לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

יועץ כיבוי אש

ייעוץ והכנת תוכנית בטיחות אש להיתרי בנייה ורישוי עסקים, ליווי עד טופס 4
קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם
הכנת נספח סניטרי לאישור העירייה ותאגיד המים
תכנון מתזים ואישורם במכון התקנים
תכנון שלד וליווי מהנהכנת תוכניות עבודה מפורטות לקבלן
תכנון אספקת מים חמים וקרים והתחברות לקו העירוני

מה הכי חשוב בבחירת יועץ כיבוי אש?

1. הצוות שלנו בחברת "דרך ארץ הנדסה" עוסק בתכנון בטיחות אש, תוך התמחות בכלל התקנים והוראות רשות הכיבוי וההצלה – הוראות מכ"ר, בנוסף יש לנו היכרות מעמיקה עם כלל צוותי כיבוי האש ברחבי הארץ.

2. בעת תכנון המבנה אנו חוברים לאדריכל הפרויקט ומייעצים לו בדרכים יצירתיות ויעילות איך ניתן לענות על כל דרישות הבטיחות הקיימות, וכן מלווים את הפרויקט עד לקבלת אישור כיבוי אש, דרך קבלת היתר ועד לקבלת טופס 4 או רישיון עסק.

3. המומחים שלנו בעלי ותק של מעל 20 שנה בתחום בטיחות האש, עם ניסיון עשיר שנרכש במאות פרויקטים מכל הסוגים, כגון: מבני ציבור ומשרדים, מבני מגורים, מסחר ותעשייה, תמ"א 38 חיזוק/פינוי בינוי ועוד.

אנו כאן כדי להבטיח טיפול מקיף ומקצועי מול שירותי הכבאות וההצלה עד לקבלת רישיון עסק, היתר בנייה ו/או אישור אכלוס – טופס 4.

מה הכי חשוב בבחירת יועץ כיבוי אש?

1. כל פרויקט הוא שונה, לכן צריך לבחון את הפעילות של אותו מבנה ולהתאים את מערכות כיבוי האש לצרכיו. בשלב ראשון המהנדס יגיע אל המקום על מנת לבחון את תוואי השטח ולבדוק אם מתאים לדרישות החוק.
2. התאמת אמצעי הכיבוי באופן רלוונטי וחסכוני למבנה/עסק, החל מגלאים, מתזים, פתחי מילוט, יציאות חירום, שילוט הכוונה, פנל כבאים, טלפון חירום, בחינת מרחקי הליכה ומילוט, מאחזי יד ומעקות ועוד..

3. לאחר תיאום ציפיות מול הלקוח ואדריכל הפרויקט, הכנת התכנית באופן ממוחשב על גבי התכנית האדריכלית/המדידה, הדפסתה והגשה לרשות הכיבוי והצלה, ליווי עד לקבלת אישורם.

לייעוץ ללא עלות

עם יועץ כיבוי אש

חייגו עכשיו

053-606-6000

יועץ כיבוי אש

במסגרת תכנון ובנייה של מבנה חשוב מאוד לקחת בחשבון את הבטיחות בעת השימוש במבנה. שמירה על בטיחות חשובה במיוחד בעת בניית המבנה, והיא חשובה לא פחות לאחר שבניית המבנה מסתיימת והשימוש בו מתחיל. אחת הדרישות לפי חוק בתכנון בניין היא להכין תכנית בטיחות באש וכן הכנת תיק שטח לפי הוראת מכ"ר 503. בעל המקצוע האחראי על תכנון הבטיחות באש הינו יועץ כיבוי אש.

מה תפקידו של יועץ כיבוי אש ?

יועץ כיבוי אש הוא תפקיד המקיף את תחומי האחריות הנוגעים לבטיחות באש. במסגרת תפקידו, יועץ כיבוי אש מלווה את האדריכל ומייעץ לו אודות תכנון בטוח של הבניין, וכמו כן יועץ כיבוי אש הוא הגורם המייצג של צוות התכנון מול שירותי הכבאות. יועץ כיבוי אש ממונה על הכנת תיק שטח וכן תכנית בטיחות אש לרישיון עסק לפי מכ"ר 503.

כמה עולה ייעוץ בטיחות אש ?

המחיר של ייעוץ בטיחות אש משתנה לפי גודל הפרויקט ומורכבותו, ומגלם שכר טרחה עבור הכנת תכנית בטיחות אש וליווי עד קבלת אישור כיבוי אש, היתר בניה וטופס 4.

יועץ כיבוי אש המוכשר בתפקידו ידע כיצד לחסוך בעלויות של מערכות כיבוי האש מצד אחד, ומצד שני ידע היכן אסור לחסוך מכיוון שהבטיחות במקום הראשון.

מה ההבדל בין תכנית בטיחות אש לבין תיק שטח ?

תכנית בטיחות אש:

תכנית בטיחות אש היא למעשה תכנון האמצעים לכיבוי אש בבניין ולשמירה על הבטיחות בעת שריפה. אמצעים אלה כוללים ברזי כיבוי, גלאי עשן, מתזים, פתחי מילוט ועוד. יועץ כיבוי האש מכין תכנית זו לאחר שהגיע למבנה, בחן את תוואי השטח והבין את צרכי הבניין.

תיק שטח:

תיק שטח הינו תיק נהלי חירום שהוכן על ידי יועץ כיבוי האש עבור הבניין, ומטרתו לסייע לצוותי כיבוי האש וכן לשוהים בבניין בשעת שריפה. התיק נועד להיכרות של צוותי כיבוי האש עם הבניין כדי שבשעת חירום יוכלו להתמצא בו כראוי.

דרך ארץ הנדסה בע"מ – תכנון הבניין כולל ייעוץ כיבוי אש

דרך ארץ הנדסה בע"מ מעסיקה סט שלם של בעלי מקצוע המתמחים בכלל התחומים הרלוונטיים לתכנון מבנים. יועצי כיבוי האש שלנו עובדים בצמוד לשאר המהנדסים והיועצים בחברה, דבר המאפשר להם לעבוד בתיאום וסנכרון מלאים ולתת לבטיחות באש מקום בכל אספקט ואספקט בתכנון הבניין.

יועצי התכנון בדרך ארץ ילוו אתכם משלב התכנון הראשוני עד גמר הבנייה וקבלת טופס 4, תוך מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר ותוצאות לשביעות רצונכם.

בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו
נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram