ClickCease
073-374-4468 info@de-eng.co.il

לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

אישור קונסטרוקטור

אישור קונסטרוקטור להיתר בנייה וטופס 4

אישור קונסטרוקטור

אישור קונסטרוקטור להיתר בנייה

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

אישור קונסטרוקטור – מתי נצטרך אישור מהנדס ?

מלווים אתכם לאורך כל הפרויקט, החל משלב התכנון ועד לקבלת טופס 4

לצורך הבנת תפקידו של הקונסטרוקטור ומתי אנו נדרשים לאישור מקונסטרוקטור, נמנה מספר נקודות חשובות:

קונסטרוקטור, קרי מהנדס מבנים, הינו איש מקצוע שעבר הסמכה ייעודית המאפשרת לו לתת יעוץ לאדריכל או למתכנן ערים ואזורים, ואף להציע שירותים אחרים ומגוונים.

הקונסטרוקטור הוא המהנדס המעורב בשלבים שונים של פרויקטים בענף הבנייה עוד מראשית הפרויקט והוא למעשה משמש כגורם מפתח במימוש חזונו התכנוני של האדריכל היות והוא הבסיס לפרויקט.

אחד האישורים האקוטיים ביותר שניתנים על ידי קונסטרוקטור הוא חתימה על אישור לגופים עסקיים, גופי ציבור ולקוחות פרטיים.

אישורים נוספים הם: חיזוקם של מבנים קיימים מפני רעידות אדמה, תכנון מקצועי ומוקפד של תוספות בנייה בעת הצורך, סיוע בהשגת האישורים וההיתרים הנחוצים לפרויקט, סיוע מההיבט המשפטי, דהיינו חוות דעת מתמחה לבית המשפט, ביצוע חישובים סטטיים הנדרשים בפרויקט ועוד.

המטרה שלנו היא לרכז את אישוריו של הקונסטרוקטור תחת מטריה אחת ובתהליך מדויק שמאושר מבחינה רגולטורית על ידי כל הגופים הרלוונטיים.

אנו בחברת דרך ארץ הנדסה בע"מ מציעים לכם ליווי צמוד במהלך הפרויקט ומתכננים עבורכם הלקוחות את כל המפרטים והתכניות באופן המקצועי ביותר ואף מספקים לכם מערך פיקוח על העבודה בפועל וכל זאת בכדי לאפשר לכם לבנות את המבנה בדיוק כפי שחלמתם. אם תחפצו, נוכל אף לבצע עבורכם ניתוח של הצעות המחיר המקבילות בכדי למקסם את החיסכון עבורכם.

אישור קונסטרוקטור להיתר
בנייה לחיזוק בניינים

תכנון קונסטרוקציות
בטון ופלדה

אישור תכניות קונסטרוקציה
בשילוב עם תכנון אדריכלי

ביצוע פרויקטים הנדסיים
עבור עיריות וגופים מוסדיים

חייגו עכשיו

לייעוץ ללא עלות  🙂

עם מהנדס להפקת אישור קונסטרוקטור

השלבים להפקת אישור קונסטרוקטור

אישורו של הקונסטרוקטור ניתן להפקה אר ורק לאחר פיקוח ובדיקה הנדסית, שכן קונסטרוקטור בעל אתיקה מקצועית לא יחתום ויאשר פרויקט שלא נבדק באופן מוקפד. במידה ותרצו למקסם את הסיכוי להשגת אישורו של הקונסטרוקטור יש לתאם פיקוח ובדיקה הנדסית מול אנשי מקצוע המתמחים בתחום.

תכנון פריסת מגדלי אקרו

זהו שירות נוסף שמספק הקונסטרוקטור, ולמעשה מתייחס לתמיכה הנדרשת לפני יציקה לתקרות גבוהות. על המהנדס להגיע לשטח ולוודא מהי איכות התמיכה טרם יציקת התקרות הגבוהות, כשהמטרה היא בראש ובראשונה לעמוד בסטנדרטים מחמירים מצד בקרת איכות ובטיחות. במידה והוא מצא שהתמיכה עומדת בסטנדרט המבוקש, אזי הוא יכול גם לספק אישור קונסטרוקטור שיועבר לגורמים הרלוונטיים.

אישור קונסטרוקטור לעיגון  של קווי חיים

ישנן סיטואציות בהן הקונסטרוקטור צריך לתת אישור לעיגון של קווי חיים אותם מעגנים לצורך עבודה בגובה, אולם אין אפשרות להתחיל את הפרויקט ללא אישור מצד קונסטרוקטור מוסמך. לשם כך על מהנדס הבניין להגיע לשטח ולמעשה לבדוק שכל נקודות העיגון מסוגלות לעמוד בעומס המופעל עליהן.

מה הקשר בין קונסטרוקטור לבין מהנדס בטיחות אש

כפי שציינו קודם, עבודתו של הקונסטרוקטור נוגעת בתחומים נוספים במהלך הפרויקט, ביניהם גם בטיחות אש. עובדה זו באה לידי ביטוי באופן שבו מעורב הקונסטרוקטור בתכנון גלריות ובדיקת תקינות גלריות, או לחילופין בהכשרת גלריות למעבר ביקורת כיבוי אש. אנו בדרך ארץ הנדסה נוכל לספק לך את השילוב בין השניים ולעזור לך בכל הקשור לאישורי בטיחות וקונסטרוקציה.

פיזור עומסים לפי תכנון מהנדס

זהו אישור נוסף שמפיק הקונסטרוקטור. במסגרת השירות המהנדס בוחן את הנסיבות בשטח לפי ההנחיות והתקנים בחוק בכל הנוגע לפיזור עומסים. את ההנחיות הללו מיישם הקונסטרוקטור בשטח בהתאם להיקף הבנייה, סוג הכלים בשימוש, התשתית הקיימת וכיוצא בזה. ישנם מקרים בהם נדרש אישור קונסטרוקטור לאחר הבדיקה, כמו למשל כאשר מדובר במבנה פל קל. הטעות השכיחה במקרה שכזה היא להתעלם מההנחיות הקיימות כי מדובר לכאורה בבנייה קלה, אולם חשוב לציין שפיזור העומסים חשוב לא פחות בבניה קלה מאשר בבנייה מבטון.

בין לקוחותינו:

וְזָֽכַרְתָּ֙ אֶת-יְהוָ֣ה אֱלֹהֶ֔יךָ כִּ֣י ה֗וּא הַנֹּתֵ֥ן לְךָ֛ כֹּ֖חַ לַעֲשׂ֣וֹת חָ֑יִל

רשימת הפרויקטים שלנו

לצפייה בקובץ

תקנות הג"א - התגוננות אזרחית

לצפייה אונליין

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

נשמח לעמוד לרשותך

לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:

054-569-5559 | 053-606-6000

073-374-4468

נשמח לעמוד לרשותך

לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:

054-569-5559

053-606-6000

073-374-4468

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

דרך ארץ הנדסה בע"מ

info@de-eng.co.il

הרוקמים 26, מרכז עזריאלי חולון