יועץ ומהנדס תשתיות לתב"ע

שירותיו של יועץ תשתיות לתב"ע
מומלץ להיעזר בשירותיו של יועץ תשתיות לתב"ע כבר בשלבים הראשונים של הפרויקט. תכנון שאינו תואם לממצאים בשטח עלול להימצא כתכנון לא ראוי ולכן זהו בזבוז זמן וכסף עבורכם. לכן, כבר מההתחלה צרו קשר עם יועץ תשתיות לניקוז לתב"ע על מנת שהוא יבחן את כל הנתונים בהתאם לתנאי השטח ויציע לכם את התכנון האופטימלי לרצונותיכם. אנחנו דרך ארץ הנדסה מעניקים ללקוחותינו שירותי הנדסה נרחבים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

שאלות ותשובות

כל עיר ועיר, כל רשות ורשות מחזיקה בידיה תכניות רבות של תשתיות שונות. כאשר בעל נכס מעוניין לבנות על השטח שלו מבנה, בין אם מדובר במבנה פרטי כמו יחידת דיור ובין אם מדובר במבנה בעל קנה מידה גדול בהרבה, כמו מבנה מסחרי. על כל פנים על בעל הנכס להתחבר לתשתיות של העירייה על מנת שהמבנה יופעל בצורה תקינה ואיכותית. כאן נכנס לתמונה יועץ תשתיות לתב"ע. היועץ הוא למעשה מהנדס תשתיות לתב"ע שעבר הסמכה מקצועית והוא בעל הידע הנרחב ביותר על התשתיות השונות. התשתיות העירוניות הן מורכבות ובעלות התניות רבות על מנת שמבנים כאלו ואחרים יתחברו עליהם ולכן רצוי לפנות ליועץ תשתיות מנוסה ואחראי שילווה אתכם מול הבירוקרטיה הרבה.ראשית, מהנדס תשתיות לתב"ע יבחן את הנתונים העירוניים, הוא ישב עם התכניות העירוניות, עם תכנית מדידה בתוקף לפחות של חצי שנה שאתם מעבירים לידיו ואז הוא יכול להתחיל לתכנן את הסתעפות התשתיות השונות מהמבנה אל חיבורם למערכות העירוניות. עם התכנון המוצע, תוכלו לבקש שינוים בתב"ע או לחילופין להעביר לקבלת אישור להיתר בניה לפני שמתחילים את העבודות בשטח.בשעה טובה קיבלתם היתר בניה, אפשר להתחיל בעבודות בשטח. כבר בשלב זה יועץ תשתיות ילווה את הפרויקט על מנת לפקח על העבודות בשטח כולל ביקורות של הרשויות השונות כמו תאגיד המים או הביוב עד לקבלת טופס 4.

שינויים בתב"ע הם למעשה התכניות הראשונות שיש להגיש לעירייה או לרשות המקומית שאחראית על האזור. למעשה, ישנם שינויים רבים שמחייבים את בעלי הנכס לערוך שינוי בתב"ע ולא תמיד ניתן לקבל פטור בעניין ולכן, מומלץ לפנות ליועץ תשתיות כבר בהתחלה על מנת שהוא יוכל ללוות אתכם ולייעץ לכם באם עליכם לבקש שינוי בתב"ע או שהיתר לחריגות בניה כמו תוספות לשטח הבנוי וכו' מספיקות. כדי להתקדם בשלבי התכנון, עליכם לקבל את אישורה של העירייה על השינויים בתב"ע ורק לאחר מכן להמשיך לשלב הבא והוא הגשת תכניות לבקשת היתר בניה.בתהליך שינויי התב"ע והבקשה להיתר בניה עליכם להגיש לעירייה רשימה ארוכה של תכניות, מסמכים, בדיקות וממצאים שונים על מנת לקמל את האישור המיוחל ולאחר מכן להתחיל בעבודות הבנייה בשטח. כדי להגיש את המסמכים השונים בזמן, מומלץ לפנות למהנדס תשתיות לתב"ע שיוכל לעבוד נמרצות על הפרויקט שלכם וכך לקדם אתכם מהר ככל הניתן. לכן פנו עוד היום למהנדס תשתיות מנוסה ומקצועי כדי שיתחיל לעבוד על הפרויקט שלכם בהקדם.

מהנדס תשתיות לתב"ע תחשב את הצעת המחיר שלו על ידי כמה פרמטרים שונים. ראשית ישנו גודל הפרויקט, פרויקט מצומצם יהי זול יותר מפרויקט רחב ידיים. גם מורכבותו של הפרויקט משפיעה רבות על המחיר, תכנון תשתיות עבור בית פרטי בודד פשוט יותר מאשר בניין מגורים הכולל 4, 6 או 8 יחידות דיור. לכן, שני הפרמטרים הללו הם הראשונים והחשובים שיילקחו בחשבון. בנוסף לכך, ישנם תנאי השטח, הכוונה באם תנאי השטח מאפשרים תכנון סביר ופשוט או לחילופין התנאים מורכבים יותר וישנו צורך להתחבר לתשתיות עם משאבות או מערכות מורכבות יותר.חשוב לבקש מספר הצעות מחיר על מנת לדעת מהי הצעת מחיר הוגנת ומהי הצעת מחיר לא סבירה. חשוב לבחון את הסעיפים השונים בהצעת המחיר של יועץ תשתיות לתב"ע ולוודא כי מופיע בה כל המרכיבים של עבודתו. באם ישנם פערים גדולים מידי או הצעת המחיר אינה מפורטת מספיק, חשוב לבקש פירוט להצעה על מנת שיהיה לכם קל יותר לעשות השוואה בין ההצעות. למשל האם ההצעה כוללת ביקור בשטח? האם בכלל תצטרכו בביקור בשטח ואם כן כמה פעמים, אלו נתונים שרצוי לסגור עם היועץ עוד לפני חתימה על חוזה על מנת לדעת מה יהיו ההשלכות הכלכליות על ביקורים למשל בשטח.אנחנו דרך ארץ הנדסה מעניקים שירותים נרחבים ללקוחותינו בפריסה ארצית. הצוות שלנו מונה מהנדסי תשתיות לתב"ע, מהנדסי חשמל, מהנדסי נוף, אדריכלים ועוד יועצים מקצועיים רבים אחרים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר על מנת להעביר לכם הצעת מחיר הוגנת ומפורטת בהתאם לפרויקט שלכם. התקשרו עכשיו.

הרשויות המקומיות, העיריות והגופים השונים אינם מקלים ראש בכל הקשות לחיבור מערכות לתשתיות המרכזיות. לכן, מומלץ לפנות למהנדס תשתיות לתב"ע מקצועי ובעל ניסיון רב שנים שילווה אתכם לכל אורך הדרך. בנוסף, בקשו חוות דעת של לקוחות קודמים, בין אם הלקוחות הם בעלי נכסים פרטיים ובין אם זה אדריכל שעבד אתו בעבר וזאת משום שתכנונו של יועץ תשתיות לתב"ע מקביל לתכנונו של האדריכל ועליהם מדי פעם לעבוד בשיתוף פעולה. לכן, אתם מעוניינים ביועץ שירותי, מקצועי ובעל יחס אדיב. בנוסף, ערכו השוואת מחירים הוגנת בים היועצים השונים. עברו על הסעיפים בהצעות המחיר ורק כך תוכלו באמת לקבל את התמונה המלאה ופחות להיות מופתעים מחיובים שלא ידעתם עליהם קודם לכן.אנחנו בדרך ארץ הנדסה נשמח לספק לכם את השירותים המתקדמים והמקצועיים ביותר לפרויקט שלכם, משלב הגשת בקשה לשינוי תב"ע ועד לקבלת טופס 4. אצלנו תיהנו משירותי ייעוץ, תכנון וליווי ממהנדס תשתיות לתב"ע ומהנדסים שונים אחרים תחת קורת גג אחת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ תנועה

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: