לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

מהנדס תנועה

מהנדס תנועה מומחה להיתר בניה

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם
הכנת נספח תנועה וחניה
הכנת טבלת מאזן חניה תוך מציאת מקומות חניה מאקסימליים
תכנון הסדרי תנועה זמניים להתארגנות אתר, חוו"ד ועוד

מהנדס תנועה – תהליך העבודה שלנו

פתרונות יצירתיים למציאת מקומות חניה מקסימליים

כאשר תפנה אלינו לקבלת ייעוץ תנועה וחניה, אנו נאמוד את גודל הפרויקט באמצעות שליחת תכניות אדריכליות במייל או לחילופין תיאור הפרויקט בטלפון. לאחר מכן יועצי התנועה שלנו יבדקו את התוכניות ויעריכו את היקף העבודה שתידרש לתכנון הפרויקט בצורה מדויקת ואופטימלית.


תקבל מאיתנו הצעת מחיר הוגנת ומפורטת בהתאם לפרויקט שלך ומותאמת עבורך. לאחר אישור ההצעה נעמוד בקשר מול אדריכל הפרויקט/ מנהל הפרויקט לצורך עבודה משותפת ותכנון איכותי ומקצועי המתאים לחוקי משרד התחבורה, המשטרה והרשות המקומית.


מהנדסי התנועה שלנו יתכננו את הפרויקט תוך עמידה בלו"ז ובשיתוף עם המתכננים האחרים – יועץ פיתוח, יועץ נגישות, קונסטרוקטור ועוד. לאחר גיבוש התכנית אשר תהיה מקובלת על כל הצדדים וכמובן עליך, אנו נגיש אותה למחלקת תנועה ברשות המקומית לקבלת אישור.


בשלב הביצוע והפיקוח העליון אנו נבדוק שהקבלן מבצע הלכה למעשה את התכנון שלנו ונלווה אתכם עד לקבלת טופס 4.

לייעוץ ללא עלות

עם מהנדס תנועה

חייגו עכשיו

053-606-6000

איך לתכנן תכנית תנועה וחניה בצורה נכונה ?

תכנית תנועה וחניה משפיעה באופן ישיר על חיי הדיירים ומשתמשי הדרך בפרויקט שלך

 

דרך ארץ הנדסה בע"מ יודעת לספק שירותי תכנון דרך באופן בו משתמשי הקצה יוכלו להנות מרווחה ונוחות מאקסימלית, כחלק מהמשימות המונחות על שולחנו של יועץ התנועה הם:

  • תכנון וייעוץ מתקני חניה

  • תכנון רמזורים וצמתים
  • תכנון מעגלי תנועה
  • תכנון כניסה ויציאה מהמגרש
  • תכנון דרכי גישה
  • תכנון חניות לקניונים ומרכזי קניות

מהנדסי התנועה במשרדנו נדרשים להגיש מסמכים כחלק מהפעילות בפרויקט שלך, מסמכים אלו הם הכרחיים על מנת לקבת היתר בניה וטופס 4, הדוחות מוגשים על ידי מהנדס תחבורה מומחה בעל ניסיון של שנים רבות בתחום, אנו מלווים אותך החל מהגשת מסמכים אלו בתחילת הפרויקט ועד לקבלת אישור סופי מהרשויות, טופס 4. אנו בחברת "דרך ארץ הנדסה" מבינים שדוחות אלו הם חלק בלתי נפרד מתהליך תקין של הפרויקט ולכן אנו משקיעים בהם מחשבה ומאמצים רבים.

מה המחיר של מהנדס תנועה?

שכר טרחה בעבור הכנת נספח תנועה וחניה

אנו בחברת "דרך ארץ הנדסה" מבינים את העלויות הכרוכות בהקמת הפרויקט שלך, כך שכבר בשלב התכנון אנו יודעים לחסוך את עלויות הביצוע המשמעותיות במהלך הדרך, אנו משתמשים בפתרונות יצירתיים לטובת מתן מענה יעיל וחסכוני, למשל צמצום מירבי במתקני חניה ככל האפשר. לכן בחירה של משרד תכנון יעיל אמור להיות בראש סדר העדיפויות. במשרדנו נדע להתאים עבורך את המחיר הנוח ביותר תוך כדי ליווי נכון עד לאישור הצעה, במחיר הנכון ביותר המשקף את שעות העבודה הנדרשות בפרויקט הייחודי שלך ומתחייבים למחיר הטוב ביותר, תוך מקצועיות, זמינות ומהירות עבודה.

כלל היועצים תחת קורת גג אחת

מבני ציבור, מגורים, משרדים, מסחר ותעשיה, תמ"א 38

חברת "דרך ארץ הנדסה" מציעה מגוון ייעוצים מלבד יועץ תנועה, מצב המאפשר סינרגיה מלאה בין היועצים ושיתוף פעולה מלא, יחד אנו מאפשרים ליווי לאורך כל הפרויקט החל משלב התכנון הראשוני ועד שלב הבנייה הסופי תוך מתן ייעוץ ופיקוח מלא, קבלת היתר בניה וטופס 4. היועצים שלנו יושבים במשרד אחד, כך שמתאפשרת התייעצות בכל שאלה שעולה באופן מידי ללא בזבוז זמן מיותר וכמובן תוך שיתוף פעולה מלא אתכם ועם האדריכל ולשביעות רצונכם.

בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

מהנדס תנועה לייצור מאזן חנייה אופטימלי

אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל פרויקט בנייה – גם למטרת מגורים, גם של מוסדות ציבור וגם של שטחים מסחריים – הוא התנועה, וכחלק מכך מקומות החנייה. קניון שהנגישות אליו לא נוחה עלול לסבול מאטרקטיביות נמוכה, ובאופן דומה בניין ללא מקסימום מקומות חנייה נחשב לבעייתי, הן מבחינת קהל היעד והן מבחינת הרשות המקומית. מהנדס תנועה עתיר ניסיון יודע לייצר מאזן חנייה אופטימלי ולהבטיח תנועה חופשית וזורמת אל המבנה המוקם וממנו. תועלת נוספת שמספק איש מקצוע מיומן היא הסדרי תנועה נכונים במהלך העבודות, כך שההפרעה לסביבה תהיה מינימלית. חברת דרך ארץ הנדסה בע"מ מספקת שירותי ייעוץ תנועה לפרויקטים מכל הסוגים, במקצועיות ובמחיר הוגן.

שלבי העבודה של מהנדס תנועה

קבלת תוכנית אדריכלית ולמידתה – השלב הראשון הוא הבנה מעמיקה של צרכי הפרויקט מצד אחד ומצד שני של האילוצים ההנדסיים בשטח. על בסיס זה ניתן לספק ייעוץ ראשוני ללא התחייבות מצד הלקוח וכן הצעת מחיר רלוונטית להמשך העבודה.
תכנון התנועה והחנייה – במסגרת שלב זה מהנדס התנועה מתכנן את הסדרי התנועה במהלך הקמת המבנה, את הסדרי התנועה לאחר שהפרויקט יושלם, את הסדרי החנייה האופטימליים, את דרכי הגישה ואת הכניסות והיציאות מהמגרש, ועוד. התכנון מתבצע בשיתוף אנשי מקצוע נוספים שמעורבים בפרויקט (אדריכל, יועץ פיתוח סביבתי, יועץ נגישות וכו') כדי לייצר סינרגיה מוצלחת.
פיקוח – במהלך ביצוע העבודות השונות מהנדסי תנועה מפקחים על היישום של התוכניות בכל הנוגע לחנייה ולתנועה, ומלווים את הפרויקט עד לקבלת טופס 4.

מהנדס תנועה – ניסיון יקר ערך ותכנון מוקפד במיוחד

מהנדס תנועה נדרש להתנהלות אחראית שכן התוכנית שהוא מציע תשפיע על איכות החיים של אנשים רבים לאורך שנים רבות מאוד. חברת דרך ארץ הנדסה בע"מ מקפידה על תכנון מדויק ועל תשומת לב מרבית לכל פרט רלוונטי לפרויקט. העבודה מתבצעת על בסיס הניסיון הרב שהצטבר בחברה ואצל אנשי המקצוע, ומתוך מחויבות מלאה. תוכניות התנועה והחנייה בנויות בהתאם לדרישות העדכניות של הרשויות המקומיות, כך שלא יהיו עיכובים מיותרים בקבלת היתר בנייה ולאחר מכן בקבלתו של טופס 4.

נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram