לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

יועץ נוף ופיתוח לתב"ע

קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

יועץ נוף ופיתוח לתב"ע

כל בעל נכס שמתחיל בתכנון של פרויקט חדש מתחיל לתכנן גם את פנים הפרויקט כמו איך יראה המבנה מבחוץ, מה החלוקה הפנימית של המבנה, כמה קומות, כמה חדרים או חללים שונים וכן הלאה. על כל אלו הוא גם צריך לתכנן גם את השטח מסביב לפרויקט, לדאוג למדשאות או לריצוף חוץ שיצור שבילים, לדאוג לצמחים או עצים, לתכנן את השיפועים בשטח הפתוח על מנת למנוע מצב של הצפות או שלוליות לא נעימות בשטח החצר ועוד. יועץ נוף ופיתוח לתב"ע צריך להעלות את כל התכנון החיצוני על הנייר ולאשר את התכנון מול הרשויות השונות בהתאם לסוג הפרויקט.

תפקידו של יועץ נוף ופיתוח לתב"ע

יועץ נוף לתב"ע צריך תחילה לערוך סקר על המגרש, להבין מה קיים על המגרש כמו עצים ותיקים, להבין מה עומד להיבנות על המגרש ולהתאים את התכנון שלו לצרכים של הלוחות וגם לתנאי השטח במגרש. יועץ פיתוח לתב"ע מתכנן את כל אלו מתוך מחשבה פרקטית לשמירה על המבנה מגשמים שלא ייווצרו שלוליות או הצפות שעלולות להזיק למבנה וגם מבחינה ויזואלית שהמגרש בסופו של הפרויקט יהיה עיצוב מזמין, נעים ומתאים ללקוחות. תכנונו של יועץ נוף ופיתוח מוגשים לרשויות כבר בשלבים הראשונים לקבלת היתר בניה ותכנונו מתבצע לצד תכנונו של אדריכל הפרויקט כשזה משפיע על זה

שירותיו של יועץ נוף ופיתוח לתב"ע

כדי שהפרויקט שלכם יתקדם כל פי התכנון וללא עיכובים, חשוב לפנות ליועץ נוף ופיתוח לתב"ע מקצועי ומוסמך כדי שתקבלו שירות טוב מההתחלה. תכנון טוב ואחראי של יועץ פיתוח לפרויקט שלכם יאפשר לכם קבלת אישור לשינויי תב"ע, קבלת היתר בניה מהיר, ליווי לאורך עבודות הבניה ועד קבלת טופס 4. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מעניקים ללקוחותינו שירותי הנדסה נרחבים תחת קורת גג אחת. בין אם אתם בפתחו של פרויקט חדש ובין אם באמצע עבודות בניה בפרויקט קיים ואתם צריכים את שירותיו של יועץ נוף לתב"ע אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.
בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

יועץ נוף ופיתוח לתב"ע - שאלות ותשובות

מהו סקר סביבה לבניה ירוקה?

כל בעל נכס רוצה שהפרויקט שלו יראה טוב גם מבפנים וגם מבחוץ, תפקידו של האדריכל הוא לתכנן ולעצב את החללים הפנימיים של הפרויקט ואילו תפקידו של יועץ נוף ופיתוח לתב"ע הוא לתכנן את השטח הפתוח בפרויקט. בתכנונו של יועץ פיתוח עליו להתייחס לגורמים שונים בשטח, תחילה הוא יתייחס לתנאים הקיימים בשטח במידה ורוצים לשמור על תנאי שטח מסוימים. למשל מגרש בעל שיפוע קיצוני שגם התכנון האדריכלי מתייחס לשיפוע ומתמזג בו גם התכנון של יועץ נוף יהיה משולב ומאוחד עם שני אלו יחד. בנוסף לכך, התכנון האדריכלי של קווי המבנה ישפיעו רבות על התכנון של יועץ הנוף. הוא יתאים את התנאים בחצר או במגרש מסביב לצרכים הפונקציונליים של המבנה.

אחד הדברים החשובים ביותר שעל יועץ נוף לתב"ע להתייחס וזה על מנת לשמור על מבנה תקין ואיכותי לאורך שנים הוא השמירה על מי גשמים הרחק מהמבנה. הכוונה, תכנון שיפועים, שבילים ואזורי חלחול על מנת שמי הגשמים לא יצטברו במקום אחד ויצרו שלוליות מזיקות למבנה ובסמוך לו. בנוסף לאלו יועץ פיתוח לתב"ע מתכנן את שבילי הגישה למבנה, איך הדיירים יכנסו ויצאו מהמבנה, איך הגישה מתקיימת מהחניה אל הדלת הכניסה של המבנה, מהם האלמנטים הדקורטיביים בחזיתות המגרש ובשטחים הפתוחים וכן הלאה


מתי צריך יועץ פיתוח לתב"ע?

היוץ ומדובר בתכנון שיש להגיש על מנת לקבל היתר בניה יהיה עליכם לפנות ליועץ פיתוח לתב"ע כבור בשלבים הראשונים של תכנון הפרויקט ולקראת הגשת הבקשה להיתר בניה. בתכניות המוגשות לעירייה להיתר הבניה אתם למעשה מתחייבים בתכנון שאתם מציעים ורק עם קבלת כל האישורים הנדרשים תוכלו להתחיל בעבודות השטח. ולכן, מומלץ לפנות ליועץ נוף לתב"ע כבר בשלבים הראשונים על מנת שהוא יכול להיצמד לתכנונו של האדריכל והם בסנכרון מקצועי ישלבו זה את נתוניו של על מנת להגיש תכניות מסונכרנות.

במקרה של שינויים אדריכליים יוכל בשלבי התכנון המוקדמים יועץ פיתוח לתב"ע לבצע את השינויים הנדרשים לו וכך לחסוך לכם הרבה כסף לאורך הפרויקט. בנוסף, זהו השלב בו יש להבין ולדעת האם ישנם עצים וותיקים על המגרש שדורשים התייחסות כמו שמירה, עקירה או כריתה.

אם אתם לקראת פרויקט חדש והתחלתם עם תכנון הפרויקט זה הזמן לפנות ליועץ פיתוח לתב"ע כדי שהוא ילווה אתכם לכל אורך הדרך. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מלווים את לקוחותינו ברחבי הארץ בייעוץ ותכנון הנדסי בתחומים שונים, הצוות שלנו מונה יועצי נוף לתב"ע, אדריכלים, ויועצים מקצועיים נוספים אחרים וזאת על מנת לאפשר לכם ליהנות משירותים נרחבים תחת קורת גג אחת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

כמה משלמים ליועץ פיתוח לתב"ע?

הצעת המחיר בעבור שירותי תכנון, ייעוץ וליווי של יועץ נוף לתב"ע משתנה בהתאם לנתוני שטח רבים. כגון גודל הפרויקט, מורכבות תנאי השטח, דרישות שונות מטעם העירייה או הרשויות המקומיות השונות ועוד. היות ותכנונו של יועץ נוף לתב"ע משתלב לכל אורך הדרך עם תכנונו של האדריכל בפרויקט, וזאת משום ששינויים אדריכליים רבים עלולים להשפיע על תכנונו של יועץ הפיתוח מומלץ לפנות ל יועץ נוף ופיתוח לתב"ע כבר בתכנון הראשוני לאחר שישנו רעיון מגובש לקווי הבניין המתוכננים. כבר בשלב הזה יודעים היכן ככל הנראה יהיו דלתות הכניסה, היכל הדישה של המגרש לרחוב, היכן לערך ימוקמו החניות ומה הן הדרישות של הרשויות המקומיות מול רצונותיהם של הלקוחות.

במקרים כמו תכנון פיתוח לפרויקטים ציבוריים או מסחריים הצעת המחיר תשתנה בעקבות דרישות נוספות והתאמה בין תכניות למשל תכנית בטיחות מול תכנית פיתוח, וסנכרון בין כל שאר התכניות השונות. במקרים אלו חשוב לבחון מראש עליות נוספות שעלולות לבוא בהמשך.

מומלץ לבקש מספר הצעות מחיר שונות מיועצי נוף שונים על מנת לערוך השוואת מחירים איכותית. את ההשוואה מומלץ לעשות כאשר ההצעות מפורטות וכל סעיף ברור לכם. במידה ויש לכם שאלות מומלץ לחזור אל היועץ ולשאול את השאלות, כך אתם מקבלים גם חוות דעת אישית על השירות ללקוח שהיועץ מעניק ללקוחותיו ובנוסף לכך בקשו חוות דעת מלקוחות קודמים.

מהם הטיפים לבחירת יועץ נוף לתב"ע?

לפני שאתם סוגרים חוזה עם יועץ נוף ופיתוח לתב"ע מומלץ לאסוף את כל הנתונים שיש בידכם על המגרש. ככל שתעבירו נתונים רבים יותר ליועץ כך הוא יוכל להעביר לכם הצעת מחיר מהימנה ומתאימה יותר לפרויקט שלכם. רצוי לחתום חוזה על יועץ נוף לתב"ע לאחר שישנה תכנית אדריכלית רעיונית ראשונית סגורה בינכם ובין אדריכל הפרויקט, זהו השלב שהקירות החיצוניים של המבנה די ידועים ועל אלו ניתן 'להלביש' את תכנון הפיתוח במגרש.

בקשו הצעות מחיר שונות מיועצי נוף שונים במטרה לערוך השוואת מחיר הוגנת ובחנו את הסעיפים השונים על מנת לדעת על מה אתם בדיוק משלמים ואולי חשו יותר הוא לדעת על מה אתל לא משלמים וכנראה תחויבו בהמשך. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר, להתייעץ ולקבל את כל הפרטים כדי שתוכלו ליהנות מתכנון אופטימלי לפרויקט שלכם. התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram