לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

בדיקת אינטגרציה

אישור אינטרגרציה על פי דרישות
כיבוי אש ולפי הוראות מכ"ר 536
קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם
סקירת מערכות קיימות
לצורך הכנת מתווה למשטר
בדיקה בפועל של האינטגרציה
בין המערכות השונות
אישור מעבדה מוסמכת

בדיקת אינטגרציה עבור מערכות בטיחות האש

מלווים אתכם לאורך כל הבדיקה והתהליך עד לקבלת אישור כיבוי אש

כבר זמן מה שהרשות הכבאות והצלה, דורשת ביצוע בדיקות אינטגרציה עבור מערכות בטיחות האש הקיימות במבנה שלך. הבדיקות נערכות ע"י מהנדס חשמל יחד עם מהנדס בטיחות במבנים מסוימים מאוד, אנו בדרך ארץ הנדסה מוסמעים לבצע בדיקות אלו, ונגיע עד אליכם בכדי לספק לכם את השירות המהיר, המקצועי והשירותי ביותר, תוך התחייבות למחירים נוחים עבורך.

שלבי העבודה בבדיקת אינטגרציה:

מהי בדיקת אינטגרציה? בישראל הבדיקה נדרשת בחוק ובתקן, וזאת בהיבט של מערכות גילוי וכיבוי אש, כאשר את הבדיקה מבצעים כל תקופה ע"פ הנדרש. בדיקת אינטגרציה חייבת להתבצע ע"י גורם שהוסמך לכך, והיא אינה מתייחסת לאיכות המרכיבים במערכת הכיבוי, אלא הביקה מתמקדת בהשפעת המרכיבים זה על זה. ישנם מקרים בהם המרכיבים במערך המיגון אינם מתוכננים או מורכבים ע"י אותה חברה, למשל: הקבלן מתקין חלונות ווילונות לשחרור עשן כחלק מסטנדרט הבנייה, אבל הדיירים הם אלה שמוסיפים לדירה מרכיבים נוספים כמו ספרינקלרים ומתזי מים, או גלאי עשן. בשל כך, בדיקת אינטגרציה מיועדת לבדוק האם קיים סנכרון בין המערכות השונות היות וברגע האמת הן צריכות לתפקד בצורה מושלמת יחד.

לייעוץ ללא עלות

עם בדיקת אינטגרציה

חייגו עכשיו

053-606-6000
מה היא בדיקת אינטגרציה?
אחריות יועץ תרמי

1. סקירת כלל מערכות כיבוי אש אשר קיימות במבנה וזאת כאמור באמצעות יועץ בטיחות אש מוסמך.

2. הכנת מתווה של משטר הפעלות למערכות החירום בהתאם לתקנות.

3. ביצוע בדיקת אינטגרציה בין המערכות הקיימות במבנה, וזאת בהתאם למשטר ההפעלות המוגדרות ע"פ הוראות נציב הכבאות.

4. הכנת דו"ח מסכם בסיומה של הבדיקה. באם משטר ההפעלות נמצא תקין, יונפק אישור לביצוע בדיקת האינטגרציה.


חברת דרך ארץ הנדסה מספקת בדיקות אינטגרציה למבני מגורים, למפעלים, לארגונים ולתעשייה, אנו מבצעים את המדיקה תחת סטנדרטים מחמירים ולמעשה מספקים לכם את השקט והביטחון כי המערכות יתפקדו היטב בזמן אמת.

למה לבחור בנו לבדיקת האינטגרציה ?
כאשר אתם בוחרים לעבוד איתנו ולבצע על ידנו את הבדיקה – אתם בוחרים לעבוד בצורה נכונה ומסודרת, חסכונית וכמובן בטיחותית.

המהנדסים המקצועיים שלנו בקיאים בכל חוק התכנון והבניה ובנוסף בדרישות הכבאות הנוגעות לאינטגרציה בין המערכות, עם השנים הספקנו לאשר בדיקות עבור אלפי יזמים, עסקים, מבנים וקבלנים לאורך השנים.
כלל המהנדסים תחת קורת גג אחת
חברת "דרך ארץ הנדסה" מציעה מגוון ייעוצים מלבד יועץ ליועץ נוף ופיתוח, מצב המאפשר סינרגיה מלאה בין היועצים ושיתוף פעולה מלא, יחד אנו מאפשרים ליווי לאורך כל הפרויקט החל משלב התכנון הראשוני ועד שלב הבנייה הסופי תוך מתן ייעוץ ופיקוח מלא, קבלת היתר בניה וטופס 4. היועצים שלנו יושבים במשרד אחד, כך שמתאפשרת התייעצות בכל שאלה שעולה באופן מידי ללא בזבוז זמן מיותר וכמובן תוך שיתוף פעולה מלא אתכם ועם האדריכל ולשביעות רצונכם.
בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

בדיקת אינטגרציה לקבלת טופס 4

אש היא אויב מסוכן במיוחד. כדי להבטיח לכל בני האדם ראש שקט באמת בכל מקום – המבנים שבהם אנחנו גרים, מוסדות הציבור שמשרתים אותנו, מרכזי הבילוי והקניות וכו' – פותחו אמצעי בטיחות רבים מאוד. יחד עם זאת התקנת אותם אמצעים אינה מספיקה, ונדרשת בנוסף גם בדיקת אינטגרציה שתוודא שילוב נכון של כל המערכות במבנה. חברת דרך ארץ הנדסה בע"מ צברה ניסיון רחב היקף בביצוע בדיקה חשובה זו בכל סוגי המבנים והפרויקטים, ואמונה על השלמתה בפרק זמן קצר – כך שתוכלו לקבל היתר בנייה וטופס 4 בלי להתעכב.

מה כוללת בדיקת אינטגרציה?

סקירה מקיפה של המערכות
השלב הראשון של בדיקת האינטגרציה הוא מעבר יסודי על כל המערכות המשמשות לכיבוי אש, וזאת ע"י יועץ בטיחות אש מנוסה.

מתווה הפעלה
השלב הבא הוא הכנסתו של מתווה למשטר ההפעלה של כל מערכות החירום, וזאת בהתאם לדרישות של הרשות הארצית לכבאות והצלה.

בדיקת ההשפעות ההדדיות של המערכות
ליבת בדיקות אינטגרציה היא בחינת ההשפעות של הרכיבים השונים אלה על אלה: חלונות לשחרור עשן, ספרינקלרים, גלאי עשן וכו'. לאחר שאיש המקצוע מוודא שאין התנגשות וכי המערכת תפעל באופן מיטבי בכל תרחיש, הוא מכין דוח מסכם, לפי הוראות מכ"ר 536.

בדיקות אינטגרציה סנכרון אופטימלי

בדיקות אינטגרציה מיועדת לשתי מטרות: ראשית – לקבל את האישורים הנדרשים לפרויקט לצורך קבלת היתר בנייה בשלב הראשוני וטופס 4 בסיום העבודות; ושנית – להבטיח סנכרון אופטימלי בין המערכות השונות במבנה, כך שבזמן אמת ואם חלילה ייווצר מצב שמחייב את הפעלתן, כל רכיב ימלא את תפקידו באופן מיטבי. צוות המהנדסים המיומן של חברת דרך ארץ כבר ביצע בדיקות אינטגרציה בשורה ארוכה של מבנים למגורים, מפעלי תעשייה, מוסדות שונים ועוד. כל בדיקה מתבצעת על בסיס הידע הרב שהצטבר בחברה ובקפדנות שמאפיינת את כל נשות ואנשי המקצוע בה. מרכיב מהותי נוסף בשירות הוא זמינות גבוהה והתנהלות יעילה, על-מנת שלא לעכב שלא לצורך את הפרויקט. כמו כן מתבצעת בדיקת האינטגרציה מתוך מחשבה מעמיקה על כלל ההיבטים הרלוונטיים במבנה, ובתיאום מלא עם אנשי המקצוע האחרים.

נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram