יועץ בטיחות לבריכה

לייעוץ ללא עלות השאירו פרטים או חייגו 053-606-6000

למה חשוב שיהיה לכם יועץ בטיחות לבריכה

בשנים האחרונות אנחנו רואים עליה חדה בבקשות להיתר בניה בקרב בעלי נכסים פרטיים המעוניינים להוסיף או לבנות בריכה בחצר ביתם. מזג האוויר הארץ ישראלי מאפשר לנו ליהנות מבריכה צוננת ונעימה במרבית חודשי השנה ובעונה הקרה ניתן ליהנות מבריכה מחוממת שמאפשרת לתושבי הבית ליהנות מרחצה בבריכה לאורך כל ימות השנה מבלי להתחשב בעונות השונות. אך עם כל ההנאה שבבריכה פרטית חשוב לשים לב לפרטים רבים על מנת להימנע ממצבים מסוכנים מאוד עד לסכנת נפשות ממשית. על מנת להימנע ממצבים מסוכנים אלו חשוב להיעזר ביועץ בטיחות לבריכה מוסמך ומקצועי שילווה את הפרויקט שלכם לאורך כל הדרך.

יועץ בטיחות לבריכה הינו אדם מוסמך המכיר את כל הסיכונים האפשריים בסביבת הבריכה ויש בידו כל המידע על מנת להימנע ממצבים אלו ולמזער אותם ככל הניתן. סביבת הבריכה הינה מצד אחד חוויה יוקרתית, נעימה ומשפרת את איכות החיים אך על מנת שהיא תהיה כזאת ללא סכנות יש להתייעץ באיש מקצוע איכותי.

שירותיו של יועץ בטיחות לבריכה

יועץ מוסמך ומקצועי יעניק לכם ביטחון כי בריכת חלומותיכם תהיה בדיוק כפי שדמיינתם ועם כמה שפחות סיכונים. ראשית, הוא ילווה אתכם לאורך התהליך כולל אישורים שונים מהרשויות המקומיות, הגשת בקשה להיתר בניה ועמידה בכל התקנים הנדרשים על מנת שתהיה בחצר ביתכם בריכה תקנית ומאושרת על פי חוק. בנוסף, הוא ימליץ לכם על החומרים השונים הניתנים ליישום בשטח הבריכה ובסביבתה על מנת להימנע מהחלקות או תאונות חלילה וגם ייעץ לכם על מיקומים של מערכות לתפעול הבריכה ובהתחשב לשטח והמבנה המתוכנן או הקיים.

יועץ בטיחות לבריכה ילווה את אדריכל הפרויקט משלב התכנון ועד לקבלת טופס 4 על מנת שאתם תקבלו את בריכת חלומותיכם. מומלץ לפנות ליועץ מוסמך עוד בשלבים הראשונים של התכנון עוד בטרם קבלת היתר בניה על מנת שהתכניות שלכם יהיו מתאימות לצרכים שלכם ולדרישות הרשויות השונות. ישנה רשימה ארוכה שעלכם לעמוד בכל תנאיה על מנת ליהנות מהבריכה ולא להתברבר בבירוקרטיה מול הגופים השונים. יועץ בטיחות איכותי יעניק לכם תהליך חלק ונעים בראש שקט.

היכן ניתן למצוא יועץ בטיחות לבריכה?

כמו בכל ענף ישנו היצע מאוד גדול של יועצי בטיחות לבריכה וניתן להגיע אליהם דרך האינטרנט. גם אם פניתם ליועץ בטיחות לבריכה באינטרנט חשוב לבדוק את מיומנותו ואיכותו של היועץ. וודאו כי היועץ בעל ניסיון והינו מתמחה בבניית בריכות בדומה לבריכה שאתם מעוניינים לבנות, בדקו את ניסיונו מול הרשויות המקומיות באזור מגוריכם. יועץ מוכר ברשות המקומית שלכם יכול להקל עליכם את התהליך.

אל תתפשרו על יועץ שמציע את שירותיו בזול. בניית בריכה פרטית היא מצד אחד חלום של ישראלים רבים אך מנגד היא מהווה סכנה אם אינה מתוכננת כראוי או בנויה בצורה לקויה. על מנת שתיהנו מבריכה איכותית לאורך שנים רבות עשו סקר שוק מקדים, וודאו כי היועצים איתם אתם משוחחים הם בעלי מקצוע איכותיים, מורכים ובעלי ניסיון. טיפ נוסף שכדאי שתשימו לב אליו, יועץ בטיחות לבריכה מלווה את הפרויקט מתחילתו ועד סופו ולכן מומלץ לפנות לאיש מקצועי ובעל שירות אדיב הן עבורכם הלקוחות והן עבור בעלי מקצוע נוספים המלווים את הפרויקט כל אחד בתחומו.

חולמים על בריכה בנייה בשטח חצר ביתכם? אנחנו בדרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים על מנת שגם אתם תיהנו מבריכה איכותית ומפנקת.

לקבלת הצעת מחיר