לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

קונסטרוקטור לבית פרטי

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

קונסטרוקטור לבית פרטי

בבניית בית פרטי ישנם פרטים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שמתחילים לתכנן את החלום. צריך להבין תחילה את הצרכים של בעלי הנכס ובהתאם למשתמשי הבית, יש צורך לתכנן את החללים השונים בהתאם לחוקים ובתקנות הבנייה וכדי שכל אלו יעמדו בצורה איתנה, יציבה וטובה לאורך שנים יש לתכנן את היסודות ואת האלמנטים התומכים בצורה אופטימלית למבנה המתוכנן. קונסטרוקטור לבית פרטי הוא האחראי לתכנון ובקרה של יסודות הבית והאלמנטים התומכים בו. כדי להשיג את התכנון האופטימאלי יש לפנות ליועץ קונסטרוקציה בשלבים הראשונים של הפרויקט על מנת שהוא יוכל לאשר את התכנון האדריכלי ולהתאים את הקונסטרוקציה לתכנון האדריכלי ועוד.

תפקידו של קונסטרוקטור לבית פרטי

בכל מבנה באשר הוא ישנו הצורך בתכנון קונסטרוקציה מדויק ומחושב לפרטים. עלות קונסטרוקטור לבית פרטי משתנה בהתאם לדרישות והצרכים בפרויקט כמו למשל בבית פרטי שיש צורך להתייעץ עם קונסטרוקטור לבריכה בחצר הבית, בניית מרתף וכן הלאה. למעשה, צריך להתאים את החישובים המתאימים לשימוש בני הבית במבנה עצמו וגם של העומסים השונים של המבנה עצמו, של הבניה. קונסטרוקטור לבית פרטי מחשב את כל המשתנים השונים, מקפיד על חישוב מומנטים בהתאם לעומסים וגם לצרכי התכנון האדריכלי של אדריכל הפרויקט. בנוסף, מיקום גאוגרפי עלול להשפיע על התכנון, למשל אזורים בהם ישנו סיכוי לרוחות חזקות, על הקונסטרוקטור להתייחס לנתוני השטח ולהתאים את התכנון למצבים שונים שעלולים להשפיע על המבנה.

שירותיו של קונסטרוקטור לבית פרטי

קונסטרוקטור לבית פרטי הוא האחראי לתכנון חוזק ויציבות המבנה לאורך השנים ולכן חשוב לפנות לקונסטרוקטור מקצועי ומוסמך. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מלווים את לקוחותינו בכל שלבי התכנון והבניה של ביתם הפרטי. הצוות שלנו מונה קונסטרוקטורים, אדריכלים ויועצים רבים אחרים שמספקים פתרונות תכנון ובקרה ללקוחותינו השונים ברחבי הארץ. תחת קורת גג אחת אנחנו מעניקים פתרונות הנדסיים ושירותים רבים אחרים כדי שאתם תוכלו ליהנות ממעטפת שירות כוללת לבית שלכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.
בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

קונסטרוקטור לבית פרטי – שאלות ותשובות

מהו תפקידו של קונסטרוקטור לבית פרטי?

אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר בפרויקט בניה הוא הקונסטרוקטור, או במילים אחרות מהנדס קונסטרוקציה. קונסטרוקטור לבית פרטי הוא למעשה בעל חשיבות עליונה כדי להבטיח את יציבותו וחוזקו של הבית שלכם. הדבר הראשון שעל הקונסטרוקטור להתייחס הוא הקרקע עליה מתוכנן הבית שלכם, בכל בית ישנו הצורך לבצע חפירות בשטח, לדאוג שהשטחים והמבנים השכנים אינם ניזוקים מעבודות החפירה והבניה בשטח שלכם ולהתאים את היסודות למבנה ולעומסים בו שמתוכננים בעתיד ולתת מענה לתכנון בהמשך. למשל במקרה של תכנון בריכה, קונסטרוקטור לבריכה יבצע כבר בשלב הזה חישובים לעומסי הבריכה, המים וכן הלאה. לאחר שלב עבודות החפירה ויציקת הבטון, הקלונסאות או קירות העמסה ניתן להתקדם לשלב הבא והוא תכנון תמיכת המבנה עצמו על פני השטח.
בשלב הזה הקונסטרוקטור מקבל את התכנון הראשוני מהאדריכל או האדריכלית של הפרויקט ומסמן בהתאם לתכנית הראשונית את מיקומם של העמודים וקירות התמך שיש להציב במבנה. מתייחס לפתחים שונים במבנה כמו חלונות ודלתות, מתיחס לתכנון מרפסות ומיקום הממ"ד וכן הלאה. זהו שלב חשוב ביותר על מנת שאתם תוכלו לקבל את התכנון האדריכלי שאתם חולמים לביתכם אך עדיין להבטיח כי הוא יעמוד בכל העומסים השונים שעתידים להיות במבנה.

מתי צריך להיעזר בקונסטרוקטור לבית פרטי?

עבודתו של הקונסטרוקטור מתחילה בשלבים המוקדמים ביותר של תכנון הפרויקט. עוד לפני שמתחילים לתכנן את חלוקת החדרים בבית ומיקומו של המטבח. קונסטרוקטור לבית פרטי מתחיל את עבודתו הרבה לפני שמגישים בקשה להיתר בניה. עליו לקבל את נתוני הקרקע, לבחון את השטחים השכנים, לבחון את האפשרויות ליסודות הטוב ביותר והמשתלם ביותר עבור לקוחותיו ועוד משתנים רבים אחרים. כאשר הוא בוחן את הנתונים השונים בו בזמן הוא עובר על התכנון האדריכלי שהוא למעשה מרכיב את כל רצונותיהם של הלקוחות וכך יד ביד עם התכנון האדריכלי הוא יכול לתכנן ביסוס אופטימלי למבנה ובכלל לשטח כולו של הנכס.
למשל בעל נכס המעוניין לבנות בית פרטי כולל בריכה, האדריכל כבר בשלבים הראשונים צריך להעביר את התכניות לקונסטרוקטור לבריכה על מנת שהוא יוכל לבחון את האפשרויות העומדות בשטח לבנייתה של הבריכה. ישנם בעלי בתים שמעוניינים לשים בריכה קבועה, יציקות בטון מה שמצריך הכנות מקדימות רבות וישם שרוצים שהבריכה תהיה בגג הבית. לכל אחד מהמקרים על הקונסטרוקטור לבחון את העומסים ואת הנתונים השונים בתכנון המבנה על מנת להציע את הפתרונות האופטימליים ביותר והחזקים ביותר עבור הבית. כבר בשלב זה ניתן להבין כי עלות קונסטרוקטור לבית פרטי יכול להשתנות רבות ובהתאם לתכנון הרצוי של בעלי הנכס.

כמה משלמים לקונסטרוקטור לבית פרטי?

בוודאי כבר הבנתם את מורכבות עבודתו של קונסטרוקטור לבית פרטי. בהתאם למורכבות הפרויקט, בהתאם לגודלו ולדרישות חריגות שונות שהיום לקוחות רבים מבקשים, מחיר שירותיו של קונסטרוקטור משתנים בהתאם. עלות קונסטרוקטור לבית פרטי נמדדת במשתנים רבים ולכן חשוב לבקש הצעות מחיר מפורטות כשאתם עורכים סקר שוק. סקר מחירים של קונסטרוקטורים שונים יאפשר לכם להבין לא רק את המחיר הסופי שתיאלצו לשלם לו בסופו של דבר אלא גם להבטיח לכם כי כל האלמנטים שאתם רוצים שיתקיימו בביתכם באמת יעמדו שם עם סיום עבודות הבניה.
כדי לבחור בקונסטרוקטור איכותי ומקצועי לבית שלכם מומלץ לפנות לפחות לשלושה קונסטרוקטורים שונים ולבקש הצעות מחיר מפורטות. כאשר יש בידכם את ההצעות השונות, בחנו אותם כל סעיף לגופו ואם אתם רואים הבדלים בין ההצעות השונות בקשו מהקונסטרוקטור להבהיר לכם את ההצעה. האם זה כולל ביקורים בשטח? האם זה כולל תכניות גרמושקה מודפסות? האם זה כולל ליווי וייעוץ בירוקרטי במקרה הצורך וכן הלאה. במידה ואלו לא מופיעים בהצעת המחיר בקשו לדעת מה העלויות שיתלוו במקרה הצורך.
טיפ חשוב, תכנון בית פרטי עלול לעבור שינויים אדריכליים רבים לאורך התהליך. לכן, עלות קונסטרוקטור לבית פרטי יכולה להסתיים אחרת ממה שחשבתם בהתחלה. כדי להימנע מהפתעות כבדות בקשו מהקונסטרוקטור לדעת כמה יעלה לכם שינויים בתכנית. כמובן שהעלות היא בהתאם למה שאתם משנים אך לפחות יש לכם קנה מידה כללי שנותן לכם הערכה גסה בכמה השינויים הללו יעלו לכם.

מה כדאי לבדוק לפני שסוגרים עם קונסטרוקטור לבית פרטי?

הדבר הראשון והחשוב ביותר לפני שסוגרים עם קונסטרוקטור לבית פרטי הוא מקצועיות וניסיונו של המהנדס. אתם משקיעים משאבים רבים כדי לבנות את בית חלומותיכם ולכן אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם פונים לאיש מקצועי ואחראי שילווה אתכם לכל אורך הדרך. עבודות הבטון ואלמנטים לתמיכה אים זולים כלל ולכן אתם רוצים שהקונסטרוקטור שילווה אתכם ידע לבחור עבורכם את האלמנטים החזקים ביותר בהתאם לתכנון האדריכלי אך גם במחיר שמתאים לתקציב שלכם.
הדבר השני הוא קונסטרוקטור זמין, היות ועבודתו של הקונסטרוקטור הולכת לצד עבודתו של האדריכל אתם רוצים לבחור בקונסטרוקטור זמין ובעל יחסי אנוש טובים. הוא והאדריכל בשלבים הראשונים של הפרויקט עובדים די צמוד ולכן מומלץ לפנות לחברת הנדסה שיכולה להציע לכם שירותים כוללים לתכנון ביתכם הפרטי.
אנחנו בדרך ארץ הנדסה מספקים ללקוחותינו בפריסה ארצית את שירותי התכנון ובקרה המתקדמים ביותר לבניית בית פרטי. הצוות שלנו מונה קונסטרוקטורים, אדריכלים, מהנדסים ויועצים שונים שילוו את הפרויקט שלכם מתחילתו ועד סופו. הצוות שלנו בעל וותק, מקצועיות בלתי מתפשרת והחברה מוכרת בעיריות ורשויות מקומיות שונות ברחבי הארץ. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם על מנת שתקבלו את כל המידע שמתאים לפרויקט שלכם ובקרוב תוכלו להתחיל את עבודות הבנייה לבית פרטי משלכם.
נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram