לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

יועץ גז

גז הינו משאב חשוב מאוד בחיי היום יום שלנו, אנחנו משתמשים בו לבישול ביתי, מפעלים גדולים משתמשים בו למטרות שונות ורבות ולמעשה התרגלנו כל כך להשתמש בו (בסוגים שונים של גז) והוא משרת אותנו בדרכים שונות כשבפועל אנחנו כלל לא שמים לב כי פיתחנו תלות בחומר ואנחנו משתמשים בו בהזדמנויות רבות ושונות.  עם כל מעלותיו של הגז והשימוש הנוח בו שכל כך התרגלנו אליו, באותה הנשימה יכול להיות סכנה עצומה, לכן חשוב לא להקל ראש בנושא ולפנות ליועץ גז מוסמך ומנוסה שיכול לבצע עבורכם, חיבור לגז, בדיקות גז תקופתיות וכן הלאה. חשוב שהיועץ יגיע עד אליכם על מנת לספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר בהתאם לתנאי השטח / המקום שלכם.

תפקידו של יועץ התאורה

על יועץ גז ישנה אחריות גדולה מאוד ולכן הוא חייב להיות איש מקצוע שלמד את התחום בצורה יסודית ושהוא עובד כבידו ישנם כל האישורים הנדרשים על מנת להיות בעל מקצוע מוסמך שקיבל את הסמכתו כדי למלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר וכמובן על פי חוק. יועץ גז מוסמך מספק שירותים למגזר הפרטי (בעלי דירות ובתים) המעוניינים בחיבור גז בביתם לבישול ו/או לחימום הבית, לקבלני בניין הבונים למשל בנייני מגורים, לבעלי עסקים כמו מסעדנים, בתי מלון, אולמות אירועים וכן הלאה וכמובן מפעלים גדולים אחרים. על מנת שאתם תוכלו לנהל את העסק שלכם או ליהנות משימוש בטיחותי בביתכם עליכם לפנות ליועץ גז איכותי ומוסמך שיספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר.

פניה ליועץ גז

חשוב! אל תתעסקו בגז, בחיבוריו או במכלים בעצמכם. פנו ליועץ גז מוסמך עוד היום כדי שתמשיכו להתנהל באופן חופשי ובטוח. אנחנו בחברת דרך ארץ הנדסה, מספקים שירותי ייעוץ וליווי ללקוחותינו השונים בפריסה ארצית ומעניקים להם שירותים נרחבים תחת קורת גג אחת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר או להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

שאלות ותשובות – יועץ גז

מהו תפקידו של יועץ גז?

האם שמתם לב כמה אנחנו משתמשים בגז? בבישול, בחימום הבית, באירועים, במפעלים, בבתי מלון, מסעדות ובעוד מקומות רבים ושונים. הגז הוא אחד המשאבים שאנחנו משתמשים בכל יום ואנחנו אפילו לא חושבים עליו ולו לרגע אחד כי הוא כל כך זמין לנו והתרגלנו להשתמש בו בצורה אוטומטית של ממש.

תפקידו של יועץ גז הוא מגוון ובעל אחריות גדולה ביותר. יועץ מנוסה יכול לספק פתרונות גז לקבלנים בשלבי בניית המבנה המתוכנן, דיירים במגזר הפרטי שזקוקים לבדיקות גז (כמו במקרים של דליפות או חשש לדליפה), במגזר העסקי לתת ייעוץ וליווי להתקנת מערכות גז במפעלים ובתי עסק שונים ועוד שירותים רבים אחרים. על מנת שליועץ יהיו כל הכלים על מנת לספק את השירותים המקצועיים והאיכותיים ביותר עליו ללמוד את התחום לעומק, להכיר את כל התקנות הקיימות בישראל בתחום הגז ולקבל תעודת הסמכה. רק כשאר היועץ עבר את כל השלבים הללו הוא יוכל לספק לכם את השירות המקצועי הנדרש על פי החוק.

אותו גז שמשמש אותנו על בסיס יום יומי יכול להוות סכנה ממשית אם לא מטפלים בו בצורה הנכונה, אם לא מתקינים אותו כמו שצריך וגם כשלא מבצעים ביקורות לפי הצורך על מנת לוודא כי הכול פועל כשורה. יועץ גז מוסמך יכול לספק את כל אלו ועוד שירותים נוספים על מנת שתוכלו ליהנות משימוש בגז בצורה בטוחה וטובה.

מהם הדגשים בבחירת יועץ גז?

תכנון, בקרה והתקנה של גז במבנה, בין אם זה מבנה מגורים רב קומות ובין אם מדובר במבנה מסחרי, תעשייתי או כל מבנה עסקי אחר יש לבצע פעולות מוקפדות ואחראיות ביותר בהתאם לתכנון האדריכלי והתכנון של מערכות רבות אחרות במבנה על מנת לתכנון ולהתקין וכך לאפשר לכם שימוש בטוח בגז לאורך שנים רבות. במידה והמבנה קיים יש צורך להיעזר ביועץ גז על מנת לבצע ביקורות ובדיקות שגרתיות על מנת לוודא כי המערכת עובדת על פי כל התקנים והיא במצב תקין לשימוש. בשני המקרים (בנייה חדשה או בנייה קיימת) יש לפנות ליועץ גז מוסמך ומנוסה בלבד.

מעבר למקצועיות היועץ והאישורים שיש לוודא כי יש בידיו על מנת לספק לנו פתרונות ועבודה טובה בנכס שלנו חשוב לפנות לאדם שירותי וזמין. דליפות גז, שיבוש במערכת או כל תקלה אחרת בעלות חשיבות עליונה ועלולות לסכן חיי אדם. לכן חשוב לפנות ליועץ זמין ושירותי שיכול לספק לכם מענה בזמן קצר. טיפ חשוב! אם אתם מריחים ריח גז, אם עולה בכם החשש כי משהו חריג קורה ממערכת הגז, אל תנסו להתעסק בדבר בעצמכם ופנו מיד ליועץ גז מקצועי שיטפל בנושא עבורכם.

ערכו סקר לפני שתבחרו ביועץ גז לפרויקט או למבנה שלכם. לא משנה אם אתם בשלבי בנייה ואתם צריכים להתקין מערכות גז מאפס, או שאתם זקוקים לבדיקת מערכות הגז לצורכי קבלת אישורים מרשויות שונות, כדאי שיהיה לכם יועץ שאתם סומכים עליו שיוכל לספק לכם את השירותים שאתם צריכים.

כמה משלמים ליועץ גז?

יועץ גז מעניק ללקוחותיו השונים שירותים רבים ולכן לכל שירות מחיר שונה ובנוסף, הוא לוקח בחשבון גם את גודל הפרויקט ומורכבותו. התקנה של גז לבית פרטי שונה בתכליתו להתקנה של מערכות גז במפעלים למשל ולכן העלויות משתנות בהתאם לצרכי הלקוח. מורכבות המערכת שצריך להתקין זו עוד סיבה לשוני בין הצעות המחיר השונות מיועצי גז מורשים. סוג הגז שיש לתכנן ולהתקין וכד' הם עוד שיבות המשפיעות על הצעת המחיר. כדי להבין מעט למה הכוונה, הגז שמשתמשים לבישול למשל הוא גז בוטאן, ואילו מפעלי, בתי חולים, מרכזים שונים משתמשים בסוגי גז שונים בהתאם לאופי פועלם והצרכים שלהם. ולכן בכל סוג גז ישנם מספר פרמטרים גם יחד המרכיבים את הצעת המחיר הסופית. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מספקים שירותי תכנון ובקרה ללקוחותינו הרבים ברחבי הארץ. ממפעלים, מרכזים עסקיים שונים ועד הלקוח הפרטי. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם עם כל הפרטים על מנת שתקבלו הצעת מחיר בהתאם לצרכים שלכם. בחברתנו תוכלו ליהנות משירותיהם של יועצים ומהנדסים רבים והכל תחת קורת גג אחת. כך שאתם יכולים ליהנות משירותים רבים ובהתנהלות מול גוף אחד שמרכז עבורכם את העבודה ומקל עליכם בתהליך הבנייה.

מתי נכון להזמין יועץ גז?

מומלץ לבחור יועץ גז לפרויקט עוד בשלבים המוקדמים של הפרויקט, ישנם לא מעט מקרים בהם משאירים את בחירת יועץ הגז לשלבים מאוחרים בתכנון פרויקט חדש ואח"כ מצטערים כי לא חשבו לשלב אותו עוד בתחילת הפרויקט. יועץ גז יכול לספק לאדריכל הפרויקט פתרונות רבים לאורך הפרויקט כך שיחד הם יכולים להגיע לתוצאות אופטימליות בתכנון הכללי כשבראש ובראשונה הם מצמצמים סכנות עתידיות וגם מצמצמים בעלויות ללקוח. הרי שינוי תכניות ותכנון תוואי צנרות הגז בהמשך הפרויקט יגבו מחיר יקר ללקוח בסופו של יום.

בנוסף, חשוב לבחון כל מערכת בנפרד, אם למשל נתייחס למערכות הגז בפרויקט פשוט יחסית, כמו בית פרטי (על אחת כמה וכמה במפעלים ובתי עסקים שונים המורכבות גדלה בכמה מונים והצרכים שונים לחלוטין) צריך לספק לכל מערכת בנפרד את הצנרת שמשמשת את מוצר. גז לבישול, גז למערכות חימום הבית כמו תנורי גז או קמינים, גז לחימום מים במקום שימוש בחשמל, גז למייבש כביסה וכמובן אספקת הגז למנגל בחצר. אם נתייחס רק לבית פרטי ישנן לפחות מערכת אחת וניתן להגיע לפחות לחמישה מכשירים מבוססים על גז.

אנחנו בדרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.
נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram