לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

יועץ אינסטלציה למקוואות

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

יועץ אינסטלציה למקוואות

לא לכל יועץ אינסטלציה יש את הידע המקצועי או ההלכתי בכל הקשור למקוואות. יועצי אינסטלציה ולו הטובים ביותר והמקצועיים ביותר, אם הם לא מכירים את ההתניות ההלכתיות על מנת שהמקווה תפעל בצורה כשרה ותקינה הם אינם יכולים לבצע את המשימה כלל. בתכנון מקוואות ישנו הצורך לסנכרן בין כמה וכמה מערכות גם יחד וכן לתת את הדעת לכל אורך התכנון בנקודות הלכתיות וזאת על מנת לאפשר למשתמשי המקווה שימוש נוח, מודרני, נעים וכמובן בהתאם להלכה.

תפקידו של יועץ אינסטלציה למקוואות

בתכנון של מקוואות, יועץ האינסטלציה צריך לשלב יותר מאשר תכנון מערכות האינסטלציה בלבד. עליו להכיר את ההלכה, להבין למה מותר אחד אך השני אסור מבחינת ההלכה וכמובן על מנת שהמקווה תפעל כראוי ותחת חוק הבנייה על המקווה לעמוד בכל התקנים והדרישות לטופס 4. תפקידו של יועץ אינסטלציה למקוואות מורכב מתכנון המקווה במישור המקצועי, ניקוזים, אספקת המים וכן הלאה. בנוסף, עליו לתת מענה לבטיחות במקום ועמידה בתנאי ההלכה. כדי שאלו יפעלו נכונה עליו להכיר את כל המישורים יחדיו כדי להציע תכנון אופטימלי ללקוח.

שירותיו של יועץ אינסטלציה למקוואות

תכנון מקווה מצריך מהיזם למצוא יועץ אינסטלציה למקוואות מנוסה שיכול לספק את כל הפתרונות הן ההלכתיים והן העיצוביים והפרקטיים שישמשו את קהל הטובלים בו. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מספקים פתרונות הנדסיים לקוחותינו ברחבי הארץ, עם צוות יועצים מקצועי ואמין אתם נהנים משירותי הנדסה תחת קורת גג אחת כדי שהפרויקט שלכם יתוכנן על פי ההלכה ויספק את רצונותיכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.
בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

יועץ אינסטלציה למקוואות - שאלות ותשובות

מהו תפקידו של יועץ אינסטלציה למקוואות?

תכנון מערכות אינסטלציה במבנה רגיל זהו דבר מורכב, ישנו צורך לעמוד בתנאים מחמירים, לדעת את חוקי הבנייה והתקנים השונים, צריך להתייחס למערכות שונות נוספות שפועלות במבנה ועוד שלל אילוצים שונים המלווים את המתכנן לאורך הפרויקט. על אחת כמה וכמה כשמדובר בתכנון אינסטלציה למקוואות. כאן, על היועץ להכיר לא רק את רזי המקצוע אלא עליו להכיר לעומקו של עניין את ההלכות הקשורות למקוואות.

התכנון של יועץ אינסטלציה למקוואות ישליך באופן ישיר ועקיף על תכנון המקווה כולה. בתכנונו יש לקחת בחשבון הן את הפרמטרים הפרקטיים היום יומיים והן את ההנחיות ההלכתיות על מנת שהמקווה תהיה כשרה ותאפשר טבילת טהרה. אחד הקריטריונים המוזכרים על פי ההלכה, על המקווה להיות מהודר וכשר. יועץ אינסטלציה שאינו מבין מלכתחילה את העניין אינו יכול לספק את הפתרונות הנדרשים על מנת לקיימה. ובנוסף, ישנם פרמטרים נוספים אחרים שאינם קשורים להלכה כמו תנאי בטיחות ועמידה בתקנות הבנייה.

אי לכך חשוב לבחור ביועץ אינסטלציה למקוואות בעל ניסיון רב וידע מעמיק הן במישור המקצועי והן במישור ההלכתי. רק הוא יוכל לספק תכנון מקווה כשר ומהודר המאפשר טבילת טהרה מהנה וטובה לטובלים.

מתי צריך יועץ אינסטלציה למקוואות?

ישנם מקרים שונים בהם צוות היועצים המומחה של דרך ארץ הנדסה מוזמנים לתכנון וייעוץ אינסטלציה למקוואות. תכנון מבנה חדש ובו רוצים לתכנן מקווה, שיפוץ מקוואות קיימים, הרחבת מקוואות קיימים, במבני ציבור או במבנים פרטיים, בכל המקרים כאחד חשוב שהתכנון יעמוד הן מבחינה תכנונית מקצועית והן מבחינה הלכתית.

בין אם אתם מתכננים מקווה ציבורי לשימוש הציבור או הקהילה המקומית ובין אם אתם מעוניינים לתכנן מקווה בבניין מגורים שישמש את הדיירים במבנה מומלץ לפנות ליועץ אינסטלציה למקוואות בשלבים הראשונים של הפרויקט. במקרים בהם הפרויקט הינו מבנה חדש, חשוב לפנות ליועץ עוד בשלבי הגשת הבקשה להיתר בנייה היות והתכנון המוצע בבקשה הינו מחייב לביצוע בשלבי הבנייה. אילו אתם מעוניינים לשפץ את המקווה הקיים רצוי עוד בטרם התחלת העבודות במבנה לפנות ליועץ מקצועי ומנוסה שיספק לכם את הפתרונות האופטימליים ביותר עבור המקווה שלכם ולצרכי המקום.

זכרו, תכנון מקווה אינו עוד תכנון מבנה בעל גישה לטבילה במים, תכנון מקווה מצריך מהיועץ להכיר את ההלכה ומה הן הדרישות על מנת לאפשר מקווה כשר ומהודר לטובלים בו. לכן חשוב לפנות ליועץ אינסטלציה למקוואות בתחילת הפרויקט על מנת שהוא יוכל לספק את הפתרונות הטובים ביותר והמתאימים ביותר לקהילה.

כמה משלמים ליועץ אינסטלציה למקוואות?

תכנונו של יועץ אינסטלציה למקוואות משתנה ממקווה למקווה, ישנן מקוואות שהתכנון הוא ל 15 גברים או נשים ואילו מקווה אחר יתוכנן עבור 7 גברים או נשים. גודלו של המקווה בהכרח משנה את הצעת המחיר שתקבלו, ובנוסף, ישפיע על המחיר מורכבותו של הפרויקט. היות ובתכנון של מערכות אינסטלציה לבד ישנה מורכבות גדולה על פי כמה וכמה כאשר יש צורך לעמוד גם בתכנון המתאים הלכתית על פי הכתוב.

דבר נוסף שישפיע על הצעת המחיר של יועץ אינסטלציה למקוואות, הינו לא רק כמות האנשים שהמקווה מאפשר טבילה אלא גם גודל הפרויקט כולו וגם אילו כלים נוספים מתוכננים בחלל, למשל כמה כיורים יש במקום, כמה ניקוזי ביוב וכן הלאה. כל אלו משתנים מפרויקט לפרויקט ומתוכננים בהתאם לדרישות הלקוחות המזמינים את שירותי התכנון.

במקרה של שיפוץ מקווה קיים יועץ האינסטלציה צריך לבחון את המערכת הקיימת ובהתאם לכך להחליט אם יש צורך בהחלפתה, או שניתן לחבר כלים חדשים למערכת שכבר קיימת. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מספקים שירותי הנדסה ללקוחותינו מהקהילות השונות ובהתאם להלכה. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

מהם הטיפים לבחירת יועץ אינסטלציה למקוואות?

ישנן שיטות שונות להכשרת מי הטבילה, היות ובימינו הטבילה מתבצעת במי ברז ישנו צורך להכשירם וזה מתבצע באמצעות תהליך הכשרה באמצעות מי גשמים, על כן נדרש לבנות בצמוד לבריכת הטבילה אוצרות מי גשמים שישמשו להכשרת מי הברזים. את האוצרות ניתן לקיים בשיטות שונות ועל היועץ להכיר את השיטות השונות כדי לאפשר עוד בשלב התכנון את הפתרונות האופטימליים ביותר עבור הפרויקט.

דרך ארץ הנדסה הינה חברה המספקת שירותי הנדסה מקצועיים בנושאים רבים. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות משירותי תכנון וייעוץ נרחבים תחת קורת גג אחת על מנת שגם אתם תכלו ליהנות ממקווה כשר ומהודר. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram