לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

פריסת קירות

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

פריסת קירות

בתכניות בנייה נעזרים בדרכים שונות על מנת לפשט לבעלי המקצוע השונים ולהסביר להם בצורה הטובה והברורה ביותר את כוונותיו של המתכנן. אנחנו יכולים לראות זאת לפי תכניות מפורטות, על ידי חתכים ופרטי בניה שמאפשרים ברזולוציה גבוהה ביותר להמחיש את הכוונות המתכנן. כך גם עם שימוש בפריסות, רבים מכירים את הפריסות שנוגעות לחדרי האמבטיה או לפריסת ריצוף, אך למעשה ניתן ליצור פריסת קירות לכל חלל וחלל בתוך המבנה וגם לקירות החוץ של המבנה על מנת להמחיש את חזיתות המבנה אל מול תכניות הפיתוח של הפרויקט. את אותן פריסות החוץ מבצע אדריכל נוף או יועץ פיתוח מומחה כאשר הוא בצורה מוחשית לגמרי מאפשר לבעלי ההחלטות וללקוחותיו להבין את התכנון ואיך הדברים יראו בסיומו של הפרויקט.

יתרונות התכנון עם פריסת קירות

אחד הדברים שמאפשרים לרבים להבין את התכנון או את מה שעתיד להיבנות זו פריסת קירות. הדוגמא הטובה ביותר שניתן להמחיש את הנושא היא, בכל פרויקט שמוצע למכירה ישנו שלט גדול המציג את חזית המבנה המתוכנן כולל מראה החצר שבסמוך למבנה, אולי החניה וגם קצת מהמדרכה. זו למעשה פריסת קירות מקו הרחוב המאפשר לקונים הפוטנציאליים להבין איך המבנה הולך להראות, מה העיצוב והתכנון בו. זוהי למעשה ההתרשמות הראשונית שאותם לקוחות מקבלים מהפרויקט וזו ישפיע רבות על החלטתם אם להגיש הצעה לפרויקט או לא. כמובן שישנן עוד פריסות שונות למבנה החיצוני שאותן הלקוחות מקבלים לאחר רכישת דירה במבנה או עם התקדמות שלבי המכירה בהתאם להסכם.

פריסת קירות מקצועית

לפריסת קירות ישנה חשיבות גדולה מאוד להצלחת הפרויקט שלכם הן מבחינה בירוקרטית והן מול לקוחותיכם הפוטנציאליים. לכן, בין אם אתם לקראת פרויקט חדש ובין אם אתם נמצאים בשלבים מתקדים בפרויקט שלכם, אנחנו בדרך ארץ הנדסה מומחים בהגשת פריסת קירות לרשויות המקומיות, למכרזים ועוד. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי.
בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

פריסת קירות – שאלות ותשובות

מזו פריסת קירות?

פריסת קירות למעשה זו תכנית המאפשרת בצורה מוחשית מאוד להציג את פני הדברים לפי תכנונם. בתכנון פרויקט ברור לכל אחד ואחת כי התככניות צריכות להיות במבט על, ממעוף הציפור. כאשר המבנה מפורט לפרטיו כשמסתכלים מלמעלה, כך שניתן לראות גם את תכנון הפיתוח, מיקומם של העצים והצמחים האחרים, תכנון מקומות החנייה והשתלבות המבנה עם החלק של השטח מהרחוב ועוד. אך כדי לקבל יותר מידע על התכנון, כדי לאפשר למקבלי ההחלטות ברשויות המקומיות או לאפשר ללקוחות פוטנציאליים בצורה מוחשית להתחבר לתכנון ניתן להציג בפניהם פריסת קירות חוץ הכוללים את תכנון הפיתוח לפי הכיוון שהוחלט להציג בפניהם.
בנוסף, פריסת קירות מאפשרת לקבל גם פרופורציות על המבנה ולהמחיש בצורה ברורה וטובה גם לאנשים שאינם מגיעים מתחום התכנון או העיצוב שלהם לפעמים פחות קל לקרוא תכניות או להבין את הכוונה של המתכנן. כך בצורה כמעט כמו תמונה על הקיר או ציור הם יכולים להתחבר לפרויקט בצורה פשוטה יותר. למשל, בפריסת קירות של מבנה בעל 4 קומות, הלקוחות או העירייה יכולים להבין טוב יותר מה גובה המבנה ביחס לסביבה, עם מיקום עץ גבוה להבין מהו גובהו של המבנה, איך המרפסות מתוכננות במבנה ולאיזה כיוון הבניין פונה, האם לרחוב או שהחזית שמוצגת היא עורפית ועוד נתונים רבים אחרים בהתאם למי נוצרה אותה פריסת קירות.

מתי צריך פריסת קירות?

את פריסת קירות המבנה מומלץ לבצע יחד עם התכנון של המבנה, בפריסות ניתן לשלב נתונים רבים ולהתאים לצרכים שלכם על מנת שהפרויקט שלכם יתקדם בצורה חלקה. בפריסת קירות חוץ ישנה חשיבות רבה עבור התכנון ולכן כאשר מוצגים התכניות בהתאמה עם הפריסות ניתן להצליב בין הנתונים המופיעים בתכניות השונות ובין הפריסות וכך לראות את התכנון מזוויות מגוונות. התכנון המשולב עם פריסות בו זמנית מאפשר לגלות תקלות בשלב מוקדם ולתקן אותן בזמן.
בהגשת בקשה להיתר בניה יהיה עליכם לפנות ליועץ פיתוח כבר בשלבים הראשונים של התכנון על מנת שפריסת הקירות תוגש יחד עם התכניות הרבות שיש להגיש למחלקת ההנדסה העירונית. יועץ הפיתוח ישלב גם את התכנון של השטח מסביב, יחד עם תכנון האדריכל לחזית המבנה וכך יצור פרוסת קירות מוחשית ומפורטת שממחישה את המבנה ותכנונו.
את פריסת הקירות ניתן להתאים לצרכים שלכם, למשל אם אתם בשלב הגשת בקשה להיתר בנייה, פריסת הקירות לעירייה תתמקד במתן הנתונים הטכניים והפרטים השונים שמעניין את המהנדסים בעירייה על מנת שיאשרו את הבקשה. אם אתם בהצעת מכירה של דירות במבנה למשל, אתם צריכים פריסת קירות יותר ויזואלית ושיווקית כדי למשוך את הלקוחות שלכם לתכנון הפרויקט.

כמה עולה פריסת קירות?

העלויות עבור פריסת קירות לפרויקט משתנה מפרויקט לפרויקט. בכל פריסת קירות ישנם צרכים שונים ועל כן פירוט הפריסות והגשתן משתנות בהתאם ואלו במחירים שונים. כמובן שגם גודל הפרויקט ומורכבותו משפיעים על עלות הפריסות. לכן מומלץ לפני שמזמינים פריסת קירות לבקש מספר הצעות מחיר מיועצי פיתוח שונים, לבחון חוות דעת של לקוחות קודמים או אנשי מקצוע שעבדו עם יועץ הפיתוח שממנו אתם מקבלים את ההצעה וגם ניתן לבקש להתרשם מפריסות שהוגשו בפרויקטים קודמים.
וודאו כי ההצעות הן מפורטות כך שהן מאפשרות לכם להבין מה הן כוללות. אם הן למטרות שיווק למשל אז הן בעלות פחות נתונים טכניים אך עם יותר התמקדות בגרפיקה או שהן להגשה להיתר בניה ועליהן להיות מפורטות במידות ונתונים נוספים שימחישו למקבלי ההחלטות בוועדה לאשר את התכנון.
דרך ארץ הנדסה הינה חברה המספקת שירותי הנדסה נרחבים לקהל לקוחותיה. צוות החברה מונה אדריכלים, יועצי פיתוח, מהנדסים ועוד אנשי מקצוע רבים שכולם יחד מספקים מעטפת רחבה של שירותי הנדסה לפרויקטים רבים ברחבי הארץ. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים פריסת קירות?

אם התחלתם בתכנון הפרויקט חשוב למצוא יועץ פיתוח עוד היום על מנת שהוא יתחיל להתאים את פריסת קירות הפרויקט לתכנונו של האדריכל או האדריכלית של הפרויקט. רצוי שהיועץ יהיה בעל יחסי אנוש טובים ושירותי היות והפריסות מסונכרנות תמיד עם תכנונו של האדריכל מה שאומר שלעיתים יהיה עליהם לשלב כוחות כדי שהתכניות והפריסות יהיו מותאמות אלו לאלו.
לפני שאתם מבקשים הצעת מחיר וודאו עם אדריכל הפרויקט כי התכניות הראשוניות מוכנות, התייעצו איתו על סוג הפריסות שאתם צריכים. לפי הצורך של הפריסות תוכלו להזמין אותן, הן מבחינת פירוט הפריסות והן מבחינת התזמון להגשתן. כך תוכלו לתכנן את התקציב שלכם בהתאם להתקדמות השלבים בפרויקט למשל ובכלל לדעת מהן הפריסות שאתם צריכים לאורך כל הפרויקט ולקבל הצעת מחיר הכוללת את כל הפריסות לאורך השלבים השונים.
מומלץ לפנות לחברה המספקת שירותי הנדסה נרחבים תחת קורת גג אחת כך שאתם מקבלים למעשה את כל השירותים במקום אחד. חשיבות העניין הוא בקיצור זמני ההמתנה היות ולכל הגורמים ישנו אינטרס משותף, הצלחת הפרויקט של אותו הלקוח. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים בהקדם.

נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram