לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

יועץ חשמל

כל מה שרציתם לדעת על יועץ חשמל

כל פרויקט בנייה מורכב משלבים רבים, תחילה יש לקבל את תיק המידע מהרשויות המקומיות כדי להוציא היתר בנייה, אחר כך מתחילים להיכנס לתכנון הפרויקט יותר לעומק, לשים לב לפרטים קטנים יותר, להיעזר ביועצים רבים ומגוונים כדי שיספקו את כל הפתרונות הנחוצים לכם במבנה, לסגור חוזים עם קבלני ביצוע שונים ולבסוף לקבל את האישור המיוחל – טופס 4. על מנת להצליח לעבור את כל השלבים הללו בבטחה ובקלות ככל שניתן יש להיעזר באדריכל, ביועץ חשמל, קונסטרוקטור ועוד אנשי מקצוע רבים אחרים. הפעם נתמקד בחשיבותו של יועץ חשמל, מה תפקידו בפרויקט, מה חשוב שתדעו והיכן אסור לכם להתפשר.

יועץ חשמל הוא למעשה האחראי על התכנון של כל פריסת מערכות החשמל בפרויקט שלכם, בין אם אתם מתכננים את בית חלומותיכם או שאתם יזמים בפרויקט גדול יותר כדאי שתדעו מהם הדגשים החשובים ביותר לפני שאתם חותמים על חוזה עם יועץ חשמל.

תפקידו של יועץ חשמל

תכנון מבנה למגורים או לתעשייה דורש תכנון של החשמל בו בתוך המבנה ולצרכי המשתמשים כמו למשל אם זה בית מגורים יש צורך להתחשב בצרכים ורצונות של בעלי הבית כדי שנקודות החשמל ישרתו אותם בצורה נוחה ויעילה לאורך היום. על הלקוחות להסביר מה הם המכשירים שהם רוצים לשלב בבית על מנת ש יועץ החשמל יוכל לספק להם את הפתרונות האולטימטיביים ביותר הן מבחינת כמות נקודות החשמל והן מבחינת צריכת החשמל בבית. לא רק לבעלי הבית יועץ חשמל מתכנן ומוצא פתרונות כחלק בלתי נפרד היועץ צריך לתכנן את חיבור החשמל מהנקודה המרכזית של חברת החשמל הקרובה למבנה וחיבורה בצורה בטוחה וטובה לארון החשמל המרכזי של המבנה.

אחריותו של יועץ חשמל הינה גבוהה במיוחד בפרויקט בנייה, מצד אחד עליו לספק ללקוחותיו את בית חלומותיהם ומצד שני עליו לנהוג במשנה זהירות ולתכנן את החשמל בצורה בטוחה לאורך כל הפרויקט ולפקח על יישום בשטח בהתאם לתכניותיו. לא כל יועץ מספק גם שירות ליווי לכל אורך תהליך הבנייה אך זה אחד הדברים החשובים ביותר על מנת להבטיח כי העבודות יבוצעו כפי שתוכננו.

בנוסף לכל זה, יועץ חשמל ילווה אתכם מול הבירוקרטיה מול חברת החשמל. ההתנהלות מול חברת החשמל עלולה לגזול מכם לא מעט אנרגיה, ישנן המתנות רבות וארוכות וחייבים לעמוד בדרישותיהם השונות (גם אם לפעמים הם יכולים לשנות אותם עם הזמן). יועץ חשמל שמכיר את ההתנהלות מולם, יועץ מקצועי ואיכותי יוכל ללוות את הפרויקט שלכם בצורה חלקה ונעימה מול הגורמים השונים.

הכי חשוב ואסור להקל ראש עם יועץ חשמל

יועץ חשמל חייב להיות מהנדס חשמל בעל התמחות והסמכה בתחום. בקשו ללא מבוכה שיועץ החשמל יציג לכם תעודות. מה כדאי לבדוק לפני שסוגרים חוזה עם יועץ חשמל? תחילה וודאו כי היועץ בעל המלצות מאנשי מקצוע אחרים, מלקוחות וותיקים וכד’. פנו ליועץ חשמל שמנוסה בסוג המבנה שלכם, אם אתם בונים בית פרטי וודאו כי ליועץ יש ניסיון בתכנון וליווי פרויקטים של בתים פרטיים ואם אתם מתכננים מבנה מסחרי או מבנה תעשייה וודאו כי הוא מתמחה במבנים אלו. אתם צריכים מישהו בעל ניסיון רב שנים כדי שיוכל לתת לכם את השירות הטוב ביותר. לא משנה מה סוג המבנה שאתם בונים מומלץ לפנות ליועץ שמתעדכן בכל האלמנטים החדשניים ביותר בתחום החשמל על מנת שיוכל לספק לכם פתרונות לחשמל מתקדם ומודרני ולא פחות חשוב שיהיה גם חסכוני באנרגיה.

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram