לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

תכנון קירות תמך

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

תכנון קירות תמך וחישוב מומנטים

כדי להגיע לתוצאה הסופית בענף הבנייה, בניין בנוי ומסודר, צריך לעבור שלבים רבים ותכנונים של גורמי מקצוע שונים. עבודות הבנייה מתחילות בחפירה והכנת השטח ולאחר מכן ממשיכים את הבנייה כלפי מעלה עד שבסופו של פרויקט עומד בניין או מבנה יציב, איתן וחזק. עוד לפני שלב החפירות, המתכננים השונים מכינים ומחשבים את העומסים שעלולים לפעול מכל הכיוונים של הבניין המתוכנן, עומסים עיליים, עומסים קרקעיים ועוד נתונים רבים אחרים. קירות התמך הבנויים תחת המבנה למשל הם על מנת לאפשר למבנה יציבות לאחר החפירות ושהלחצים והעומסים מהקרקע לא ישפיעו על המבנה המתוכנן.

מהו תכנון קירות תמך

קירות תמך משמשים אותנו בענף הבנייה במקרים רבים. למעשה, קירות התמך מאפשרים לנו להתמודד עם הלחצים הגדולים שנובעים מהקרקעות או בכלל מלחצים אחרים כדי שלמבנה לא יגרם כל נזק וחלילה אף יקרוס. בתכנון קירות תמך המתכנן צריך להתייחס לגורמים רבים ולחשב את כל המשנים על מנת לאפשר תכנון חזק ובטוח עבור המבנה או האלמנט שאותו מתכננים לבנות מעל פני השטח. תכנון קרות תמך יכולים להתבצע באתרי בנייה לאחר החפירות באתר, יכולים להיות בסלילת כבישים, בבניית חניונים ובמקרים רבים אחרים נוספים. בשילוב אנשי מקצוע שונים, קונסטרוקטור, אדריכל, מהנדס תנועה ואחרים בהתאם לסוג הבנייה המתוכננת מחשבים את העומסים השונים על מנת ליצור בנייה בטוחה וטובה.

הזמנת תכנון קירות תמך

אחד הגורמים החשובים ביותר על מנת שבנייה תתאפשר על הצד הטוב ביותר, חייבים לפנות לגורם בכיר ומקצועי שיודע איך לבצע תכנון קירות תמך בהתאם לכל התקנים המחמירים. אז תתאפשר בנייה איכותית, יציבה וחזקה ללא סדקים וחלילה קריסות. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מתכננים ללקוחות רבים ברחבי הארץ קירות תומכים, מספקים ייעוץ מקצועי לאתרי בנייה שונים ומלווים לקוחות רבים לתכנון ראוי ואיכותי. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.
בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

תכנון קירות תמך - שאלות ותשובות

מהו תכנון קירות תמך?

ישנן סיבות שונות לבניית קירות תמך, באופן עקרוני, תכנון קירות תמך מתקיימים במקרים בהם יש צורך לספק תמיכה לקרקע או אדמה ממישור אחד לקרקע או אדמה במישור שני. תכנון ובניית קירות תמך ניתן למצוא בשטח כל הזמן, בשולי הכבישים כראש ישנו שינוי במפלסי הקרקע, בתכנון מבנים שונים, בבניית חניונים תת קרקעיים ובעוד מבנים רבים אחרים. בתכנון קירות תמך על איש המקצוע לאסוף תחילה נתונים רבים כגון, מהי סוג הקרקע? מהם ההפרשים המתוכננים? מהם העומסים שילחצו את המומנטים השונים? ועוד נתונים רבים אחרים על מנת שיוכל להתחיל בעבודות החישוב.

כאשר קונסטרוקטור מבצע תכנון קירות תמך עליו להתייחס לכל הגורמים השונים על מנת לספק את החישובים המתאימים לסוג המבנה וצרכיו. אם מתוכנן למשל חניון תת קרקעי יהיה עליו לתכנן גם את העומסים הרבים שהרכבים השונים ישפיעו על המבנה. כך עם כל נתון ונתון המתכנן יכול לספק לרשויות המקומיות את הפתרונות האופטימליים על מנת שבניית המבנה, במקרה הזה החניון יתוכנן כראוי וניתן יהיה להשתמש בו בבטחה שנים רבות.

את תכנון קירות התמך יש להגיש לרשויות המקומיות בליווי של סכמות ושרטוטים, יש לפרט את החישובים ואת הנתונים של המשתנים שנלקחו בחשבון ולאחר בדיקת התכנון ניתן יהיה לקבל אישור לבנייה ולהמשך התהליך הנדרש באתר.

מתי להזמין תכנון קירות תמך?

כדי לקבל אישור ממחלקת הנדסה עירונית, מחוזית או ארצית בהתאם למקרה שלכם, להיתר בנייה יש להציג בפניהם את התכנון של חפירות באתר, בניית יסודות וקירות תומכים כבר בשלבים הראשונים. ללא אישור הרשות לא יהיה ניתן להתחיל בעבודות הנדרשות ולכן, מומלץ לפנות לחברה מקצועית ומנוסה המספקת שירותי הנדסה נרחבים בפריסה ארצית על מנת שילוו אתכם לכל אורך התהליך.

כדי לעמוד בדרישות הרשויות השונות ולעמוד בכל דרישות החוק על המתכנן לאסוף תחילה נתונים רבים הן נתונים מהשטח והן נתונים תכנוניים עתידיים שבעל הנכס מעוניין להשיג בסופו של דבר. רק לאחר שהמתכנן קיבל את כל הנתונים הנדרשים הוא יוכל להתחיל בעבודתו ולחשב את המומנטים המופעלים או עתידים לפעול על השטח.

אנחנו בדרך ארץ הנדסה מספקים לקהל לקוחותינו ברחבי הארץ שירותי הנדסה נרחבים, תכנון קירות תמך, תכנון קוסטרוקטיבי, תכנון אדריכלי ועוד שירותים רבים אחרים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

כמה משלמים לתכנון קירות תמך?

הצעות המחיר עבור תכנון קירות תמך שונות זו מזו והמחיר תלוי משתנים רבים. ראשית ילקח בחשבון סוג קיר התמך וממה הוא עשוי, שנית מקצועיות המתכנן והמוניטין שלו, תנאי השטח במקום והמורכבות באזור, ועוד חישובים רבים אחרים. בנוסף לכל אלו יש לקחת בחשבון מהו סוג המבנה ומה מתוכנן להיות בו, אם למשל הקיר התומך הוא למטרת בניית חניון יש להוסיף לחישובים גם את העומסים והתנועה של הרכבים שישתמשו בחניון וכן הלאה. וגם, אילו שירותים נלווים אתם מעוניינים לקבל מהיועץ, האם הוא מלווה אתכם לרשויות השונות? האם הוא מייצג אתכם מול הבירוקרטיה וכן הלאה.

מומלץ לבקש הצעות מחיר ממספר אנשי מקצוע או חברות ייעוץ ותכנון הנדסי על מנת לבצע השוואה בין השירותים שהם נותנים לכם ובין המחירים שכל אחד מבקש. רצוי לבקש הצעות מחיר מפורטות על מנת שהשוואת המחיר בין הגורמים השונים תהיה קלה יותר ובנוסף, תוכלו לדעת בדיוק מה אתם מקבלים בסופו של תהליך.

על מנת שהיועצים שאליהם אתם פונים יוכלו להגיש לכם הצעות מחיר בהתאם לצורך שלכם, מומלץ לאסוף את כל הנתונים שיש בידכם על מנת שהם יוכלו להעביר לכם הצעת מחיר תואמת. אם יש לכם תיק מידע לשטח, אם יש לכם סקר קרקע וכדו', יחד עם הנתונים הללו היועץ יוכל להנפיק לכם הצעת מחיר קונקרטית יותר ומדויקת יותר בהתאם לצרכים שלכם ולתכנון המתאים למצב השטח.

מהם הדגשים בתכנון קירות תמך?

ל תכנון בנייה הוא מורכב ומשלב אנשי מקצוע רבים, תכנון קירות תמך הוא מהגורמים החשובים והעיקריים על מנת לאפשר המשך בנייה ושימוש בטוחים ואיכותיים. לכן, חשוב לפנות לאנשי מקצוע איכותיים ואמינים, אנשי מקצוע שילוו אתכם לאורך כל התהליך ויספקו לכם שירותים הנדסיים מהטובים ביותר. חברת דרך ארץ הנדסה מספקת שירותי הנדסה נרחבים לקהל לקוחותיה ברחבי הארץ.

מומלץ לאסוף את כל המידע שיש לכם על האתר או השטח המתוכנן על מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר מהימנה שתואמת את הצרכים שלכם ואת נתוני השטח. כך ללא לחץ תכלו להשוות בין הצעות המחיר ובין השירותים שאתם מקבלים מכל יועץ. חשוב לפנות לחברה מקצועית ומהימנה בשלבים המוקדמים ביותר על מנת שהתכנון יבוצע על הצד הטוב ביותר.

אנחנו בדרך ארץ הנדסה מספקים ללקוחותינו ברחבי הארץ שירותי הנדסה מתקדמים ומקצועיים לאורך עשרות שנים. הצוות שלנו מונה יועצים מקצועיים מהשורה הראשונה, קונסטרוקטורים, אדריכלים, מהנדסי תנועה, ועוד רבים אחרים. הצוות שלנו ישמח לספק לכם תכנון קירות תמך בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם לדרישות החוק. החברה שלנו מספקת שירותי הנדסה נרחבים תחת קורת גג אחת לקהל לקוחותינו ומוכרת ברשויות המקומיות ברחבי הארץ כחברה איכותית ומקדמת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram