יעוץ נוף

היכן ניתן למצוא יועץ נוף?

אצלנו בדרך ארץ הנדסה תוכלו למצוא שירותי הנדסה נרחבים לפרויקט שלכם כולל יועץ נוף מקצועי ואיכותי. הצוות שלנו מורכב ממהנדסים, אדריכלים ויועצים מקצועיים רבים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

שאלות ותשובות

תכנון פרויקט בנייה הוא תהליך ארוך ומורכב. הרשויות המקומיות אינן מסתפקות בהצגת התכנון של המבנה עצמו ויהיה עליכם להגיש להיתר הבנייה גם את התכנון המרחבי של השטח. אם למשל מדובר בבית פרטי יש להציג לרשויות את מיקום פחי האשפה של הבית, מיקום החנייה, היכן ממוקם שביל הגישה למבנה וכן הלאה. במקרים של מבנים ציבוריים, בנייני מגורים או מבני תעשייה הדרישות אף יותר מחמירות ויש להציג לרשויות רשימה ארוכה של פתרונות ודרכי יישום בשטח. יועץ נוף הוא האחראי למה שקורה מחוץ לקירות המבנה והוא זה שמתכנן כבר בשלבים של תכניות להיתר בנייה את התכנון של חוץ המבנה בתוך השטח (הגוש והחלקה) המדוברים.כחלק מתפקידו של יועץ נוף, עליו לקחת בחשבון גורמים שונים שעלולים להשפיע על התכנון של השטח. למשל שיפועים נכונים של הקרקע על מנת שלא יוצרו מאגרי מים בצמוד לקירות המבנה או באזורים נמוכים אחרים. שיפועי הקרקע שמרחיקים את המים מקירות מבטיחים כי המבנה מוגן מחדירת מים לקירות וכך לא תהיה רטיבות על הקירות של המבנה. בנוסף, עליו לדאוג לתכנון של ניקוזים שינקזו את מי הגשם ולדאוג שיפונו למאגרים ייעודיים. בנוסף לכך, יועץ נוף ידאג לתכנן עבורכם על פי דרישות העירייה את מספר החניות הנדרשות לכם וזאת בהתאם לסוג המבנה המתוכנן וכך לעצב את השטח החיצוני שיאפשר לכם חזית יפה ונעימה וגם שעומדת בכל הדרישות של הרשות המקומית.
כחלק בלתי נפרד מהתכנון של הפרויקט והגשת הבקשה להיתר בניה, יש להגיש גם תכנון של השטח מסביב למבנה ולכן חשוב לפנות ליועץ נוף כבר בשלבי התכנון הראשונים. יועץ נוף מתכנן את הסביבה המקיפה למבנה מתוך התחשבות והסתכלות גם על התכנון של המבנה וגם לרחוב או הרחובות הסובבים את המבנה. כבר מתכנון ראשוני של המבנה מומלץ שיועץ הנוף יחד עם האדריכל או האדריכלית של הפרויקט יבצעו התאמות בכל המערכות של המבנה. כאשר הכל מופיע על גבי הניר, בתכניות מסודרות קל יותר לבצע שינויים במקרה הצורך מאשר במהלך עבודות הבנייה ששם כבר השינויים בלתי אפשריים, יקרים להפליא ולעיתים נדרש גם לערב את הרשויות המקומיות מה שמוסיף לקשיים בירוקרטיים. לכן מומלץ כבר בשלבים הראשונים ועוד לפני בקשת היתר בנייה לפנות ליועץ נוף.רצוי לפנות ליועץ נוף מוסמך ומקצועי בעל ניסיון עשיר בתכנון נוף. כל תכנון דורש את הייחודיות שלו, התייחסות לפרטים הנדרשים בשטח והתאמת הצרכים של הלקוח במקום. רק עם יועץ נוף מקצועי ומנוסה תוכלו להשיג את כל אלו כחבילה אחת כוללת. לאור ניסיונו של יועץ הנוף תוכלו לקבל תכנון מקצועי שישמור על המבנה שלכם ויתאים לחזיתותיו בהתאמה אופטימלית.
הצעת המחיר של יועץ נוף משתנה בין פרויקט לפרויקט, זאת משום שלכל פרויקט ישנם תנאי שטח המאפיינים את אותו המקום, סוג האדמה בשטח, גודל הפרויקט תנאי הרשויות המקומיות, האזור הגאוגרפי ועוד. על מנת לקבל ייעוץ מקצועי במחיר טוב רצוי לערוך סקר בין יועצי נוף שונים. כדי שזה יהיה סקר אמין וממצא רצוי לבחון לפחות שלוש הצעות מחיר שונות.לפני שאתם מבקשים הצעת מחיר, אגדו את כל החומר שיש לכם על הפרויקט, מיהו האדריכל או האדריכלית שמלווים את הפרויקט, גודל הפרויקט והתכנון הרצוי וכן הלאה. אם יש לכם חזון לתכנון הנוף ציינו זאת בפני היועץ כבר בבקשת הצעת המחיר על מנת שלא תופתעו בהמשך הדרך כשתרצו להוסיף אלמנטים בשטח הפרויקט. בצורה הזאת תוכלו גם להעריך את ניסיונו של היועץ, למשל אם ברצונכם לתכנן בריכה בחצר או מדרונות לגינון ונוי בקשו הצעת מחיר לאלו על מנת לדעת למה להיערך וגם כדי לבחון את ניסיונו של היועץ בהתאמתו לפרויקט שלכם.לאחר שהעברתם את כל הנתונים על הפרויקט המתוכנן, ישלח לכם היועץ הצעת מחיר ואותה תוכלו להשוות להצעות המחיר האחרות. מומלץ לבחור את היועץ לא רק על פי המחיר, מה שנראה זול בהתחלה עלול להימצא יקר בהמשך הדרך, אלא על פי הסעיפים שמרכיבים את ההצעה. ככל שההצעה מפורטת יותר כך תוכלו להשוות בין הצעות המחיר בצורה אמינה וטובה יותר.
כל פרויקט בנייה באשר הוא דורש תכנון מדוקדק וארוך וזאת על מנת שכל הפרמטרים והאלמנטים המתוכננים בו ישמשו את הלקוח בסופו של דבר. פנו ליועץ נוף כבר בתחילת הפרויקט עוד בטרם הגשת בקשה להיתר בנייה, הדבר יחסוך לכם הרבה כאב ראש והרבה כסף. בחנו את מקצועיות ואמינות היועץ כבר בשלב בקשת הצעת המחיר וודאו כי הוא איש שירותי בעל יחס אדיב, היותר והוא צריך לעבוד גם מול גורמים אחרים שפועלים בפרויקט שלכם.יועץ נוף בעל ראייה מרחבית יכול לספק לכם פתרונות יצירתיים התואמים לצרכים שלכם ויתאים את חזות הפרויקט שלכם כפי שאתם רואים זאת בדמיונכם עוד בשלבי התכנון. אנחנו בדרך ארץ הנדסה מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל השאלות ולשלוח לכם הצעת מחיר מותאמת למידות הפרויקט שלכם ובהתחשבות לרצון שלכם לחזות הפרויקט. אצלנו תוכלו למצוא מגוון שירותים של היועצים המובילים ביותר בישראל, מהנדסים, אדריכלים, יועצי נוף ועוד יועצים רבים אחרים שילוו אתכם לאורך כל הדרך תחת קורת גג אחת.

השאירו פרטים

תחומים נוספים

מהנדס אינסטלציה

מהנדס מים

נספח סניטרי

יועץ מיגון

פרשה טכנית

הידרולוג

תוספת בניה

נספח ניהול מי נגר

יועץ תשתיות

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות אש

יועץ חשמל

יועץ אקוסטיקה

הנדסת כבישים

יועץ אינסטלציה מומלץ

מפות מילוט

תיק מפעל

נספח נוף

יועצי בטיחות

יועץ אבן

יועץ בנייה ירוקה

הסדרי תנועה

מתכנן אינסטלציה

תוכנית חשמל

מהנדסי תנועה

מהנדס קונסטרוקציה

יועצי בטיחות אש

מהנדסי בטיחות אש

הסדרי תנועה זמניים

נספח לניהול מי נגר

יועץ בטיחות לבריכה

פרשה טכניתלבריכה

רוחות והצללות

דו"ח מיקרו אקלים

צריכים אישור בטיחות לבריכה ?

אישור יועץ בטיחות

אישור כיבוי אש

אישור לפרגולה

אישור לפרגולה

אישור מחיצות למשרד הבריאות

אישור משרד הבריאות

הפחתת חיובי ארנונה ומיסים עירוניים

הצהרת רוחב בדרך גישה

השפלת מי תהום

זיהום מי תהום

חישוב כמויות בטון

חישוב כמויות להגשת חשבונית לקבלן

יועץ חניונים תת קרקעיים

נפקד ליועץ תנועה לתב"ע

יועץ תנועה וחניה לתב"ע

יועץ כיבוי אש

ייעוץ בטיחות אש בראשון לציון

יעוץ פרוגרמה לבניה

מהנדס מיזוג

סקר חי צומח

סקר אקולוגי

סקר סביבה לבניה ירוקה

סקר סיכונים

סקר עצים להיתר

פגיעה באיכות מי התהום

תכנון כבישים מהנדס כבישים

תכנון מעגלי תנועה

תכנון מערכות אוויר דחוס

תכנון מערכת סולארית

תכנון ערים

תיק פק"מ אבטחה

סקר אקוסטי לבריכה

תכנון כבישים ותנועה

יועץ בניה ירוקה

תכנון מתזים

תוכנית בטיחות

יועץ תנועה

יועץ כיבוי אש

תכנון חשמל

נספח תרמי

תכנון חניה

יועץ בטיחות בבניה

מהנדס תנועה

יועץ בריכה

תכנון חניון תת קרקעי

לקבלת הצעת מחיר

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?

קבל הצעת מחיר אונליין במהירות ונוחות
תפקיד מבקש ההצעה:
סוג הבניה:
העלאת קובץ תכניות/ גרמושקה:
תחום הייעוץ המבוקש: