לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

הסדרי תנועה
זמניים להתארגנות אתר

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם
הגשה לרשות המקומית תכנית ארגון אתר והסדרי תנועה זמניים
תכנון דרכי הגישה למבנה
תכנון שטח החנייה

הסדרי תנועה זמניים להתארגנות אתר – תהליך עבודה

מלווים אתכם לאורך כל התהליך

הסדרי תנועה זמניים להתארגנות אתר חל על בעל הפרויקט או בא כוחו להגיש לרשות המקומית תכנית ארגון אתר והסדרי תנועה זמניים המהווה תנאי לאישור תחילת העבודה.

השלב הראשון בתהליך הוא להעביר אלינו את תכניות הפרויקט על מנת שנוכל להעריך ולהבין את גודלו ואת היקף העבודה הדרושה לנו בפרויקט זה.

לאחר מכן נשלח לך הצעת מחיר מותאמת לדרישות הפרויקט ואתה תתבקש לאשר אותה על מנת שנוכל להתקדם.

לאחר אישור הצעת המחיר יועץ התנועה שלנו יכין נספח הסדרי תנועה זמניים תוך תיאום עם אדריכל הפרויקט.

בשלב אחרון וסופי אנו נעמוד בקשר מול הגורמים הרלוונטיים ונדאג שנספח הסדרי התנועה יאושר במשטרה/בעירייה/במשרד התחבורה.


לייעוץ ללא עלות

עם מומחה הסדרי תנועה זמניים להתארגנות אתר

חייגו עכשיו

053-606-6000
הסדרי תנועה זמניים

תהליך בניית בניין כולל לעיתים סגירה זמנית של שטחים ציבוריים כגון מדרכה, נתיב תנועה או כביש. במסיבה זו לאחר קבלת היתר הבנייה ובטרם תחילת הבנייה, על בעל הפרויקט או בא כוחו להגיש לרשות המקומית תכנית ארגון אתר והסדרי תנועה זמניים המהווה תנאי לאישור תחילת העבודה. בעל המקצוע האמון על בניית תכנית הסדרי התנועה הזמניים להתארגנות באתר עבודה הינו יועץ תנועה, ובמסגרת תפקידו הוא יסייע לכם להשיג את ההיתר הנדרש.

מדוע יש צורך בתוכנית הסדרי תנועה זמניים להתארגנות אתר ?
עבודות בנייה עשויות להוות סכנה לציבור, כל שכן כאשר הן נמצאות בשטח עירוני צפוף. בנוסף, כאשר תכנון הפרויקט דורש לתפוס שטח ציבורי יש לקבל על כך אישור שכן על הרשות המקומית לספק הסדרי תנועה חלופיים עבור האזור.
תפקידים נוספים של יועץ תנועה
יועץ תנועה מעורב בכל שלב בתכנון הרלוונטי לתנועה: תכנון דרכי הגישה למבנה, תכנון שטח החנייה ותכנון של המבנה כך שישתלב באופן הרמוני בסביבה, יהיה נגיש לבאים ולא יפריע לתנועה השוטפת ברחוב.

יועצי תנועה נדרשים להכיר את הדרכים הרלוונטיות לפרטיהן ואת חוקי התנועה ותקנות העזר המקומיות.
מה כוללת תכנית ארגון אתר / תכנית להסדרי תנועה זמניים ?
הרשות האמונה לאישור התוכנית הינה הרשות המקומית, ורשויות מקומיות שונות עשויות להיות נבדלות מעט זו מזו בדרישותיהן. יועץ התנועה בקיא בדרישות הרשות המקומית הרלוונטית ויסייע לכם לעמוד בקריטריונים.
מיקום גדרות הבטחון מסביב לאתר
במידה וישנו צורך לתפוס שטח ציבורי, יש לציין בתוכנית
מיקום שערי כניסה ויציאה
משרדי הנהלה/מהנדס זמניים
מבנים זמניים כגון שירותים, מלתחות ומחסנים
סככות
חיבורי מים וחשמל
מיקום האחסון של חומרי הבנייה
גגונים, מעברים ופיגומים
באתרים גדולים – משטח בטון לשטיפת משאיות
דרך ארץ הנדסה בע"מ – תכנון מסודר הכולל ייעוץ תנועה
דרך ארץ הנדסה בע"מ מספקת שירותי ייעוץ תנועה, הכוללים הכנת הסדרי תנועה זמניים להתארגנות באתר עבודה. יועץ התנועה ילווה אתכם משלב התכנון הראשוני עד גמר הבנייה, ויסייע לכם לקבל את האישורים הנדרשים עבור התחלת הבנייה וקבלת טופס 4.

דרך ארץ מעסיקה סט שלם של בעלי מקצוע המתמחים בכלל התחומים הרלוונטיים לתכנון בניין, דבר המאפשר להם לעבוד יחד בתיאום וסנכרון מלאים. כשאתם בוחרים לעבוד עם דרך ארץ אתם בוחרים בעבודה מסודרת, במתן שירות ברמה הגבוהה ביותר תוך השגת תוצאות העומדות לשביעות רצונכם.
בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו
נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

הסדרי תנועה במהלך פרויקט בניה

במהלך כל פרויקט בנייה כמעט נדרשות לעיתים חסימות כבישים באזור, סגירה של מדרכות סמוכות ובאופן כללי שינויים בהסדרי התנועה. באופן טבעי הקבלן שמופקד על הקמת הבנייה לא יכול לעשות זאת על דעת עצמו אלא נדרש לקבל היתר לכך מהרשות המקומית. על-מנת לקבל את ההיתר המיוחל יש להגיש תוכנית מסודרת שכוללת הסדרי תנועה זמניים במהלך השלבים השונים של הפרויקט – וכדאי כמובן שתכנון אותם הסדרים יתבצע על-ידי מומחים מנוסים, כך שמצד אחד ניתן יהיה לבנות ללא הפרעות ומצד השני הפגיעה בשגרת החיים של תושבי האזור תהיה מינימלית. חברת דרך ארץ הנדסה בע"מ עוסקת בתחום כבר יותר מ-20 שנה וליוותה שורה ארוכה מאוד של פרויקטים בהיבטים שונים, לרבות ייעוץ ותכנון הסדרי התנועה האופטימליים.

המרכיבים החשובים במסגרת הסדרי תנועה באתר עבודות

מיקום גדרות ושערים
הצבת גדרות ביטחון סביב אתר הבנייה בהתאם לאופי העבודות וכן בחירת המיקומים הנכונים לשערי הכניסה והיציאה לאתר וממנו. באופן טבעי ישנם שיקולים רבים לבחירה מושכלת, ובפרט הרצון לצמצם את ההפרעה לתנועה בסביבה למינימום ההכרחי.

תפיסת שטחים ציבוריים
בחלק מהפרויקטים אין מנוס מלתפוס חלקים מהמדרכות הסמוכות לאתר ולפעמים גם נתיבים בכביש או אפילו את כל הכביש לפרק זמן מסוים.

מבנים זמניים
בחירת מקומות למשרד להנהלה, לשירותים, למחסנים לחומרים הדרושים לעבודה ועוד, כך שההתנהלות תהיה היעילה ביותר והשינויים בהסדרי התנועה – מינימליים.

תכנון דרכי גישה לאתר
כולל לכלי רכב כבדים שמגיעים למתחם.

ליווי צמוד משלב התכנון ועד להשלמת העבודות

תכנון הסדרי תנועה אופטימליים מגדיל כמובן את הסיכוי לתשובה חיובית ומהירה מצד הרשות המקומית, כך שלא ייגרם עיכוב כלשהו לעבודות. בהתאם חשוב להיעזר בחברה בעלת ניסיון רב בתחום ובקיאות מקצועית מעמיקה – חברת דרך ארץ הנדסה בע"מ כבר סיפקה שירות יקר ערך זה למגוון רחב של פרויקטים בכל רחבי הארץ, בהצלחה מרשימה. את החברה מובילים מהנדסים מוסמכים, בוגרי הפקולטות המובילות בארץ, והשירות שלנו מתאפיין ברצינות, אמינות ומחויבות מלאה לכל לקוח. ניתן לקבל ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות מצדכם, ועוד כדאי לדעת שהליווי הצמוד ניתן בזמינות מרבית ותוך מציאת המענה המיטבי לכל צורך.

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram