לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

יועץ אינסטלציה לתב"ע

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

יועץ אינסטלציה לתב"ע

בעל נכס שמעונינין לבצע שינויים בתב"ע צריך שיהיו לצידו אנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים על מנת הוא יעבור את התהליך בצורה מהירה וללא עיכובים מטעם העירייה או הרשות המקומית השונות. במידה וברצונכם לערוך שינויים בתב"ע עליכם לפנות בין רשימת יועצים ארוכה גם ליועץ אינסטלציה לתב"ע. היועץ צריך להיות בעל הסמכה ורצוי שיהיה לו ניסיון רב כדי שהוא ילווה את הפרויקט מתחילתו ועד סופו, משלבי הבקשות לשינויים בתב"ע, דרך קבלת היתר בניה ועד טופס 4 כשהוא בקיא ויודע את כל החוקים והתקנות בחוק. יועץ מומחה המתמחה בשינויי תב"ע הוא למעשה מהנדס אינסטלציה לתב"ע מוסמך שעבר את ההכשרה ההנדסית הנדרשת בפקולטות המתאימות, והוא יכול לתת לכם את הייעוץ הטוב ביותר.

תפקידו של מהנדס אינסטלציה לתב"ע

יועץ אינסטלציה למעשה אחראי על תחומים שונים בפרויקט בניה, בין אם מדבר בקווי המים הנכנסים למבנה כמו לאסלות, כיורים וכן הלאה ובין אם בתכנון ניקוז המים מהמבנה אל הניקוזים העירוניים המרכזיים. בנוסף לאלו, יועץ אינסטלציה לתב"ע צריך להציג את הפתרונות היעילים והאופטימליים לתנאי השטח בעבור ניקוז המים גם מחוץ למבנה כמו מי גשם וכדו'. ככל שהפרויקט מורכב יותר כך גם הדרישות למערכות מים במבנה גדלות. למשל מבנים ציבוריים, מבני מסחר ותעשייה, בגדלי מגורים ועוד מבנים רבים אחרים נדרשים למשל בתכנון ספרינקלרים. כאן עבודתו של יועץ האינסטלציה אף מתרחבת והאחריות על תכנונו חשובה ביותר ואף מצילה חיים.

שירותיו של יועץ אינסטלציה לתב"ע

כדי שהפרויקט שלכם יתקדם כל פי התכנון וללא עיכובים, חשוב לפנות ליועץ אינסטלציה מקצועי ומוסמך כדי שתקבלו שירות טוב מההתחלה. תכנון טוב ואחראי של מהנדס אינסטלציה לפרויקט שלכם יאפשר לכם קבלת אישור לשינויי תב"ע, קבלת היתר בניה מהיר, ליווי לאורך עבודות הבניה ועד קבלת טופס 4. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מעניקים ללקוחותינו שירותי הנדסה נרחבים תחת קורת גג אחת. בין אם אתם בפתחו של פרויקט חדש ובין אם באמצע עבודות בניה בפרויקט קיים ואתם צריכים את שירותיו של יועץ אינסטלציה לתב"ע אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.
בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

יועץ אינסטלציה לתב"ע - שאלות ותשובות

מהו תפקידו של יועץ אינסטלציה לתב"ע?

תכנון מערכות המים במבנה הינו דבר מסועף ובעל משמעות מאוד גדולה על מערכות אחרות במבנה. היות וישנן מגבלות רבות בתכנונו של פרויקט למשל תנאי השטח, חוקי הבניה ועוד רבות אחרות לכן, במיוחד כאשר מגיעים לשלב תכנון מערכות המים, חשוב לפנות ליועץ אינסטלציה לתב"ע מוסמך ומנוסה כדי שאתם תהינו מתהליך מהיר, בטוח, מקצועי והכי חשוב שיעבור חלק.

תכנונן של מערכות המים אל המבנה ומחוצה לו משפעים רבות לא רק על התכנון האדריכלי בקירות החוץ של המבנה אלא גם על החלוקות בתוך המבנה ומיקומם של הכלים הסניטריים השונים שמשמשים את המבנה. במקרה של שינוי תב"ע רצוי שיהיה לצדכם מהנדס אינסטלציה מנוסה בתב"עות שיעבור אתכם את התהליך הבירוקרטי יד ביד. עם ניסיונו היועץ יוכל להמליץ לכם על השינויים שיאושרו בעירייה ולאחר קבלת האישורים תכלו להמשיך את התהליך לקבלת היתר בניה. תהליך עבודות הבניה גם הוא נמשך זמן רב ולכן חשוב לפנות למהנדס אינסטלציה שמבצע גם ליווי לאורך התהליך ושמכיר את הפרויקט שלכם על כל רבדיו.

למה חשוב לפנות ליועץ מוסמך שהוא מהנדס אינסטלציה לתב"ע? כשאת מתחילים לתכנן את הפרויקט שלכם אתם משקיעים בתכנון לא מעט שעות, ימים, שבועות ואפילו חודשים. אתם פונים למיטב אנשי המקצוע שיתכננו עבורכם כל אחד בתחומו את המבנה שעתיד להיבנות ולכן חשוב כבר בשלבי התכנון המוקדמים לפנות ליועץ אינסטלציה לתב"ע שהוא גם מהנדס מוסמך וגם בעל ניסיון בהגשת שינויים בעיריות השונות בתב"עות. לכל תב"ע יש את הדרישות שלה ואת התנאים שלה ולכן ככל שהיועץ מנוסה וותיק יותר כך הוא מכיר ויודע יותר כך שאתם נמצאים בידיים טובות יותר.

מתי צריך יועץ אינסטלציה לתב"ע?

במקרים רבים תידרשו על ידי הרשויות המקומיות או העירייה עצמה לפנות למהנדס אינסטלציה לתב"ע שילווה אתכם ויגיש תכניות וסכמות מים שונות לפרויקט שאתם מעוניינים לבנות. מומלץ שיועץ אינסטלציה לתב"ע ילווה אתכם לאורך כל התהליך וזאת משום שמדובר באחד מנושאים המשמעותיים ביותר במבנה שלכם, מערכות המים.

כדי לשנות תב"ע על היועץ לבחון את הנתונים בשטח והסביבה לו, לבחון את הקווים השונים מהעירייה או האזור הקרוב, מהם הניקוזים שמשמשים את העירייה והיכן חיבורי המים הראשיים של העירייה בסמוך לרחוב או החלקה שלכם. עכשיו שיש בידיו את כל הנתונים הוא יוכל לתכנן עבורכם את המערכות במקרה של שינוי תב"ע. כבר בשלב זה, חשוב למהנדס אינסטלציה לתב"ע יעבוד בשיתוף פעולה מלא עם אדריכל הפרויקט וזה משום שתכנונו של הראשון משפיעה על תכנונו של השני ולהפך. זאת אומרת, שכל שינוי שהאדריכל עושה בתכניתו, עליו לעדכן את מהנדס האינסטלציה ולבחון האם השינויים משפיעים על התכנון של מערכות האינסטלציה שתוכננו כבר.

אם אתם לקראת פרויקט חדש והתחלתם עם תכנון הפרויקט זה הזמן לפנות ליועץ אינסטלציה לתב"ע כדי שהוא ילווה אתכם לכל אורך הדרך. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מלווים את לקוחותינו ברחבי הארץ בייעוץ ותכנון הנדסי בתחומים שונים, הצוות שלנו מונה מהנדסי אינסטלציה לתב"ע, אדריכלים, קונסטרוקטורים ויועצים מקצועיים נוספים אחרים וזאת על מנת לאפשר לכם ליהנות משירותים נרחבים תחת קורת גג אחת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

כמה משלמים ליועץ אינסטלציה לתב"ע?

תפקיד יועץ אינסטלציה לתב"ע בפרויקט שלכם הוא אחד התפקידים העיקריים והחשובים ביותר על מנת שאתם תכלו ליהנות ממבנה שמתוכנן היטב, בנוי תחת עין ביקורת לאורך שלבי העבודה ומלווה אתכם לאורך שלל השלבים הבירוקרטיים עד לקבלת טופס 4. לכן, הצעת המחיר של יועץ אינסטלציה לפרויקט שלכם יתומחר תחילה על מהם השירותים שאתם זקוקים להם בין אם מדובר על תכנון בלבד, האם התכנון כולל ליווי בבנייה ופיקוח וכו'.

מחיר עבור יועץ אינסטלציה לתב"ע גם משתנה בעקבות מספר פרמטרים שונים, ראשית גודל ושל המבנה ישפיע רבות על הצעת המחיר אך גם מורכבותו של המבנה תשנה את המספרים מאוד. בנוסף לכך, סוג המערכות הנדרשות לתכנון גם כן ישפיעו על הצעת המחיר, למשל מערכות מים לחימום המבנה או לקירור מערכות טכנולוגיות, תכנון מערכות מתזי כיבוי אש או מערכות השקיה במשק חקלאי כל אלו הן מערכות מורכבות שדורשות מהיועץ תכנון נוסף ועל כן הצעתו תהיה בהתאם.

מומלץ לבקש לפחות שניים או שלוש הצעות מחיר ממהנדסי אינסטלציה לתב"ע על מנת לערוך השוואת מחירים. את ההשוואה מומלץ לעשות כאשר ההצעות מפורטות וכל סעיף ברור לכם. במידה ויש לכם שאלות מומלץ לחזור אל המהנדס ולשאול את השאלות, כך אתם גם בוחנים את טיב השירות שהוא מעניק ללקוחותיו. בנוסף לכך בקשו חוות דעת מלקוחות קודמים, אין חכם כבעל ניסיון.

מהם הטיפים לבחירת יועץ אינסטלציה לתב"ע?

לפני שאתם פונים ליועץ אינסטלציה לתב"ע מומלץ לאסוף את כל החומר שיש לכם על החלקה המדוברת. כדי שהיועץ יוכל להבין את הפרויקט שאתם מעוניינים לתכנן וכדי שהוא יוכל להציע לכם הצעת מחיר הוגנת לשני הצדדים עליו להבין את הפרויקט שלכם. היעזרו בתכניות, בתיק המידע מהעירייה וכל מסמך אחר שיש ברשותכם. לאחר מכן עשו חקר שוק, בקשו הצעות מחיר מלפחות שני מהנדסי אינסטלציה לתב"ע על מנת לערוך השוואה ביניהם וגם בקשו חוות דעת של לקוחות קודמים. רק כך תוכלו לדעת בוודאות כי אתם בידיים טובות.

בין אם אתם מתכננים פרויקט קטן ופרטי ובין אם הפרויקט הוא מורכב במיוחד, מומלץ לפנות לחברת הנדסה בעלת וותק וניסיון רב שנים. אנחנו דרך ארץ הנדסה מספקים שירותי הנדסה מהמתקדמים ביותר. אנחנו מלווים את לקוחותינו מרחבי הארץ בתכנון פרויקטים שונים ממבנים פרטיים ועד למבנים ציבוריים ומסחריים. אנחנו מעניקים ללקוחותינו שירותי הנדסה נרחבים תחת קורת גג אחת. הצוות שלנו מונה מהנדסי אינסטלציה, מהנדסי חשמל, אדריכלים ועוד יועצים מקצועיים רבים אחרים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram