ClickCease
073-374-4468 info@de-eng.co.il

לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

יועץ מיגון

ייעוץ מיגון על ידי יועץ מוכר בפיקוד העורף
אישור ממ"ד תוך זמן קצר וחיסכון בעלויות

יועץ מיגון

ייעוץ מיגון על ידי יועץ מוכר בפקע"ר
אישור ממ"ד תוך חיסכון בעלויות בנייה

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

יועץ מיגון

מלווים אתכם לאורך כל הפרויקט – החל מהתכנון הראשוני ועד לביצוע

ראשית כל לאחר פנייתך ל"דרך ארץ הנדסה" לקבלת ייעוץ מיגון, אנו נבקש תכניות אדריכליות במייל או תיאור טלפוני של הפרויקט, זאת בכדי שהיועצים שלנו יוכלו לאמוד את היקף העבודה שתידרש לתכנון הפרויקט בצורה מדויקת ומיטבית.

בשלב הבא תקבל מאיתנו הצעת מחיר הוגנת ומותאמת לפרויקט שלך ולך. לאחר אישור ההצעת המחיר אנו נתנהל מול אדריכל הפרויקט לצורך עבודה משותפת ותכנון מקצועי ונכון המתאים לתקנות פיקוד העורף

מהנדסי המיגון שלנו יתכננו את הפרויקט תוך עמידה בלו"ז ובשיתוף עם המתכננים האחרים – קונסטרוקטור, יועץ בטיחות וכו'. לאחר מכן נגיש את התכנית לאישור פיקוד העורף, לא לפני שנגבש תכנית המאושרת על כל הצדדים.

בשלב הביצוע והפיקוח העליון נבדוק שהקבלן מבצע הלכה למעשה את התכנון שלנו ונלווה אתכם עד לקבלת טופס 4.

תקנות הג"א – התגוננות אזרחית:

קבלת אישור הג"א להיתר בנייה

תכנון המרחב המוגן או המקלט

פגישות עם פיקוד העורף לטובת אישורם

קבלת אישור פיקוד העורף לטופס 4 או לרישוי עסק

חייגו עכשיו

לייעוץ ללא עלות

עם מומחה מיגון

הנחיות פיקוד העורף

מה עושים אם הנחיות פיקוד העורף משתנות במהלך הפרויקט?

בשנת 1992 נתקבלה ההחלטה לגבי הוספת חדר ממד בדירות ובבתים פרטיים, בשל תחזוקה לקויה של אותם מקלטים אשר שימשו את התושבים בארץ במלחמות עבר. הצורך במענה בטיחותי, הניב דרישה לחדרי ממד בכל בית/מבנה וזאת כחלק מדרישות התקן. חברת דרך ארץ הנדסה בע"מ מציעה לכם תכנון הנדסי מקצועי של פתרונות מיגון למבנה.

ישנה דרישה שונה בקרב אזורים שונים בארץ, בהיבט של פיתרון מיגון בפיקוד העורף. אנו מקפידים על הלימה בין דרישות פיקוד העורף הספציפיות לאותו אזור ובין התוכניות שלנו שהינן מוקדפות ומקטינות את הסיכון לקבלת התנגדויות מפיקוד העורף. אף על פי כן, אנו ערוכים לתקן ריג'קטים במקום ובכך למעשה חוסכים זמן יקר, ומקדמים את קבלת היתר הבניה.

דרך ארץ הנדסה בע"מ – כלל המהנדסים

כאשר אתם בוחרים לעבוד איתנו בכל הקשור לייעוץ מיגון – אתם בוחרים לעבוד בצורה נכונה ומסודרת, חסכונית וכמובן בטיחותית. המהנדסים המקצועיים שלנו בקיאים בכל חוק התכנון והבניה הנוגע לתכנון מיגון עבור אלפי יזמים, אדריכלים וקבלנים לאורך השנים.

חברת "דרך ארץ הנדסה" מציעה מגוון ייעוצים מלבד יועץ ליועץ מיגון, מצב המאפשר סינרגיה מלאה בין היועצים ושיתוף פעולה מלא, יחד אנו מאפשרים ליווי לאורך כל הפרויקט החל משלב התכנון הראשוני ועד שלב הבנייה הסופי תוך מתן ייעוץ ופיקוח מלא, קבלת היתר בניה וטופס 4. היועצים שלנו יושבים במשרד אחד, כך שמתאפשרת התייעצות בכל שאלה שעולה באופן מידי ללא בזבוז זמן מיותר וכמובן תוך שיתוף פעולה מלא אתכם ועם האדריכל ולשביעות רצונכם.

תכנון המרחב המוגן ושיפורי המיגון

באם אתה נדרשים לתכנן מרחב מוגן מאפס או לבצע שיפור מיגון כדי לאפשר מרחב מוגן בחלל קיים, אנו בקיאים בכלל ההנחיות והדרישות של פיקוד העורף במטרה לתת לכם את כלל המידע וההנחיות וליווי האדריכל לביצוע תכנון נכון עבור המרחב המוגן שלכם ולאפשר לכם קיום של חלל מוגן בתוך המבנה שלכם.

קיום מרחב מוגן במבנה שלכם נותן לכם חיזוק אופקי למבנה שלכם ומשפר את עמידותו בפני רעידות אדמה שעלולות לפקוד את אזורינו בעתיד וכמובן עמידות בפני רסס ומפגעי טרור ועל כן ביצוע תכנון נכון ומקצועי הינו הכרחי לתפקוד יעיל של המבנה.

בין לקוחותינו:

וְזָֽכַרְתָּ֙ אֶת-יְהוָ֣ה אֱלֹהֶ֔יךָ כִּ֣י ה֗וּא הַנֹּתֵ֥ן לְךָ֛ כֹּ֖חַ לַעֲשׂ֣וֹת חָ֑יִל

רשימת הפרויקטים שלנו

לצפייה בקובץ

תקנות הג"א - התגוננות אזרחית

לצפייה אונליין

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

נשמח לעמוד לרשותך

לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:

054-569-5559 | 053-606-6000

073-374-4468

נשמח לעמוד לרשותך

לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:

054-569-5559

053-606-6000

073-374-4468

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

דרך ארץ הנדסה בע"מ

info@de-eng.co.il

הרוקמים 26, מרכז עזריאלי חולון