פריסת קירות

פריסת קירות מקצועית

לפריסת קירות ישנה חשיבות גדולה מאוד להצלחת הפרויקט שלכם הן מבחינה בירוקרטית והן מול לקוחותיכם הפוטנציאליים. לכן, בין אם אתם לקראת פרויקט חדש ובין אם אתם נמצאים בשלבים מתקדים בפרויקט שלכם, אנחנו בדרך ארץ הנדסה מומחים בהגשת פריסת קירות לרשויות המקומיות, למכרזים ועוד. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

שאלות ותשובות

פריסת קירות למעשה זו תכנית המאפשרת בצורה מוחשית מאוד להציג את פני הדברים לפי תכנונם. בתכנון פרויקט ברור לכל אחד ואחת כי התככניות צריכות להיות במבט על, ממעוף הציפור. כאשר המבנה מפורט לפרטיו כשמסתכלים מלמעלה, כך שניתן לראות גם את תכנון הפיתוח, מיקומם של העצים והצמחים האחרים, תכנון מקומות החנייה והשתלבות המבנה עם החלק של השטח מהרחוב ועוד. אך כדי לקבל יותר מידע על התכנון, כדי לאפשר למקבלי ההחלטות ברשויות המקומיות או לאפשר ללקוחות פוטנציאליים בצורה מוחשית להתחבר לתכנון ניתן להציג בפניהם פריסת קירות חוץ הכוללים את תכנון הפיתוח לפי הכיוון שהוחלט להציג בפניהם. בנוסף, פריסת קירות מאפשרת לקבל גם פרופורציות על המבנה ולהמחיש בצורה ברורה וטובה גם לאנשים שאינם מגיעים מתחום התכנון או העיצוב שלהם לפעמים פחות קל לקרוא תכניות או להבין את הכוונה של המתכנן. כך בצורה כמעט כמו תמונה על הקיר או ציור הם יכולים להתחבר לפרויקט בצורה פשוטה יותר. למשל, בפריסת קירות של מבנה בעל 4 קומות, הלקוחות או העירייה יכולים להבין טוב יותר מה גובה המבנה ביחס לסביבה, עם מיקום עץ גבוה להבין מהו גובהו של המבנה, איך המרפסות מתוכננות במבנה ולאיזה כיוון הבניין פונה, האם לרחוב או שהחזית שמוצגת היא עורפית ועוד נתונים רבים אחרים בהתאם למי נוצרה אותה פריסת קירות.
את פריסת קירות המבנה מומלץ לבצע יחד עם התכנון של המבנה, בפריסות ניתן לשלב נתונים רבים ולהתאים לצרכים שלכם על מנת שהפרויקט שלכם יתקדם בצורה חלקה. בפריסת קירות חוץ ישנה חשיבות רבה עבור התכנון ולכן כאשר מוצגים התכניות בהתאמה עם הפריסות ניתן להצליב בין הנתונים המופיעים בתכניות השונות ובין הפריסות וכך לראות את התכנון מזוויות מגוונות. התכנון המשולב עם פריסות בו זמנית מאפשר לגלות תקלות בשלב מוקדם ולתקן אותן בזמן. בהגשת בקשה להיתר בניה יהיה עליכם לפנות ליועץ פיתוח כבר בשלבים הראשונים של התכנון על מנת שפריסת הקירות תוגש יחד עם התכניות הרבות שיש להגיש למחלקת ההנדסה העירונית. יועץ הפיתוח ישלב גם את התכנון של השטח מסביב, יחד עם תכנון האדריכל לחזית המבנה וכך יצור פרוסת קירות מוחשית ומפורטת שממחישה את המבנה ותכנונו. את פריסת הקירות ניתן להתאים לצרכים שלכם, למשל אם אתם בשלב הגשת בקשה להיתר בנייה, פריסת הקירות לעירייה תתמקד במתן הנתונים הטכניים והפרטים השונים שמעניין את המהנדסים בעירייה על מנת שיאשרו את הבקשה. אם אתם בהצעת מכירה של דירות במבנה למשל, אתם צריכים פריסת קירות יותר ויזואלית ושיווקית כדי למשוך את הלקוחות שלכם לתכנון הפרויקט.
העלויות עבור פריסת קירות לפרויקט משתנה מפרויקט לפרויקט. בכל פריסת קירות ישנם צרכים שונים ועל כן פירוט הפריסות והגשתן משתנות בהתאם ואלו במחירים שונים. כמובן שגם גודל הפרויקט ומורכבותו משפיעים על עלות הפריסות. לכן מומלץ לפני שמזמינים פריסת קירות לבקש מספר הצעות מחיר מיועצי פיתוח שונים, לבחון חוות דעת של לקוחות קודמים או אנשי מקצוע שעבדו עם יועץ הפיתוח שממנו אתם מקבלים את ההצעה וגם ניתן לבקש להתרשם מפריסות שהוגשו בפרויקטים קודמים. וודאו כי ההצעות הן מפורטות כך שהן מאפשרות לכם להבין מה הן כוללות. אם הן למטרות שיווק למשל אז הן בעלות פחות נתונים טכניים אך עם יותר התמקדות בגרפיקה או שהן להגשה להיתר בניה ועליהן להיות מפורטות במידות ונתונים נוספים שימחישו למקבלי ההחלטות בוועדה לאשר את התכנון. דרך ארץ הנדסה הינה חברה המספקת שירותי הנדסה נרחבים לקהל לקוחותיה. צוות החברה מונה אדריכלים, יועצי פיתוח, מהנדסים ועוד אנשי מקצוע רבים שכולם יחד מספקים מעטפת רחבה של שירותי הנדסה לפרויקטים רבים ברחבי הארץ. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי.
אם התחלתם בתכנון הפרויקט חשוב למצוא יועץ פיתוח עוד היום על מנת שהוא יתחיל להתאים את פריסת קירות הפרויקט לתכנונו של האדריכל או האדריכלית של הפרויקט. רצוי שהיועץ יהיה בעל יחסי אנוש טובים ושירותי היות והפריסות מסונכרנות תמיד עם תכנונו של האדריכל מה שאומר שלעיתים יהיה עליהם לשלב כוחות כדי שהתכניות והפריסות יהיו מותאמות אלו לאלו. לפני שאתם מבקשים הצעת מחיר וודאו עם אדריכל הפרויקט כי התכניות הראשוניות מוכנות, התייעצו איתו על סוג הפריסות שאתם צריכים. לפי הצורך של הפריסות תוכלו להזמין אותן, הן מבחינת פירוט הפריסות והן מבחינת התזמון להגשתן. כך תוכלו לתכנן את התקציב שלכם בהתאם להתקדמות השלבים בפרויקט למשל ובכלל לדעת מהן הפריסות שאתם צריכים לאורך כל הפרויקט ולקבל הצעת מחיר הכוללת את כל הפריסות לאורך השלבים השונים. מומלץ לפנות לחברה המספקת שירותי הנדסה נרחבים תחת קורת גג אחת כך שאתם מקבלים למעשה את כל השירותים במקום אחד. חשיבות העניין הוא בקיצור זמני ההמתנה היות ולכל הגורמים ישנו אינטרס משותף, הצלחת הפרויקט של אותו הלקוח. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים בהקדם.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ תנועה

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: