לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

תכנון מערכת סולארית

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

תכנון מערכת סולארית

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי נכסים מבקשים לדעת אילו חלופות יש בידיהם כדי לספק חשמל לנכס שלהם. בעבר התשובה הייתה ברורה מאליה, ישר יוצרים קשר עם חברת החשמל אך הנושא הכואב במיוחד הוא המחירים המופקעים הן בהתקנת מערכות החשמל של חברת החשמל וכמובן השימוש היום יומי המקפיץ את החשבונית בסופו של דבר. לכן, היום ישנם יותר ויותר בעלי נכסים ששוקלים ומחפשים אלטרנטיבות אחרות שיכולות לספק למבנה חשמל. היום מערכות סולריות תופסות את המשק ומאפשרות לבעלי נכסים שונים להתקין מערכת סולרית שמתאימה בדיוק להם. ההתקנה הינה חד פעמית וניתן לספק חשמל לנכס בזכות האנרגיה הסולרית ובמיוחד בישראל שאנחנו נהנים משמש בכל עונות השנה.

דגשים בתכנון מערכת סולרית

ישנם שלושה נושאים עיקריים עליהם מתבסס תכנון מערכות סולריות. ראשית ישנו התכנון ההנדסי של המבנה ושל תנאי השטח, התכנון למעשה מתבסס על תכניות העבודה של הנכס. כך ניתן להבין את גודל הנכס ואילו מערכות מתאימות בהתאם לשימושים המתבקשים בנכס. לאחר מכן יש לבחון את צריכת החשמל הנדרשת על פי השימושים שלכם, כך באופן אופטימלי ניתן להתאים את המערכת בדיוק לצרכים שלכם. ככל שצריכת החשמל גבוהה יותר נדרשת מערכת סולרית מתקדמת יותר טכנולוגית. הנושא השלישי המחייב התייחסות הינו המחיר, מהן העלויות שידרשו מכם בהתקנת המערכת. אתם כבר לקראת סיום בניית הבית החדש או שאתם משפצים מבנה ישן, בשני המקרים העלויות מצטברות כדי להבטיח התקנת מערכת סולרית איכותית וטובה כדאי לדעת את העלויות עוד בשלבים הראשונים.

תכנון מערכת סולארית על הצד הטוב ביותר

תכנון מערכות סולריות היא מלאכתם של מומחים, תהליך התכנון הינו מורכב ויש צורך להכיר את המערכות השונות ויכולות עמידותן בהתאם לשימושים השונים בבית הלקוח. דרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליהנות מתכנון מערכת סולארית המתאימה בדיוק לשימושכם ולצרכים שלכם.
בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

תכנון מערכת סולארית – שאלות ותשובות

מי יכול לבקש תכנון מערכת סולארית?

בעידן של היום, אף בעל נכס לא רוצה להיות מחויב רק לחברה אחת, זה כמעט בכל דבר, אנשים אוהבים שיש להם את זכות הבחירה. לאורך שנים רבות לא יכולנו לבחור בישראל מי תהיה החברה שתספק לביתי, לעסק שלי או לכל מקום אחר את החשמל והיינו מחויבים לסגור מולם חוזה כדי להפעיל את החשמל במבנה. היום העניין כבר אינו חקוק בסלע ולכן ניתן בכל סוג מבנה לבחור איך יסופק החשמל באותו המבנה. תכנון מערכת סולרית למבנה בכל קנה מידה הופך בשנים האחרונות ליותר ויותר מבוקש היות והשימוש באנרגיה שהקולטנים קולטים חוסכת משמעותית את השימוש בשירותי חברת החשמל וכך חשבון החשמל בסופו של דבר מצטמצם משמעותית.

למעשה כל סוג מבנה ניתן לבחון את ייתכנות בניית מערכות הסולריות בו וכמעט בכל המקרים ישנה מערכת שניתן להתאים. בין אם מדובר בבית חדש הנמצא באמצע שלבי הבניה, בין אם אתם רק רכשתם קרקע ואתם בשלבי התכנון הראשונים למבנה ואפילו מבנים קיימים שעומדים על יסודותיהם כבר שנים רבות וגם משקים חקלאיים שונים. פתרון המערכות הסולריות מאפשר לחסוך בצריכת החשמל המסורתית וליהנות מחשמל המופק מאנרגיה השמש שגם ככה היא נמצאת מעל ראשינו כמעט כל יום לאורך השנה.

מדוע צריך תכנון מערכת סולארית?

מערכת סולרית הינה מערכת מורכבת המצריכה מהמתכננים ידע רב בתחום המאפשר לכל המערכות האחרות במבנה להסתדר אתה בשלום. במידה ואתם רוצים לתכנן מערכת סולרית לבית קיים, ישנם נושאים שחייבים להילקח בחשבון עוד לפני שמתחילים לעבוד. צריך לבדוק מהי צריכת החשמל הממוצעת, אילו מערכות קיימות בבית ואיך חיבור המערכת הסולרית תשתלב באופן אופטימלי למערכת הקיימות האחרות. אם אתם מתכננים בית חדש חשוב לבחון את חיבור מערכות סולריות לביתכם אם אכן אתם מעוניינים לשלב אותה. תכנון מוקדם של המערכות השונות עוד לפני הביצוע בשטח יכול להוזיל לכם עלויות רבות ואפילו להרוויח.

המערכות הסולריות הינן מורכבות ושונות זו מזו. בנוסף לכך, מיקומם של הפאנלים הסולריים על הגג צריך תכנון וחישוב מדויק מכיוון שרק עם הצבתם באופן הנכון ניתן יהיה לקלוט את קרני השמש באופן מקסימלי וליהנות משימוש אקולוגי והעומד ברצונותיכם ובשימושים בביתכם. חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום על מנת שיבצעו עבורכם את החקר המדויק על שימושים במבנה, צריכת החשמל הממוצעת או המשוערת ובהתאם לתנאי השטח ותנאי הסביבה ניתן יהיה לתכנן מערכת אופטימלית ואיכותית, מתקדמת טכנולוגית שתשרת אתכם לשנים רבות.

כמה משלמים על תכנון מערכת סולארית?

תכנון מערכת סולרית הינו תכנון מורכב ובעל הרבה משתנים. כדי להשיג את התכנון האופטימלי חשוב לפנות ליועצים המומחים בתחום. הם כבר מהשיחה הראשונה יספקו לכם מענה לשאלותיכם כדי שתרגישו בטוחים בבחירתכם להוספת מערכת סולרית למבנה שלכם. העולם כולו פונה יותר ויותר לבניה ירוקה ולשימושים אקולוגים כמעט בכל תחום אפשרי ולכן גם ישראלים רבים שהבינו כי השימוש בפאנלים סולריים דווקא במדינה המאפשרת אנרגית שמש במרבית ימות השנה, השימוש במערכות סולריות תפס תאוצה.

מהנדסים ויועצים מומחים שיעניקו לכם הצעת מחיר ישכללו בתוכה כמה משתנים שישפיעו על המחיר הסופי. ראשית מהו גודל הפרויקט, ככל שהפרויקט גדול יותר כך עבודתו של המומחה רבה יותר. שנית, מיקום הפרויקט, אם המבנה נמצא בשטח פתוח או בסביבת מגורים ובניינים גבוהים, מורכבות התכנון שונה זו מזו. המרכיב העיקרי בהצעת המחיר הוא המערכת שתורכב בביתכם כאן חשוב לזכור ולא להתפשר על האיכות גם עם נראה שהמחיר עולה על מה שציפיתם. התקנה איכותית של מערכת סולרית תעניק לכם שקט נפשי לאורך שנים רבות.

מומלץ לבקש מספר הצעות מחיר, להשוות ביניהן ורק לאחר מכן לסגור חוזה. אנחנו בחברת דרך ארץ הנדסה מתמחים בתכנון מערכות סולריות למבנים שונים ברחבי הארץ. אנחנו במקצועיות רבה, סבלנות והשירות חסר תחרות מסבירים לכם על התהליך בוחנים את נתוני המבנה והשטח עליו ניתן למקם את הפאנלים הסולריים ולבסוף מעניקים לכם את התכנון האופטימלי שיספק לכם חשמל מקסימלי לאורך השנה. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

איך תדעו שהמערכת הסולרית מתאימה לכם?

תכנון מערכת סולרית זו בהחלט מלאכה למקצוענים ומומחים בתחום. כדי להיות בטוחים וסמוכים כי המערכת שאתם מזמינים היא טובה ומתקדמת חשוב לפנות לחברה מוכרת ומקצועית שמעניקה שירות ללא רבב. ראשית אנחנו ממליצים לכם לקרוא על המערכת ולהכיר מעט את התחום. אם אין לכם זמן או סבלנות לכך, זה בהחלט בסדר, צוות המומחים שלנו יענה לכם על כל השאלות כך שתוכלו להבין בדיוק מהי המערכת המתוכנן למבנה שלכם ואיך היא תותקן.

חשוב כאשר אתם מבקשים הצעות מחיר מחברות שונות, לבחון איך עונים לכם בטלפון, אם זה במייל, כמה זמן לוקח להם להשיב. אילו נתונים פשוטים ומהירים שאתם יכולים לבחון את השירות של החברה האם זה מתאים לכם או שמרגיש לכם ששכחו אתכם. זכרו מרכות סולריות הן יקרות ומורכבות ולכן אתם משקיעים את מיטב כספכם ואתם רוצים לקבל את השירות הטוב ביותר והמענה האדיב ביותר.

אנחנו בדרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליהנות מהשירות שלנו עם צוות המהנדסים והיועצים המומחים שלנו מהשורה הראשונה. כבר בשיחת הטלפון הראשונה תרגישו שהגעתם למקום הנכון, בסבלנות נסביר לכם על המערכות, על שלבי התכנון והנתונים שעלינו לעבד על מנת להציג בפניכם את תכנות מערכת הסולרית המתאימה ביותר עבורכם שתשרת אתכם שנים רבות. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram