ClickCease
073-374-4468 info@de-eng.co.il

לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

יועץ מיזוג

הכנת תכנית מיזוג לקבלת היתר בניה וטופס 4

יועץ מיזוג

הכנת תכנית מיזוג לקבלת היתר בניה וטופס 4

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

יועץ מיזוג אוויר
מלווים אתכם לאורך כל התהליך, החל מקבלת היתר ועד לטופס 4

באקלים במדינת ישראל הצורך במערכת מיזוג אוויר, הוא צורך בסיסי והכרחי. חשוב לדעת כי תכנון מיזוג אוויר למבנה מסוים הוא חיוני מאין כמוהו, וכאשר הוא מתבצע באופן מוקפד ומקצועי הוא עשוי לחסוך עלויות אדירות.

תכנון מיזוג אוויר הוא תהליך מורכב שכולל פרמטרים רבים ולכן המתכנן חייב להיות מהנדס מיומן ובעל הכשרה מתאימה, כזה שיודע לקחת בחשבון גם שיקולי חיסכון ותכנון מיזוג אוויר כבר בשלבים המוקדמים של הפרויקט.

בעת התכנון, מהנדס מיזוג האוויר נותן את הדעת על העומס התרמי במבנה, שקלול נתוני השטח, כיווני הרוח, האיזור האקלימי, ואף פרמטרים נוספים כגון: הצורך לבצע שינויים בדירה כמו לחצוב מעברים לתעלות, להנמיך תקרה וכד'.

כלל הפרמטרים הללו מסייעים למהנדס מיזוג האוויר בהחלטתו לגבי מערכת המיזוג המתאימה למבנה כמו גם ההחלטה היכן למקם את המזגן בחלל.

תכנון מערכות פינוי עשן
ודיחוס לחדרי מדרגות ע"פ תקן 1001

תכנון מערכות VRF
לדירות מגורים, משרדים, תעשייה ומסחר

חסכון מקסימלי בעלויות, מערכות מיזוג
האוויר ופינוי העשן

ליווי הפרויקט
לאורך כל התהליך עד לקבלת כל האישורים מהרשויות

חייגו עכשיו

לייעוץ ללא עלות

עם מומחה מיזוג אוויר

מטרתו של יועץ מיזוג ?

מטרתו של יועץ מיזוג האוויר היא תכנון אופטימלי של המערכות השונות כך שמזג האוויר במבנה/ בבית יהיה הטוב ביותר ויאפשר תנאי מחייה/ עבודה נוחים.

צוות יועצי מיזוג אוויר בחברת דרך ארץ הנדסה בע"מ ילוו את הפרויקט מתחילת התכנון ועד לשלב הביצוע.

אנו עוסקים בתחום תכנון מיזוג האוויר כבר שנים רבות והצוות שלנו מורכב מיועצים מוסמכים למערכות מיזוג אויר שאחראים על תכנון תשתיות מזגנים לבתים פרטיים ואף למוסדות רבים.

אנו בעלי ניסיון רב בתכנון מערכות מיזוג אוויר כגון: צ'ילר, Water source ועוד.

נשמח לתכנן עבורכם תעלות, לחשב עומסים טרמים, להכין תוכניות ממוחשבות למיזוג אוויר ולהעניק לכם שירותים נוספים, כל שתצטרכו לעשות הוא ליצור קשר עם אחד מהיועצים המקצועיים שלנו שיתכנן עבורכם את מערך מיזוג האוויר המושלם לפרויקט.

למה לעבוד דווקא איתנו?

כאשר אתם בוחרים לעבוד איתנו בכל הקשור לייעוץ מיזוג – אתם בוחרים לעבוד בצורה נכונה ומסודרת, חסכונית וכמובן בטיחותית.

המהנדסים המקצועיים שלנו בקיאים בכל חוק התכנון והבניה הנוגע לתכנון מיזוג ופינוי עשן עבור אלפי יזמים, אדריכלים וקבלנים לאורך השנים.

חברת "דרך ארץ הנדסה" מציעה מגוון ייעוצים מלבד ליועץ מיזוג, מצב המאפשר סינרגיה מלאה בין היועצים ושיתוף פעולה מלא, יחד אנו מאפשרים ליווי לאורך כל הפרויקט החל משלב התכנון הראשוני ועד שלב הבנייה הסופי תוך מתן ייעוץ ופיקוח מלא, קבלת היתר בניה וטופס 4.

היועצים שלנו יושבים במשרד אחד, כך שמתאפשרת התייעצות בכל שאלה שעולה באופן מידי ללא בזבוז זמן מיותר וכמובן תוך שיתוף פעולה מלא אתכם ועם האדריכל ולשביעות רצונכם.

בין לקוחותינו:

מנופי אבי
גולדן ישראל
מגישימים נכסים בע"מ
קבוצת גבאי
YBOX
מרכז העיר נדל"ן
פרץ בוני הנגב
כרם יזמות
ADIOR
קבוצת עשהאל
מועצה מקומית פרדס חנה כרכור
קבוצת אנרום
URBAN נדל"ן
ראשון לציון
חולון
תל אביב
עפולה

רשימת הפרויקטים שלנו

לצפייה בקובץ

תקנות הג"א - התגוננות אזרחית

לצפייה אונליין

בין לקוחותינו:

וְזָֽכַרְתָּ֙ אֶת-יְהוָ֣ה אֱלֹהֶ֔יךָ כִּ֣י ה֗וּא הַנֹּתֵ֥ן לְךָ֛ כֹּ֖חַ לַעֲשׂ֣וֹת חָ֑יִל

רשימת הפרויקטים שלנו

לצפייה בקובץ

תקנות הג"א - התגוננות אזרחית

לצפייה אונליין

שאלות ותשובות – יועץ מיזוג

מהו תפקידו של יועץ מיזוג?

תפקידו של יועץ מיזוג אוויר הוא לסייע בתכנון מערך מיזוג האוויר בדירה, בבית או משרדים ומבנים ציבוריים אחרים. לכל מבנה באשר הוא ישנן דרישות של מיזוג האוויר שיעניקו למשתמשים במבנה איכות חיים. על המערכת לספק מיזוג אוויר לאורך שנים, שתהיה חזקה דייה שיורגש באופן אחיד ומסונכרן בין החללים השונים במבנה ובחיסכון אנרגטי ככל הניתן. כל אלו הם תפקידו של יועץ מיזוג אוויר לספק בפרויקט.

לפני שמתחילים פרויקט מכל סוג שהוא יש לקחת בחשבון את פיזור מערכות מיזוג האוויר במבנה. האם זה מיזוג אוויר מרכזי המפזר את המיזוג בין החללים השונים, בין אם זה יחידות מיזוג אוויר בודדות הממוקמות בכל חדר וחדר, האם זה מזגן אינוורטר או לא ועוד משתנים רבים שיש לקחת בחשבון בעת התכנון.

חשוב לדעת כי מערך מיזוג האוויר במבנה משפיע על קבלנים אחרים נוספים כמו האינסטלטור שעליו לשים את נקודת הניקוז למזגן, קבלן הגבס שעליו להבין איך הפתחים של מיזוג האוויר יהיו ומה גודלם וכמובן קבלן החשמל שעליו מונחת האחריות של מיקום נקודת אספקת החשמל למערכת המיזוג. את כל אלו באחריותו של יועץ מיזוג אוויר לספק בפרויקט שלכם ולהעביר את תכניותיו לכל הגורמים הרלוונטיים בנושא.

 

מתי להזמין יועץ בניה מיזוג?

מומלץ להזמין יועץ מיזוג אוויר עוד בשלב תכנון הפרויקט, עוד לפני שהאדריכל מוציא תכניות סופיות וכן הלאה. האדריכל צריך לשתול בתוך תכניותיו את התכנון של יועץ מיזוג אוויר והן למעשה משליחות על עבודתם של קבלנים רבים אחרים גם כן. הדבר עלול להשפיע על המחירים של העבודות השונות המסופקות על ידי הקבלנים השונים כמו למשל קבלן החשמל צריך לדעת איזה שקע עליו להתקין במבנה על מנת לספק את צריכת החשמל לה מערכת המיזוג צריכה כדי לעבוד בצורה יעילה, קבלן הגבס צריך להבין את תכנית הנמכות התקרה על מנת שיוכל לתת הצעת מחיר מתאימה והולמת את התכניות וכמובן גם קבלן האינסטלציה שמחשב את מחירי נקודות הניקוז בהתאם למרחקן מהיציאה שמנקזים אליה.

למעשה יועץ מיזוג אוויר משפיע על עבודותיהם של קבלנים רבים ולכן מומלץ להיעזר ביועץ עוד בשלבים הראשונים. כל מי שמכיר את ענף הבנייה יודע כי שינויים בתכניות סופיות מביאות להוצאות גבוהות למדי לאורך הפרויקט ולעיתים אף טעויות שקשה מאוד לתקן. לכן אל תהססו ופנו ליועץ מיזוג אוויר בהקדם האפשרי על מנת שיוכל לספק לכם את המערכת האולטימטיבית ביותר עבור הפרויקט שלכם וללא צורך בשינויים עתידיים בשטח.

לאורך הפרויקט יועץ מיזוג אוויר יכול לפקח כי העבודות מבוצעות על פי תכנונו כך שבמידה וישנם טעויות שמבוצעות בשטח ניתן לתקנן במהרה וכך להוזיל עלויות גבוהו יותר בהמשך. למשל בדיקה לאחר ביצוע נקודת חשמל וניקוז עוד לפני שקבלן הגבס נכנס לשטח כך שאם יש צורך להזיז את אחת הנקודות שבוצעו בטעות לא על פי התכנית ניתן לסדר זאת עוד לפני שהגבס ממוקם במקום.

 

כמה משלמים ליועץ מיזוג?

יועצי מיזוג אוויר מתמחיר את עבודתם באופן שונה זה מזה, אחד המרכיבים שישפיעו על הצעת המחיר היא בעיקר גודל הפרויקט ומורכבותו. בהצעת המחיר היועץ יוסיף לתכנון גם את  היחידות המתאימות למיזוג האוויר במבנה וישנם גם יועצים שיספקו לכם אפשרויות חלופיות כמו אינוורטר או יחידת מיזוג אוויר לכל חדר בנפרד, האם פתחי מיזוג האוויר המרכזיים יהיו רגילים ("גרילים") או פתחים צרים ודקורטיביים. כל אלו משפיעים על הצעת המחיר בסופו של דבר.

וודאו כי יש בהצעת מחיר את כל האלמנטים שאתם רוצים לקבל ממערכת מיזוג האוויר בפרויקט שלכם. זכרו כשמשנים את הדעה בהמשך זה עלול להוביל לעלויות גדולות למדי או לחילופין לא תמיד מוכנים לעשות את השינוי עקב מחירים גבוהים ולכן מומלץ לבדוק את הדברים בהקדם האפשרי עם שלב התכנון של הפרויקט.

אילו אלמנטים כדי לוודא? אז כמו שציינו לפני כן מומלץ לבדוק את האפשרויות העומדות לפניכם כמו אילו יחידות מיזוג אתם רוצים? האם הן יחידות בודדות לכל חדר בנפרד או מערכת מיזוג אוויר מרכזית? אם המערכת מרכזית היכן היא תמוקם וזה ישפיע על אורך הצנרות שיש לחשב ולפי מטר אורך, אילו פתחי אוויר אתם רוצים שישתלבו בהנמכות התקרה? האם דקורטיביים או רגילים? אתם מעוניינים בטרמוסטטים בחדרים השונים או ללא? ועוד אלמנטים רבים אחרים שמשפיעים על הצעת המחיר הסופית.

 

מהם הדגשים בבחירת יועץ מיזוג?

על יועץ מיזוג אוויר לספק מידע רב לקבלנים רבים בפרויקט, כדי שהם ידעו איך לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר על היועץ להיות מקצועי ומדויק. שילובו של יועץ מיזוג אוויר עוד בשלבי התכנון של הפרויקט יעניק לכם ראש שקט כי התכניות מבוססות בין היתר גם על השיקולים התכנוניים שלו כמו הנמכות תקרה, התאמת הספרינקלרים במידת הצורך, מיקום היחידות לפי חישובים אופטימליים שעל היועץ לבצע ועוד.

מה גם לעבודות הגמרים תכנונו של היועץ חשוב ביותר כך האדריכל יכול מבעוד מועד להבין היכן ימוקמו הנמכות התקרה וכך להתאים גופי תאורה שקועים בה וכן הלאה. הסיוע של יועץ מיזוג אוויר יכול להוזיל לכם עלויות רבות אם אתם נעזרים בו בשלבים הראשונים, כך ההתאמה תהיה אופטימלית בין הקבלנים השונים וכך הם יוכלו להכניס בהצעת המחיר שלהם את הציוד שהם נדרשים למיזוג האוויר מבעוד מועד ולא כתוספות בהמשך, שכן ישנם קבלנים שיעלו את המחיר על כך כי זה חורג מההזמנה המקורית ועל זה הם גוזרים קופון. אם התחלתם פרויקט ללא יועץ מיזוג אוויר, פנו אלינו עוד היום כדי להכיר את יועצי מיזוג האוויר הטובים והמקצועיים שלנו.

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

נשמח לעמוד לרשותך

לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:

054-569-5559 | 053-606-6000

073-374-4468

נשמח לעמוד לרשותך

לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:

054-569-5559

053-606-6000

073-374-4468

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

דרך ארץ הנדסה בע"מ

info@de-eng.co.il

הרוקמים 26, מרכז עזריאלי חולון