לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

יועץ מיגון

ייעוץ מיגון על ידי יועץ מוכר בפיקוד העורף
אישור ממ"ד תוך זמן קצר וחיסכון בעלויות
קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם
קבלת אישור הג"א להיתר בנייה
תכנון המרחב המוגן או המקלט
פגישות עם פיקוד העורף לטובת אישורם
קבלת אישור פיקוד העורף לטופס 4 או לרישוי עסק

יועץ מיגון מקצועי ומוסמך

מלווים אתכם לאורך כל הפרויקט – החל מהתכנון הראשוני ועד לביצוע

ראשית כל לאחר פנייתך ל"דרך ארץ הנדסה" לקבלת ייעוץ מיגון, אנו נבקש תכניות אדריכליות במייל או תיאור טלפוני של הפרויקט, זאת בכדי שהיועצים שלנו יוכלו לאמוד את היקף העבודה שתידרש לתכנון הפרויקט בצורה מדויקת ומיטבית.

בשלב הבא תקבל מאיתנו הצעת מחיר הוגנת ומותאמת לפרויקט שלך ולך. לאחר אישור ההצעת המחיר אנו נתנהל מול אדריכל הפרויקט לצורך עבודה משותפת ותכנון מקצועי ונכון המתאים לתקנות פיקוד העורף
מהנדסי המיגון שלנו יתכננו את הפרויקט תוך עמידה בלו"ז ובשיתוף עם המתכננים האחרים – קונסטרוקטור, יועץ בטיחות וכו'. לאחר מכן נגיש את התכנית לאישור פיקוד העורף, לא לפני שנגבש תכנית המאושרת על כל הצדדים. 
בשלב הביצוע והפיקוח העליון נבדוק שהקבלן מבצע הלכה למעשה את התכנון שלנו ונלווה אתכם עד לקבלת טופס 4.
תקנות הג"א – התגוננות אזרחית:

לייעוץ ללא עלות

עם יועץ מיגון

חייגו עכשיו

053-606-6000
הנחיות פיקוד העורף
מה עושים אם הנחיות פיקוד העורף משתנות במהלך הפרויקט?

בשנת 1992 נתקבלה ההחלטה לגבי הוספת חדר ממד בדירות ובבתים פרטיים, בשל תחזוקה לקויה של אותם מקלטים אשר שימשו את התושבים בארץ במלחמות עבר. הצורך במענה בטיחותי, הניב דרישה לחדרי ממד בכל בית/מבנה וזאת כחלק מדרישות התקן. חברת דרך ארץ הנדסה בע"מ מציעה לכם תכנון הנדסי מקצועי של פתרונות מיגון למבנה.

ישנה דרישה שונה בקרב אזורים שונים בארץ, בהיבט של פיתרון מיגון בפיקוד העורף. אנו מקפידים על הלימה בין דרישות פיקוד העורף הספציפיות לאותו אזור ובין התוכניות שלנו שהינן מוקדפות ומקטינות את הסיכון לקבלת התנגדויות מפיקוד העורף. אף על פי כן, אנו ערוכים לתקן ריג'קטים במקום ובכך למעשה חוסכים זמן יקר, ומקדמים את קבלת היתר הבניה.

תכנון המרחב המוגן ושיפורי המיגון
באם אתה נדרשים לתכנן מרחב מוגן מאפס או לבצע שיפור מיגון כדי לאפשר מרחב מוגן בחלל קיים, אנו בקיאים בכלל ההנחיות והדרישות של פיקוד העורף במטרה לתת לכם את כלל המידע וההנחיות וליווי האדריכל לביצוע תכנון נכון עבור המרחב המוגן שלכם ולאפשר לכם קיום של חלל מוגן בתוך המבנה שלכם.

קיום מרחב מוגן במבנה שלכם נותן לכם חיזוק אופקי למבנה שלכם ומשפר את עמידותו בפני רעידות אדמה שעלולות לפקוד את אזורינו בעתיד וכמובן עמידות בפני רסס ומפגעי טרור ועל כן ביצוע תכנון נכון ומקצועי הינו הכרחי לתפקוד יעיל של המבנה. תהליך קבלת אישור הג"א.
דרך ארץ הנדסה בע"מ – כלל המהנדסים
כאשר אתם בוחרים לעבוד איתנו בכל הקשור לייעוץ מיגון – אתם בוחרים לעבוד בצורה נכונה ומסודרת, חסכונית וכמובן בטיחותית. המהנדסים המקצועיים שלנו בקיאים בכל חוק התכנון והבניה הנוגע לתכנון מיגון עבור אלפי יזמים, אדריכלים וקבלנים לאורך השנים.

חברת "דרך ארץ הנדסה" מציעה מגוון ייעוצים מלבד יועץ ליועץ מיגון, מצב המאפשר סינרגיה מלאה בין היועצים ושיתוף פעולה מלא, יחד אנו מאפשרים ליווי לאורך כל הפרויקט החל משלב התכנון הראשוני ועד שלב הבנייה הסופי תוך מתן ייעוץ ופיקוח מלא, קבלת היתר בניה וטופס 4. היועצים שלנו יושבים במשרד אחד, כך שמתאפשרת התייעצות בכל שאלה שעולה באופן מידי ללא בזבוז זמן מיותר וכמובן תוך שיתוף פעולה מלא אתכם ועם האדריכל ולשביעות רצונכם.

בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

שאלות ותשובות – יועץ מיגון

מהו תפקידו של יועץ מיגון?

הפניה ליועץ מיגון צריכה להיות בשלבים הראשונים של תכנון המבנה, עליו לקבל את ההנחיות של פיקוד העורף, כדאי שעוד לפני שהאדריכל מתחיל את תכניותיו על מנת לחסוך לכם כסף רב. כדי להיות מוגנים בעת התקפה קונבנציונאלית או בלתי קונבנציונאלית פיקוד העורף חילק את הארץ לשלושה אזורי מיגון שונים בהתאם למיקומם מול האזורים המאיימים ביותר. לכן פנייה ליועץ מיגון מקצועי שמכיר את ההנחיות והתקנות יוכל לסייע בתכנון הפרויקט מהצעד הראשון.

פועלו של יועץ מיגון לאורך הפרויקט חשובים ביותר עד לקבלת טופס 4 בסיומו של הפרויקט. השלב הראשוני הוא מוציא תכנון עקרוני למרחבים המוגנים בין אם זה ממ"ד, ממ"ק, מקלט או כל מרחב מוגן אחר בהתאם לדרישות. השלב השני שהוא שלב קריטי ביותר, הוא ילווה אתכם לפגישה עם פיקוד העורף על מנת לקבל מהם את האישור העקרוני להמשך התהליך. עם קבלת האישורים מפיקוד העורף יש לבצע את השינויים הנדרשים ללקויים הקיימים ולמעשה להתאים את המבנה לכל הדרישות בהתאם להנחיות הברורות והבלתי מתפשרות של פיקוד העורף.

פיקוד העורף משנה את הנחיותיו לא מעט ולכן גם אם ישנם עדכונים או שינויים בהנחיות, יועץ מיגון מקצועי ואיכותי יוכל למצוא עבורכם את הפתרון עם כמה שפחות שינויים על מנת לעמוד בכל הדרישות. לכן מומלץ עוד בשלבים הראשונים של הפרויקט לבחור ביועץ מיגון איכותי ומקצועי.

כמה משלמים ליועץ מיגון?

יועצי מיגון ברחבי הארץ גובים מלקוחותיהם מחירים שונים וזאת משום שלכל פרויקט הצרכים שלו. אם אתם רוצים להוסיף חדר מוגן בבית קיים או שאתם רוצים להפוך חדר קיים לחדר מוגן אלו עלויות שונות זה מזה ולכן מומלץ לבקש מספר הצעות מחיר על מנת לקבל תמונה ברורה יותר.

בפרויקטים חדשים כמו בנייני מגורים או מבני משרדים או תעשיה המחירים גם כאן מאוד מגוונים. לכל אחד מהמבנים יש צורך שונה והנחיות שונות מפיקוד העורף. למשל אם במפעל מסוים מחזיקים חומרים מסוכנים אזי התכנון של המרחב המוגן הוא הרבה יותר מפורט ומורכב מאשר דירות מגורים וגם בבנייני מגורים עולה השאלה כמה דירות יש בבניין. ולכן אין מספר מדויק שניתן לתת על מנת לבין כמה גובה יועץ מיגון על פרויקט.

חשוב לשים לב בהצעת המחיר של היועץ האם זה כולל את הליווי שלו לכל הפגישות הבירוקרטיות או שהן מתומחרות בנפרד, האם זה כולל הגשת מסמכים או רק הנפקתם ואתם צריכים לגשת לפיקוד העורך ולהילחם אתם על האישורים. מומלץ לבחור ביועץ מיגון שילווה אתכם לאורך כל הדרך על מנת שאתם תרגישו בטוחים יותר מול הרשויות השונות ותוכלו להמשיך את בניית הפרויקט ללא עיכובים או שינויים רבים שיגבו מכם הרבה מאוד משאבים.

מהם הדגשים בבחירת יועץ מיגון?

בבחירת יועץ מיגון עליכם לשים לב לפרמטרים הבאים:

מקצועיות היועץ – יועץ מיגון מקצועי ואיכותי יוכל לספק לכם את כל הפתרונות בהתאם למבנה שלכם עוד בשלבים הראשונים של הפרויקט. יועץ מקצועי לא ישאיר אתכם לבדכם כדי להתמודד עם הבירוקרטיה מול הרשויות וייצג אתכם על הצד הטוב ביותר. וודאו לפני שאתם חותמים עם היועץ על חוזה כי הוא מכיר את ההנחיות המשתנות והוא יעמוד לצדכם גם אם בפיקוד העורף יוציאו הנחיות חדשות.

יחס אישי – יועץ מיגון עובד לאורך התהליך עם הארבה מאוד אנשי מקצוע שונים בפרויקט שלכם. אתם רוצים לבחור באיש מקצוע אדיב ונעים בעל אמביציה שיוכל לקדם את הפרויקט שלכם הן מול הרשויות הנדרשות והן מול אנשי הביצוע בשטח, כך תוכלו להיות רגועים כי אתם בידיים טובות.

הצעת מחיר – לפני שאתם חותמים עם חוזה עם יועץ, וודאו כי הצעת המחיר שלו כוללת את כל הפרמטרים הנדרשים לכם בפרויקט. פרויקט בנייה גם ככה עולה לא מעט כסף ואם הצעת מחיר שכוללת בתוכה את כל האפשרויות אתם יכולים להיות בטוחים שלא יהיו לכם הפתעות בדרך כמו שינויים בתכניות, תיקונים בשטח וכדומה שעלולים להביא להוצאות גדולות למדי.

תזמון – אם התחלתם פרויקט ועדיין אין לכם יועץ מיגון פנו עוד היום ליועץ מקצועי ואמין. בחירתו של יועץ בשלבים מוקדמים ככל הניתן לפרויקט שלכם יכול לחסוך לכם כסף רב, זמן יקר ואפשרות לעמוד בכל הדרישות.
נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

יועץ מיגון – לביטחון מלא בעמידות המבנה

ישראל כידוע נמצאת תחת איומים ביטחוניים באופן מתמיד. אין אזור בארץ שלא חשוף למתקפות טילים, ועל כן בכל המבנים החדשים ישנה חובה לכלול מרחב מוגן בכל דירה – הלא הוא הממ"ד. גם במבנים הקיימים בוחרים בעלי הנכס ביותר ויותר מקרים להתקין ממ"ד, ובמקומות שבהם אין לכך היתכנות הנדסית או כלכלית מומלץ בחום לוודא שהמקלט תקין, נקי, פנוי מחפצים מיותרים ועומד בכל הדרישות העדכניות של פיקוד העורף – שכן אף פעם אי אפשר לדעת מתי תתרחש הסלמה ובעקבותיה התקפות טילים גם על המקום שבו אתם חיים. בהתאם יועץ מיגון הוא איש מקצוע מבוקש, וחשוב לבחור אותו נכון. דרך ארץ הנדסה בע"מ מספקת שירותי ייעוץ גם לקבלנים שבונים בניינים חדשים וגם לפרויקטים שמתמקדים בשדרוג הקיים, ועושה זאת על בסיס ניסיון עשיר וידע רחב היקף.

למה חשוב להיעזר בשירות של יועץ מיגון?

קבלת ההיתרים הנדרשים
על-מנת לקבל טופס 4 לפרויקט בנייה חדש נדרש בין השאר אישור הג"א. בהתאם כדאי מן הסתם לבנות ממ"ד שיעמוד בכל התקנים העדכניים, ולשם כך נדרשים שירותיו של יועץ מומחה למיגון.

ביטחון מלא לכל צרה שלא תבוא
מעבר לצורך באישור הפורמלי, כל אדם אחראי עושה כל מה שהוא יכול כדי להבטיח את שלומו ושלום משפחתו בכל תרחיש אפשרי, לרבות מלחמה או עימות צבאי בעצימות נמוכה שגם הוא כולל סכנות רבות. רק ממ"ד ומקלט שתוכננו בעזרת יועצי מיגון מיומנים מספקים את רמת ההגנה המרבית האפשרית.

בנייה יעילה של הממ"ד וחיסכון כספי
יועץ המיגון משתף פעולה עם עוד אנשי מקצוע רבים ובראשם האדריכל, ומצליח לתרום גם בהיבט הכלכלי בזכות מניעת טעויות שעלולות לעלות ביוקר ותכנון חכם שמייעל את העבודה בפועל.

יועץ מיגון מקצועיות, מחויבות, זמינות ואחריות

יועץ מיגון של חברת דרך ארץ הנדסה בע"מ הוא איש מקצוע בעל בקיאות מקצועית גבוהה ויושרה מוחלטת. בנוסף הוא מתנהל מתוך מחויבות מלאה אליכם ובזמינות מרבית. כל אלה, ובתוספת היכולת לשתף פעולה באופן מיטבי עם יועצים, מתכננים וקבלנים, מובילים לחיסכון ניכר בזמן ולקבלת אישורים במהירות. השירות כולל גם פיקוח על יישום התוכניות כך שתוכלו לדעת בוודאות שהנכס שלכם ואתם מוגנים באופן מקסימלי.

ייה בכל רחבי הארץ.

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram