לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

פרשה טכנית
 סניטרית

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

פרשה טכנית סניטרית

לפני מתחילים פרויקט בנייה, יש להתנהל מול הרשויות השונות על מנת לקבל תחילה היתר בניה לבניית המבנה הרצוי. בין אם מדובר במסעדה, בית קפה או מפעל לייצור מזון. הרשויות מציבות בפני מבקשי היתר הבניה בירוקרטיה ארוכה ומסועפת וזאת על מנת להבטיח כי ההתנהלות בבית העסק תתקיים על פי כל הדרישות המחמירות הן לטובת הציבור והן לטובת הסביבה. כחלק בלתי נפרד מהגשת פרשה טכנית סניטרית לרשות המקומית ולמשרד הגנת הסביבה יהיה עליכם להוכיח את הממצאים שתציגו בפניהם גם על גבי תכניות להגשת בקשה לרישיון עסק, לקבלת היתר בנייה וכמובן בתכניות העבודה. ביום עבודות הבנייה או לאחר הגשת המסמך למטרת חידוש רישיון עסק, נציג מטעם הרשות יגיע לשטח על מנת לוודא כי כל הדרישות התקיימו בפועל.

נתונים שיש לציין בפרשה טכנית סניטרית

פרשה טכנית סניטרית מתארת את תהליך העבודה המפורט לפרטי פרטים בעסק מתן מידע על מקורות המים לבית העסק, תוואי הצנרת והחיבורים, מפרט על מערכות האוורור שגם הן כוללות ניקוזי מים ועד. בפרשה טכנית סניטרית יש לכלול את כל המידע גם עבור אספקת המים למבנה וגם ניקוז המים מהמבנה אל הניקוזים הייעודיים להם וכל זה תוך כדי שמירה על התקנים והחוקים השונים. כמובן שיש להיצמד לאורך תהליך הבניה בנתונים שסופקו לרשויות בשלב התכנון על מנת שבסופו של תהליך המבנה יעמוד בביקורות וכן יינתן רישיון עסק לבעלים.

הדרישות לפרשה טכנית סניטרית

פרשה טכנית סניטרית נדרשת לא רק עבור בעלי עסקים המעוניינים לבנות מבנה חדש או בעלי עסקים הנדרשים לחדש את רישיון העסק שלהם. פרשה טכנית נדרשת בכל מקרה בו נדרש לקבל היתר בניה מהרשות המקומית כמו הרחבת עסק קיים, שינוי ייעוד בעסק ועוד.

בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

שאלות ותשובות –פרשת טכנית סניטרית

מה זה פרשה טכנית סניטרית?

פרשה טכנית סניטרית זהו נספח סניטרי הנדרש להציג בפני הרשויות המקומיות כמו העירייה ותאגיד המים המקומי הדורשים בנספח זה. יועץ אינסטלציה או מהנדס אינסטלציה מחשב, מתכנן ומכין אותו עבורכם. הפרשה הטכנית כוללת בתוכה נתונים רבים ומפורטים ביניהם סכמה של הצנרת, נפחים של צינורות המים, ספיקות מים, סוג המערכות הפועלות במבנה ועוד. כל המידע הנדרש על מנת להנפיק פרשה טכנית סניטרית, יועץ אינסטלציה איכותי ומקצועי יוכל לספק לכם בקלות בהתאם לתקן משרד הבריאות, תקנות התכנון והבנייה ולהוראות היצרנים של המערכות השונות.

פרשה טכנית סניטרית זהו מסמך סניטארי המפרט לפרטי פרטים מהן המערכות המתוכננות במבנה, מהיכן יסופקו המים למבנה ולאן הם ינוקזו מתוך המבנה ומחוצה לו למשל ניקוז מי הגשמים. כל אלו הם חלק בלתי נפרד על מנת לקבל היתר בניה. את המסמך יש להעביר מספר אישורים ברשויות שונות כמו ברשות המקומית ותאגיד המים. במקרים ספציפיים יהיה עליכם לאשר גם מול גורמים אחרים כמו כיבוי אש וכן הלאה. את כל המידע תוכלו לקבל בתיק המידע שיינתן למגיש הבקשה (אדריכל) בבקשת המידע מהרשות המקומית. היום ניתן לקבל את התיק המידע ולהגיש לא מסמכים בצורה מקוונת באתר הרשות. חשוב לפנות לגורם מוסמך ומקצועי שמכיר את הדרישות, התקנות והחוקים להגשת פרשה טכנית סניטרית על מנת שתוכלו לעבור את התהליך בקלות ומהירות וללא עיכובים.

מי צריך פרשה טכנית סניטרית?

פרשה טכנית סניטרית נדרשת בכמה מקרים שונים ויש לשים לב לדרישות המסמך על פי הנתונים שמוגשים לכם בתיק המידע שמוגש מהעירייה או מדרישות נוספות בהתאם לסוג המבנה שאתם מבקשים לבנות. במקרה של היתר בניה לעסקים כמו מסעדות, מפעלים, בתי מסחר, בתי קפה ועוד רבים אחרים ישנה חובה בהגשת פרשה טכנית סניטרית. בנוסף, בעלי עסקים שונים המעוניינים לחדש את הרישיון העסקי שלהם מתוקף החוק עליהם להגיש פרשה טכנית מפורטת. במקרה של בעלי נחסים המעוניינים לבצע תוספת בניה או בניית בריכה ועד כן הם נדרשים בהיתר בניה גם הם יהיו מחויבים להגיש פרשה טכנית על מנת לקבל את ההיתר הנדרש לבנייה על פי החוק.

בין אתם מתכננים עסק חדש ובים אם אתם צריכים לחדש את רישיון העסק שלכם, אנחנו בחברת דרך ארץ הנדסה מתמחים בליווי עסקים שונים ברחבי הארץ בהגשת פרשות טכניות סניטריות מול הגופים השונים. אנחנו מלווים את קהל לקוחותינו לאורך תהליכים שונים ומורכבים ומעניקים להם פתרונות איכותיים לפי התקנים והחוקים השונים. אנחנו מזמינים אתכם לעבור יחד אתנו את תהליך קבלת היתר בניה או חידוש רישיון העסק שלכם בקלות ויעילות מרבית.

כמה עולה פרשה טכנית סניטרית?

כל יועץ אינסטלציה שיבנה עבורכם הצעת מחיר לפרשה טכנית סניטרית יתייחס למספר קריטריונים לפני שהוא יתמחר את עבודתו. הגורם הראשון שישפיע על המחיר יהיה סוג המבנה וגודלו, אופן ההתנהלות במבנה, מערכות שונות שישמשו את המבנה וכד' ולכן הצרכים של כל מבנה ומבנה צריכים להיבחן נקודתית. חשוב לשים לב לגורמים משתנים כמו ייעוד המבנה, מיקומו הגאוגרפי מול הדרישות המקומיות וכן הלאה. . כל המשתנים הללו יחד ישפיעו על המחיר הסופי שתקבלו בהצעת המחיר. זכרו, ככל שהמבנה גדול יותר כך במרבית המקרים הוא מכיל מערכות מורכבות יותר או בכמות גדולה יותר ולכן על היועץ לעשות חישובים רבים יותר. שכן הרשויות השונות מאוד מחמירות בנושא ואתם לא רוצים להיכנס לשינוים ותיקונים שמוסיפים על המחיר הסופי לכן חשוב לסגור חוזה עם חברה בעלת ניסיון רב שנים ובעלת שם מוכר ואיכותי.

דרך ארץ הנדסה בע"מ הינה חברה מוכרת ומוערכת בהתנהלותה מול הרשויות המקומיות השונות ברחבי הארץ. רוצים פרשה טכנית סניטרית איכותית ומקצועית שתוגש על ידי היועצים מהשורה הראשונה בתחום? אנחנו בדרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ונשמח להבין את הצרכים שלכם בפרויקט ולהנפיק עבורכם פרשה טכנית סניטרית מדויקת ומפורטת על מנת שהפרויקט שלכם יעבור את כל האישורים הנדרשים מהרשויות המקומיות.

מתי נכון להזמין פרשה טכנית סניטרית?

תכנון פרשה טכנית סניטרית לוקח לא מעט זמן על מנת לחשב אותו, להביא לידי ביטוי פתרונות אינסטלציה בשילוב תכנונו של האדריכל, יועץ מיזוג האוויר ועוד יועצים נוספים אחרים. על מנת שתכנון הפרויקט שלכם יתנהל בצורה הטובה ביותר, מומלץ לפנות למהנדס אינסטלציה או ליועץ אינסטלציה מוסמך בהקדם האפשרי כך תחסכו לעצמכם זמן יקר ולספק לפרויקט שלכם יועץ שיוכל ללוות את הפרויקט שלכם לכל אורך הדרך מתחילתו. העבודה של מהנדס האינסטלציה או יועץ אינסטלציה בשיתוף פעולה עם אדריכל הפרויקט ואנשי מקצוע רבים נוספים חשובים ביותר על מנת לספק לכם את התוצאה הטובה ביותר ולקבל היתר בניה מהר ככל הניתן.

ישנם מקרים בהם יזמים ובעלי נכסים המשאירים את בחירת יועץ אינסטלציה לשלב מאוחר יותר בהגשת הבקשה להיתר בנייה וזו טעות, שכן מערכות האינסטלציה הן חלק בלתי נפרד מתכנונו של האדריכל ותכנון מערכות רבות נוספות  ועל מנת לא לבצע שינויים או התאמות בהתאם לדרישות השונות חשוב לפנות למהנדס אינסטלציה עוד בשלב התכנון הראשוני להיתר הבניה.

בחברת דרך ארץ הנדסה תוכלו למצוא את כל הפתרונות הנדרשים לכם על מנת לקבל היתר בניה בהקדם וללא עיכובים. אנחנו מתמחים בהגשת פרשה טכנית סניטרית לבעלי עסקים שונים ובעלי נכסים רבים ברחבי הארץ. בחברתנו תמצאו את כל השירותים ההנדסיים לעסק או לנכס שלכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטי ונציג יחזור אליכם בהקדם על מנת שאנחנו נוכל לצאת לדרך ולקדם אתכם לקראת היתר הבניה שאתם רוצים או לקבלת רישיון עסק.
נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram