לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

יועץ בניה ירוקה ושמירה על הסביבה

בשנים האחרונות עולה הדרישה לבניה ירוקה וזאת משום שהחוק נכנס לתוקף ואינו בגדר המלצה בלבד. היום ישנם חוקים מאוד ברורים מהי בניה ירוקה ואיך ניתן להשיג יותר נקודות זכות המעניקות למבנה המתוכנן יותר כוכבים ובכך להיחשב למבנה ירוקה יותר. יועץ בניה ירוקה הוא בעל המקצוע שיכול ללוות את הפרויקט שלכם בצורה הטובה ביותר על מנת שאתם תקבלו יותר נקודות זכות עבור המבנה שלכם ובנוסף שתזכו לחיסכון אנרגטי לאורך השנים. יועץ בניה ירוקה יכוון אתכם לאורך הדרך וילווה אתכם לאורך רשימה ארוכה של אלמנטים שאפשר לקחת בחשבון על מנת לעמוד בתקן בניה ירוקה גם מהתייחסות פרטנית בתוך הפרויקט עצמו וחומריו וגם מהתייחסות רחבה יותר הכוללת את פני הרחוב והסביבה בכלל.

יועץ בניה ירוקה ושמירה על הסביבה

בעבר חוק הבניה הירוקה היה דבר הרבה יותר פרוץ ופחות מבוקר, היום העיריות השונות והרשויות האחראיות מחויבות בחוק הבניה הירוקה ולמעשה יזמים שרוצים להתחיל פרויקט בניה חייבים לעמוד בתנאים מסוימים. מה גם ישנם בעלי מגרשים שמעוניינים לבנות אפילו את ביתם הפרטי אך שזה יהיה מתוכנן בקפידה בהתאם לתקן הבניה הירוקה כדי שמצד אחד הם יכלו ליהנות מבניה איכותית ומהצד השני הם אינם מזיקים לסביבה.

למעשה התקן הינו אוגדן של הנחיות ומורכב מסדרה של חלקים שמתאימים בעיקר לסוג מסוים של מבנים. המבנים העיקריים שנדרשת מהם לעמוד בתקן בניה ירוקה הם למשל בנייני מגורים, משרדים, בתי מלון ואכסניות, מוסדות חינוך שונים, מוסדות בריאות, מבני מסחר והתקהלות ציבורית, מבני תעשייה ועוד אחרים. הרעיון המרכזי בהתניית מבנים אלו לעמידה בתקן בניה ירוקה היא שישנה אוכלוסייה רבה המשתמשת במבנה בין אם זה בית מלון ובין אם זה בניין מגורים שכאן נתנה הדעת לרווחת המשתמשים במבנה באשר הם, הטמעתן של טכנולוגיות מעודדות בר קיימא ולאפשר צריכת משאבים מצומצמת ומושכלת יותר.

אנחנו בחברת דרך ארץ הנדסה מספקים פתרונות הנדסה ברחבי הארץ ומלווים לקוחות רבים בתהליך התכנון והבנייה של פרויקט שלהם. יחד עם צוות המהנדסים והיועצים המומחים שלנו אנחנו שמחים להיות חלק מפרויקטים רבים ברחבי הארץ כשלקוחותינו נהנים משירותי תכנון, ייעוץ וליווי של מיטב היועצים המקצועיים שלנו, יועץ בניה ירוקה, יועץ תנועה, מהנדסים שונים ועוד אחרים וכולם עובדים תחת קורת גג אחת על מנת לספק ללקוח את השירות הטוב ביותר וללא פשרות על האיכות ומציאת הפתרונות הטובים ביותר.

בניה ירוקה = חיסכון בצריכת אנרגיה

ישנם פרמטרים רבים שעל יועץ בניה ירוקה לתת את הדעת ולייעץ ללקוחותיו על מנת שהפרויקט יקבל את מירב הנקודות. למשל צפיפות בין המבנים, שימוש בחומרי בניה ירוקים וידידותיים לסביבה, מערכות שחוסכות בצריכה אנרגטית, ניצול משאבי טבע כמו התקנת קולטי שמש, ותכנון פתחים שיאפשרו אוורור טבעי לפנים המבנה וכינסת אור טבעי גם כן. בנוסף לאלו ישנה התייחסות של תכנון הפרויקט כלפי מבנים אחרים בסביבה, למשל איך המבנה המתוכנן משפיע על מבנים שכנים, האם הוא חוסם עבורם את האור או האוויר הטבעי ועוד אלמנטים תכנוניים וחומרים רבים נוספים.

יועץ בניה ירוקה איכותי ומנוסה ילווה את יזם הפרויקט לכל אורך הדרך מתחילת התכנון על מנת לאפשר שילוב של חומרים רבים המוגדרים בתקן כחומרים ירוקים ועד להמלצות תכנוניות אחרות המאפשרות לתת מענה פשוט ויעיל ללא מאמץ שאם לא מכירים את התקן על כל צדדיו, לא מכירים בהם ועלולים לפספס נקודות זכות פשוטות וחשובות. אם גם אתם מחפשים יועץ בניה ירוקה לפרויקט שלכם, אנחנו בדרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 26

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram