לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

פרשה טכנית
 אינסטלציה

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

פרשה טכנית אינסטלציה

כחלק בלתי נפרד מהגשת פרשה טכנית אינסטלציה לרשות המקומית ולמשרד הגנת הסביבה יהיה עליכם להוכיח את הממצאים שתציגו בפניהם גם על גבי תכניות להגשת בקשה לרישיון עסק, לקבלת היתר בנייה וכמובן בתכניות העבודה. כדי לצלוח את התהליך בצורה יעילה, מהירה ועם כמה שפחות עיכובים מומלץ לפנות למומחים בעלי ניסיון בהגשת פרשות טכניות לרשויות השונות. פרשה טכנית זהו מקבץ של מסמכים המסביר את כוונותיו של בעל העסק בהפעלת העסק. את המקבץ יש להגיש למחלקת עסקים ברשות המקומית, למשרד הבריאות ולמשרד הגנת הסביבה על מנת שעסק יוכל לקבל רישיון עסק. בפרשה טכנית אינסטלציה מוסבר הלכה למעשה על כל הפרטים הגדולים והקטנים. פרשה טכנית והתכניות להגשה ברשות המקומית ותכניות העבודה בשטח צריכים להיות תואמים ותומכים זה בזה כדי לקבל רישיון עסק או היתר הבניה.

נתונים שיש לציין בפרשה טכנית אינסטלציה

פרשה טכנית אינסטלציה מתארת את תהליך העבודה המפורט לפרטי פרטים בעסק מתן מידע על מקורות המים לבית העסק, תוואי האינסטלציה במקום ומערכות האוורור שגם הן כוללות ניקוזי מים. בפרשה טכנית אינסטלציה יש לכלול גם את הצנרת לאספקת המים במבנה וגם היציאות של המים מהמבנה אל הניקוזים הייעודיים להם תוך כדי שמירה על התקנים והחוקים השונים. כמובן שיש להיצמד לאורך תהליך הבניה בנתונים שסופקו לרשויות בשלב התכנון על מנת שבסופו של תהליך המבנה יעמוד בביקורות וכן יינתן רישיון עסק לבעלים. חברת דרך ארץ הנדסה מעניקה ללקוחותיה ליווי צמוד בהנפקה פרשה טכנית אינסטלציה והגשתה לרשויות הרלוונטיות. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונשמח לייצג אתכם מול כל הרשויות השונות לאורך הבירוקרטיה הארוכה.

פרשה טכנית אינסטלציה והתנהלות מול הרשויות השונות

פרשה טכנית אינסטלציה נדרשת לא רק עבור בעלי עסקים, בבקשה לבניית בריכת שחייה נדרש להגיש פרשה טכנית אינסטלציה לרשות המקומית על מנת לקבל היתר בנייה לבריכה. חברת דרך ארץ הנדסה תלווה אתכם לאורך כל השלבים על מנת לקבל את היתר הבנייה לבריכת חלומותיכם.

בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

שאלות ותשובות –פרשה טכנית אינסטלציה

מה זה פרשה טכנית אינסטלציה?

פרשה טכנית אינסטלציה זהו נספח סניטרי הנדרש להציג בפני הרשויות המקומיות ויועץ אינסטלציה מכין אותו עבורכם. בין הרשויות המקומיות נכללת העירייה ותאגיד המים המקומי הדורשים בנספח זה. הפרשה הטכנית כוללת בתוכה נתונים רבים ומפורטים ביניהם סכמה של הצנרת, נפחים של צינורות המים, ספיקות מים, סוג המערכות הפועלות במבנה ועוד. כל המידע הנדרש על מנת להנפיק פרשה טכנית אינסטלציה, יועץ אינסטלציה איכותי ומקצועי יוכל לספק לכם בקלות בהתאם לתקן משרד הבריאות, תקנות התכנון והבנייה ולהוראות היצרנים של המערכות השונות.

גם מי שמעוניין לבנות בריכת שחייה נדרש כחלק בלתי לנפרד מיתר המסמכים והתכניות שעליו להגיש לרשויות המקומיות להגיש בנוסף גם פרשה טכנית אינסטלציה מפורטת. פרשה טכנית אינסטלציה במקרה של היתר בניה (בין אם היתר הבניה עבור בניית עסק ובין אם למטרת בניית בריכה זו דרישה מחייבת והרשויות מעמידות קשיים רבים על מנת לקבל את כל האישורים ובסופם לקבל היתר בניה.  

חשוב לפנות לגורם מוסמך ומקצועי שמכיר את הדרישות, התקנות והחוקים להגשת פרשה טכנית אינסטלציה על מנת שתוכלו לעבור את התהליך בקלות ומהירות וללא עיכובים. מקצועיות היועץ שתבחרו תחסוך לכם בכסף רב, ובזמן יקר לקבלת היתר הבניה או רישיון העסק.

מי צריך פרשה טכנית אינסטלציה?

נחלק את התשובה לשני חלקים: החלק הראשון, נדרשים להגשת פרשה טכנית אינסטלציה הם בעלי עסקים המעוניינים לבנות עסק חדש, להרחיב עסק קיים ועל כן נדרש היתר בניה או בעלי עסקים המעוניינים לשנות את ייעודו של העסק וגם על כן ישנם מקרים להיתר בניה. במשפט אחד, כמעט כל בעל עסק המעוניין בהיתר בניה כדי לבנות עסק (בדגש לענף המזון) צריך להגיש פרשה טכנית אינסטלציה לרשויות המקומיות על מנת לקבל את היתר הבניה.

החלק השני, אלו בעלי עסקים המנהלים עסק בימים אלו ופג תוקף לרישיון העסקי שלהם, הם חייבים לפנות לגוף מקצועי, יעיל וזריז על מנת שיגיש עבורם פרשה טכנית אינסטלציה על מנת שיוכלו לשוב ולהפעיל את העסק שלהם על פי חוק. חשוב לזכור, על מנת לא לעבור על החוק וחלילה לא לקבל קנסות גבוהים מאוד חשוב לפנות לחברה מקצועית שמתמחה בהגשת פרשות טכניות לרשויות השונות כך שתוכלו להמשיך ולהפעיל את העסק שלכם בהתאם לדרישות חוק.

בין אתם מתכננים עסק חדש ובים אם אתם צריכים לחדש את רישיון העסק שלכם, אנחנו בחברת דרך ארץ הנדסה מתמחים בליווי עסקים שונים ברחבי הארץ בהגשת פרשות טכניות אינסטלציה מול הגופים השונים. אנחנו מלווים את קהל לקוחותינו לאורך תהליכים שונים ומורכבים ומעניקים להם פתרונות איכותיים לפי התקנים והחוקים השונים. אנחנו מזמינים אתכם לעבור יחד אתנו את תהליך קבלת היתר בניה או חידוש רישיון העסק שלכם בקלות ויעילות מרבית.

כמה עולה פרשה טכנית אינסטלציה?

עלות הנפקת פרשה טכנית אינסטלציה משתנה ממקום למקום, מיועץ ליועץ וכמובן שישנם מספר קריטריונים המשפיעים על המחיר באופן משמעותי. כל המשתנים הללו יחד ישפיעו על המחיר הסופי שתקבלו בהצעת המחיר. הגורם הראשון שישפיע על המחיר יהיה סוג המבנה וגודלו, אופן ההתנהלות במבנה, מערכות שונות שישמשו את המבנה וכד' ולכן הצרכים של כל מבנה ומבנה צריכים להיבחן נקודתית. ככל שהמבנה המתוכנן גדול יותר כך ישנו צורך גדול יותר לחישובים שונים ותכנונים רבים ולכן המחיר יהיה בהתאם. הדרישות של הרשויות המקומיות יכולות להשתנות מעט ממבנה למבנה ולכן, טרם קבלת תיק המידע וטרם הסתכלות על תכנון המבנה והדרישות קשה מאוד יהיה לנקוב במחיר. 

דרך ארץ הנדסה בע"מ מוכרת ברשויות המקומיות השונות ברחבי הארץ כחברה איכותית בעלת יועצים מהשורה הראשונה. רוצים פרשה טכנית אינסטלציה איכותית ומקצועית שתוגש על ידי המובילים בתחום? אנחנו בדרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ונשמח להבין את הצרכים שלכם בפרויקט ולהנפיק עבורכם פרשה טכנית אינסטלציה מדויקת ומפורטת על מנת שהפרויקט שלכם יעבור את כל האישורים הנדרשים מהרשויות המקומיות ובנוסף, נלווה אתכם לאורך הפרויקט.

מתי נכון להזמין פרשה טכנית אינסטלציה?

תכנון פרשה טכנית אינסטלציה עלול לקחת לא מעט זמן וזאת בהתאם לגודל ומורכבות המבנה שלכם. מומלץ לפנות למהנדס אינסטלציה או ליועץ אינסטלציה מוסמך בהקדם האפשרי על מנת לחסוך זמן יקר שיוכל ללוות את הפרויקט שלכם לכל אורך הדרך. העבודה של מהנדס האינסטלציה או יועץ אינסטלציה בשיתוף פעולה עם אדריכל הפרויקט הכרחיים על מנת לספק לכם את התוצאה הטובה ביותר ולקבל היתר בניה מהר ככל הניתן. ישנם מקרים בהם יזמים ובעלי נכסים המשאירים את בחירת יועץ אינסטלציה לשלב מאוחר יותר בהגשת הבקשה להיתר בנייה וזו טעות, שכן מערכות האינסטלציה הן חלק בלתי נפרד מתכנונו של האדריכל ותכנון מערכות רבות נוספות ועל מנת לא לבצע שינויים או התאמות בהתאם לדרישות השונות חשוב לפנות למהנדס אינסטלציה בהקדם האפשרי. חברת דרך ארץ הנדסה מעיקה ללקוחותיה שירותי יעוץ נרחבים בפריסה ארצית. בין אם מדובר בפרשה טכנית אינסטלציה להיתר בניה לנכס קיים ובין אם לחידוש רישיון עסק לעסק קיים, אנחנו נשמח להעניק לכם את השירותים האמינים והמקצועיים שלנו. עם הניסיון הרב שלנו בהתנהלות מול הרשויות השונות והמקצועיות חסרת הפשרות של המהנדסים שלנו אתם מקבלים פרשה טכנית שעוברת בקלות את כל הביקורות הנדרשות כדי להתקדם הלאה. אצלנו תמצאו מהנדסי אינסטלציה, קנסטרוקטורים ויועצים רבים אחרים כשכולם תחת קורת גג אחת. כך אתם מקבלים את הייעוץ הטוב ביותר מבית אחד במהירות האפשרית. כשכל היועצים יושבים במקום אחד קל יותר לתאם פגישות ולהשלים מידע בין אחד לשני על מנת לקדם את הפרויקט שלכם בצורה הטובה ביותר מול הרשויות.
נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram