לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
 054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000
073-374-4468

יועץ פיתוח ואדריכלות נוף

אדריכלות נוף – תכנון ועיצוב הסביבה
ליווי צמוד עד לקבלת היתר וטופס 4
קבל הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם
ליווי מלא לאדריכל וליועץ הניקוז בפרויקט
תכנון והכנת נספח פיתוח
הגשתו ואישורו במחלקת פיתוח ונוף בעירייה
ליווי עד קבלת היתר וטופס 4

יועץ פיתוח ואדריכלות נוף – תהליך עבודה

מלווים אתכם החל מהתכנון, דרך קבלת היתר בניה ועד לקבלת טופס 4

כאשר תפנה אלינו לקבלת ייעוץ פיתוח נוף, אנו נבקש לאמוד את גודל הפרויקט באמצעות שליחת תכניות אדריכליות במייל. אדריכלי הנוף שלנו יבדקו את התוכניות ששלחת ויעריכו את היקף העבודה הדרושה לתכנון הפרויקט באופן אופטימאלי.

לאחר בדיקת התכניות תקבל הצעת מחיר מותאמת לפרויקט שלך ולך. לאחר שתאשר את הצעת המחיר אנו נתנהל מול אדריכל הפרויקט/ מנהל הפרויקט לצורך עבודה משותפת ותכנון איכותי ומקצועי בהתאם לדרישות מחלקת נוף ופיתוח ברשות המקומית.
צוות אדריכלי הנוף שלנו יתכננו את הפרויקט תוך עמידה באילוצי לוח זמנים ובשיתוף פעולה עם המתכננים האחרים –  יועץ נגישות, יועץ אינסטלציה, קונסטרוקטור, יועץ בניה ירוקה ועוד.
לאחר גיבוש תכנית פיתוח נוף שתהיה מקובלת על כל הצדדים, אנו נגיש אותה למחלקת נוף ופיתוח ברשות המקומית הרלבנטית, לאישור. 
בשלב הביצוע והפיקוח העליון אנו נלווה את הפרויקט ונבדוק שהקבלן מבצע הלכה למעשה את התכנון שלנו ונלווה אתכם עד לקבלת טופס 4. 

לייעוץ ללא עלות

עם יועץ פיתוח ואדריכלות נוף

חייגו עכשיו

053-606-6000
תכנון מקיף – ליווי צמוד לאורך כל הפרויקט
אחריות יועץ פיתוח – אדריכל נוף

תכנון נכון של השטח בשלב מוקדם עשוי להוזיל עלויות בהמשך הדרך ואף עשוי למנוע טעויות שקשה לתקנן בשלב מאוחר יותר בפרויקט. בכדי לממש את מלוא הפונטציאל הגלום בשטח ועל מנת להפיק חיבור אופטימלי בין הפנים והחוץ יש לבצע את התכנון הסביבתי כחלק בלתי נפרד מתכנון הפנים.
בדיקת רעש מתבצעת ע"פ חוק וכוללת את המאפיינים הבאים:

 אישור מחלקת נוף ופיתוח בעירייה
כמה זמן לוקח לקבל אישור ?
הזמן שלוקח לקבל את אישורם של הרשויות הנוגעות למחלקת פיתוח ונוף תלוי בכמה גורמים: מקצועיות, מהירות וטיב התכנון של אדריכל הנוף שלנו,החל מזמן קבלת התוכניות האדריכליות, ועד לקבלת תכנון פיתוח מפורט המתמשק עם יועץ האינסטלציה והניקוז בפרויקט, קביעת 0.00 ביחד עם יועץ התנועה ועוד.
אופן הבדיקה של המהנדסים ברשות המקומית והאם יש צורך באישור של גורמים נוספים לפני קבלת אישור מחלקת פיתוח ונוף בעירייה, גורם זה משתנה בין עיר לעיר.
משרדנו מתמחה בעבודה מול כלל הרשויות בארץ, וביחד אישרנו ותכננו לאלפי אדריכלים, יזמים, חברות בניה, קבלנים וכו'. תוך הקפדה על תכנון מקצועי וחסכוני ללקוח.
כלל היועצים תחת קורת גג אחת
למה לבחור בנו כמשרד מהנדסים מלווה ?
כאשר אתם בוחרים לעבוד איתנו בכל הקשור לייעוץ פיתוח ואדריכלות נוף  – אתם בוחרים לעבוד בצורה נכונה ומסודרת, חסכונית וכמובן בטיחותית. המהנדסים המקצועיים שלנו בקיאים בכל חוק התכנון והבניה הנוגע לתכנון פיתוח עבור אלפי יזמים, אדריכלים וקבלנים לאורך השנים.
חברת "דרך ארץ הנדסה" מציעה מגוון ייעוצים מלבד יועץ ליועץ נוף ופיתוח, מצב המאפשר סינרגיה מלאה בין היועצים ושיתוף פעולה מלא, יחד אנו מאפשרים ליווי לאורך כל הפרויקט החל משלב התכנון הראשוני ועד שלב הבנייה הסופי תוך מתן ייעוץ ופיקוח מלא, קבלת היתר בניה וטופס 4. היועצים שלנו יושבים במשרד אחד, כך שמתאפשרת התייעצות בכל שאלה שעולה באופן מידי ללא בזבוז זמן מיותר וכמובן תוך שיתוף פעולה מלא אתכם ועם האדריכל ולשביעות רצונכם.
בין לקוחותינו
חברות ויזמים
לקוחות מוסדיים
תעשייה ומסחר
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
chevron-left
chevron-right
רשימת הפרויקטים שלנו

שאלות ותשובות – יועץ פיתוח ואדריכלות נוף

מה תפקידו של יועץ פיתוח ואדריכלות נוף?

כל פרויקט בנייה משלב בתוכו רמת מורכבות כזו או אחרת, ברגע שהפרויקט שלכם נמצא על הקרקע וישנה חצר או פיתוח סביבתי שהוא חלק בלתי נפרד מהפרויקט עליכם לשקול את צעדיכם בנושא הפיתוח עוד בשלבים הראשונים של התכנון. בית פרטי עם חצר, מבנה מגורים עם חצר משותפת בקומת הקרקע, מבנה ציבורי בעל חצרות וכן הלאה האזורים החיצוניים הללו דורשים את התייחסותו של יועץ פיתוח ואדריכלות נוף כדי להפיק את המרב מהשטח הפתוח.

כחלק בלתי נפרד של יועץ פיתוח ואדריכלות נוף הוא לדאוג לסביבת הקרקע להיות מותאמת לצרכי הדיירים או משתמשי האזור המוגדר, לספק פתרונות לניקוז מי גשמים וליצור מבנה טופוגרפי שימושי ובטוח לשימוש וכל זה בהתאמה מלאה למבנה המתוכנן שישמש את האנשים בו.

ליווי של יועץ פיתוח ואדריכלות נוף עוד בשלבים המוקדמים של תכנון הפרויקט יכולים להוזיל עלויות גבוהות שעלולות להיווצר בהמשך הדרך. יועץ מקצועי יכול לספק לכם את תכנון אופטימלי לשטח שלכם עוד בטרם תחילת העבודה בשטח ולהתאים את התכנון הסביבתי לצרכים שלכם ואפילו לשלב את החוץ והפנים של המבנה כדי ליצור אינטראקציה ויזואלית מקסימלית בין שניהם.

מתי צריך יועץ פיתוח ואדריכלות נוף?

עוד בשלב בחירת האדריכל והיועצים הרבים המלווים את תהליך התכנון של הפרויקט מומלץ לפנות ליועץ פיתוח ואדריכלות נוף. הפנייה לאיש מקצוע איכותי ואמין עוד בשלב הראשוני של תכנון הפרויקט יכול להניב לכם תוצאות איכותיות יותר, מתאימות יותר לשטח ולתכנון המבנה בכלל. על היועץ ליצור עבורכם את הסביבה של חוץ המבנה בהתאמה לצרכים שלכם כמו גם לדאוג לחצר מרשימה שתישמר לאורך שנים רבות.

מומלץ לא לדחות את הפנייה ליועץ פיתוח ואדריכלות נוף שכן לפעמים נדרשים על ידי הרשויות להמציא מסמכים וטפסים החתומים על ידי אגרונום. אגרונום מספק ליועץ הפיתוח את הנתונים הספציפיים הקשורים לצמחייה הקיימת ואם אפשר לעקור או להזיז מיקומו של עץ קיים וכדומה, הוא יוכל לתת ליועץ את החלופות העומדות לפניו מהתאמה להנחיות של קק"ל וכך לחסוך עלויות גבוהות שנדרשות על ידי הרשויות השונות.

אם התחלתם את הפרויקט הבנייה שלכם ללא יועץ פיתוח ואדריכל נוף מומלץ לפנות לאחד בהקדם האפשרי. למרות שכבר החלו עבודות בשטח היועץ יוכל לספק לכם פתרונות להמשך הדרך וגם להציע לאדריכל רעיונות תכנוניים שישלבו את הפנים והחוץ בהרמוניה. אם אתם אחרי שלבי הבנייה ואתם בשלב הגמרים למשל יועץ אדריכלות נוף ופיתוח יוכל למצוא עבורכם רעיונות יצירתיים להפוך את שטח החצר שלכם בהתאם לצרכים שלכם ולא פחות חשוב בהתאם לדרישות העירייה או הרשות המקומית שבאזורכם.

כמה משלמים ליועץ פיתוח ואדריכלות נוף?

אם כבר יצא לכם לראות הצעות מחיר של יועצים שונים כבר בוודאי שמתם לב שההצעות שונות זו מזו. זאת משום לכל יועץ רמת ניסיון שונה משל האחר, רמת מקצועיות שונה וכמובן כל אחד מוסיף או מאחד סעיפים בצורה שונה מהמתחרה לו. לכן כשמבקשים מיועצים שונים הצעות מחיר מומלץ לבדוק את מכלול ההצעה ולא רק את השורה התחתונה של הסכום.

בהצעת המחיר שקיבלתם מיועץ פיתוח ואדריכלות נוף כזה או אחר הקפידו לעשות השוואה עם הצעה אחרת כאשר אתם בוחנים את כל המרכיבים שלה בהתאם. אם יועץ אחד נותן הצעת מחיר הכוללת שינויים בגובה של ככה וככה ללא תוספת עלות והשני מציין זאת בדרך אחרת בהצעת המחיר שלו מומלץ להתקשר עם היועץ ולשאול אותו מה יהיו ההשלכות במידה ותצטרכו שינויים נוספים. כך למעשה בכל נושא או כל שורה של הסעיפים המרכיבים את הצעת המחיר של היועץ.

מומלץ לעשות השוואה בין הצעות המחירים מיועצי פיתוח ואדריכלות נוף שונים לפני שחותמים על חוזה, לוודא שיש להם את הניסיון ויצירתיות הנדרשת לכם בפרויקט שלכם. לא משנה אם אתם מחפשים יועץ פיתוח למבנה ציבורי או לבית פרטי אתם רוצים להיעזר ביועץ המתמחה לסוגיה שלכם כדי שימצא עבורכם את הפתרונות האידיאליים ביותר עבורכם. כך תוכלו ליהנות מחצר הנכס בצורה האולטימטיבית ביותר ללא תקלות, שלוליות או ניקוזים חסומים שתכנונם מלכתחילה היו שגויים או לא מתאימים לכם.

מה צריך לבדוק לפני שסוגרים עם יועץ פיתוח ואדריכלות נוף?

שלושת הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק עם יועץ פיתוח ואדריכלות נוף הם:

מקצועיות – אל תתפשרו על יועץ חובבן או מישהו לא מקצועי. מדובר על הנכס שלכם או הפרויקט שלכם שמושקעים בהם הרבה מאוד משאבים ואתם רוצים ליהנות ממנו לאורך שנים רבות. לכן בחרו ביועץ פיתוח איכותי, יצירתי ומקצועי כדי שיספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר לשטח שלכם וכך אתם תיהנו ממנו שנים רבות.

מחיר – מחיריהם של יועצי פיתוח שונים מאוד זה מזה, כדי להיות בטוחים כי אתם עושים את הבחירה המתאימה ביותר עבורכם השוו בין הצעות המחיר ובדקו אותן לעומק. אם יש בחצר הנכס שלכם עצים ישנים או גבוהים וודאו בהצעת המחיר האם היא כוללת חוות דעת של אגרונום כולל טופס מאושר על ידו. אם לא, בקשו זאת על מנת לדעת בדיוק כמה זה יעלה לכם בסופו של תהליך.

שירות – עבודתו של יועץ פיתוח ואדריכל נוף מתנהלת באופן רציף עם אדריכל הפרויקט ויועצים אחרים כמו יועץ חשמל במקרה של תכנון תאורת חוץ וכן הלאה. מומלץ לשלב בפרויקט שלכם יועצים אדיבים בעלי אופי שירותי על מנת שהתקשורת בין הגורמים השונים בפרויקט שלכם תזרום בצורה חלקה ונעימה.
נשמח לעמוד לרשותך
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו:
054-569-5559 | 053-606-6000 | 073-374-4468
054-569-5559
053-606-6000 
073-374-4468
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

התקשרו

073-374-4468

כתבו לנו

[email protected]

הרוקמים 23

מרכז עזריאלי חולון

כל הזכויות שמורות לדרך ארץ הנדסה בע"מ שנת 2011 ©
envelopephone-handsetmap-markerlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram