לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

קבלת אישורים מרשויות ותאגידי מים

מי יסייע בהשגת אישורים

מהרשויות ותאגידי המים? יועץ אינסטלציה.

יועץ אינסטלציה מנמק את הסיבה להכרח בקבלת האישורים; הרשויות ותאגידי המים, היחידים שרשאים ויבדקו את משאבי המים המגוונים שבסביבה. אלה יעדכנו את יועץ האינסטלציה בדבר תשתיות אחרות הקיימות בסביבה, האם תוכניותיו אינן מסכנות גורמים ונפשות סביב ובסופו של תהליך יעניקו את האישורים הנדרשים.

קבלת אישורים מרשויות ותאגידי מים

יועץ אינסטלציה מקצועי ומוסמך, ילווה את הפרויקט לאורך כל הדרך, מההדרכה בהכנת התוכניות והניירת, הגשתן לרשויות ועד לקבלת האישורים הנדרשים. הוא בקיא בחוקים ובתקנות, הוא יכוון אל התקנים הנדרשים, הן בתכנון, הן באיכות החומרים והן בביצוע והודות לניסיונו רב השנים תוכלו להיות בטוחים בעמידה בכל הדרישות.

יתרון נוסף שאין להקל בו, יועץ אינסטלציה יעסוק בכל הטופסולוגיה. הוא מכיר בעיניים עצומות, את המסלולים, את המכשולים, את הפונקציונרים וכך הוא חוסך למקימי הפרויקט זמן, טרדות ולחצים מיותרים. יחד עם יתרונות אלה, יועץ אינסטלציה יחסוך לפרויקט כספים רבים! רבים הם המקרים בהם הרשויות והתאגידים דורשים שינויים בתוכניות ובמסמכים שהוגשו להם. ביצוע שינויים אלה עלולים לעלות בכספים רבים וליוויו של יועץ אינסטלציה ימנע מראש את הצורך בשינויים הודות להדרכתו המוקדמת וליוויו הצמוד.

יועץ אינסטלציה יעביר את הפרויקט בדרך החתחתים להשגת טופס 4 –

יועץ אינסטלציה יוודא שמד מים יהיה פעיל בכל שלבי הבניה. יש למגנו בפני גניבות וחבלות. שימוש במים ללא מד מים, מהווה עבירה פלילית הנושאת קנס.

מחלקת הרישום וההיטלים שהיא מחלקה באגף ההנדסה בתאגידים, פועלת מול יועץ אינסטלציה בתחומים של אספקת נתונים לגבי התחברות למערכות המים והביוב, בדיקה ואישור תוכניות האינסטלציה בדרך לקבלת היתרי בניה מהרשות המקומית, קביעת דמי הקמה עפ”י כללי תאגידי המים והביוב, פיקוח ובקורת שטח, אספקת אישורי אכלוס, אספקת אישורי חפירה, איסוף מידע ומיפוי לגבי תשתיות המים והביוב בשטח והטמעתם במערכת השטח, בדיקת תכנון תשתיות מים וביוב לקראת הקמת שכונות חדשות, תיאום בין הרשויות הסטטוטוריות והשתתפות כנציגים בוועדות המקומיות של ועדת בנין ערים.

מתיאור מפורט זה ומריבוי הצעדים והפעילויות הנדרשים להקמת פרויקט בניה, מובן שליווי ופיקוח של יועץ אינסטלציה, הכרחיים ומשתלמים.

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram