנן בהתחשב בכל העומסים שיופעלו על המקום והמפתחים הנדרשים לבעלי המבנה. לכן מומלץ לפנות ליועץ קונסטרוקציה עוד בשלבים ההתחלתיים של תכנון המבנה.

קונסטרוקטור מקצועי ואיכותי יכול לתת מענה לדרישות ספציפיות של הלקוחות, הוא יכול לחשב את העומסים הצפויים ומה החשיבות לכך מבחינת עמודים קונסטרוקטיביים, קורות היקפיים ותיקרתים או ריצפתים (הרי כל תקרה היא רצפה של הקומה מעליה כולל הגג) וכן הלאה. וכמובן שהוא יכול להציע חלופות איכותיות וטובות לאדריכל כדי לקיים את רצונו ורצונות לקוחותיו.

חברה המתמחה במתן שירותי הנדסיים למבנים ויש באמתחתה יועץ קונסטרוקציה מקצועי ואיכותי יעניק לכם שקט נפשי מתחילת תהליך התכנון ועד שנים לאחר סיום הבנייה. לטווח הקצר היועץ יוכל להעניק פתרונות וחישובים הכרחיים לקבלת היתר בנייה ולטווח הארוך אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי הבנייה התקיימה על הצד הטוב ביותר וכך לדעת כי הבניין יעמוד שנים רבות יציב במקומו.

בנוסף לכל זה, התייעצות עם קונסטרוקטור לאורך כל התהליך מאפשר לכם לקבל חישוב כמויות החומרים לבנייה, תכנון מקצועי לאורך הדרך והגשת מסמכים נדרשים לרשויות השונות במועד הגשתם כך אתם יכולים לחסוך כסף רב וזמן יקר.

כמה עולה יועץ קונסטרוקציה?

לא פעם נשאלת השאלה כמה עולה יעוץ של קנסטרוקטור? התשובה לכך קצת יותר מורכבת מזריקת מחיר באוויר. יועץ קונסטרוקציה מתמחר את שירותיו בהתאם לכמה גורמים חשובים וכולם יחד ירכיבו את הצעת המחיר שהוא יוציא בסופו של יום.

עבודתו של יועץ קונסטרוקציה מורכבת מחישוב כמויות, תוך כדי פיקוח בשטח וחישובי עומסים ועד למסירת אישורים לרשויות המקומיות. כמו במקצוע של יועץ קונסטרוקציה ועבודתו המתאפיינים בחישובים רבים בפרויקט של יסודות המבנה ועמידתו הקונסטרוקטיביות כך גם בפועל יועץ קונסטרוקציה בשטח מהווה עמוד התווך של כל הפרויקט.

בפרויקט משלב ראשוני בו יש צורך בחישובי עומסי הקרקע ופריסות החללים על מנת לחשב את פריסת העמודים הממוקמים בכל קומה, גודלם ואופן יציקתם ועד חישובי תקרות ופריסת הלוחות המחיר יהיה שונה מאשר בשיפוץ בית בו רוצים להוריד קיר מפריד למשל בין החדרים או לפתוח פתח לדלת חדשה או חלון בקיר קיים.

המחיר לשירותיו של יועץ קונסטרוקציה מורכב מאלמנטים שונים, מכמות החישובים שעליו לבצע, ממורכבות הפרויקט, גודלו של הפרויקט ועוד משתנים רבים אחרים. כדי לדעת את המחיר המדויק אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

מה צריך לבדוק לפני שסוגרים עם יועץ קונסטרוקציה?

מקצועיות של קונסטרוקטור היא אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק טרם סגירת חוזה מול אחד. חשיבותו של יועץ קונסטרוקציה גדולה ביותר עבור המבנה שלכם, שכן הוא המומחה שיספק לכם את החתימה על אחריות הביצוע ובטיחות המבנה בסופו של תהליך. קונסטרוקטור מקצועי הוא מהנדס בניין שהתמחותו היא בקונסטרוקציה ובשלד המבנה. לא משנה מה גודל המבנה בין אם זה מבנה ציבורי, מסחרי או מבנה פרטי בכל מבנה באשר הוא יש צורך להיעזר ביועץ קונסטרוקציה מקצועי, איכותי ואמין.

לפני שאתם פונים לקונסטרוקטור שיבצע את עבודה עבורכם וודאו כי יש לו ניסיון רב למקרים דומים שלכם. בקשו חוות דעת וודאו כי הוא ביצע עבודות דומות לשלכם בעבר. אם אתם עושים שיפות למבנה קיים או בונים פרויקט מאפס אתם רוצים להתייעץ עם מומחה לעניין.

יועץ קונסטרוקציה מומלץ יעניק לכם פתרונות שונים כמו בדיקת ייתכנות הנדסית, בחירת שיטת הבנייה לפרויקט בהתאם לתנאי השטח, ליווי לאורך תהליך הבנייה בפרויקט, חתימה על תכניות בנייה וקונסטרוקציה המוגשות לרשויות המקומיות, המלצות בהתאם לצרכים התכנוניים, ליווי העבודות בשטח ובדיקת ביצוען לפי שלבי הבנייה ועוד.

חשוב לבדוק את זמינותו של הקונסטרוקטור לפרויקט שלכם על מנת למנוע עיכובים מיותרים ועמידה בלוחות הזמנים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.
נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram